Štýlový dizajn domu – 16 -dverový dom v New Yorku

 štýlový dizajn domu 16 -dverový strom z new yorkovej verandy

Štýlový dizajn domu v súlade s prírodou

Tento zvláštny dom s celkom 16 dverami sa nachádza v New Yorku, vo vidieckej štvrti Hillsdale, uprostred prírody. Interiér je takmer celý vyrobený z dreva v teplých farebných schémach a vytvára útulnú, príjemnú atmosféru, ktorá pripomína štýl 70. rokov.

Dizajn exteriéru a interiéru patrí newyorskému štúdiu Začlenená architektúra & dizajn.

16 sklenených dverí v skutočnosti tvorí dve protiľahlé steny domu. Dlhá stavba domu pozostáva výlučne z dreva a skla a vyzerá veľmi prirodzene a v súlade s okolitou prírodou. Interiér je štruktúrovaný jednoducho a symetricky. V strede sa nachádza obývacia izba, jedálenský kút a kuchyňa. K dispozícii sú ďalšie dve kúpeľne a dve spálne. Dom nie je veľký, ale je veľkolepý, svetlý a útulný.

 Štýlový dizajn domu v štýle 70. rokov

štýlový dizajn domu 16 -dverový new york lesný strom

 Užite si slnečné svetlo

zariaďovacie obrázky nástenná maľba 16 dverí new york sklenené dvere

Retro štýl – farebný a svieži

zariaďovacie obrázky nástenná maľba 16 dverový vankúš z postele v New Yorku

zariaďovacie obrázky nástenná maľba 16 dverí new york drevo štýlový dizajn domu 16 -dverový nábytok z new yorku štýlový dizajn domu 16 -dverový new york drevený nábytok prírodné vankúše štýlový dizajn domu 16 -dverový stôl z dreva v New Yorku štýlový dizajn domu 16 -dverová spálňa z New Yorku  štýlový domáci dizajn 16 -dverová sedačka do obývačky v New Yorku

zariadenie obrazov nástenná maľba 16 dverí new york sklo

zariadenie obrázky nástenná maľba 16 dverí new york modrotlač