Zen House for Relaxation v Singapure podporuje sociálne kontakty

architektonický prvok singapur relaxácia vonkajší dizajn

Zen House for Relaxation v Singapure podporuje sociálne kontakty

Na opis domu Berrima v Singapure stačí jedno slovo: Zen! Nesie mnoho prvkov ázijskej kultúry a pochádza z Park Associates bolo rozšírené. Dom Berrima predstavuje priestor pre telo, myseľ a dušu. Podporuje sociálnu interakciu a oslavuje potrebu tráviť čas s rodinou pri rôznych aktivitách..

V skutočnosti bola stavba domu Berrima skôr spôsobom, ako sa zamerať na rôzne oblasti a súčasne slúžiť rôznym aktivitám.

 Objemová stavebná konštrukcia domuzen house singapore relaxačná architektúra

Dom má volumetrickú štruktúru a v srdci predstavuje zelenú oázu – krásne nádvorie rozdeľuje prízemie a vytvára vzdušnú atmosféru..

Exotická, príjemná, upokojujúca vonkajšia atmosféra

zen house singapore relaxačné drevené podlahy

Krásny dizajn – pozoruhodný architektonický prvok v Singapure

architektonický prvok singapur relaxačný nápad

Vonkajší dizajn – biele steny

dvorček

zen house singapore relaxačný dvorček

Zenová fontána rámuje palubu domu, takmer všetko je tu obložené vzácnym mramorom. Jasná atmosféra je jedným z ťažiskových bodov celého zariadenia domu. Výsledkom je, že dom vyzerá tekutý: miestnosti nemajú steny, ale sú orámované sklom, je tu len niekoľko dverí a mnoho chodieb. Z kuchyne môžete prejsť priamo na vnútorné nádvorie a prečo nie, najesť sa môžete aj tam, obklopení vlastnou, intímnou a tichou zelenou atmosférou. Ako to zistíte? Uisťovanie? Relaxačné? Alebo čo?

Nadrozmerné sklenené steny prepúšťajú denné svetlo

zen house singapore relaxačné sklenené steny

 Na chodbe – snehobiele, hladké steny – drevené podlahyzen house singapore relaxácia minimalistická biela        Moderná pohodlná kúpeľňa – mramorarchitektonický prvok relaxácia kúpeľňa mramor tmavýProjekty, plány, koncepty  zen house singapore relaxačný projekt

architektonický prvok singapurský relaxačný plánzen house singapore relaxačný dizajnzen house singapore relaxačný koncept