Ar turėčiau nusiskusti galvą? Vadovas, kaip nusiskusti galvą skustuvu

Jei turite slenkančią plaukų liniją, slenka plaukai ar apskritai nuplikote, jums gali kilti didelis klausimas: „ar turėčiau nusiskusti galvą? Nusiskusti galvą yra svarbus sprendimas ir tikrai yra daug priežasčių nusiskusti galvą plikai. Tačiau nuplikusi galva netinka kiekvieno vaikino išvaizdai, ir jei jums nepatinka galutinis rezultatas, plaukų augimas užtruks kelias savaites.

Jei ketinate nusiskusti galvą skustuvu ir norite pagalvoti apie privalumus ir trūkumus, šis vadovas skirtas jums. Žemiau aptariame, ar turėtumėte nusiskusti ar pabučiuoti galvą, ir jei taip, kaip dažnai ir kaip geriausia.

Ar turėčiau nusiskusti galvą

Ar turėtumėte nusiskusti galvą?

Plikos galvos yra labiau paplitusios nei bet kada, todėl turi būti daug priežasčių nusiskusti galvą. Jei plaukų augimo produktai jums netinka, galbūt atėjo laikas padaryti tai, kas neišvengiama. Tačiau jei plaukų slinkimas nėra jūsų problema, čia yra keletas kitų skutimosi galvos privalumų.

Slėpti plikas dėmes

Tikriausiai populiariausia priežastis nusiskusti galvą yra slėpti vyrišką nuplikimą. Plikimas, nesvarbu, ar tai atsitiktinės dėmės, pavyzdžiui, bloga plaukų linija, ar retėjantys plaukai, neabejotinai yra gėdinga problema. Laimei, jūs nesate vieni – maždaug 85% vyrų visą gyvenimą patirs plaukų slinkimą.

Galima teigti, kad lengviausias būdas kovoti su nuplikimu yra nusiskusti viską. Jei plaukų slinkimo sprendimai jums netinka, tada galvos nusiskutimas yra kitas geriausias atsakymas.

Atrodykite jaunesnis

Nori to ar ne, nusiskutęs galvą atrodai jaunesnis. Plikos dėmės ir besitraukiančios šukuosenos gali jus tik seninti ir priversti jaustis vyresnėmis, tačiau pašalinkite šiuos pasakojančius ženklus, o vyrai gali atrodyti dešimtmečiu jaunesni.

Nuskuskite galvą, kad atrodytumėte jaunesni

Būkite patogūs

Aktyviems ir atletiškiems vyrams, ypač tiems, kurie gyvena šiltesniame klimate, gali sutrukdyti plaukai. Prakaitas, diskomfortas ir nuolatinis pertvarkymas yra praeities erzinimai, kai skutiesi galvą.

Ne tik karščio sukeltas prakaitavimas ir galvos svaigimas gali būti problema, bet nemažai vyrų tiesiog nemėgsta jausmo, kad plaukai yra visiškai sušvelninti. Nors kirpimas ir kirpimas dažnai gali išspręsti šias problemas, visapusiškas kelias ir visų plaukų nuskusimas yra tikras būdas sumažinti problemą.

Sumažinkite techninę priežiūrą

Kai kurie tai gali priskirti tinginybei, tačiau neabejotina, kad plaukų priežiūra, kirpimas ir stilius gali užtrukti daug laiko. Jei šukuosenos formavimas rytais ir reguliarus kirpimas yra nepatogūs, tada nusikirpkite arba jau pradėkite skustis galvą. Tiesiog nepamirškite, kad turėsite dažnai nusiskusti galvą, kad ji būtų visiškai lygi ir švari.

Galvos skutimas - kirpimas be priežiūros

Jauskitės labiau pasitikintys savimi

Galiausiai, švariai nusiskuto galva gali priversti vaikiną jaustis labiau pasitikinčiam savimi. Jei nuolat nerimaujate dėl blogų plaukų dienų arba nesuvokiate savo plikų dėmių, plikė galva gali tik palengvinti nerimą.

Tyrimai parodė, kad vyrai, turintys didesnį testosterono kiekį, labiau linkę slinkti ir plikti. Galbūt todėl nusiskuto galva yra pasitikintis savimi žvilgsnis – nes ji psichologiškai susijusi su vyriškais vyrais.

Priežastys nusiskusti galvą vyrai

Kaip nuspręsti, ar nusiskusti galvą

Prieš galutinai nusiskuta galvą, apsvarstykite savo sprendimo pagrįstumą ir riziką.

Kodėl skutiesi galva?

Pirmiausia reikia išanalizuoti, kodėl norite nusiskusti galvą. Jei kuri nors iš anksčiau išvardytų priežasčių jus sujaudino, tikriausiai jau turite gerą paskatą.

Jei neturite stipraus polinkio, galbūt tiesiog norite eksperimentuoti su išvaizda. Priešingu atveju nedarykite to ir gailėkitės vėliau.

Ką daryti, jei man nepatinka mano nusiskuto išvaizda??

Antras dalykas, kurį reikia pagalvoti, yra tai, kas nutiks, jei jums nepatinka nusiskuto galva. Ar tai leis jums jaustis nesaugiai? Ar tai sutrikdys jūsų galimybes nusileisti sėkmingam pasimatymui? Tai visi klausimai, kuriuos turite užduoti sau prieš tai.

Jei artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais jūsų asmeniniame ir profesiniame gyvenime bus svarbių įvykių, susitikimų, švenčių ir pertraukų, tada tikriausiai turėtumėte susilaikyti.

Galvos skutimosi alternatyvos

Paskutinis svarstymas prieš skutantis galvą – ar yra alternatyvų. Kaip matėme anksčiau, dauguma vyrų turi priežastį nusiskusti galvą.

Pateikiame keletą pavyzdžių, čia yra keletas alternatyvų, kaip nusiskusti galvą.

 • Pakeiskite savo šukuoseną – nukirpkite plaukus trumpai ir išbandykite didelį odos išblukimą, o viršuje – kirpimas ar įgula.
 • Nukirpkite daugiau plaukų – jei pagrindinė jūsų problema yra komfortas, eksperimentuokite su kūno kirpimu, kad sumažintumėte prakaitą. Jei turite veido plaukus, pagalvokite apie barzdos skutimą. Ir vėl, jei turite ilgesnę šukuoseną, šonuose pasirinkite kitokį kirpimą, pvz., Kirpimą ar išblukimą.
 • Paslėpti nuplikimą – jei plaukai pamažu retėja, auginkite juos ilgiau. Jei pataisos yra problema, naudokite stiliaus metodus, pvz., Šukas, kad visiškai paslėptumėte problemą. Kalbant apie besitraukiančią plaukų liniją, išbandykite daugybę skirtingų kirpimų ir stilių, kurie ją panaudos arba tiesiog nešiosite užtikrintai.
 • Įveik tai – tikėtina, kad nebent labai blogai sergate vyrų nuplikimu, žmonės nepastebi jūsų plaukų taip, kaip jūs.

Ar turėčiau purtyti galvą

Kaip nusiskusti galvą

Jei nusprendėte, kad skustis galva yra vienintelis dalykas, kuris jus pradžiugins, atėjo laikas tai padaryti. Yra 3 būdai, kaip nusiskusti galvą – skustuvu, elektriniu skustuvu ar plaukų kirpimo mašinėle. Mes labai rekomenduojame kirpimo mašinėlės ir skustuvo derinį, atsižvelgiant į tai, kaip trumpai norite nukirpti plaukus.

Remington HC4250 Shortcut Pro savaiminio kirpimo rinkinys, barzdos žoliapjovė, plaukų kirpimo mašinėlės vyrams (13 vnt.) 14 585 apžvalgos Remington HC4250 Shortcut Pro savaiminio kirpimo rinkinys, barzdos žoliapjovė, plaukų kirpimo mašinėlės vyrams (13 vnt.)

 • 9 ilgio šukos pjauna 1/16 – 5/8 colių (nuo 15 iki 15…
 • Ličio, įkraunama baterija 40 minučių…
 • Į 13 dalių rinkinį įeina: rankinis kirpimo mašinėlė, 9 ilgiai…

59,99 USD Pirkti dabar

Štai kaip žingsnis po žingsnio nusiskusti galvą:

 1. Geriausias laikas nusiskusti galvą yra po karšto dušo, kai jūsų galvos oda ir plaukai yra minkštesni. Būtinai išdžiovinkite rankšluosčiu, kol plaukai bus tik šiek tiek drėgni.
 2. Paimkite kirpimo mašinėlę ir nukirpkite plaukus iki ražienų. Naudokite 1 ar 2 dydžio apsaugą.
 3. Tada ant galvos odos patepkite skutimosi kremą, sviestą ar aliejų.
 4. Naudodami švarų, aštrų skustuvą su mažiausiai trimis ašmenimis, pradėkite skustis plaukus su grūdais, kad išvengtumėte sudirginimo ir įaugusių plaukų. Būkite švelnūs, eikite lėtai, kad išvengtumėte įpjovimų, ir dažnai skalaukite ašmenis.
 5. Kai skutate galvos nugarą, pakreipkite galvą į priekį, kad sugriežtintumėte odą.
 6. Jei praleidote kokią nors sritį, pabandykite skustis iš vienos pusės į kitą, kad pasiektumėte kiekvieną kampą ir vietą.
 7. Kai baigsite, apšlakstykite vėsiu vandeniu, kad nuramintumėte odą. Švelniai išdžiovinkite galvą ir paskui patepkite balzamu ar losjonu po skutimosi. Įsitikinkite, kad per kelias kitas valandas jūsų galvos oda gaus daug drėgmės.

Kaip nusiskusti galvą

Kaip dažnai turėčiau nusiskusti galvą?

Kaip dažnai turėtumėte nusiskusti galvą, tikrai priklauso nuo jūsų asmeninės genetikos. Kai kurie vaikinai skutasi galvas kartą per mėnesį, o kiti tai daro kartą per savaitę. Galų gale, tai, kaip dažnai ir kada skusite galvą, priklauso nuo to, kaip trumpai norite išlaikyti plaukus ir kaip greitai auga plaukai.

Išvada

Kad ir kokia būtų priežastis nusiskusti galvą, atminkite, kad rezultatai yra tik laikini. Jei nuplikusi galva atrodo kaip sprendimas bet kuriai jūsų plaukų problemai, pabandykite. Blogiausiu atveju jūs to nekenčiate ir jis atauga per mėnesį. Bent jau žinosite, kad bandėte ir nepavyko, užuot turėję šią galimybę mintyse.