Homify – tu sa plnia živé sny

 

1 Homepage homify nápady bytov architektúra design

Nápady na život v domácnosti sú trendové

Aké osvetlenie je ideálne pre moju obývačku?

Ako navrhnem svoje spálňa vo vidieckom štýle? Na tému bývania a stavania je veľa myšlienok a otázok, ale človek pre ne často hľadá správnu kontaktnú osobu. Tento problém bol teraz vyriešený pomocou online platformy homify. Pretože tu môžete nájsť inšpiráciu v oblasti architektúry a dizajnu, ako aj príslušných odborníkov. Každý odborník má možnosť prezentovať svoje referencie na svojom profile, spresniť ich textom a obrázkami a inšpirovať používateľov pre seba a svoje produkty..

2 odborníci zosobňujú živé nápady

Záhrada by mala byť zelenšia a dizajn stien v obývačka individuálnejšia? Potom je čas pozrieť sa na homify.de. Pre každú izbu – od šatne po obývaciu izbu – existujú ukážkové projekty odborníkov. Či už ide o tiché zatváranie dverí skrinky do kuchyne, alebo závesné svetlá do jedálne – sny o živote sú zobrazené v kategórii „Výrobky“ a môžu si ich splniť priamo odborníci. Dokonca aj fanúšikovia dekorácií by sa mali cítiť ako v raji s homifikáciou: Vďaka veľkému výberu dekorácií a príslušenstva je možné vaše štyri steny v krátkom čase premeniť z chladného podkrovia na útulnú obývaciu izbu, a to aj pri malých zvýrazneniach..

3 izby zjednocujú nápady na bývanie

Stále hľadáte nápady na zariadenie alebo najnovšie trendy? Redakcia spoločnosti homifikovať každý deň predstavuje nové nápady na bývanie a dizajnové trendy v knihách myšlienok. V časopise sú zodpovedané aj všeobecné otázky napríklad o Feng Shui alebo o pôsobení farieb.

4 časopis homify Wohnideen ideenbuch

Ako môžem zbierať svoje obľúbené obrázky a nápady? Každý obrázok, ktorý inšpiruje a láka, je možné uložiť do knihy nápadov – v prípade potreby s osobnými poznámkami. Z individuálneho obrázku môžete zasa prejsť na príslušného odborníka a vždy sa môžete dozvedieť o nových projektoch.

5 Myšlienková kniha zjednotiť živé nápady medzinárodných expertov

A ak tá túžba znova zaútočí: homify má aj medzinárodných odborníkov! Každý, kto hľadá stredomorskú vilu, útulnú fincu alebo londýnsky loft, sa môže inšpirovať na homifikačných portáloch v Španielsku, Taliansku, Francúzsku a Veľkej Británii.

6 Homifikujte životné nápady ES

7 Nápady na homifikovanie domu Nápady na britský interiérový dizajn