İçinizdeki Sözü Anlatacak En İyi 152 Dövme Alıntısı

Yazıt dövmelerine daha çok ilgi duyuyorsanız, dövmenin alıntısını ve içeriğini düşünmelisiniz. Sonra görüntüsünü, şeklini ve boyutunu düşünün.

Almanca Alıntı Dövme

Bu dövmedeki Alman yazısı, vücudunda bir şiir gibi görünen güzel bir tarzda yazılmıştır. Kollardaki alıntı dövmeler en popüler stillerden bazılarıdır..

Hassas Japonca Alıntı

“Ne olursa olsun, üstesinden gelmelisin”, omurgasında hafif ve hassas bir baskıyla eşleştirilmiş güçlü bir ifadedir. Gücün her zaman cesur olmak zorunda olmadığını gösterir. Omurga dövme tırnakları Japon sembolleriyle harika görünüyor.

İngilizce, Kmerce ve Tayca Alıntılar

Angelina Jolie, üç farklı dili, maneviyatını ve tutkusunu örnekleyen uyumlu dövmelerle güzel bir şekilde harmanlayan manevi bir kişidir..

Kmer Alıntısıyla Karışık Sembolik Hayvanlar

Güçlü hayvan dövmeleriyle eşleştirilen bu Khmer alıntıları, güç ve gizem izlenimi veriyor.

Daha Büyük Bir Dövmenin İçinde Dairesel Bir Alıntı

Bu büyüleyici yazıt, tüm dövmenin yapraklı tasarımıyla uyum içindedir ve en önemli parça alıntıdır..

Cesur Ama Basit Omuz Bildirimi

Bu omuz dövmesinin koyu mürekkebi ve kalın çizgileri, onun açık tenine karşı öne çıkmasını sağlıyor, ancak boyutu ve tasarımı hem basit. Bu, cesur ama basit bir dövmenin mükemmel bir örneğidir..

Küçük Ama Güçlü Kol Alıntı

Bu küçük yazı, çıplak kolunda gerçekten göze çarpıyor ve çok küçük bir şeyin çok fazla dikkat gerektirebileceği güçlü bir görüntü yaratıyor..

Basit Kmer Tasarımları

Bu Khmer alıntısı, kaplanların gücünü vurgulamak içindir. Bu dövmede, alıntı öne çıkmak için değil, kaplanları geliştirmek içindir..

Japon Kiraz Çiçekleri ve Küçük Bir Alıntı

Muhteşem kiraz çiçekleri dövmesini küçük Japonca metinle eşleştirmek, doğanın ve insanın birlikte ne kadar iyi gittiğini gösterir..

Çarpıcı Yüz Alıntı Dövme

İnsanların sizi tanımasının ve ciddiye almanın en iyi yolu, sizi temsil eden en iyi kelimeleri vücudunuzun en görünür kısmına dövme yaparak kim olduğunuzu beyan etmektir..

Kişisel Anlamı Olan Erkekler İçin Dövme Alıntıları

Bazen dövmeler güzel alıntılar veya esprili sözler anlamına gelmez. Bazen sadece bir kişi için kaba olmak içindir.

Alıntıyı Sevmek İçin Dili Bilmeniz Gerekmiyor

Bu Kmer yazısı kadar güzel göründüklerinde diğer dillerdeki yazıtlara aşık olmak kolaydır. Ne anlama geldiğini seviyorsan, yazıtın senin için anlam ifade etmesi için dili bilmene gerek yok..

Güçlü Sırt, Güçlü Sözler

hayat alıntı üst sırt dövme

Hayat alıntı üst sırt dövmesi

İlham veren alıntı dövmeleri, öne çıkarlarsa tasarlarlarsa daha büyük bir açıklama yapar ve güçlü bir sırttaki bu alıntı tasarımı, alıntının arkasındaki gücü gösterir..

Gerçek Adanmışlık

alıntılar çünkü dövmeler, kural olarak, insanların doğasına ve arzusuna uygun olmalı, duygu ve ilkeleri göstermelidir. Yüzünüze dövme yaptırmak, dövme sevginize gerçek bağlılığı gösterir..

Önkol Alıntı Dövmeler Küçük Ve Tatlı Olabilir

Dövmeler her zaman cesur ifadeler olmak zorunda değildir. Bazen neşe yaratmaya yönelik kısa ve tatlı ifadeler olabilirler..

Güçlü Çince Alıntı Dövme

Bir Çince kelime, başka bir dilde bütün bir alıntıdan fazlasını ifade edebilir. “Kuvvet” kelimesini dövme yaparak, bu kişinin güçlü ve hesaba katılması gereken bir güç olduğunu söyleyebiliriz..

Muhteşem El Alıntısı

Bu basit çiçeğin akan yazıyla birleşen güzelliği, bu el dövmesinin büyülü anlamları varmış gibi görünmesini sağlıyor..

Ataları Onurlandıran Dövme Alıntıları

Kültürlere ve kendi tarihinize olan sevginizi ve saygınızı göstermenin, onların yazıtlarını ve resimlerini dövme yapmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Bu, alıntılar ve resimlerle oluşturulan derin bir saygı örneğidir..

Bilge Üst Sırt Dövmesi

bilge alıntı üst sırt dövmesi

Ve insanlar ne kadar sert olduklarını size bildirmekten korkmasalar da, bunu güçlü bir üst sırt dövmesi olarak cesurca ilan ederek.

Şarkı sözleri

Hayat alıntı bilek dövmesi

Hayat alıntı bilek dövmesi

Şarkı sözleri içlerinde çok fazla anlam taşıyabilir ve dövmeler için harika seçeneklerdir. Şarkılar bizimle başka hiçbir şey gibi ilişki kurmaz ve lirik dövmeler, şarkıların bizi nasıl hissettirdiğini ifade etmemizi sağlar..

Narin Köprücük Kemiği Alıntı

hayat alıntı köprücük kemiği dövme

Hayat alıntı köprücük kemiği dövme

Kuşlar özgürlüğün sembolüdür ve bu alıntı dövmedeki varlıkları, geleceğe doğru ilerlemek için bazen kendinizi geçmişten kurtarmanız gerektiğini açıkça ortaya koymaktadır..

Küçük Ama Güçlü İfade Dövmesi

güven verici hayat qoote yaka kemiği dövme

Güven verici hayat alıntı köprücük kemiği dövmesi

Batmayı reddediyor ve dövmesi batmayacağını ilan etmek için vücudunda yükseliyor. Bazen küçük alıntı dövmeleri en büyük mesajlara sahiptir..

kutsal dövme

Kız Omuz Kutsal Yazı Dövmesi

Kız Omuz Kutsal Yazı Dövmesi

Kutsal Yazılar, kızlar için çok popüler dövme alıntıları olma eğilimindedir. Din ve kutsal kitap sizin için her şey ifade ettiğinde, sevginizi göstermenin, vücudunuzdaki kutsal yazıdan alıntı yapmaktan daha iyi bir yolu yoktur..

Kadere Bırakmak Alıntı

kaburga üzerinde kız alıntı dövme

kaburga üzerinde kız alıntı dövme

Bu koyu kırmızı ve siyah kaburga dövmesi, gerçeğin dokumacı tarafından yaratıldığını söylüyor, yani eylemlerimize rehberlik etmiyoruz ama Kader’in bizim için bir planı var.

Eşleşen Bilek Dövmeleri

Bu iki yazıt aynı olmasa da, hassas bir uyum duygusu yaratmak için birbirlerini yansıtırlar..

Fırça darbesi göğüs alıntı

Erkekler için göğüs alıntı dövmeleri şu anda büyük bir trend. Bu alıntı, geleneksel Çin yazısı gibi görünmek için fırça darbeleriyle boyanmış gibi görünüyor. Dövmenin kalbe yakın konumu, derin bir önemi olduğunu gösterir..

Japonca Semboller ve Alıntılar

Kollardaki alıntı dövmeleri her zaman harika görünür, ancak resimler hoş bir yetenek katar. Kuzgunlar ve katanalar, Japon kültürünün ve mitolojisinin büyük parçalarıdır. Onları bu alıntıyla eşleştirmek Japon kültürüne olan sevgiyi gösterir.

 Benzersiz Kol Arkası Dövmesi

Kollardaki alıntı dövmeleri yaygındır, ancak genellikle sadece kolun arkasında dövmeler görmezsiniz, bu nedenle bu yazı benzersizdir ve çıplak vücudun geri kalanına karşı durur. Sade tasarımlar, kesintisiz varlıkları ile güçlü hale getirilmiştir..

 Basit Tasarımlı Cesur Bir Yazıt

Bu baldır dövmesinin siyahları ve kırmızıları birbirini vurgular ve alıntıyı çiçekler arasında öne çıkarır. Buzağılar, erkekler için alıntı dövmeleri için popüler noktalar gibi görünüyor.

Tasarımı Vurgulayan Bir Alıntı

Bazı durumlarda, yazıt tasarımın geri kalanının güzelliğini arttırmak içindir. Ejderha daha çok göze çarpıyor ama yazıttan dolayı daha güçlü. Erkekler için dövme teklifleri genellikle böyle basittir, ilginç tasarımlarla eşleştirilmiştir..

Fransızca Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri, kalbimizde hissettiklerimizi kelimelere dökmemizi sağlar. Vücudunuza dövme olarak şarkı sözleri koymak, dünyanın kalbinizi görmesini sağlar.

Kızlar İçin Bilek Dövmesi Alıntıları

Daha büyük her zaman daha iyi değildir. Bu basit bilek yazısı küçük görünebilir ancak anlamı büyüktür..

Omurganın Altında Bir Dövme Alıntısı

Omurga vücuttaki en önemli kemik grubudur. Omurganın kıvrımını takip eden bir alıntı, omurganın kendisi kadar önemli ve anlamlı hale gelir. Dikenler, erkekler için dövme teklifleri için en popüler yerlerden bazılarıdır..

Suluboya Alıntı

Bu yazıt gövde üzerinde sulu boya gibi görünmektedir. Alıntı sadece bir anlam ifade etmekle kalmaz, aynı zamanda suluboya tasarımı anlamın daha güzel olmasını sağlar.

Hassas Omurga Dövme Alıntıları

Omurgadaki dövmeler önemini gösteriyor ancak bu yazıtın zarif tasarımı sadece gücüne katkıda bulunuyor..

Kalpten Alıntı

Göğüste olan erkekler için dövme tırnakları ekstra erkeksi görünüyor. Kalbe yakın olan alıntılar sadece anlamlı olmakla kalmaz, aynı zamanda dövme şeklinde başkalarıyla paylaşılması gereken derin bir öneme sahiptir..

Alıntı yapan doktor

Bir şeyi gerçekten sevdiğinizde ve dünyanın bunu bilmesini istediğinizde, sevdiğiniz şeyden alıntılar ve resimler eşleştirmek mükemmel bir beyandır..

Aile hakkında dövmeler-yazılar – bunlar sadece güzel resimler değil, aynı zamanda bir tür sembol, aile ilişkisini ve aile sevgisini hatırlatan, sürekli bir ilham kaynağı ve bir tür muska..

Kol Üzerine Aile Alıntı Dövmeler

Önkolda aile alıntı dövmesi

Önkolda aile alıntı dövmesi

Aile insanlar için en önemli şey olmalıdır ve aileniz hakkında dövme yaptırmak onları ne kadar sevdiğinizi gösterir..

Üzgün ​​Aile Kaburga Dövmesi

Kaburgalarda aile alıntı dövmesi

Bu güzel ama üzücü dövme, ayrılmanın sadece tekrar bir araya gelebilmeniz için yapıldığını gösteriyor. Kaburgalar, kızlar için dövme teklifleri için gizli ama güzel bir yer.

Aile Bir Cennettir

kaburgalarda aile alıntı dövmesiBizimki gibi bazen acımasız bir dünyada, aile aklımızı koruyan tek şey olabilir. Bazen bunun bir dövme hatırlatıcısı bize netlik verebilir..

Önkol Şarkı Sözleri

Hayat onaylayan alıntı el dövmesi

Hayatı onaylayan alıntı el dövmesi

Küçük önkol alıntı dövmeleri, çok fazla anlamı olan alıntılar için daha popüler hale geldi. Sürekli hatırlatılmasını istediğiniz anlamlı şarkı sözleriniz olduğunda, önkol dövme için mükemmel bir yerdir..

Nereden Teklif Alabilirsiniz??

Fark etmez, öncelikli amaç bu kelimelerin sizin için özel bir gizli anlam taşımasıdır..

Alice Harikalar Diyarında Alıntı

Kızlar için alıntı ile dövme

Kızlar için bir alıntı ile dövme

Alice Harikalar Diyarında sevenler, bu alıntının bu kişinin dünyada ne kadar kaybolduğunu gösterdiğini fark edecekler, ancak bu dövmenin kalıcılığı muhtemelen onları her zaman geri yönlendirecektir..

Güçlü Uyluk Alıntı

Kızlar için alıntı ile dövme

Kızlar için bir alıntı ile dövme

Bacaklarınız sizi hareket ettiren şey, güç kaynağınız. Cesur bir açıklama yapmak için, uyluklara dövme yaptırılan alıntıların, güçlerini iletmek için büyük olması gerekmez..

Düşündüren Alıntı

Kızlar için alıntı ile dövme

Kızlar için bir alıntı ile dövme

Bazen birileri için ne kadar önemli olduğumuzu anlamıyoruz. Bu güzel tüy ve alıntı kombinasyonu gerçekten düşündürüyor.

Sözler, hikmetli sözler ve Mukaddes Kitaptan alıntılar ya da sadece favori kitaplardan alıntılar, şiir parçaları veya soneler ya da iyi şarkılardan bölümler olabilir..

Ayrıntılı Önkol Alıntısı

Kızlar için alıntı ile dövme

Alıntı haline gelen bu kardiyoloji dizesi, nefes almak için basit bir hatırlatmadır ve hayat devam edecektir..

Üst Sırt Latince Dövme

Üst sırt Latince alıntı dövme

Üst sırt Latince alıntı dövme

Alıntının kendisi ince ama boynunun hemen altındaki noktada göze çarpıyor. “Hayat Güzeldir”, tıpkı dövme gibi.

İncil Ayet Kaburga Dövmesi

İncil ayet kaburga dövme

İncil ayet kaburga dövme

İncil ayetleri çok anlamlıdır ve her zaman O’nun sözünü tutmanın ve gittiğiniz her yerde sizinle iletişim kurmanın mükemmel yoludur.

Bir dövmenin anlamı kişiyi yansıtmalıdır; onun yaşam ilkelerini, bazı şeylerle ilgili kişisel konumunu veya genel olarak yaşamı göstermelidir..

İç Kol Dövmesi

basit alıntı önkol dövmesi

Kolun iç kısmı dövme için çok hassas bir yerdir ve genellikle sadece büyük önem taşıyan dövmeler için kullanılır. Bu alıntıyı bu hassas yere koydu çünkü “bu seni sonsuza kadar sevmemden dolayı”.

Dövme yazıları Latince ve İngilizce olarak popülerdir. Ancak bu öncelikle resmin güzelliğinden kaynaklanmaktadır, çünkü bu dillerin harfleri, örneğin Rusça’dan daha güzel kabul edilir ve birçok farklı kaligrafi yazı tipi vardır..

Anın tadını çıkar

Carpe Diem yaka kemiği dövmesi

Carpe Diem yaka kemiği dövmesi

Bu nazik köprücük kemiği dövmesi, herkesin günü yakalaması için bir hatırlatmadır, Carpe Diem. Bu alıntı, yaşam için büyük bir sevgiyi gösterir. Kızlar için köprücük kemiği dövme tırnakları çok popüler.

Çince karakterlerin dikkate değer bir özelliği vardır; az sayıda işaret harika içeriği ve derin anlamı ifade edebilir.

Boyun Arkası Dövme

Boyun arkası Çin hiyeroglif dövmesi

Boyun arkası Çin hiyeroglif dövmesi

Boynun arkasındaki bu Çince yazı zarif görünüyor ve her zaman görülmeli, asla gizlenmemeli.

Bilekteki Çince Yazıtlar

Çin hiyeroglif bilek dövmesi

Çin hiyeroglif bilek dövmesi

Bilek dövmeleri, izleyici ve dövmeli kişi tarafından görülmek içindir. Bileklerdeki alıntılar, her gün görmeniz gereken hatırlatmalar içindir.

Üst Sırt Çince Alıntı

boyun arkası çin dövmesi

boyun arkası çin dövmesi

Omurga dövme tırnakları çok zarif görünüyor. Bu basit Çince yazıt, cildini belirleyen tek şey olarak dikkat isteyen, eyersiz üzerinde önemli bir yere sahiptir..

Arapça yazıtlı dövmeler, vücut üzerine desen çizme sanatında özel ilgiyi hak ediyor. Oldukça ilginç bir tarihleri ​​var.

Güzel Arapça Tasarım

Arapça bağ dövme

Arapça bağ dövme

Bazen daha basit daha iyidir. Omuzun altındaki küçük alıntı narin görünüyor ve güzelliğini gösteriş yapmadan kolayca gösteriyor..

Neredeyse Bir Kolye

Arapça bağ köprücük kemiği dövmesi

Arapça bağ köprücük kemiği dövmesi

Bu Arap dövmesinin yerleştirilmesi, neredeyse bir kolye gibi görünmesini sağlar. Karmaşık Arapça kelimelerle bir kolye olmak için yeterince güzel.

Arapça Bilek Dövmesi

Güzel Arapça bilek dövmesi

Arapça kitabesi güzel yazılmış ve sık sık bakılması gereken bir yerde. Mesajı her gün görülmesi gereken bir şeydir..

Boyun ve Üst Sırt Dövmesi

Arapça bağ omurga dövmesiBu pozisyondaki dövmeler görülmek içindir, bu da alıntının anlamının herkesin öğrenmesi gereken bir şey olduğu anlamına gelir..

İspanyolca yazıtlarla bulunan dövmeler özellikle popülerdir. Yalnızca sonsuz sayıda yazı tipine değil, aynı zamanda mükemmel ifadelere ve dokunaklı ifadelere de sahiptirler..

İspanyol Önkol Dövmesi

Bu alıntının güzel akıcı senaryosu, dövmenin ilahi veya zarif bir anlamı varmış gibi görünmesini sağlar..

Boyasız Bir Tablo

Üst sırt İspanyol alıntı dövmesi

“Amor Vincit Omnia” derin bir aşkı anlatan bir deyimdir. Aynı zamanda Rönesans döneminden ünlü bir tablonun adıdır. Bu alıntı ile bir dövme, sanat ve sevginin takdirini gösterir..

İspanyolca Şarkı Sözleri

Basit İspanyolca Alıntı Omuz Dövmesi

Tıpkı İngilizcede olduğu gibi, İspanyolca şarkı sözleri de dövme alıntısı şeklinde güzel ve önemli bir mesaj verebilir..

Sanatsal Önkol Dövme

Güzel İspanyol kol dövmesi

Güzel İspanyol kol dövmesi

Bu alıntı sadece basit ve tatlı değil, aynı zamanda yazı tipi ve tasarımı göz alıcı ve güzel. Önkol kelime dövmeleri görülmek içindir.

Dövme metinleri, zariften minimal baskıya kadar çeşitli stillerde yapılabilir..

Nazik Bir Hatırlatma Dövmesi

kızın elindeki dövme alıntısı

Kızın elindeki dövme alıntısı – şimdi burada ol

Bu basit alıntı bir emirdir, her zaman orada olmanız ve şimdi burada olmanız için bir hatırlatmadır..

Büyülü Dövme Alıntı

kol kızlar üzerinde alıntı ile dövme

Kızın elindeki dövme alıntısı – büyüyü hisset

Sanatsal eller arasındaki alıntıyla, alıntı sihirmiş gibi görünüyor. Eller alıntının güzelliğini yarattı.

Minimalist Ama Stilistik Alıntı Dövme

kol kızlar üzerinde alıntı ile dövme

Kol kızlarında alıntı ile dövme – kendinizinkini tutun

Bir alıntı için sadece basit bir yazı tipine sahip olmak yerine, kısa alıntılara biraz yetenek eklemek onları daha etkili hale getirebilir..

Bazen alıntılar tasarımda kaybolmak içindir, onları bulduğunuzda ve ne anlama geldiklerini anladığınızda daha ilginç hale getirir..

İmzalı Gerçek Bir Alıntı

Erkeklerde alıntı ile dövme

Erkeklerin kolunda bir alıntı ile dövme

Yazarın imzasıyla gelen alıntıları sık sık görmezsiniz, ancak gördüğünüzde alıntının bu kişinin hayatını değiştirdiğini bilirsiniz..

Piyon Şeklinde Bir Alıntı

Erkeklerde alıntı ile dövme

Erkeklerde bir alıntı ile dövme

Bir piyon şeklindeki alıntı ile bu gibi dövmeler, insanların anlamını yorumlamasını bekliyor. Alıntı kendi başına ilginç ama burada keşfedilmeyi isteyen daha derin bir anlam var..

Harry Potter Alıntı Dövme

Erkeklerde alıntı ile dövme

Erkeklerde alıntı ile dövme

Bu alıntıyı Ölüm Yadigarları’nın stilistik bir versiyonuyla eşleştirmek, Harry Potter’a olan sevgiyi ve kitapların ve bu alıntının onların hayatları üzerindeki etkisini gösteriyor..

Önkol Kelime Dövmeleri ile Tasarım Her Şeydir

Erkeklerde alıntı ile dövme

Erkeklerde alıntı ile dövme

Tıpkı bu alıntıda olduğu gibi, “tutum her şeydir”, bu dövmenin tasarımı her şeydir. Sanatsal tasarım olmadan ifade neredeyse bu kadar cesur olmazdı. Erkekler için alıntı dövmeler, bunun gibi cesur tasarımlara sahip olma eğilimindedir..

İlginç Önkol Alıntısı

Erkeklerde alıntı ile dövme

Erkeklerde alıntı ile dövme

Yemek sevgisi ve insan sevgisi bu alıntıyla sonuçlandı. Bu dövme hepimizin aynı olduğunu ve yemeklerin bizi bir araya getirdiğini söylemenin ilginç bir yolu. Bu kesinlikle daha nadir önkol alıntı dövmelerinden biridir.!

Büyük Bilek Alıntı

Erkeklerde alıntı ile dövme

Erkeklerde alıntı ile dövme

Bu alıntıdaki harfler, basit yazı tipi ve ofset tasarımı nedeniyle dikkat çekiyor. Yine de mesaj açık ve bir hayat dersi olmalı.

Arkadaki Uzun Alıntı

Geri dövme tırnak

Geri dövme tırnak

Uzun alıntılar ya çok yer kaplayacak ya da neredeyse okunamayacak kadar küçük olacaktır. Bunun gibi uzun bir alıntı için mükemmel yer, alıntının olması gerektiği gibi görüntülenebileceği arka kısımdır..

Edgar Allan Poe Alıntı

Sırtta yazılı dövme

Sırtta yazılı dövme

Kafatası ve kuzgunla eşleştirilen bu ürkütücü şiir, bu kişinin Edgar Allan Poe’ya olan sevgisinin bir kanıtıdır. Güzel ama abartılı yazı tipi, karanlık temaya mükemmel uyum sağlar.

Uzun Uyluk Alıntı

Kalçadaki kız dövmesi

Kalçadaki kız dövmesi

Tekrar tekrar okunması gereken uzun alıntılar için uyluk mükemmel bir yerdir. Kola veya bileğe uzun bir alıntı yapıştırmaya çalışmak yerine, bu kişi istediği zaman bu dövmeyi kolayca görebilir..

Onay Sözleri

Star Text Tattoo çatlak cilt efekti ile

Çatlak cilt efektli Star Text Tattoo

Tek tek kelimeler cümleler kadar anlamlı olabilir. Bu sözlerle, bu dövme bize bu kişinin sahip olduğu her şeyi anlatıyor..

Ayak Bileği Alıntı Dövme

Metin ayak bileği dövmesi

Metin ayak bileği dövmesi

Ayak bileklerinde sık sık uzun alıntılar görmüyorsunuz, bu yüzden bu dövme çok benzersiz. Uzun İncil ayetleri anlamlıdır ve ayak bileğine yerleştirilmesi onu iki kat daha ilginç kılmaktadır.

Sözlü veya alıntılı resimler, insanın özünü ortaya koydukları için diğerlerinden daha iyidir (hayattaki bazı olaylar veya mutlu anlar).

Lewis Carroll Alıntı

Lewis Carroll alıntı dövmesi

Lewis Carroll alıntı dövmesi

Alıntının nereden geldiğini bilmeseniz bile, bazen tasarım size anlamanız için ipuçları verebilir..

Açlık Oyunları Alıntı

Açlık Oyunları alıntı dövme

Açlık Oyunları alıntı dövme

Alaycı Kuş’u alıntıyla eşleştirmek, bu kişinin Açlık Oyunları’na olan sevgisini vurgular. Önkol kelime dövmeleri, eklenen resimlerle daha da iyi görünüyor.

Tatlı Köprücük Kemiği Alıntı Dövme

Aşk alıntı dövme köprücük kemiği

Aşk alıntı dövme köprücük kemiği

Basit kelebek tasarımları, yazı tipini tamamlayarak alıntının inceliğine güzellik katar..

Stephen King Kol Üzerine Dövme Alıntısı

Eşsiz Stephen King kara kule dövmesi

Eşsiz Stephen King kara kule dövmesi

Bazen dövmenin nereden geldiğini bilmek için alıntıya ihtiyaç duymazsınız, ancak alıntı, anlam katan şeydir..

Metaforlar İyi Dövmeler Yapar

Ayak bileğinde dövme alıntısı

Ayak bileğinde dövme alıntısı

Alıntıların bazen resim olmadan anlaşılamayacak bir anlamı olabilir. Bu durumda, kalbi bir kafestir, mavi kuşu tutsak eder..

Latince metinli dövmeler genellikle felsefi anlamı ifade eder, genellikle eski çağların asil ve büyük adamlarından sözler vardır..

Erkekler İçin Büyük Omuz Dövme Alıntıları

Carpe Diem üst sırt alıntı dövme

Carpe Diem üst sırt alıntı dövme

Bu büyük dövme bir çığlık gibi geliyor. Bu, hayatınızı dolu dolu yaşamanızı talep ederek “Günü Yakalayın” diye bağırıyor..

Kalçadaki Latin DövmesiLatince alıntı göbek dövmesi

Kalçadaki dövmeleri sık sık görmezsiniz, ancak bu, Latince alıntı ve harflerin abartılı tasarımı ile onurlu görünüyor..

Ya hep ya hiç

Latince alıntı kol dövmesi

“Ya Sezar ya da Hiçbir Şey”. Arkaik görünümlü yazı, önkoldaki konumu nedeniyle dövmeli kişinin her gün göreceği ve hatırlatılacağı konusunda cesur bir beyanda bulunuyor. Önkol alıntı dövmeleri, bunun gibi cesur beyanlar için harikadır..

Latince alıntılar hem erkekler hem de kadınlar tarafından seçilebilir.

Dövme yazıtları vücudun herhangi bir yerinde yapılabilir, ancak çoğu alıntı talebi bir el veya kol üzerine yerleştirilir. Dövmenin formatı da insan tercihine göre belirlenir. Tek bir kelime veya cümle olabilir. Vücudunuza sevdiğiniz eserlerden veya ifadelerden bir pasaj koyabilirsiniz..

Mürekkep Ve Kalem Alıntı Dövmeler

Motivasyon alıntı kol dövme

Motivasyon alıntı kol dövme

Bu dövme, mürekkep ve tüy kalem kullanılarak yazılmış gibi görünüyor. Senaryo o kadar güzel ki neredeyse kaligrafiye benziyor.

Tek Kelimeli Dövme

Tek kelime alıntı dövme

Tek kelimelik alıntı dövme

Anlamını anlatmak için her zaman uzun bir alıntı gerekmez. Bazen bir kelime yeterlidir. Kuş ve gevşek yazı tipinin eklenmesiyle, bu dövmeyle ilgili her şey “ücretsiz”. Küçük alıntı dövmeleri hala anlamlarını kolayca aktarıyor.

Dikey Sırt Dövmesi

Kadınlar alıntı omurga dövmesi

Kadınlar alıntı omurga dövmesi

Erkekler Ne Tercih Eder

Bir elin bilekten parmakların ucuna kadar olan kısmı – bir görüntünün uygulanması için çok önemli bir yer.

Kalın Önkol Yerleşimi

Adam alıntı kol dövme

Adam alıntı kol dövme

Bu yerleşime sahip dövmeler, cesur görünmek ve insanların söylediklerine ilgi duymasını sağlamak içindir..

Her İki Ön Koldaki Dövmeler

Erkekler için ilham verici alıntı kol dövmesi

Bu iki dövme, kollarını kavuşturduğunda birlikte gitmek ve doğal görünmek içindir. Ayrıyken basit alıntılar, birlikteyken daha anlamlılar. Önkol kelime dövmeleri kollarınızı daha sert gösterebilir.

Narin Dövme, Güçlü Önkol Alıntı Dövmeler

Kolumdaki dövmeyi unutma beni

Güçlü kol ve cesur yerleşimle karıştırılan nazik senaryo ve güzel kuşlar, güçlü erkeklerin de nazik olabileceğini gösteriyor..

Pazıların içi – Bu yeri saklamak oldukça zordur, ancak ellerinizi sık sık kaldırmazsanız daha az fark edilir..

Koltukaltı Alıntı DövmeErkekler için pazı üzerinde alıntı dövmesi

Bu dövme ancak göstermek istediğinde görülebilir. Sadece bilmek istediği insanlarla paylaştığı bir sır..

İç Biceps Dövmesierkek için dövme iç pazı alıntı

Bu dövmenin senaryosu o kadar mükemmel ki neredeyse hala bir kitaptaymış gibi görünüyor. Pazı üzerinde neredeyse mükemmel görünüyor.

Boyunda (sırt) – Burada yapılan dövmeler oldukça etkileyici görünüyor.

Boyun Alıntı Dövme

Erkek Boyun Dövmesi

Erkek Boyun Dövmesi

Boynun yan tarafındaki dövmeler görülmek içindir. Kolayca örtbas edilemezler, bu nedenle dövmenin anlamı, dünyaya gösterilmesi gereken gerçekten önemli bir şeydir. Erkekler için boyun alıntı dövmeleri cesur bir açıklama yapar.

Kızların Tercih Ettiği

Yazıtlı dövme – bilekte.

Zarif Bilek Dövmesi

Kız Alıntı bilek dövmesi

Kız Alıntı bilek dövmesi

Bu dövme sadece “by Grace” demekle kalmıyor, aynı zamanda tasarımı da zarif ve zarif..

Nicholas Sparks Alıntı

Kızlar için alıntı bilek dövmesi

Kızlar için alıntı bilek dövmesi

Romantizmi seven kızlar Nicholas Sparks kitaplarına bayılır. Senaryonun ince güzelliği ve cesur kuşlar romantizm ve aşktan bahseder.

Yaratıcı Alıntı Dövme

Kadınlar için bilek alıntı dövme

Kadınlar için bilek alıntı dövme

Yine, bazen tek kelimelik alıntılar en cesur ifadeleri yapar. Bu bilek dövmesi, sanatçılara ve yaratıcılara daha iyi şeyler hayal etmeleri için ilham veriyor. Küçük alıntı dövmeler bileklerde ekstra narin görünüyor.

Bilek Dövmesi

Kadın için alıntı bilek dövmesi

Kadın için alıntı bilek dövmesi

Kadınlara genellikle yeterli olmadıkları söylenir. Ama yeterli olduklarını düşünüyorlarsa, başkaları için daha fazlasını yapmak zorunda kalmamalılar..

Dövme için en az acı veren yerlerden biri ayak bileğidir ve kızlar ve kadınlar arasında en popüler olanıdır. Ayak bileği, dövmeler için mini bir yer olarak adlandırılabilir.

Mükemmel Yerleştirilmiş Ayak Bileği Dövmesi

kız alıntı ayak bileği dövmesi

Kız alıntı ayak bileği dövmesi

Bu yazı, ayakkabı giyerken hala görülebileceği mükemmel bir yerde. Basit ve güzel tasarım örtülmemelidir.

Ayak Ve Ayak Bileği Dövmesi

Kızlar için harika alıntı ayak dövmesi

Kızlar için harika alıntı ayak dövmesi

Alıntı, kuşların ayak bileğine kadar uçtuğu ayağın üzerinden geçer. Alıntıyı kuşların uçtuğu bir yolculuk olarak hayal etmek kolay.

Ölüm Yadigarları Alıntı Dövme

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları ayak bileği dövmesinden alıntı

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları ayak bileği dövmesinden alıntı

Bu, anlamını artıran bir görüntüyle eşleştirilmiş basit bir alıntı örneğidir. Alıntı ve resim Harry Potter serisinin son kitabından..

Omuzda küçük bir dövme tam olarak doğru. Özellikle bu noktada neredeyse acısız bir şekilde yapmak.

Köprücük Kemiğinin Altındaki Küçük Alıntı Dövmeler

kızlar için sevimli küçük omuz alıntı dövme

Kızlar için sevimli küçük omuz alıntı dövme

Üst omzun bu kısmı, bunun gibi küçük ve hassas alıntılar için mükemmel bir yerdir..

Daha Uzun İncil Ayet Dövmesi

Omuzda Mezmur ayet alıntı dövme

Omuzda Mezmur ayet alıntı dövme

Sırtlar ve omuzlar daha uzun alıntılar için mükemmeldir, bu nedenle hak ettikleri net ve güzel senaryoda yazılabilirler..

David Beckham, dövme tutkusunu uzun süredir paylaşıyordu. Dört çocuğunun ve sevgili karısı Victoria’nın isimleri David’in boynuna ve ellerine mühürlendi..

Angelina Jolie’nin dövmelerin büyük bir hayranı olduğunu herkes bilir. Aktrisin en ünlü yazıtı, eski kocası Billy Bob Thornton’un “Billy Bob” adının bulunduğu bir işaret olarak kabul edildi..

İsim Dövmeleri

Angelina Jolie'nin alıntı dövmesi

Angelina Jolie’nin alıntı dövmesi

İsimler tam tırnak işaretleri kadar anlamlı olabilir, genellikle sevdiklerinizin isimleridir..

Katy Perry’nin Arapça Dövmesi

Katy Perry'nin Arapça Dövmesi

Katy Perry’nin Arapça Dövmesi

Arapça dövmeler her zaman karmaşıktır ve Katy’nin kolunun hassas bir yerinde olması alıntıyı çok önemli kılıyor..

Victoria Beckham’ın Omurga Dövmesi

Victoria Beckham'ın Yazı-Dövme Omurga Dövmesi

Victoria Beckham’ın Yazı-Dövme Omurga Dövmesi

Victoria Beckham narin görünebilir ama o güçlü bir kadın. Aynı anlamda dövmesi ince görünebilir ama önemli bir anlamı var. Victoria omurga dövme tırnaklarını seksi yapıyor.

Megan Fox’un Omuz Dövmesi

Megan Fox'un alıntı omuz dövmesi

Megan Fox’un alıntı omuz dövmesi

Megan’ın dövmesi omzuna mükemmel bir şekilde oturur ve tasarımın ve yazı tipinin büyük ve karmaşık olmasını sağlar..