Viac sviežosti pri vchode – vytvorte si na prahu jarnú atmosféru

viac sviežosti pri vchode kvetináče so starožitným vzhľadom

Viac sviežosti pri vchode – oslavujte jar!

Jar je vždy nový začiatok. Ide o svieže farby a zmyselné vône, príroda sa prebúdza a obnovuje. A presne tak to je aj u nás. Aj keď viac premýšľate o svojom interiérovom dizajne, prečo nezačať najskôr vstupným priestorom? Vaše vchodové dvere, terasa a schody sú dokonalou scénou pre nádheru prírody vo všetkých jej podobách a odtieňoch.

Nasledujúce skvelé nápady použite ako kreatívny vstup do vonkajšieho dizajnu podobného jari.

Ako pridať viac farby do vchodu cez rastliny a čerstvo vymaľované dvere Foto: Kass & Spoločníci

viac čerstvých purpurových kvetov pri vchode

Začnite jarnými farbami!

Je vaša záhrada dokonalým festivalom farieb? Prečo nedáte túto farebnú nádheru na výslnie pri vchode? Úspešnou možnosťou by boli veľké kvetináče z plastu, živice alebo terakoty. Pozrite sa na miestny kvetinárstvo a zistite, aké bežné rastliny sú vo vašej oblasti v tejto chvíli. Visiace papradie a plazivé rastliny vyzerajú krásne na verande alebo na prednej terase. Ak nemáte veľa miesta, môžete dať pár kvetináčov k oknu. Vybrané rastliny nesmú prekážať ceste k predným dverám. Mali by byť iba rozumným a vkusným doplnkom fasády. S láskou ošetrované tvarované rastliny dodajú vašej vstupnej oblasti nádherný vzhľad a budú vyzerať skvele nielen na jar, ale po celý rok.

Farebné rastliny a čerstvo natreté drevené vchodové dvere sú obzvlášť lákavé – foto: Conrado – Domáci stavitelia

viac sviežosti pri vchode svetlo žltá fasáda bujná vegetácia

Samotné predné dvere sa stanú pútavými prvkami pre vašich hostí alebo pre vašu vlastnú rodinu. Farby dverí, ako je žiarivá červená, žltá, oranžová alebo tyrkysová, sú trendové a veľmi obľúbené u dizajnérov a majiteľov domov. Stačí si vybrať nuansy, ktoré vyhovujú vašej fasáde. Dverové doplnky, čísla domov a štýlové vonkajšie osvetlenie tiež prispievajú k vonkajšej výzdobe vášho domu. Nezabudnite si rohožku! Nič nemôže vyzerať horšie ako elegantné, čerstvo natreté dvere s ošúchanou rohožkou.

 Zorganizujte si pohodlné sedadlá do vstupného priestoru a získajte novú, sviežo vyzerajúcu rohožku – Foto: Alan Mascord Design Associates Inc.

viac sviežosti pri vchode s okrasnou fontánou a posedením

S jarou dostal aj váš dom nový vzhľad. Využite všetky možnosti, aby ste pri vchode vytvorili väčšiu chuť do života a sviežosť. Ak máte susedné posedenie, nenechajte si ujsť príležitosť vybaviť ho farebnými vzorovanými vankúšmi! Relaxovaní v prírode si môžete naplno užiť jar a oslavovať život.

Stimulujúce a neuveriteľne čerstvé

viac sviežosti pri vchode stimulujúca oranžová

Citrónová žltá a tyrkysová – nádherná kombinácia

viac sviežosti pri vchodových tyrkysových predných dverách

Elegantný a ušľachtilý z čerešňového dreva

viac sviežosti pri vchodových dverách z čerešňového dreva

Jemná romantika – jemné kvety

pri vchode sa plazí viac čerstvých ruží