Desať moderných domov s integrovanými bazénmi

Domy s integrovanými bazénmi – 10 nádherných dizajnov

Dom C1 od Dettling Architects s ​​integrovaným bazénom

Moderné domy majú často dizajn, ktorý zahŕňa interiér a exteriér prostredníctvom tzv integrované bazény spája. Spojenie domu s bazénom robí fasádu zaujímavejšou a atraktívnejšou.

Napríklad dom C1 od Dettling Architects má pred štruktúrou domu bazén.

Integrovaný bazén vpredu vyzerá ako stará priekopa s mostom, ktorý v skutočnosti umožňuje prístup k vchodu.

Luxusný dizajn domu s integrovaným bazénom 

M dom Ong & amp; Ong s integrovaným bazénom

M Dom Ong & Ong má vnútorný / vonkajší plán s otvorenou základňou vonku, kde je drevená paluba obklopená vodou. To umožňuje priamy prístup k jednému z integrovaných bazénov bez toho, aby zaberal ďalší priestor medzi domom, terasou a bazénom.

Extravagantná architektúra domu s integrovanými bazénmi

Robinson Road House a bazény

Robinson Road House od Steva Domoneyho Architecture má terasu, ktorá je zavŕšená integrovaným bazénom a je možné ju vidieť aj zvnútra domu cez sklenenú stenu..

Štýlový dizajn domu a k tomu veľa rastlín

Rezidencia SA od SHATOTTO s integrovaným bazénom

Rezidencia SHATOTTO SA má bazén, ktorý nie je vo vnútri ani vonku. Konštrukcia budovy umožňuje izolovať bazén zvonku. Priehľadná strecha ju zaplavuje prirodzeným svetlom.

Úžasný exteriér s bazénom

Dom SGNW s integrovaným bazénom od Metropole Architects

SGNW Haus od Metropole Architects je tiež jedným z tých domov s terasou, ktorá vedie priamo k integrovanému bazénu, ktorý oddeľuje terasu hlavného domu od vonkajšieho salónika pergolou.

Súčasný exteriér s bazénomdom aboobaker od Nico s integrovaným bazénom

Dom Aboobaker od Nico van der Meulen Architekten má integrovaný bazén, ktorý je úzko prepojený s dizajnom domu. Bazén prechádza pod stavebnú konštrukciu domu, a tak vytvára zaujímavý vzhľad celého vonkajšieho priestoru.

Pozoruhodný dizajn domu s integrovaným bazénom

Rezidencia H2 314 architektonického štúdia

Rezidencia H.2 navrhnutá architektom 314 Architectural Studio má jeden z integrovaných bazénov okolo budovy so schodiskom, ktoré umožňuje prístup do bazéna. Výsledný vzhľad dáva pocit domu stojaceho na vode.

Klasická architektúra domu v horách

dom caca mecano s integrovanými bazénmi

Casa Mecano od ROBLESARQ stojí na plošine s drevenou terasou, na ktorej bude postavený bazén. Kúpalisko zrejme rozširuje terasu, na ktorú je prístup po schodisku.

Biely extravagantný exteriér s integrovaným bazénom

dom hijauan s integrovaným bazénom

Hijauan House by Twenty-Nine Design umožňuje vstup do integrovaného bazéna vchodom s plávajúcou drevenou palubou. K bazénu sa dostanete po schodisku, ale terasa slúži aj ako sedadlo pri bazéne.

Návrh domu s tečúcim bazénom pod konštrukciou budovy

dom v melidách s integrovaným bazénom

Dom v Melides, ktorý navrhol Pedro Reis, má tiež integrovaný bazén, ktorý preteká pod konštrukciou domu. Máte teda pocit, že dom je na ňom.