Dizajn domu hore nohami v Rakúsku priťahuje veľkú pozornosť

hore nohami dizajn domu v rakúsku kladie mimoriadnu architektúru Dizajn domu hore nohami v Terfene priťahuje veľkú pozornosť

Všetko v tomto dome, plne vybavené rôznym kusom nábytku a spotrebičov, bolo zámerne „obrátené naruby“. Ide o už rozšírený architektonický štýl, ktorý dokonale reprezentuje Terfenhaus.

 Tento dom, ktorý sa nachádza v rakúskom Terfene, púta veľkú pozornosťhore nohami dizajn domu poľský architekt koncepčný návrh

Dom zasiahlo tornádo

Dom je ideálne obrátený „hore nohami“ a vďaka jeho sklonu a štrbinám vyzerá, že ho vo vzduchu zdvihlo tornádo.

Nový architektonický štýl – atraktívna architektúra

hore nohami dizajn domu stavebná konštrukcia rakúsko poľskí architekti

Nenechajte sa však oklamať! Tak to rozhodne nie je! Poľskí architekti Irek Glowacki a Marek Rozhanski zámerne postavil tento dom v tomto štýle „hore nohami“, aby mohli zabávať ľudí.

 Budova bola primárne určená ako turistická atrakcia a v skutočnosti priťahuje veľký počet návštevníkov. Najzaujímavejšie však je, že nielen vonkajší dizajn, ale všetko vo vnútri vyzerá, ako keby ho vo vzduchu zdvihlo tornádo.

Veselá výzdoba škôlky – veľa farieb a zábavy

hore nohami dizajn domu poľský architekti detská izba

 Zo stropu visia toalety, jedálenské stoly a dokonca aj autá. Tento skvelý dizajnový nápad ukazuje totálne skrútený dom, ktorý vyzerá úplne, ako keby spadol z neba.

 Vďaka tomu sa vo vnútri nebudete cítiť obzvlášť príjemne. Pretože keď je všetko hore nohami, inštinktívne sa cítite neisto. Máte pocit, že sa všetko zrúti.

Kuchyňa a jedálenský kút – moderné a obrátené naopak

hore nohami dizajn domu poľský architekti koncept interiéru

 V skutočnosti môže nastať nevoľnosť a fyzické nepohodlie, pretože celé vaše telo bude cítiť, že tu je všetko v poriadku.

Napriek tomu je dom Terfen „obrátený naruby“ jednou z najväčších atrakcií Rakúska vo všeobecnosti a pravdepodobne najväčšou v Terfene.

Spálňa – fialové steny a modré akcenty

hore nohami dizajn domu poľskí architekti spálňa

Kúpeľňový dizajn

hore nohami dizajn domu poľský architekti kúpeľňa

The Auto Garage – retro model auta

hore nohami dizajn domu garáž pre autá atraktívna architektúra

Návštevníci sa zabávajú hore nohami dizajn domu poľských architektov umelecké diela