Dizajnový rodinný dom na pobreží Sydney – Casey Brown Architecture

Dizajnový rodinný dom pobrežie sydney poloha exotické prostredie

Dizajnový farmársky dom na pobreží Sydney – Casey Brown Architecture

Nachádza sa na pobreží južne od Sydney a ponúka nádherný výhľad na zvlnené zelené kopce a širokú panorámu mora. Hlavným prianím klienta bolo mať nové sídlo na vidieku s možnosťami ubytovania pre súkromných hostí a veľkými zábavnými priestormi.

Bolo potrebné vziať do úvahy miestne klimatické podmienky, ktoré sa vyznačujú silným dažďom a vetrom, ako aj západným slnkom, a potrebu ďalších stavebných opatrení. Až potom bolo možné zaručiť, že sa obyvatelia budú v komplexe budov dlhodobo cítiť príjemne.

Nová budova starostlivo navrhnutá tak, aby dodávala miestu súčasný vzhľad, harmonizuje tvarom a proporciami s bezprostredným okolím.

Cieľom projekčného projektu bolo postaviť nový rodinný dom v severozápadnej časti existujúceho komplexu, ktorý bol charakteristický predchádzajúcimi miestnymi domami. Okolo starého figovníka v Morton Bay bola stará mliekareň, stodoly, stajne a klobúk.

Cieľom projektantského projektu bola výstavba nového rodinného domu v severozápadnej časti existujúceho komplexu

dizajnér rodinný dom pobrežie sydney umiestnenie exotická príroda vonku

Tradičné drevené rodinné domy – osvetlenie

dizajnér rodinný dom pobrežie Sydney sídlo exotický rodinný dom

Svätyňa na pobreží Sydney, Austrália

dizajnér rodinný dom pobrežie Sydney sídlo exotické drevo rezidencia

Prízemie v dome

dizajnér rodinný dom pobrežie Sydney sídlo exotické okno tráva

Teraz tri pavilóny so sedlovými strechami, ktoré sú prepojené prechodmi, vytvárajú sériu zarámovaných pohľadov, ktoré sú v budove rovnomerne rozložené. Orientácia je na sever, západ a centrálny dvor je na juh. Výhľad na miestne okolie zachytil architekt postavením série súkromných izieb s rôznymi funkciami (kuchyňa, obývačka a jedáleň).

Jednoduchý jedálenský kút – všetok nábytok je vyrobený z dreva

dizajnér rodinný dom pobrežie sydney sedadlo drevené tyče strop

Vonkajšie materiály boli prevzaté z existujúcej budovy a zasadené do nového kontextu. Sú to napríklad miestne poľné kamene, zvislé sadrokartónové panely blackbutt s krycím drevom, ktoré bolo vyblednuté do sivej farby, a stropy z farebných väzieb.

Vo vnútri podlahy a bielizeň blackbutt, ktoré podopierajú steny a stropy, posilňujú drevený charakter budovy..

Statok Jamberoo od Casey Brown Architecture – životný priestor

dizajnér rodinný dom pobrežie sydney sedadlo závesné svetlá obývačka

Hlavný pavilón je od ostatných oddelený dramatickým vysokým stropom, ktorého základom sú stĺpiky z mäkkého dreva, dvojité krokvy a zúžené väzníky..

Priestor sa postupne rozširuje a zvyšuje smerom na sever, čo dáva oblasti úchvatný výhľad na krajinu a pobrežie, ktoré je možné vidieť na obzore. Práčovňa za otvorenou kuchyňou bola postavená ako nízka podkrovná izba. Dom sa otvára na severozápad veľkými drevenými posuvnými dverami na širokú verandu oválneho tvaru. “

Priechod v dome – drevené kovanie

dizajnérsky rodinný dom pobrežie Sydney sídlo exotické drevené nábytkové panely

Nové vidiecke sídlo – koncept     dizajnér rodinný dom pobrežie sydney umiestnenie koncept exotického okna

Plány stavby a inštalácie od projektanta

dizajnér farmárov dom pobrežie sydney sídlo exotické okno projektPôdorys od návrhu   dizajnér farmárov dom pobrežie sídlo v Sydney exotický dizajn