Ar turėtumėte skustis prieš ar po dušo?

Kalbant apie švarų, patogų ir glaudų skutimąsi, daugeliui vyrų kyla klausimas, ar skustis prieš ar po dušo. Nusprendus, ar geriau nusiprausti po dušu ir nusiskusti ar kirpti barzdą be dušo, tikrai priklauso nuo veido plaukų, odos tipo ir pageidaujamų skutimosi produktų.

Vyrai, turintys jautrią odą, gali skustis po dušu arba po jo, kad kuo mažiau nudegtų skustuvas ir galėtų mėgautis malonaus skutimosi privalumais. Jei naudojate elektrinį skustuvą ar tiesiog norite kirpti barzdą, skutimasis prieš dušą gali sutaupyti laiko ir apsaugoti odą. Norėdami padėti jums sukurti tobulą skutimosi rutiną, panagrinėkime geriausius būdus, kaip skustis sklandžiai.

Skuskite prieš ar po dušo

Skutimasis prieš dušą

Skusti prieš dušą, paprastai vadinamą sausu skutimu, geriausia atlikti naudojant elektrinį skustuvą. Elektriniai skustuvai yra sukurti taip, kad užtikrintų glaudžią apdailą be skutimosi ar odos sudirginimo.

Jei norite visiškai praleisti drėgną veidą ar visą dušą, idealiai tinka naudoti kokybę produktas prieš skutimąsi, pvz., „Lectric Shave“. Aliejus ar losjonas prieš skutimąsi paruošia jūsų plaukų folikulus atsistoti arčiau ir švariau, tuo pačiu ramina ir maitina jūsų odą..

Panašiai, jei turite švelnius plonus veido plaukus ir atidarote odos poras, galbūt galėsite nusiskusti prieš dušą, tiesiog keletą minučių tepdami veidą šiltu drėgnu skudurėliu. Šiluma ir drėgmė palengvins barzdos kirpimą ir nedirgins.

Skutimasis prieš dušą

Skutimosi įrankiai

Jei jums reikia skustis be dušo, geriausia įsigyti aukščiausios klasės elektrinį skustuvą ar barzdos žoliapjovę. Skustuvai puikiai tinka skutimui iki pat odos, o žoliapjovės puikiai tinka ražienoms. Barzdos kirpimas, norint gauti ražieną, gali padėti išvengti skutimosi, skutimosi, nudegimų, kirpimų ir įaugusių plaukų.

Tačiau kai kuriems vaikinams patinka švariai nusiskutusi išvaizda ir jiems tikrai reikia investuoti į gerą skustuvą. Arba vis tiek galite naudoti tiesų, kasetinį arba DE skustuvą. Tiesiog žinokite, kad nors šios tradicinės drėgno skutimosi priemonės puikiai tinka tinkamai paruošti, mes jų nerekomenduojame skutantis sausai.

Elektrinė skustuvų skutimosi mašina prieš dušą

Jei tai yra vieninteliai įrankiai, prie kurių turite prieigą, prieš skutimą tikrai turėsite bent sudrėkinti odą ir plaukus šiltu rankšluosčiu.

Drėgmė

Karštas drėgnas rankšluostis ir aliejus prieš skutimąsi yra geriausias būdas įpilti drėgmės be dušo. Jei sausam skutimuisi neturite skutimosi priemonės folijos pagrindu ir naudosite skustuvą, sudrėkinkite veidą karštu rankšluosčiu, kad sušvelnintumėte veido plaukus ir odą. Galų gale, tai daro geriausios skutimosi parduotuvės visame pasaulyje.

Karštas rankšluostis skutimui

Vienintelis trūkumas yra tai, kad drėgnas rankšluostis nenusipraus ir neapvalys jūsų veido nuo bakterijų, riebalų ir nešvarumų, kurie galiausiai gali užkimšti jūsų poras ir sukelti spuogus..

Skustuvas Burn

Skustuvo nudegimas yra odos sudirginimas ir švelnumas, atsirandantis netinkamai nuskusus skutimąsi. Kad taip neatsitiktų, iš anksto sudrėkinkite odą ir visada nuskuskite ta kryptimi, kuria plaukai natūraliai auga. Naudokite trumpus, lengvus judesius, kad nukirptumėte plaukus ir išvengtumėte sudirginimo.

Neleiskite skustuvui nudegti skutimosi metu

Jei skustuvas jau sudegė, nepanikuokite. Gydymo metodas priklauso nuo jūsų patiriamų pojūčių. Jei jūsų oda niežti ar įšyla, nuvalykite rankšluostį po vėsiu vandeniu ir tepkite paveiktas vietas. Alavijas taip pat veiksmingai nukreipia šiuos dirgiklius ir gali būti retai tepamas ant veido, kad nuramintų odą.

Vyrai, kuriems pasireiškia sausumas ar dirginimas, turėtų tepti veido kremą ar losjoną. Įsitikinkite, kad nenaudojate jokių produktų, kurių sudėtyje yra alkoholio. Nusausinkite veidą, tada švelniai tepkite pasirinktą produktą, kad sumažintumėte uždegimą.

Skutimasis po dušu

Nusiskusti po dušu

Skutimasis po dušu suteikia daug privalumų, įskaitant drėkinimą, patogumą ir švarą. Pradedantiesiems karštas vanduo ir garai dušo metu atvers jūsų veido poras, suminkštins veido plaukus, suteiks jums geresnę prieigą prie folikulo ir skustis bus arčiau ir sklandžiau..

Be to, visa drėgmė ir drėkinimas sumažina skustuvo deginimą. Kadangi skutimasis yra tiesiog peilio perbraukimas per odą, kai skustuvas slenka be vargo, o plaukai nukirpami greičiau ir lengviau, vaikinai natūraliai prisitaiko ir naudoja mažiau spaudimo.

Palengvindami prisilietimą, mažiau įpjovimų, įbrėžimų ir odos sudirginimo. Jautrios odos vaikinai įvertins gerą skutimąsi po dušu.

Galiausiai skutimasis ir dušas sutaupo laiko, nes yra patogūs, veiksmingi ir nereikalauja jokio valymo. Taip kriauklė ir produktai bus švarūs nuo ūsų.

Tačiau skustis dušo metu turėtumėte tik tuo atveju, jei turite šiam darbui tinkamų skutimosi priemonių.

Skutimosi įrankiai

Geriau skustis po dušu

Neperšlampami elektriniai skustuvai ir žoliapjovės yra sukurti taip, kad gerai veiktų duše, taigi, jei tokį jau turite arba planuojate investuoti į šlapio naudojimo įrankį, šis metodas gali būti idealus. Vaikinai taip pat gali naudoti kokybišką kasetinį skustuvą su skutimosi sviestu.

Standartiniai skustuvai yra saugūs ir lengvai valdomi. Kadangi šie gaminiai jau gaminami naudojant optimalų pjovimo kampą, jums nekyla pavojus įkąsti ar sudirginti odą. Prieš kirpdami tepkite skutimosi sviestą, losjoną ar kremą, taip pat galite pagerinti patirtį, leisdami ašmenims slysti per odą.

Svarbu pažymėti, kad jei turite tik skustuvą arba dviejų kraštų apsauginį skustuvą, greičiausiai neturėtumėte skustis po dušu. Abiejų tipų skustuvai reikalauja atidumo detalėms, tinkamos ašmenų padėties ir gali būti pavojingi, jei turite mažą erdvę duše arba nematote kiekvieno jūsų judesio.

Be to, turėsite nuolat tepti kremą teptuku, ir tai gali būti sunku įvaldyti po dušu.

Ar turėtumėte skustis dušo metu

Galiausiai turėsite investuoti į šildomą ar be rūko dušo veidrodis ir vienas geriausių skutimosi kremų rinkoje.

Nors drėgmė drėkins jūsų odą, neneigkite savęs gero drėkinančio produkto privalumų. Visiškai natūralūs skutimosi sviestai yra sveikesni ir storesni, todėl jie puikiai tinka sausai ar jautriai odai.

Net jei turite normalią odą, skutimosi kremas leidžia skustuvui lengvai slysti per odą, kartu išlaikant drėgmę ir drėkina, kad būtų išvengta sausumo ir pleiskanų. Nuo patogumo iki kvapo įsigykite aukščiausio lygio skutimosi kremą ir niekada nesigailėsite.

Skutimasis po dušu

Dušas ir skutimasis

Skutimasis po dušu yra geriausias būdas paruošti odą geram skutimui. Dušo skutimosi metodas greičiausiai yra ir jūsų tėvo išmokytas stilius. Yra daug priežasčių, kodėl dušai prieš skutimąsi ekspertai jau seniai laikomi idealia kasdienybe.

Pirma, nusiprausus po karštu vandeniu, oda valoma ir pašalinamos bakterijos, riebalai, nešvarumai ir teršalai, susikaupę ant veido visą dieną. Odos valymas yra būtinas, nes skutimosi procesas pašalina plaukų folikulą ir atveria jūsų poras.

Kai jūsų poros yra atidarytos, jos yra labiau linkusios užsikimšti bakterijomis, kurios gali sukelti lengvą ar stiprų odos sudirginimą ir spuogus. Pasirinkę skustis po dušo, jūs veiksmingai užsiimate gera odos priežiūra.

Drėgnas arba sausas skutimasis

Kaip premija, jūsų plaukų folikulų stiebas išsipučia ir suminkštėja. Kai išryškėja daugiau folikulų, skutiesi arčiau. Be to, jūsų barzda tampa lengviau nukirpta, todėl sklandžiau slysta ir mažiau pravažiuoja. Dėl to, kad skustuvo ašmenis darysite mažiau spaudimo ir jėgos, taip pat patirsite mažiau dirginimo, įpjovimų, smūgių ir nudegimų.

Naudokite geriausią skustuvą

Norėdami skustis geriausiai, jums reikės tinkamų įrankių. Laimei, po dušo visi geriausi vyrų skutimosi produktai tampa pasirinkimu, įskaitant visų tipų skustuvus. Geriausi skustuvai yra iš geriausių pramoninės priežiūros prekių ženklų.

Ar turėtumėte skustis prieš ar po dušo?

Jei norite patogaus vienkartinio skustuvo, kuriuo galėtumėte skustis greitai ir lengvai, tai geras kasetinis skustuvas. Nors ilgainiui galite išleisti daugiau, ašmenų papildymas bet kuriuo metu žada naujus skustuvus. Vaikinai norės apsvarstyti „Gillette ProGlide“, „Dorco Pace 6 Pro“, ir „Gillette Fusion“ 5.

Jei norite tradicinio skutimosi šlapiu skutimu, dviejų kraštų apsauginis skustuvas užtikrina jūsų pageidaujamą kokybę, valdymą ir komfortą. Saugūs skustuvai yra puikūs ir veiksmingi, todėl galite pasiekti itin trumpą kirpimą be dirginimo. DE skustuvai taip pat yra prieinami ir ekonomiški, nes ašmenų keitimas yra pigus.

Galiausiai, jei nenorite blaškytis skustuvu, aukščiausios klasės elektrinis skustuvas yra vertas pinigų. Populiariausiose mašinose yra aštrių ašmenų, skirtų artimam pjovimui, galingi varikliai, skirti aukštos kokybės apkarpymui, ilgaamžės įkraunamos baterijos ir sklandus, glaudus pjovimas be problemų.

Puikiai suprojektuoti ir geros reputacijos elektriniai skustuvai yra „Braun“ serija 7, „Panasonic Arc“ 5, ir „Philips Norelco 4500“.

Geriausi skutimosi produktai

Skutimosi kremai ir aliejai prieš skutimąsi taip pat gali pagerinti jūsų skutimosi kokybę. Užtepę aliejų prieš skutimąsi po dušu ir prieš skutimąsi, sutepate veidą ir sutepate.

Kokybiški aliejai prieš skutimąsi yra sudaryti iš natūralių ingredientų, kurie dar labiau drėkina jūsų odą ir sukuria slidų paviršių, todėl skutimosi peiliukas gali lengvai slysti ir pjauti. Sumažinus trintį, skutimosi aliejai stabdo skutimosi peilių deginimą, kraujavimą ir odos sudirginimą.

Geriausi skutimosi produktai po skutimosi po dušo

Patartina pirkti aliejų ar kremą prieš skutimąsi, neatsižvelgiant į tai, kokio tipo skustuvą planuojate skusti. Kuo labiau sudrėkinta jūsų oda, tuo mažesnė tikimybė, kad susidursite su mikro įbrėžimais ir kitais dirgikliais. Geriausius produktus prieš skutimąsi gamina Skutimosi menas, Proraso, ir Takoniškas.

Kitas svarbus skutimosi produktas, kurį reikia apsvarstyti, yra skutimosi kremas arba sviestas. Viršutiniai skutimosi kremai ir sviestai yra pagaminti iš geriausių ingredientų. Užtepę po aliejaus, jie sukuria sodrią putą, dėl kurios ašmenys lengvai bėga per veidą, taip pat padeda odai išlaikyti drėgmę.

Apskritai, vaikinai, kurie naudoja aukštos kokybės skutimosi kremą, galės pajusti skutimosi skirtumą. Geriausi skutimosi kremai vyrams yra iš Kremas, Taylor iš Old Bond Street, Skutimosi menas ir Van Der Hagen.

Pagaliau, balzamai po skutimosi padeda užsandarinti drėkinimą be papildomo įgėlimo ar dirginimo. Be to, balzamai padeda uždaryti poras po skutimosi, kad bakterijos neprasiskverbtų. Po to, kai jūsų oda sugers balzamą, vaikinai, praktikuojantys puikią odos priežiūrą, greičiausiai norės tepti veido kremą ar drėkinamąjį kremą visai dienai..