Elegantná Melbourne Residence – starý sklad ožíva

elegantná rezidencia minimalistický dizajn trávovo zelené nuansy

Elegantná rezidencia v Melbourne

Na obnove a transformácii atmosféry, ktorá predtým vyzerala pochmúrne a dusne, je niečo magické. Máte neporovnateľný pocit zadosťučinenia, hneď ako sú prepracované na niečo veľkolepé. Celé to pôsobí o to magickejšie! Čím väčšie emócie! Presne taký prípad je popísaný v tomto článku.

Je to rezidencia v austrálskom Melbourne. Postavili ho na mieste bývalého skladu. Tým sa stala obzvlášť náročná úloha Studio architektúry Splinter Society pridelených.

Výsledok ich práce je jednoducho úžasný. Teplý a otvorený pôdorys bol ihriskom priestorovo orientovaného dizajnu. Vďaka použitiu sklenených povrchov a inteligentného osvetlenia získala miestnosť úplne iný vzhľad. Tým sa odstránil aj posledný tmavý roh.

Široké drevené povrchy boli všade veľkoryso použité. Tiež sa objavujú v miestnostiach s nedotknutými tehlovými stenami.

Presnejšie ide o kuchyňu a jedáleň

elegantná rezidencia hladké povrchy drevené skrinky a parkety

 Kompaktný a bezproblémovýelegantné obytné čierne retro plastové stoličky s kovovými nohami

Fragmentáciu miestností úplne prekonali ergonomické regály a neutrálne odtiene. To bolo obzvlášť dôležité vzhľadom na obmedzený dostupný priestor.

Aj navonok každý pokus nájsť pozostatky bývalého obchodného domu zlyhá. Všimnete si iba trávnikový koberec a štýlové schodisko. Na prvom poschodí sa nachádza obývačka, kuchyňa a jedálenský kút.

Súkromné ​​izby sú na druhom poschodí a zaisťujú izoláciu od okolitého sveta

elegantná rezidencia flexibilný dizajn veľa trávy

Minimalistická elegancia na chodbe

elegantné obytné drevené obklady vstavané osvetlenie

Snehovo biela dokonalosť

elegantné rezidenčné úzke schodisko v bielej farbe

Táto budova je elegantná, jedinečná a moderná. Máme do činenia so žiarivým príkladom inteligentného, ​​úlisného a udržateľného dizajnu.

Vo svete s čoraz menším obytným priestorom predstavujú tieto budovy významný príspevok k zmene spôsobu, akým uvažujeme o nových globálnych výzvach. Prechod od priemyselného k „zelenému“ mysleniu je tu nádherne symbolizovaný. Časť z toho môžeme v malom rozsahu integrovať do našich bytov. Súhlasíš??

Relaxácia s nádherným výhľadom je na dennom poriadku

elegantná rezidencia veľká veranda s drevenými obrazovkami na ochranu osobných údajov