Dom snov + vila očaruje rozprávkovým nábytkom

Dom snov Villa Wald

 Dom snov + vila v najhlbších ruských lesoch – postavená výlučne z kmeňov stromov

Tento lesný dom, ktorý na prvý pohľad vyzerá jednoducho, je projektom ruskej architektky Eleny Schabakovej. Hlavnou témou dnešného článku je ich prínos pre architektúru a interiérový dizajn. Dom je postavený hlboko v ruských lesoch a je ideálnym miestom na relaxáciu.

Jednoduchosť domu je naším prvým dojmom. Ak sa napríklad na stavbu pozrieme bližšie, všimneme si, aká je jej architektúra hravá a nápaditá. V dome je miesto pre veľa hostí a napriek jeho veľkosti poznáme veľmi útulný a príjemný interiér.

Interiér tohto lesného domu je jedinečný a fascinujúci

Dom snov, vila, les, spálňa, spálňa

Lesný dom bol postavený výlučne z kmeňov stromov, a preto je prakticky súčasťou lesa. Konštrukcia okolo domu je opäť vyrobená z kmeňov stromov. Vo vonkajšej časti domu nájdeme premyslené oblasti, ktoré sú jednoducho ideálne na relaxáciu alebo hranie.

Skúste mimoriadny výlet do ruského lesa

Dom snov s krbom a krbom

Vstúpme dovnútra a bližšie sa pozrieme na spomínanú útulnosť.

Vnútro domu je rovnako priestranné, ako sa zdá. Prvé poschodie bolo rozšírené a tematicky zariadené ako obývačka, kuchyňa a jedáleň.

Všetko, čo potrebujeme, nájdete na prvom poschodí domu

Dom snov, lesný krb

Štýl je hlavne rustikálny, doplnený niekoľkými modernými prvkami. Jednou z nich je moderný krb v strede miestnosti. To je určite ústredný bod prvého poschodia. Sedenie okolo krbu zdôrazňuje útulné a teplé prostredie. Jedálenský kút je jednoduchý. Nájdeme tam priestranný a hladký stôl a šesť klasických stoličiek, ktoré sú umiestnené hneď vedľa krbu.

Okrúhly krb a sedenie, ktoré pripomínajú komíny lode, skutočne pútajú pozornosť

Dom snov vila les veľký krb

S týmto zariadením je zaručený príjemný pobyt v tomto dome

Dom snov, lesný krb, obývací priestor

Na druhej strane miestnosti nájdeme obývaciu izbu. Barový stôl spolu s tromi bielymi barovými stoličkami slúži ako elegantný predel miestnosti. V obývačke je pohodlná sedačka, malý stolík do obývačky a vstavaná televízia s moderným multimediálnym vybavením. Ťažké závesy chránia pred denným svetlom, keď sa chcete pozerať na televíziu alebo spať.

Robustný, módny a tiež teplý – tento dom kombinuje toto všetko vo svojom interiéri

Dom snov, lesný krb, TV

Dizajn kuchyne sa líši od zvyšku domu. Biela, skromná a praktická, zanecháva dojem bohatý na kontrast. Kuchyňa však nie je taká odlišná. Pri bližšom skúmaní objavíme v celom dome svetlé a moderné prvky (ako napríklad svietidlá), ktoré dobre zodpovedajú štýlu kuchyne a dopĺňajú ho..

Pohodlie je v tomto dome očividne veľmi dôležité

Dom snov v lese s krbom a krbom

Drevené časti a kmene stromov vytvárajú pocit bezpečia

Dom snov vily s lesným krbom a spálňou

Tento vysnívaný dom – vila v lese má dve malé, ale veľmi rozkošné spálne. Prvá spálňa je v podkroví a aj keď úzky priestor nedovoľuje veľa možností, túto izbu zútulňujú šikmé stropy..

Môžete si myslieť, že je to rozprávková ilustrácia

Dom snov vila lesná strecha spálne

Samotné steny v tejto spálni sú dizajnovým prvkom

Dom snov druhá lesná spálňa

Tento vysnívaný dom má samozrejme kúpeľňu snov. Túžiš po túžbe??

Dom snov, vila, les, spálňa, kúpeľňa

Druhú spálňu nachádzame o poschodie nižšie. Spálňa vyzerá vďaka puristickému zariadeniu výrazne väčšia, dokonca aj obrovská.

Kúpeľňa je tou najvzrušujúcejšou miestnosťou v celom dome. Nájdeme tam úspešnú kombináciu štýlov a materiálov. Sklenené dvere sú priamym prechodom na vnútorné nádvorie, kde nás čakajú ešte ďalšie prekvapenia. V kúpeľni je originálny sprchovací kút a kreslo.

Dúfame, že sme vás dostali na správnu cestu.

 Dom snov + vila v ruských lesoch by sa mal jednoducho vidieť!

Dom snov, les, spálňa, prechod