Moderná architektúra – hotely na stromoch ako budúci trend

 moderná architektúra hotely stromy neobyčajné

Moderná architektúra

Mali ste niekedy pocit, že chcete úplne uniknúť každodennému životu, že chcete byť chvíľu na mieste bez stopy umelosti??

U mnohých ľudí je to dnes rovnaké. Preto vznikajú architektonické projekty ako tento, ktoré vám dnes predstavíme. Ide o hotelové izby na samotných stromoch.

Autormi projektu, ktorý vám dnes predstavíme, sú Farrow Partnership Architects. Dlhodobo sa venujú výhradne téme ekologicky šetrných hotelov a hotelov moderná architektúra oddaný.

Ekologické hotely

moderná architektúra hotelový les

Obrázky zobrazujú časť projektu hotelových izieb na stromoch. Mimochodom, každá jednotlivá vetva je podporovaná tak, aby sa mohla ďalej rozvíjať. V týchto hotelových izbách bolo súčasne možné ubytovať všetky druhy zariadení.

Štúdio v lese

hotely modernej architektúry mimoriadne štúdiá

Mimoriadne hotely

hotely modernej architektúry výnimočné

Ale samozrejme sú ekologické.Solárne panely sa používajú na vykurovanie, používajú sa kompozitné toalety. Používa sa veľa opakovane použitej vody.

Cieľom je v rámci tohto rekreačného strediska postaviť celkom 12 víl. Každý z nich bude v dostatočnej vzdialenosti od ostatných. Na vrchol stromu môžete vyliezť po schodisku. Môžete tam zostať sami a užívať si pokoj a pohodu. Táto architektúra je teda predovšetkým moderná, pokiaľ ide o jednanie s ľuďmi. Súhlasíš??

Táto myšlienka prišla architektovi počas cesty do Japonska. Tam boli stromy chránené pred hmotnosťou snehu ich zaistením určitými konštrukciami. Potom mu napadlo, že by mohol podobnú konštrukciu použiť na stavbu domu na stromoch.

Podľa nášho názoru sa takáto skvelá architektúra môže tešiť veľkej obľube po celom svete. Pretože stále viac moderných ľudí chce nájsť cestu späť k prírode, aby využilo jej revitalizačnú silu.

Bez ohľadu na to sú tu uvedené príklady majstrovskými dielami architektúry a ich formy by bolo možné použiť na navrhovanie prírodných moderných domov na všetkých možných miestach..

     Drevená konštrukciastromy modernej architektúry

Lesná inšpirácia

štúdio stromov modernej architektúry

Ekologické hotely

stromy modernej architektúry