Viacúrovňová rezidencia s nádherným výhľadom na Vancouver

pobytový bazén záhradný nábytok

 Viacúrovňová rezidencia vyžaruje vznešenosť a majestátnosť

Boli ste niekedy v rezidencii? Cítili ste vznešenosť a majestátnosť veľkej budovy, ktorá vás núti užívať si jej priestory, pohodlie a nádherný výhľad. Pre vašu pozornosť stojí rezidencia Burkehill, ktorú sme vybrali ako miesto na vedomie.

Tento súčasný veľký dom sa nachádza vo Vancouveri a predstavuje vysnívaný domov z niekoľkých uhlov pohľadu. Jeho rozloha je 2000 metrov štvorcových a je od architekta. Craig Chevalier vzdelaný. Rezidencia Burkehill má rozsiahle otvorené priestory. Obývačky vedú na nádherné vonkajšie terasy a ponúkajú nádherný výhľad. Priestory medzi vnútorným a vonkajším priestorom sa zmenili na nepoškvrnené, kreatívne navrhnuté oblasti.

Elegantný a elegantný výber interiéru

veľký dom obývačka krb krb posedenie

Moderný dizajn

veľký domáci stolný koberec kvety

Pohodová atmosféra

veľký dom sedenie hoker vankúš

Večera a vychutnajte si nádherný výhľad

koberec z veľkých domácich jedálenských stoličiek

Dizajn jedálne a kuchyne

veľký dom jedáleň otvorená kuchyňa

Rezidencia ponúka nádherný, úchvatný výhľad, pretože ponúka výhľad na pobrežnú krajinu. V zásade sú všetky izby umiestnené uprostred prírodnej krajiny a zaručujú veľa pohodlia, útulnosti a vyrovnanosti. Veľké okná obklopujú veľkú budovu a priateľsky pozývajú hostí.

Štýlová predsieň

veľký dom závesná lampa schody 2 poschodia

Dekor chodby s nádhernými závesnými svetlami

rezidencia malá stolová chodba

Moderná dekorácia do jedálne

pobytový luster dekorácia jedálenského stola

Vychutnajte si nočný pohľad zo sedačky

rezidencia nádherný výhľad

Cítiť noc

rezidencia bazén nočný pohľad

Rezidencia Burkehill ponúka jednoduché, čisté línie, ostré rohy a farebnú paletu založenú na prírodných farbách a materiáloch. Výsledkom je elegantná a pohodlná budova, ktorá v žiadnom prípade nepôsobí sofistikovane. Ležérna, uvoľnená atmosféra prevláda nad pozvanými hosťami a náhodnými návštevníkmi.

Pohodlie a štýl v záhrade

rezidencia posedenie záhrada

Oddýchnite si pri bazéne

bydlisko ležať bazénové stromy

Vyhliadky sú hviezdami dizajnu a je potrebné ich preskúmať. Rezidencia má tiež vonkajší krb, bazén, saunu a pohodlný vonkajší nábytok.

Ak máte dostatok času, rýchlo sa zbaľte a vyrazte na výlet do Vancouveru! Ak chcete zostať doma, môžete sa pozrieť na naše fotografie a trochu fantazírovať.