Krásny dom hudby v Jeruzaleme od Kobiho Zaka

Krásny dom hudby obývacia izba minimalistická biela

Krásny dom hudby v Jeruzaleme

Skvelá architektúra nie je založená iba na opakovaní a spracovaní. Vyžaduje inováciu a presnosť a otvára úplne nový svet možností. Niektorí z najpopulárnejších architektov a dizajnérov našej doby ponúkajú všetky tieto vlastnosti spolu s rovnováhou a konzistentnou ergonómiou.

A architekt Kobi Zak môže byť jedným z nich! Tento úžasný súčasný dom, ktorý navrhol Kobi Zak, sa snaží preklenúť rozdiel medzi hudbou a architektúrou a zároveň ukazuje spojenie medzi nimi módnym a plynulým spôsobom. Tento hudobný byt sa nachádza v izraelskom Jeruzaleme a oživuje symbolický vzťah medzi umením a architektúrou.

Je ťažké neobdivovať tento kreatívny byt, ktorý vás víta svojimi nádhernými obývacími priestormi zariadenými nábytkom IKEA. Skutočné zázraky tohto rodinného domu s rozlohou 90 metrov štvorcových sa však prejavia až vtedy, keď vkročíte ďalej dovnútra. Okná, inšpirované hudobným zápisom a klávesmi klavíra, svedčia o symetrii Fibonacci-Počítanie. Pestrofarebné jedálenské stoličky okolo jedálenského stola hovoria za všetko, a to je len malá časť z mnohých hudobných potešení, ktoré na vás čakajú v tomto krásnom hudobnom a umeleckom dome v Jeruzaleme.

Lesk a elegancia v bielej farbe

hudba moderný biely dom okno modrá červená žltá

Farebné sklo

Krásny regál knižnice hudobného domu

Tradičné čierne kožené sedacie súpravy

hudba moderné svetlá modrej stopy bieleho domu

Úplne biely interiér

knižnice hier, police série Fibonacci

Moderná, ergonomická kuchyňa s elegantnými policami zobrazuje motívy klasickej jazzovej hudby, aj keď sú elektronická príručka a klavír úhľadne a šikovne zabudované do interiéru. Roztomilé, neutrálne farby, múdro premyslené plány, moderné spálne, moderná herňa a bohatá domáca knižnica sú inšpirované niektorými z najlepších hudobných zostáv.

Séria kociek v hernej knižnici je duplikátom so skvelými bicími, zatiaľ čo struny na gitaru na balkóne vám umožňujú zahrať jednu alebo dve melódie a predviesť svoje gitarové schopnosti. Pre tých, ktorých zaujímajú ďalšie detaily, ponúka architekt niekoľko fascinujúcich pohľadov na vzťah hudby a architektúry prostredníctvom kultúry. Dokonca porovnáva niektoré črty zo záhrad vo Versailles a Mozartových diel, ktoré evokujú kráľovskú dôstojnosť a bohatstvo. Tento krásne zariadený byt, kreatívny, očarujúci a mimoriadny, vás bude povzbudzovať!

Svetlá na koľajniciach vo vás vyvolajú pocit, že ste na javisku

Krásny domček s hudobným stolíkom a bielymi stenami s hladkými policami

Klavír v herni

Krásny dom hudby stolný klavír

Jazzová hudba v kuchyni

Krásny dom hudby blueprint-jazzová hudobná kuchyňa

Police na bubnyKrásny domov hudobných políc, skriňových bubnov

Na balkóne – gitarové struny

Krásny domov hudobných balkónových gitarových strún

Pri pohľade na dom zvonku

Krásny dom hudby balkón moderný byt v Jeruzaleme

Kresby a návrhy bytu

Krásny dom dizajnu hudobných kresieb