Moderný a teplý interiér vily

Moderný teplý dizajn interiéru obývačky vily

Aká nádherná atmosféra, Georgia Ezra, žena na čele spoločnosti G.A.B.B.E. Štúdiá. Pozrite sa na vynikajúci únikový dom Brighton v Austrálii a nechajte pozitívnu energiu zaplaviť vaše zmysly! Páči sa nám tento úžasný interiérový dizajn, pretože je výsledkom nádhernej hry s tvarom (bez toho, aby bol príliš výstredný) a pretože vyvoláva vrúcny pocit spolupatričnosti k miestu, ktoré v nás evokuje vyrovnanosť..

Súčasné línie, krásne krivky a dokonalé povrchy – to sú ingrediencie únikového domu Brighton.

Moderný teplý interiérový dizajn chodby vily

Interiér reprodukuje kľud prírodného prostredia a dáva obyvateľovi sladkú chuť slobody. Vnútorné nádvorie má rohy posypané zenovými kamienkami a celý dom obklopujú smaragdovo zelené trávniky. “Námestiu sa od začiatku venovala dizajnu rovnaká pozornosť ako múzeu. Rezby na strope, stenách a podlahe vytvárajú nielen sochárske oblasti v celom byte, ale ponúkajú aj kanály, ktorými je možné pretekať atmosférickým kamenným bazénom a načrtnúť veľkorysý priestor, v ktorom môžete žiť. „Výsledkom je harmonická kompozícia, ktorá zdá sa, že sa vyvíja spolu s obyvateľmi.

Moderný teplý interiér vily fantastická chodba Moderný teplý interiér vily s fantastickým stropom

Moderná teplá vila so skvelou jedálňou Moderná teplá vila minimalistická obývačka Moderný teplý interiérový dizajn jedálne vo vile Moderná teplá vila interiér kuchynská chodba Moderná teplá interiérová stolička do interiéru vily Moderná teplá vila s vnútorným hrncom Moderný teplý interiér vily s minimalistickou chodbou Moderná teplá vila interiér útulná obývacia izba Moderný teplý interiér vily moderné kreslo Moderný teplý dekoračný stôl do vily Moderná teplá váza s interiérom v interiéri Moderný teplý konferenčný stolík do vázy Moderný teplý stôl z vilových kníh Moderné teplé vilné ležadlá s bazénom Moderný teplý interiér vily do kúpeľne Moderné teplé interiérové ​​umývadlo do vily