Moderný dizajnérsky dom navrhol štúdio Calico Studio textilného výtvarníka vo Washingtone

Moderný dizajnérsky dom sa nachádza kompaktne vo Washingtone

Nautilus Studio: Inšpiratívny dizajn pre inovatívny a umelecký domov – moderný dizajnérsky dom

Postaviť taký dom, ktorý spĺňa estetické očakávania dizajnéra alebo výtvarníka, nie je najľahšia úloha na svete. Úloha sa stáva trochu náročnejšou, keď je potrebné vziať do úvahy jej špecifické potreby a praktické obmedzenia.

Tento štýlovo navrhnutý washingtonský útek navrhol vynaliezavý tím v Calico Studio a uspokojuje potreby textilného výtvarníka, dokonca aj tým, že zdvojnásobuje svoju funkciu a stáva sa inšpiráciou pre ich talent ako dizajnéra. Nautilus Studio je perfektnou kombináciou formy a funkčnosti a ponúka kreatívny pracovný priestor, ktorý je vždy spojený s hlavnou budovou.

Kompaktná rezidencia s rozsiahlou časťou

moderný dizajn domu waschington umiestnený nápad originál

Kompaktná rezidencia, pomenovaná podľa špirál nautilu (Marina Mollusks pre tých, ktorí nemajú v obľube gréčtinu), sa môže pochváliť rozsiahlou časťou a lúčmi viditeľnými zvnútra, ktoré pripomínajú nautilus. Rozsiahla časť tu nie je len na vzbudenie vizuálneho obdivu, ale aj na splnenie niekoľkých ďalších úloh: vždy chráni interiér pred priamym slnečným žiarením. Použitie veľkých sklenených okien zaisťuje, že pracovníci vo vnútri budovy môžu na ňu nepretržite dohliadať, aj keď okolitá strešná krytina ponúka dostatok súkromia a tieňa.

Vonku je pohodlné posedenie a veľké ihrisko

Moderný dizajnérsky dom waschington nachádza ideu mimo areálu

Cédrový strom z pridruženej oblasti bol použitý na výrobu zakriveného kusu nábytku vyrobeného na mieru, ktorý sa dá ľahko presúvať po interiéri domu. To vytvára dynamické pracovné prostredie, ktoré je možné prispôsobiť a meniť tak, aby vyhovovalo základným potrebám umelca.

Okolitý baldachýn ponúka dostatok súkromia a tieňa

moderný dizajn domu waschington umiestnený nápad plán

Vysoké podkrovia poskytujú v tejto bláznivej pracovnej oblasti dostatok úložného priestoru, a hoci v dekore a zariadení je k dispozícii množstvo farieb, ktoré by ich vyplnili, samotný interiér je z hľadiska tienenia väčšinou neutrálny. Krásne, ergonomické a praktické štúdio Nautilus je zárukou, že jeho obyvatelia sa už nikdy nebudú musieť starať o dlhú cestu do práce v uponáhľaných dobách..

Funkcia interiéru sa zdvojnásobuje a vedie k inšpirácii pre dizajnérsky talent od Textilný výtvarník

Moderný dizajnérsky dom waschington umiestnený osvetlenie

Tento štýlovo navrhnutý washingtonský útek uspokojí potreby textilného výtvarníka

moderný dizajn domu waschington umiestnený vysoký stropSamotný interiér je z hľadiska tienenia väčšinou neutrálny moderný dizajn domu waschington umiestnený nápad domáca kanceláriaZ vnútornej strany sú viditeľné nosníky, ktoré pripomínajú Nautilus  Moderný dizajnérsky dom waschington nachádza ideálnu priečku Vo výzdobe a zariadení je množstvo fariebModerný dizajnérsky dom waschington umiestnený v zdobenej obývacej izbe

napísala a upravila Hristina