Najlepšie luxusné hotelové izby na svete – závan neba

luxusný nábytok do hotelovej izby vo fialovej a modrej farbe

Strávte krátky čas s najbohatšími na svete

Slovo luxus má pre väčšinu z nás veľmi odlišné významy ako pre vybranú skupinu. Je o najbohatších na svete, ktorých život je ako z filmu. Je úžasné, čo si vlastne môžete užívať, keď patríte do tejto vzácnej skupiny. Ste zvedaví, v akých luxusných hoteloch by ste sa ubytovali??

Pozrime sa na … ..a trochu aj snívajme!

Najlepšie luxusné hotelové izby na svete

luxusné hotelové izby v abu dhabi

luxusná hotelová izba čierny stropný luster

Vstúpte do Royal Etihad Suite v mrakodrapu Jumeirah At Etihad v Abú Zabí. Suita má 4 spálne, 6 kúpeľní a 2 jedálenské časti. Zaberá celé 60. poschodie a vyznačuje sa veľkorysým, bujným štýlom.

Prezidentský byt vo Waldorf Astoria

luxusná hotelová izba waldorf astoria new york

luxusný stôl do hotelovej izby z červeného skla

Prezidentský byt vo Waldorf Astoria v New Yorku sa dostáva do vašej pozornosti. Skladá sa zo 4 spální, nie príliš sofistikovaných, ale veľmi elegantných. Toto je jediný prezidentský byt od Herberta Hoovera, kde skutočne zostal každý prezident.

Kráľovská suita v hoteli Imperial vo Viedni

luxusná hotelová izba hotel vídeň

luxusný luster do hotelovej izby zaujímavý písací stôl

Toto je kráľovská suita v hoteli Imperial vo Viedni. Dekorácia je navrhnutá s bielymi, zlatými a modrými akcentmi. Suita sa vyznačuje veľkými nádhernými lustrami a má veľkú obývaciu izbu, písací stôl, jedálenský stôl a 3 spálne. Mimoriadne!!!

Hotel Hard Rock v Las Vegas

luxusná hotelová izba hard rock

luxusný kožený remienok do hotelovej izby

Tu uvádzame provokatéra v hoteli Hard Rock v Las Vegas. 2 spálne sú vybavené zrkadlovými stropmi. Obývacia izba je skutočne veľká. Koberec vyrobený z čiernych kožených opaskov dodáva obývačke jedinečný vzhľad.

Prince of Wales – Suita v hoteli Bristol vo Viedni

luxusná hotelová izba Prince of Wales

luxusná hotelová izba žltá stolička

Suita Prince of Wales v hoteli Bristol vo Viedni má ušľachtilý dizajn. Tento apartmán so svojimi historickými akcentmi a zarámovanými portrétmi predstiera šarm a štýl.

Burj Al Arab

luxusný nábytok do hotelovej izby vo fialovej a modrej farbe

luxusná hotelová izba burj al arab

Len málo hotelov na svete vyzerá tak nádherne ako Burj Al Arab. Ak by ste tu zostali, bolo by s vami zaobchádzané ako s kráľovskou rodinou. Prepracované kúpele sa vás budú dotýkať navždy.

Palm v Dubaji

luxusné hotelové izby palm dubai

luxusná biela izbová lampa do hotelovej izby

Jediným na svete je hotel The Palm v Dubaji. Ponúka exkluzívny a lesklý štýl, pre ktorý sú charakteristické krásne záhrady, fontány, bazény a 90 luxusných hotelových izieb a apartmánov. Hostia majú radi elegantnú architektúru a moderný interiér.

The Cove Atlantis na Rajských ostrovoch

luxusná hotelová izba atlantis

luxusná hotelová izba žlté vankúše

The Cove Atlantis na Rajských ostrovoch ponúka pôsobivý počet penthousov, ktoré boli tak bohato a luxusne zariadené, že v nich budete chcieť stráviť celý život..

 Schweizerhof Bern

 luxusná hotelová izba hnedá posteľ

luxusné hotelové izby vyzerajú nádherne

Schweizerhof Bern je pozoruhodný hotel v centre hlavného mesta Švajčiarska. Počet izieb je 99. Všade je skvelá atmosféra. Dizajnéri presadili myšlienku moderných, jednoduchých línií, aby ste si mohli oddýchnuť bez pocitu tlaku sofistikovaného nábytku.

Inter Continental Hong Kong

luxusne zariadená hotelová izba

     luxusné hotelové izby hong kong

Wow! Inter Continental Hong Kong môže na chvíľu vyraziť dych. Do medzinárodného povedomia sa dostala vďaka luxusným hotelovým izbám a službám. O rozprávkových výhľadoch sa dá len snívať.

Ak som vo vás vzbudil záujem o tieto jedinečné luxusné hotelové izby na celom svete, verte mi, sny sa mi plnia!