Beckhamovci sú šťastní vo svojom vidieckom sídle Cotswolds

Beckhamovci trávia väčšinu času vo svojom krásnom londýnskom dome. Majú však aj nádherné útočisko v Cotswolds a radi tam trávia niektoré zo svojich nádherných rodinných chvíľ. Druhý deň sa v médiách objavili skvelé fotografie z jej pobytu so štyrmi deťmi Romeo, Harper, Brooklyn a Cruz. Správy o tomto veľkom rodinnom momente používame ako príležitosť, aby sme vám povedali niečo viac o vašom veľkom vysnívanom dome v krajine.

Dom často navštevujú priatelia a príbuzní

Beckhamova rodina so psom

Domov Beckhamovho vidieckeho sna – krátka prezentácia

„Malá chata“ má deväť spální a vyznačuje sa luxusným štýlom vidieckeho domu. K tomu patrí aj priestranná záhrada. Existuje aj prírodný zdroj vody, ktorý sa používa ako kúpalisko. Navyše tu majú Beckhamovci vlastnú saunu.

Dom sa nachádza v blízkosti klubu – Soho Farmhouse. Davida a Victoriu Beckhamových tam navštevujú aj ďalšie známe osobnosti, ako napríklad vojvoda zo Sussexu Meghan Markle a princ Harry, ktorým sa nedávno narodilo dieťa. Možno práve oni dvaja odtiaľto získali inšpiráciu pre svoj nový dom?

Vidiecky dom štruktúrou pripomína hrad

Beckhamsove polia a dom

Transformačný proces

Návrh tohto domu je výsledkom zdĺhavého procesu riadenia. Zvlášť pekne to môžete vidieť na záhrade. Na výstave záhradného umenia Kvetinová show Chelsea Beckhamovci vraj dostali inšpiráciu, aby z toho urobili rozprávku. Mnoho naratívnych prvkov je kombinovaných so širokými trávnikmi so sedením. Celé to teda pôsobí obzvlášť zaujímavo a relaxačne zároveň.

Luxusný a vidiecky štýl sú kombinované

Beckhamov dom s poľom pred ním

Udržiavané zelené rastliny zdobia aj fasádu

beckhamov dom so zeleňou

Zdá sa, že David Beckham investoval veľa nápadov do dizajnu domu sám

David Beckham v záhrade

Mám dvoch z jeho synov

traja ľudia z Beckhamovcov

Fasáda a záhrada majú klasický pôdorys, ale majú aj originálne prvky

veľké hradné beckhamy