Moderná architektúra v harmónii s prírodou

 moderná architektúra dom krajina horolezectvo kvety zmenená

Užite si nádherný výhľad z domova

Pri navrhovaní domu je veľmi dôležité, aby interiérový dizajn ladil s okolím. Môže to byť pohľad na nebeskú rozlohu alebo na moderná architektúra konať v tejto oblasti. Ak dáte dostatok slnečného svetla, môžete aj ten najpokornejší malý byt zmeniť na báječné miesto.

Keď správne integrujete byt do jeho okolia, je potom veľmi ťažké si predstaviť jeden prvok bez druhého.

Howard Backen je architekt, ktorý presne vie, ako na to. Domy, ktoré navrhuje, majú veľmi silný vzťah k prírode. Nie sú až také odlišné od benátskych domov Palladio zo 16. storočia.

Oba typy architektúry je možné opísať ako etapu, v ktorej sú obyvatelia vedení k povzbudzovaniu a rozjímaniu nad svojim okolím.

Dielo Backena a jeho partnerov, Jima Gillama a Lorena Kroegera, predstavila nová kniha Daniela Gregoryho. Vzali ich aj pri práci fotografa.

Tieto elegantné stuhy nám umožňujú nahliadnuť do Backena, Gillam & Kroeger Architects, ako aj pôvabnú krajinu, ktorou sa inšpirovali.

Moderná architektúra a príroda splývajú

moderná architektúra krbová lampa s okrúhlym stolom zmenená

Rovnako ako úplne biele nástenné kovanie slúži na čo najväčšiu predvádzanie umeleckých diel, nábytok zohráva v miestnosti tu zobrazenú ústrednú úlohu..

Vďaka výrazne horizontálnym proporciám okná nasmerujú pohľad do diaľky. Človek sa pozerá na kopce, ktoré sú ďaleko, a na oblohu nad a za.

Poličky na knihy, závesy a závesné konštrukcie rámujú tento pohľad ako obraz.

Interiér z drevených panelov

moderná architektúra stola kvetináče barový stôl zmenená veľkosť

Tu vidíme biely interiér z drevených panelov. Je to životný priestor samotného architekta, ktorý sa rozhodol pre kombináciu obývacích, jedálenských a kuchynských priestorov, na ktoré miestnosť pozerá. Zároveň máte široký výhľad na širokú krajinu.

Tento krém sa mi nezdá príliš veľký. Ale kvôli rôznym miestam na sedenie tu skutočne môžete ubytovať pomerne veľkú skupinu ľudí. Ale aj ako páru by ste našli izbu pohodlnú a útulnú.

Portrét ako ohnisko

moderná architektúra zmenená veľkosť stola na sedenie

Na svete nie je toľko miest, kde by ste si mohli vytvoriť taký dom. Tu si môžete užiť celkovú otvorenosť a je v nej skutočne len minimalistická štruktúra. Takže bolo možné naplno využiť krásu krajiny.

Zdá sa, že dom je vložený medzi podlahu a plachty. Pohľad von a do diaľky odtiaľ je skutočne úchvatný. Jediná vec, ktorú možno označiť za trochu rezervovanejšiu, je portrét, ktorého rozmery sú väčšie ako život. Je to obraz ženy. Pozerá sa na nás a prostredníctvom charizmy sa vyhýba slobode a chaosu.

Oáza prírody

moderná architektúra bazén krásne osvetlenie zmenené

Prirodzené svetlo a osvetlenie domu v jednom

zmenená veľkosť modernej architektúry

Keď sa na tento typ domu pozriete zvonku, prejavíte vyslovene domáci charakter. Majú tradičnú sedlovú strechu a po stranách drevené panely. V takom prostredí sa určite dokážete uvoľniť. Vzniká tak osová konštrukcia, ktorá uzatvára bazén, bránu a jadro domu. To zaisťuje prvotriednu náladu a vzhľad.

Áno, v týchto domoch je rušno a môžete si ich veľmi dobre užiť. Žijú tu ľudia, ktorí si žijú svoje sny.

Ohromujúci dom

moderná architektúra zmenila veľkosť sklenených stien otvoreného domu

Výnimočná kuchyňa

moderná architektúra kuchynské otvorené police zmenená veľkosť

Chcela by som vám predstaviť najúchvatnejší dom z celej knihy. Strop je veľmi nízky a pokrytý trávou. Krajina tak dokáže zmiznúť v priebehu niekoľkých dní.

Stanete sa jedným s krajinou.

Dom má jednu izbu a zaisťuje neustále spojenie medzi vnútorným a vonkajším priestorom. Môžete si naplno vychutnať výhľad na hory a jazero.

S výhľadom na oceán

moderná architektúra dom krajina pláž zmenená

Žite vo vode

moderná architektúra dom krajina oceán

Pohľad z kúpelne

moderná architektúra kúpeľňa 2 zmenšená

Oceán doma

moderná architektúra kúpeľňa

Užite si oceán s ovocím a nápojom

ovocie modernej architektúry na stole

Nech svetlo prejde mnohými oknami

zmenená veľkosť modernej architektúry v oceáne

Bazén v lese

zmenená veľkosť modernej architektúry-fondu-v-lese

Ďalším príkladom sú domy, o ktorých sa dá povedať, že plávajú vo vode. Život v takto navrhnutom dome by bola veľká výzva, neustále si pripomínať, že stojíte na pevnej zemi.

Tieto domy, o ktorých sa hovorí moderná architektúra, sú tiež príkladom starostlivého zaobchádzania s detailmi. Môžete to vidieť na zariadení, ako aj na osvetlení. Nikto nemôže nájsť lepší dôkaz ako toto podrobné spracovanie lásky a profesionality.