Nová sada architektonických štúdií od LEGO

Sada architektonického štúdia s návrhom herných dielov LEGO

Architektúra opäť poteší fanúšikov! Lego je späť! Spoločnosť Lego uviedla na trh sadu Architecture Studio Set, súčasť svojej obľúbenej série Architecture

Na rozdiel od ostatných sérií v sérii, ktoré sú replikami systémov ako Fallingwater Franka Lloyda Wrighta, nová sada obsahuje 1210 bielych dielikov, ktoré umožňujú vlastnú architektúru..

Sada je skvelá pre osoby staršie ako 16 rokov. Ide o to, že fanúšikovia dizajnu alebo študenti architektúry môžu sadu použiť na návrh prototypov a vlastných modelov. Nie je to profesionálna sada, ale stále môže slúžiť ako inšpirácia.

Ako doplnok k možnosti prototypu obsahuje sada, ktorá je k dispozícii 1. augusta za 150 dolárov, 272-stranovú knihu s prípadovými štúdiami šiestich profesionálnych spoločností a ich vzťahom k pôvodnému dizajnu..

Nová sada architektonických štúdií od LEGO

Sada architektonického štúdia hry LEGO

Používatelia môžu napríklad znova vytvoriť Skidmore, projekt Owings & Merrill, rovnako ako Willis Tower alebo Burj Khalifa Dubai, potom dali dohromady rôzne budovy, ktoré sú postavené podľa zásad modulov a opakovania.

Kusy sú biele, aby nedošlo k zámene s betónom, tehlou alebo štukom

Sada architektonického štúdia LEGO game mini

Reprodukcia týchto príkladov zo skutočného života podporuje potenciál spoločnosti Bauer pre vlastnú architektúru

Sada architektonického štúdia stavebnice hier LEGO

Stavba z čiernych tehál je často náročná, pretože detaily nie sú ľahko viditeľné a biela vytvára prirodzené čiary a tiene, ktoré môžu lepšie znázorniť tvary..

To je novinka aj pre LEGO, ktoré doteraz nikdy nepredávalo sadu iba v bielej farbe

Sada architektonického štúdia s dizajnom herného domu LEGO

Diely sú tradičné diely LEGO, na ktoré sme zvyknutí

Architektonická štúdio sada herných dielov LEGOKrása je v tom, že vám pomôže znovu vytvoriť akýkoľvek architektonický štýl – od neoklasicistického po moderný.

Dajte nám vedieť, aké hračky používate pre svoje nápady na dizajn?

Architektonická štúdio sada herných komponentov LEGOPriaznivci dizajnu alebo študenti architektúry môžu sadu využiť na navrhovanie prototypov a vlastných modelov   Architektonická štúdia sada bielych plôch LEGO stavebných hier