Romantický a relaxačný dizajn nehnuteľnosti

Romantická relaxačná nehnuteľnosť s chladnou architektúrou

Štúdio McClellan Architects Lake House 2 je ilustrovaný ako úhľadný chrám pre relaxáciu a pohodu. Stavba bola vzhľadom na mimoriadnu krajinu (veľmi strmá) veľmi náročná. Pohľad je úplne úchvatný – najskôr to architektov prinútilo uvedomiť si výhodu vytvorenia takejto krajiny a potom vytvorili sériu terás a miestností, ktorých cieľom bolo viac nadviazať spojenie s prírodou..

Obyvatelia si môžu vychutnať úžasné východy a západy slnka v blízkosti vody. „Dom je koncipovaný ako jediné obytné prostredie, ktoré vyjadruje kontrast medzi vnútornými a vonkajšími obytnými priestormi, ktoré sa otáčajú okolo centrálnej kuchyne a centra. Lake House namiesto „prinášania zvonku prináša vnútro“.

Romantický relaxačný dizajn s dizajnom záhradného dvora

Lake House 2 je obklopený bludiskom zelene, ktorá priťahuje dobrú energiu a vyvoláva pocit, že je to perfektné miesto na usadenie sa, pretože prostredie je také zdravé a inšpiratívne ako romantická a relaxačná nehnuteľnosť! Miesto je tiež veľmi romantické a nádvorie, ktoré sa nachádza priamo pri vode, ponúka nádherný výhľad, najmä za súmraku. Interiér je svetlý a veľmi elegantný, posypaný mnohými prírodnými dekoratívnymi prvkami (ako sú obkladové kamene a drevené interiérové ​​doplnky).

Romantické relaxačné designové schody Romantická relaxačná rezidencia s dizajnom záhradnej krajiny

Romantický relaxačný dizajnový vonkajší nábytok Romantická relaxačná záhrada s dizajnom terasy Romantická relaxačná nehnuteľnosť s dizajnom kuchynského dvora Romantický salónik s dizajnom relaxačnej nehnuteľnosti Romantický dizajn relaxačnej nehnuteľnosti s dizajnom terasy Romantická obývacia izba s dizajnom relaxačnej nehnuteľnosti Romantická relaxačná chodba s dizajnom nehnuteľnosti Romantický relaxačný designový dizajn kuchynský ostrov jedálenský kút Romantický relaxačný dizajnový dizajn kuchynského ostrova Osmanská Romantická relaxačná nehnuteľnosť, ktorá ponúka skvelú obývaciu izbu Romantický relaxačný dizajnový dizajn s moderným krbom Romantická relaxačná rezidencia s neuveriteľným krbom Romantické relaxačné sídlo design pracovisko kancelária domov Romantická relaxačná rezidencia, skvelá jedáleň Romantický relaxačný dizajn rezidencie s dizajnom schodiska Romantická relaxačná rezidencia s dizajnovou schodiskovou chodbou Romantické relaxačné sídlo s minimalistickým schodiskom Romantický relaxačný pobytový dizajnový balkónový nábytok Interiér spálne s romantickou relaxačnou rezidenciou Romantická relaxačná rezidencia s krásnou kúpeľňou Romantická relaxačná rezidencia so skvelou terasou Romantická relaxačná rezidenčná krajina Romantická relaxačná rezidencia-dizajn-skvelá architektúra