Atšlifuota šukuosena atgal

Nupjautas nugaros kirpimas, be abejo, yra stilingiausias ir populiariausias šukuosenos tipas dabar. Aukšto kontrasto stiliaus kirpimas „trumpomis pusėmis, ilgas viršutinis“ kirpimas, nugaros plaukai siūlo geriausią iš abiejų pasaulių-šaunią vyrų šukuoseną, kuri tinka verslo profesionalams, tačiau pasimatymo metu atrodo karšta ir seksuali. vakarėlyje ar bet kokioje atsitiktinėje aplinkoje. Šoninis kirpimas taip pat gali būti pritaikytas pagal jūsų plaukų ilgį ir tipą, leidžiant trumpus ar ilgus kirptus plaukus.

Jei norite išbandyti kirptą šukuoseną ir norite išmokti atsikratyti plaukų, šiame vadove bus išsamiai aprašyta viskas, ką reikia žinoti apie kirpimą ir formavimą. Čia yra geriausios iškirptos vyrų šukuosenos. Nuo tradicinio kirpimo ar iškirpimo šonuose iki to, kaip šukuojate plaukus ant viršaus, tai yra populiariausi būdai, kaip suformuoti madingus trumpus ir ilgus nugaros kirpimus!

Atšlifuota šukuosena atgal

Kaip susigrąžinti išpjautą atgal

Norėdami nukirpti nugarą, jums reikės mažiausiai 3–5 colių plaukų ant galvos. Lankydamiesi vietinėje kirpykloje, norėsite paprašyti, kad šonai būtų iškirpti arba išblukę, su ilgu sluoksniu. Jūs netgi galite paprašyti eilės aplink šventyklas ir kaktą, kad vaizdas būtų ryškesnis.

Nupjautas nugaros apačia su stora barzda

Be to, kadangi nukirptas nugaros kirpimas yra labai lengva ir universali šukuosena, kirpimą galėsite formuoti beveik bet kokio tipo ar tekstūros, išskyrus garbanotus plaukus. Tai reiškia, kad glotni nugara puikiai tinka storiems, ploniems, tiesiems ar net banguotiems plaukams.

Galų gale, geriausia dalis apie bet kokią nupjautą šukuoseną yra tai, kad ją stilizuoti yra neįtikėtinai paprasta. Kadangi šonai yra tokie trumpi, vienintelė dalis, kurią reikia formuoti, yra ilgi plaukai ant viršaus.

Ilgai nukirpta apatinė kirpimo šukuosena

Kaip suformuoti nukirptus nugaros plaukus

Formuojant sulenktus nugaros plaukus, svarbu turėti aukštos kokybės pomadą ir šukas ar šepetį. Jūsų pasirinktos plaukų pomados tipas priklauso nuo to, ar norite stipraus ar vidutinio stiprumo ir didelio blizgesio ar matinio. Banguotiems ar storiems plaukams rekomenduojame tvirtai laikančią pomadą, o tekstūruotą, natūralią apdailą turėtumėte įsigyti matinio stiliaus gaminį.

Kaip suformuoti nukirptą nugaros išpjovą

Norėdami geriausiai atsikratyti plaukų:

  1. Po dušo pradėkite nuo šiek tiek drėgnų plaukų.
  2. Naudodami pirštą ar du, išimkite nedidelį kiekį pomados. Patrinkite tarp rankų ir tolygiai paskirstykite per plaukus. Pradėkite nuo mažiau, jei norite tekstūruoto stiliaus, nes vėliau visada galite pridėti daugiau produkto, kad gautumėte blizgančią ir aptakų apdailą.
  3. Naudodami šuką ar šepetį, pradėkite šukuoti plaukus atgal. Pradėkite nuo kaktos ir atlikite ilgus, lygius judesius iki pat pakaušio.

Šiuo metu galite nuspręsti dėl klasikinės ar modernios nugarėlės. Klasikinė slydimo nugara sukurta pagal 1950 -ųjų riebesnę šukuoseną su plokščia, tvirta laikysena ir blizgesiu. Šiuolaikinis įpjovimas atgal suteikia daugiau apimties ir šiek tiek netvarkingos tekstūros. Norėdami įgyti šiuolaikišką išvaizdą, tiesiog pirštais tęskite plaukų formavimą.

Klasikiniai nugaros plaukai

Geriausios nukirptos nugaros kirpimo šukuosenos

Turėdami tiek daug nukirptų nugaros pjūvių variantų, nusprendėme surinkti keletą geriausių stilių. Nesvarbu, ar turite tiesius, banguotus, storus ar plonus plaukus, čia yra geriausių iškirptų šukuosenų, kurias dabar reikia išbandyti, nuotraukos!

Ilgi nukirpti nugaros plaukai + iškirpimas

Ilgas šiuolaikinis nukirptas nugaros pjūvis

Trumpas slinkimas atgal + pjūvis

Supjaustyti nugaros plaukai su dizainu

Tekstūruoti šukuoti nugaros plaukai + didelis kirpimas

Geriausios nukirptos nugaros kirpimo šukuosenos

Ilgi slidūs nugaros plaukai + nusiskuto apatinis kirpimas

Vyrų ilga apatinė slanki nugara su plaukų dizainu

Ilgi plaukai nukirpti atgal Nepakirpti

Ilgi tekstūruoti nukirpti nugaros plaukai su barzda

Ilgai šukuotų nugaros plaukų iškirpimas išnyks

Vyrų atkirptos nugaros kirpimo stilius

Trumpos pusės Ilga viršutinė dalis nukirpta atgal

Vyriškos šukuosenos - kaip susigrąžinti atgal

„Undercut Fade“ + kieta dalis + netvarkinga šukuosenos šukuosena

Stori tekstūruoti suglamžyti plaukai su pilna barzda

Ilgi nukirpti nugaros plaukai + ilgas kirpimas + pilna barzda

Nupjauta nugara su stora pilna barzda

Šiuolaikiniai šukuoti nugaros plaukai + kirpimas + kuokštinė barzda

Stori tekstūruoti plaukai nukirpti atgal, o šonuose - kirpimas

Lygus nugaros kirpimas + iškirpimas

Šauniai nukirpti nugaros plaukai su kirpta šukuosena

Ilgai nukirpta nugara

Ilgi plaukai nukirpti atgal Nepakirpti

Šukuoti nugaros plaukai su kirpta šukuosena

Šukuoti nugaros plaukai su kirpta šukuosena

Geriausi plaukų produktai, skirti nukirptam nugaros pjūviui

Geriausias plaukų kirpimo produktas, skirtas kirpti nugarai, priklauso nuo to, kaip norite sušukuoti šukuoseną. Paprastai viršutiniai plaukų kirpimo produktai yra pomados, vaškai ir kremai. Stipri pomada su blizgesiu idealiai tinka formuojant klasikinę šukuoseną. Geriausios pomados vyrams yra iš tokių prekių ženklų kaip „Suavecito“, „Layrite“ ir „Baxter of California“.

Jei jums labiau patinka tekstūruotos vyrų šukuosenos su natūralia apdaila, norėsite naudoti plaukų vašką. Geras formavimo vaškas suteikia maksimalią kontrolę su matiniu paviršiumi, todėl plaukai atrodo storesni ir pilnesni. Galiausiai, vaikinams, kurie nori daugiau apimties, judesio ir srauto, rekomenduojame naudoti stiliaus kremą. Puikus plaukų kremas yra vidutinio stiprumo ir blizgesio.

Čia yra geriausi plaukų gaminiai, skirti kirpti atgal!

Prekės įvertinimas Kaina
„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visos dienos laikymas visų tipų plaukams „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold Hair Pomade“ vyrams – vidutinio blizgesio… 14 572 apžvalgos 13,99 USD Pirkti dabar
TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos 4 153 apžvalgos 9,90 USD Pirkti dabar
Layrite natūralus matinis kremas, bazinis, baltas, švelnios kremo soda, 4,25 oz Layrite natūralus matinis kremas, bazinis, baltas, švelnios kremo soda, 4,25 oz 4931 apžvalgos 20,50 USD Pirkti dabar
„Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas „Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas 3870 apžvalgos 23,00 USD Pirkti dabar

Geriausios nukirptos nugaros kirpimo šukuosenos