10 rozmarných domov s úžasným dizajnom stropu

Domy s úžasnými návrhmi stropov z trámov zo skleneného dreva

Pozoruhodné domy s úžasným dizajnom stropu

Zatiaľ čo väčšina domov má triezve a biele stropy, atraktívne navrhnutá strecha vyzerá odlišne a svojsky. Pozrite sa na našu galériu 10 úžasných stropných panelov.

1. Veľkolepá sklenená strecha je súčasťou veľkolepého domu postaveného v 70. rokoch minulého storočia a navrhnutého architektom Mickey Muennigom.

Perfektné architektonické riešenie – môžete si vychutnať nočnú oblohu plnú hviezd.

Stropný obraz od Davida Fausta

Domy s úžasným dizajnom stropu a sklenenými maľbami

2. Tu sme vytvorili stropnú maľbu Davida Fausta špeciálne pre dom dizajnéra Marca Ecka. Nachádza sa na strope v hornom poschodí, ale je ho možné vidieť aj z prízemia, pretože medzi nimi je vetracie okno..

Domy s úžasným stropným dizajnom originálna žiarovka

3. Strešný dizajn Dmitrija Kula je úžasný! Na strop pripevnil nezapuzdrenú sklenenú žiarovku.

Domy s úžasným dizajnom stropu a knihovňou

4. Zaoblená knižnica na strope? Toto je neuveriteľná myšlienka spoločnosti Travis Price Architects pre ateliér Wade Davisa. Pán Davis má jedno z najvyhľadávanejších zamestnaní v Amerike-výskumný pracovník v National Geographic. Miestnosť nazýva svojou „Navajo kiva znalostí“.

Zaoblené domy s úžasnými návrhmi stropov vysádzajú strom

5. Ficus carica (rastlina) vytvára dychberúcu atmosféru nadzemným olistením, ktoré vypĺňa sklenenú kupolu. Podľa kultúry a tradície bola kupola postavená okolo stromu.

Domy s úžasnými stropnými dizajnmi knižnicové drevené trámy

6. Ďalšie riešenie vybavenia pre milovníkov kníh – skvelá strecha s drevenými trámami a kruhovou knižnicou všade v obývačke.

Domy s úžasným stropným dizajnom rohovej sedačky do obývačky

7. Možno ste nikdy nevideli takú deku, vyloženú a vyrobenú z rákosia. Nevyzerá to prekvapivo a skvele? Trstinový strop je pôvodne navrhnutý tak, aby sa podobal spodnej strane tradičnej slamenej strechy. Tu je dizajn navrhnutý tak, aby vytvoril exotickú atmosféru. Pozrite sa na ostatné nápady na Pohodlný a relaxačný letný dom.

Domy s úžasným dizajnom stropu, futuristickým bielym fezom

8. Pôvodný a súčasný strop v dome Fez podľa návrhu talentovaného architekta Alvara Leite Siza Vieira.

Domy s úžasnými kamennými knižnicami s dizajnom stropu

9. Starý kamenný strop a súčasný nábytok. Miestnosť bola nedávno zriadená, ale napriek tomu sa vo vnútri cítite ako v rozprávkovom kamennom dome.

Domy s úžasným dizajnom stropu s minimalistickými svetlíkmi

10. New York Architects Násobenie navrhli dom v Mongolsku v Číne, ktorý je súčasťou projektu Ordos 100. Svetelný dizajn tu hrá hlavnú úlohu pre minimalistický vzhľad. Strop je navrhnutý tak, aby prepúšťal do miestnosti prirodzené svetlo.