60 labai šaunių atnaujinimų trumpiems plaukams, kuriuos turėtumėte pamatyti!

Atnaujinimai trumpiems plaukams yra tokie pat spalvingi, kaip ir ilgi plaukai, nekyla jokių klausimų. Žinoma, jiems gali prireikti daugiau plaukų segtukų ir dirbinių, tačiau jie to verti.

Nuo aštraus iki išties elegantiško ir gražaus, trumpiems plaukams skirtos priemonės yra tikrai universalios.

Taigi, jei esate trumpaplaukė gražuolė ar norite ja tapti (bet vis dar neapsisprendusi), čia pateikiamas įkvepiančių atnaujinimų trumpiems plaukams sąrašas, įkvepiantis jūsų stilių!

1. Atnaujinimai trumpiems plaukams: žemai pinta bandelė

Atnaujinimai trumpiems plaukams su žemomis pintomis bandelėmisŠaltinis

Net jei turite trumpesnius plaukus, tai nereiškia, kad negalite išbandyti pintinių ir pintų bandelių. Atkreipkite dėmesį į išskirtinai gerai pagamintą pynę, kurią tvirtai pritvirtina plaukų segtukai, pritvirtinti po apačia, kad būtų suteikta papildoma parama. Neprakaituokite dėl kelių sukilėlių sruogų – jie prideda asmenybės prie patikrintos trumpų plaukų šukuosenos.

2. Paprasti atnaujinimai trumpiems plaukams: pynės ir smeigtukai

trumpų plaukų šukuosena su pynėmisŠaltinis

Naudokite tas sultingas sruogeles, kad jas susuktumėte ir sutvarkytumėte tobulame nustatyme trumpiems plaukams. Ar žinote, koks geriausias dalykas naudojant susuktus plaukų siūlus ir pintines šukuosenai? Tai, kad jie suteikia galimybę sukurti tiek tūrio ir struktūros, kiek norite.

3. Netvarkingos garbanos šukuosena trumpiems plaukams

garbanotas šukuosenas trumpiems plaukamsŠaltinis

Jūsų garbanos ir bangos gali vos pasiekti pusę kaklo. Tai nėra gera priežastis nebandyti šio gražaus, romantiško šukuosenos trumpiems plaukams. Pasukite ir susekite kai kurias sruogas arba naudokite galvos juostą, kad suvyniotumėte apatines garbanas ir banguotų aplink ją.

4. Lengvas atnaujinimas trumpiems plaukams: sukimas ir smeigtukas

Lengvas atnaujinimas trumpiems plaukams susukti ir prisegtiŠaltinis

Kartais lengviausias trumpų plaukų atnaujinimas yra tas, kuris atrodo sudėtingiausias. Paimkite tai, pavyzdžiui. Nors šukuosena yra kupina individualumo ir atrodo sudėtinga ją sukurti, taip nėra.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susukti keturias dideles plaukų sruogas ir pritvirtinti jas nugaroje, paliekant galus laisvus.

5. Trumpi plaukai: Faux Hawk

trumpų plaukų dirbtinis vanagasŠaltinis

Jei stilistai mums leis, tai yra dirbtinis vanagas, puikus pavyzdys, kai trumpi plaukai šukuosena su daugybe briaunų ir asmenybės. Pradėkite nuo gilios šoninės dalies sukūrimo. Nuvalykite didžiąją dalį plaukų į vieną pusę, kad šukuosenai suteiktų apimties ir gylio.

6. Mielas netvarkingas trumpų plaukų padažas

netvarkingos garbanos trumpi plaukaiŠaltinis

Pritvirtina tas garbanas į kerintį netvarkingą šukuoseną trumpiems plaukams. Braukite priekį į nugarą, pritvirtinkite šonus smeigtukais ir leiskite nuostabiam garbanų sprogimui susitikti gale.

7. Mieli atnaujinimai trumpiems plaukams. Romantiškas padažas

romantiška šukuosena trumpoms plaukams su žemomis bandelėmisŠaltinis

Laisva pynė, kuri visus plaukus surenka į romantišką šukuoseną, yra vienas geriausių trumpų plaukų atnaujinimų. Tai padaryti greitai ir paprasta, tačiau taip pat stilinga ir prašmatnu.

8. Mielos palaidų garbanų šukuosenos trumpesniems plaukams

palaidi garbanos dirbtinis vanagasŠaltinis

Šį šukuoseną trumpiems plaukams lengva pasiekti ir dėvėti. Dar kartą turėtumėte paruošti visą plaukų segtukų kolekciją, pageidautina plonesnius, kurios spalva būtų kuo arčiau jūsų plaukų. Norėdami suteikti daugiau blizgesio, pridėkite brangų plaukų papuošimą.

9. Pusiau aukštyn, pusiau šukuosena trumpiems plaukams su pynimu

Pusiau aukštyn, pusiau šukuosena trumpiems plaukams su pynimuŠaltinis

Jei jaučiatės neįkvėptas, tačiau viskas, ko jums reikia, yra šukuosena, kuri išves jus pro duris per dešimt minučių, išbandykite tai pagal dydį. Sukurkite keturias susuktas pintines (po dvi kiekvienai pusei) ir smeigtukais pritvirtinkite jas prie pakaušio. Nuleiskite likusius plaukus ir gaukite šį puikų pusiau aukštyn, pusiau žemyn stilių!

10. Reklamos atnaujinimai trumpiems plaukams: šoninis valymas ir garbanos

atsipalaidavusi bandelė trumpiems plaukamsŠaltinis

Didžioji naktis yra beveik čia ir viskas, ko jums reikia, yra apsvaiginimo trumpi plaukai. Paimkite savo pavyzdį iš šios nuotraukos. Su gilia šonine dalimi, dailiu stiliumi ir palaidomis kerinčiomis garbanomis pabaigoje tai gali būti puiki trumpa išleistuvių šukuosena!

11. Pakilusi šukuosena trumpesniems plaukams

Pakilusi šukuosena trumpesniems plaukamsŠaltinis

Kai jūsų plaukai nugaroje yra labai trumpi (sudžiūvę ar išblukę), šukuosenos srityje nelabai ką galite padaryti. Tačiau, kai reikia pokyčių, išbandykite šį kirpimą su ilgais kirpčiukais, kurie tikrai traukia akį.

Nuvalykite visus nugaros plaukus aukštyn. Darykite tą patį su šonais. Šukuokite viršutinę dalį į priekį ir žaiskite su pakraščiais. Rezultatas vertas papildomai investuoto laiko.

12. Laisvai tekančios garbanos ir prisegta bandelė

trumpas garbanas ir prisegtą bandelę trumpą šukuosenąŠaltinis

Atnaujinimai trumpiems plaukams nebūtinai reiškia, kad visi jūsų plaukai yra tvirtai pritvirtinti „daryti“. Paimkite užuominą iš šios šukuosenos. Garbanos teka laisvai, o gale jos pritvirtintos žemoje bandelėje, kad būtų suteikta daugiau laisvės ir stiliaus.

13. Vestuvių atnaujinimai trumpiems plaukams

Vestuvių atnaujinimas trumpiems plaukamsŠaltinis

Yra tiek daug universalių atnaujinimų trumpiems plaukams, atsižvelgiant į nuotakos šukuosenas, todėl gaila jų nebandyti. Mums patinka šis gausus šukuosenas, kuris palieka veidą neuždengtą, tačiau vis tiek palieka veidą įrėminančias šukuosenas.

14. Išaugusi „Pixie Cut Updo“ šukuosena

Išaugusi „Pixie Cut Updo“ šukuosenaŠaltinis

Išaugę pikselių kirpimai idealiai tinka eksperimentuoti su atnaujinimais trumpiems plaukams. Jei plaukų sruogos nugaroje vis dar per trumpos, žaiskite su viršumi. Ši šukuosena yra energijos ir stiliaus sprogimas, kurį būtina išbandyti trumpaplaukėms gražuolėms.

15. Prisegta šukuosena trumpiems plaukams

prisegta bandelė trumpiems plaukamsŠaltinis

Šis trumpų plaukų šukuosenas puikiai tinka tokiam tarpiniam ilgiui, kuris paprastai neleidžia per daug eksperimentuoti. Nuvalykite plaukus atgal ir suspauskite juos palaipsniui, pradedant nuo viršaus. Baigę švelniai traukite plaukų sruogelius, kad sukurtumėte šį be galo daug apimties.

16. Kaip suformuoti trumpus plaukus: susukite ir prisekite

Kaip formuoti trumpų plaukų susukimą ir smeigtukąŠaltinis

Šią šukuoseną pasidaryti paprasta – iš tikrųjų taip paprasta, kad galime jums pasakyti dabar. Tiesiog traukite šonus ir užpakalines plaukų sruogas taip, lyg žemai arklio uodegai. Pasukite visus plaukus ar atskiras sruogas į viršų ir pritvirtinkite segtukais. Štai ką – taip lengva padaryti, kad greitai būsite pasiruošę!

17. Galvos juostos suvyniota šukuosena trumpiems plaukams

šukuosena ant galvos su trumpais plaukaisŠaltinis

Šią elegantišką šukuoseną galima pasiekti tik su galvos apdangalu, keliais plaukų segtukais ir didele kantrybe. Naudokite galvos raištį, kad suvyniotumėte galinius plaukus romantišku šukuosenu su prabangia apdaila. Jei atrodo, kad kai kurios sruogos ištrūksta, naudokite smeigtukus, kad jas pritvirtintumėte – arba tiesiog leiskite.

18. Šukuosena trumpiems plaukams: vienos pusės sukimas

pinti šoniniai bob kirpimo atnaujinimai trumpiems plaukamsŠaltinis

Trumpi plaukai taip pat gali būti labai universalūs, kiek tai susiję su šukuosenomis. Pažvelkite į šį nuostabų šukuoseną trumpiems plaukams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti šoninį posūkį kaip papildomą stiliaus elementą. Jei jūsų kirpimas yra sluoksniuotas, pritvirtinkite jį smeigtukais ir plaukų laku.

19. Greitas atnaujinimas trumpiems plaukams

galvos apdangalai trumpiems plaukamsŠaltinis

Kai jums reikia šukuosenos idėjos, kuri garantuoja, kad pradėsite veikti per 10 minučių, paimkite pavyzdį iš šio gražaus trumpų plaukų šukuosenos. Tiesiog traukite visus plaukus į vieną pusę, sukurkite netvarkingą bandelę, užfiksuokite ją plaukų gumele ir smeigtukais ir pradėkite. Jei norite, taip pat galite dėvėti galvos apdangalą.

20. Pinta šukuosena trumpiems plaukams

Pinta šukuosena trumpiems plaukamsŠaltinis

Kitas puikus pusiau aukštyn, pusiau žemyn stiliaus pavyzdys trumpiems plaukams. Pinkite dvi storesnes pintines – kiekviena iš vienos pusės – ir pritvirtinkite jas kartu ant galvos.

21. Lengvas romantiškas padažas trumpiems plaukams

atnaujinimai trumpiems plaukams romantiškos garbanosŠaltinis

Formuokite plaukus griežtomis bangomis ir užbaigkite išvaizdą puikiai paruošta žema bandele. Šios šukuosenos spindesys ir prašmatnumas yra neprilygstami.

22. Paprasti atnaujinimai trumpiems plaukams: pinti stiliai

pintas šukuosenas trumpiems plaukamsŠaltinis

Pintinės gali ištraukti įkvėpimo trūkumą trumpiems plaukams atnaujinti. Tiesiog supinkite plaukus tiek pintinių, kiek norite ar galite, ir pritvirtinkite juos prie netvarkingos šukuosenos, kuri tuo pat metu yra jaudinanti ir žaisminga.

23. Paprastas Half-Do trumpiems plaukams

pusplaukiai trumpi plaukaiŠaltinis

Pusė darbų yra dar viena lengva išeitis, kai pritrūksta laiko ir įkvėpimo. Pakelkite pusę savo plaukų aukštyn ir priveržkite plaukų aksesuaru, kad gautumėte žavesio. Jis taip pat gali veikti atsitiktinėje ir oficialioje aplinkoje.

24. Lengvas kaištis trumpiems plaukams

lengvai prisegti ir supinti trumpi plaukaiŠaltinis

Šiai šukuosenai jums reikės visos savo plaukų segtukų kolekcijos. Nepaisant to, jūsų kantrybė bus gerai apdovanota, kai bus atskleisti galutiniai rezultatai. Atrodančios „pynės“ iš tikrųjų yra mazgai, kurie visi buvo sukurti naudojant strategiškai išdėstytus kaiščius.

25. Atnaujinimai trumpiems garbanotiems plaukams

trumpi garbanoti plaukaiŠaltinis

Puiki garbanų ir bangų netvarka visada yra puiki idėja trumpiems plaukams. Sutramdykite kai kurias garbanas vidutinio aukščio bandelėje, o likusias leiskite stilingai papuošti savo šukuoseną.

26. Netvarkingas pakėlimas ir kirpčiukai trumpiems plaukams

trumpi plaukai su kirpčiukaisŠaltinis

Kirpčiukai ne tik idealiai tinka įrėminti veidą ir išryškinti natūralų grožį, bet ir gali papildyti jūsų trumpų plaukų šukuoseną. Ir taip, tai taikoma, kai jie visi yra nušluoti ir nuleisti nuo veido.

27. „One Twist Updo“ trumpiems plaukams

prancūziškas suktukas trumpiems plaukamsŠaltinis

Vietoj klasikinio arklio uodegos (kuri mums neklysta, mes visiškai mylime), patraukite visus savo trumpus plaukus, kad padarytumėte pintą sruogą, kuri užuot nukritusi, iš tikrųjų paryškina plauko viršų – išblukusi apatinė dalis taip pat padeda pridėti krašto į stilių.

28. Pinti atnaujinimai trumpiems plaukams

pinti atnaujinimai trumpiems plaukamsŠaltinis

Jei jūsų plaukai nepasiekė tokio ilgio, kuris leidžia plačiai pinti per visą sruogos ilgį, nesijaudinkite. Pinti kas kartą, ypač jei sportuojate daugiasluoksnį kirpimą. Pritvirtinkite pintus kartu su universalia ir žaisminga šukuosena trumpiems plaukams.

29. Mazguotų garbanų šukuosena trumpiems plaukams

mazguotos garbanos šukuosenaŠaltinis

Mazguotos garbanos yra vienas iš paprasčiausių būdų įpurškti individualumo ir briaunos į klasikinį trumpų plaukų šukuoseną. Skirkite laiko savo šukuosenai sukurti blizgesį.

30. Pintas uodega trumpiems plaukams

pinti arklio uodegos prieplaukos trumpiems plaukamsŠaltinis

Čia yra klasikinė arklio uodega naujoje šviesoje ir labai įdomios išvaizdos. Padarykite pynę vidurinėje galvos dalyje, o tada elastiniu būdu pakiškite ją po ponio galu arba tvirtai pritvirtinkite po kuodu.

31. Šukuosenos šukuosenai trumpiems plaukams

šukuosenos trumpiems plaukamsŠaltinis

Dirbkite su plaukais nugaroje ir sukurkite priekį šioje nuostabioje romantiškoje šukuosenoje, skirtoje trumpiems plaukams. Sukurkite palaidą ir netvarkingą bandelę gale, kad gautumėte paprastą ir erdvią išvaizdą, kuri yra tiesiog nuostabi.

32. Lengvas galvos apdangalas trumpiems plaukams

Lengvas galvos apdangalas trumpiems plaukamsŠaltinis

Galvos apdangalai greitai tapo pageidaujamu plaukų aksesuaru kuriant gerą šukuoseną trumpiems plaukams. Nuvalykite plaukus atgal, pridėkite galvos juostą ir naudokite ją kaip atramą, kad prisegtumėte nugaros plaukus. Kiekvieną kartą veikia kaip žavesys!

33. Geriausios šukuosenos trumpiems plaukams: pinti kirpčiukai

pinta bobaŠaltinis

Ši šukuosena yra ne tiek apie trumpų plaukų atnaujinimus, kiek apie nerijos galią. Paimkite užuominą iš šios sudėtingos ir smulkios pynimo, kuri naudoja tik kirpčiukus, ir sukurkite panašias pintines visoms plaukų dalims. Apsaugokite juos kartu, žadėdami būti stulbinančiu šukuosenu.

34. Atsitiktiniai atnaujinimai trumpiems plaukams

Atsitiktiniai atnaujinimai trumpiems plaukamsŠaltinis

Paprastas, bet veiksmingas šukuosenas trumpiems plaukams gaunamas sukant kuodą vieną kartą per tą pačią tamprę. Įsitikinkite, kad jis neslysta. Arba tiesiog pridėkite gražią juostelę.

35. Stilinga šoninė bandelė trumpiems plaukams

Prabangi šoninė bandelė trumpiems plaukamsŠaltinis

Norėdami gauti tokią išvaizdą, pirmiausia šukite visus plaukus atgal ir užtepkite daug plaukų lako, kad visi plaukai liktų vietoje. Sukurkite šią elegantišką šoninę bandelę, užfiksuokite ją smeigdami apačioje ir užtepkite antrą plaukų lako ratą.

36. „Chic Half-Do“ trumpiems plaukams

pusiau trumpiems plaukamsŠaltinis

„Half-dos“ idealiai tinka toms progoms, kai jums reikia greitos šukuosenos, kuri atrodo stulbinančiai. Sukurkite daugiau apimties, švelniai ištraukdami plaukus iš plaukų aksesuaro, naudojamo užpakaliui pritvirtinti.

37. Scarlett Johansson „Cute Easy Updos“ trumpiems plaukams

scarlett johansson trumpas garbanotas šukuosenaŠaltinis

Kaip nuostabiai atrodo šis šukuosena trumpiems garbanotiems plaukams? Scarlett Johansson atrodo nuostabiai, puikuojasi taip lengvai pasiekiama šukuosena. Patraukite priekinius plaukus link nugaros, nugaros plaukus aukštyn ir į priekį ir pritvirtinkite smeigtukais.

38. Greita šukuosena trumpiems plaukams: aukšta bandelė

aukšto ilgio šukuosena trumpiems plaukamsŠaltinis

Jei manėte, kad trumpi plaukai tinka tik žemoms bandelėms, čia yra nuotrauka, įrodanti, kad aukšta bandelė taip pat tinka. Tiesiog įsitikinkite, kad trumpesni plaukai, kurie nepasiekia aukšto bandelės, yra pritvirtinti smeigtukais ir plaukų lako sluoksniu.

39. Atsitiktinis „Faux Hawk“ šukuosena mergaitėms su trumpais plaukais

Kasdienis „Faux Hawk“ šukuosena mergaitėms su trumpais plaukaisŠaltinis

Mums patinka ši drąsi šukuosena trumpiems plaukams (ir jos spalva taip pat!). Šio apribojimus lemia tik jūsų asmeninis skonis ir jūsų vaizduotė.

40. Netvarkingi atnaujinimai trumpiems plaukams

scarlett johansson trumpi plaukaiŠaltinis

Tai dar vienas šukuosena trumpiems plaukams, kuriuos Scarlett padėjo ant raudonojo kilimo. Ištraukite plaukų sruogas iš kiekvienos pusės ir pritvirtinkite jas toje vietoje, kur jos susitinka. Paleiskite galus, kad sukurtumėte šią gražią garbanų netvarką.

41. Šauni Bandana bandelė trumpiems plaukams

bandana bandelėŠaltinis

Tai yra dirbtinis šukuosenas trumpiems plaukams, daugiausia dėl to, kad juosta naudojama kaip atrama, skirta paslėpti trumpesnius plaukus nugaroje. Nepaisant to, jis atrodo nuostabiai, ir mes tikrai rekomenduojame tai greitai ir atsitiktinai atrodyti trumpaplaukėms merginoms.

42. Trumpi plaukai su „Bandana Updo“

banadano šukuosena trumpiems plaukamsŠaltinis

Tai dar vienas pavyzdys, kaip gerai veikia trumpi plaukai ir bandanos. Ši išvaizda yra protinga atsitiktinė – tai turėtų priversti jus du kartus pagalvoti apie tai, kaip visur, kur einate, užsivilkti bandaną plaukuose.

43. Natūralūs atnaujinimai trumpiems plaukams

gėlių juosta ant trumpų plaukųŠaltinis

Kai sportuojate su tokiu gražiu banguotu laku, nereikia papildomų gudrybių, kad sukurtumėte stulbinantį šukuoseną trumpiems plaukams. Naudokite paprastą, bet veiksmingą galvos juostą, kad apvyniotumėte ilgesnius plaukus nugaroje. Leiskite likusiam laisvai tekėti!

44. Netvarkinga žema bandelė trumpiems plaukams

netvarkingos žemos bandelės, skirtos trumpiems plaukamsŠaltinis

Nesijaudinkite dėl to, kad nesportuosite puikiai paruoštos žemos bandelės. Laisvos ir maištingos plaukų sruogos visada sukuria intriguojančią netvarkingą išvaizdą, kuri tikrai traukia akį.

45. Galvos apdangalas trumpiems plaukams

galvos apdangalas trumpiems plaukamsŠaltinis

Tai puikus pavyzdys, kaip madingos, tačiau atsitiktinės galvos juostelės gali pakeisti moterų šukuosenų išvaizdą. Tai puikus trumpų plaukų šukuosenos pavyzdys, papuoštas paprasta galvos juosta.

46. ​​Atnaujinimai trumpiems ploniems plaukams

pintas pustušisŠaltinis

Pynės, pynės, pynės. Tai yra slaptas įvairių nuostabių atnaujinimų trumpiems plaukams ingredientas. Tai ypač tinka trumpiems sluoksniuotiems plaukams, o tai taip pat gerai.

47. Netvarkingos garbanos šukuosena trumpiems plaukams

garbanotas dirbtinis vanagasŠaltinis

Nėra nieko, ko neišspręstų keli plaukų segtukai, susiję su trumpais plaukais. Tiesiog pirštais patraukite garbanas norimoje padėtyje, o plaukų segtukais užfiksuokite spynos.

48. Pinta šukuosena trumpiems plaukams

pinta šukuosenaŠaltinis

Kartais raktas į sėkmingą trumpų plaukų šukuoseną prasideda nuo priekinių ir viršutinių plaukų. Užtikrinus šias dalis lieka tik galinė dalis, ir tai lengva padaryti, kai pavyzdžių turite tiek daug įkvepiančių atnaujinimų trumpiems plaukams.

49. Išgalvoti atnaujinimai trumpiems plaukams

garbanotas dirbtinis vanagasŠaltinis

Tai vienas įspūdingiausių atnaujinimų trumpiems plaukams, kokį mes kada nors matėme. Puikiai suformuoti plaukai apačioje imituoja kirpimą, o gausios garbanos sukuria vizualiai patrauklią apimties plaukų masę.

50. Prancūziškas sukimasis trumpiems plaukams

Prancūziškas suktukas trumpiems plaukamsŠaltinis

Net jei jūsų plaukai yra gana trumpi, vis tiek galite sukurti prancūzišką posūkį. Tiesiog paimkite aukščiau pateiktą pavyzdį!

51. Susegtos garbanos trumpiems plaukams

prisegtos garbanos trumpi plaukai sušukuotiŠaltinis

Prisekite kiekvieną garbaną į nugarą, patraukdami trumpų plaukų šukuoseną. Naudodami plaukų segtukus taip pat išryškinkite garbanas gale.

52. Elegantiški atnaujinimai trumpiems plaukams

Elegantiški atnaujinti plaukai trumpiems plaukamsŠaltinis

Tai yra vienas iš atnaujinimų, kurie iš oficialios biuro aplinkos pereis prie gėrimo po valandos su merginomis ir ilgos vakarėlio be galvos skausmo.

53. Elegantiškas trumpų plaukų pakėlimas

elegantiškas arklio uodega trumpiems plaukamsŠaltinis

Skirkite laiko šukuosenos formavimui šiame gražiame romantiškame šukuosenoje trumpiems plaukams. Jei jums labai reikia įkvėpimo trumpiems plaukams atnaujinti prieš einant į vakarėlį, paimkite pavyzdį iš šio pavyzdžio.

54. „Half-Do“ trumpiems garbanotiems plaukams

trumpi garbanoti plaukaiŠaltinis

Patraukite pusę plaukų aukštyn ir link nugaros ir užfiksuokite juos gale. Leiskite likusioms gražioms garbanoms laisvai tekėti.

55. Plaukų gabalas „Mid Bun“ trumpiems plaukams

Plaukų gabalas vidurinė bandelė trumpiems plaukams su gėlėmisŠaltinis

Šukuokite visus plaukus į nugarą ir pritvirtinkite juos paprastoje viduryje. Ypatinga šios šukuosenos pastaba yra puikus šukuosena, primenanti balerinos šukuosenas.

56. Trumpų sluoksnių plaukų atnaujinimai: pynės ir posūkiai

trumpi sluoksniuoti plaukaiŠaltinis

Trumpą kirpimą su sluoksniais gali būti sunku pritvirtinti šukuosenoje. Tačiau, jei dirbate su kiekviena dalimi ir sluoksniu, galite pasiekti stulbinančių rezultatų, kaip ši pinta šukuosena trumpiems plaukams.

57. Lengvas pynimas trumpiems plaukams

dvigubai supinta bandelėŠaltinis

Traukite visus viršutinius plaukus į sudėtingas pintines. Pritvirtinkite užpakalines plaukų sruogeles smeigtukais arba išbandykite atvirkštinę prancūzišką pynę (kitaip vadinamą olandiška pynė), kad pagerintumėte išvaizdą.

58. Lengvi išleistuvių atnaujinimai trumpiems plaukams

galvos apdangalas su iškirpte trumpiems plaukamsŠaltinis

Jei per didelę naktį norite puikuotis nepriekaištingu romantišku stiliumi, nesijaudinkite dėl trumpų plaukų. Sukurkite šį laisvą, šiek tiek šonu nušluostytą šukuoseną trumpiems plaukams ir naudokite gėlių plaukų juostą, kad išgautumėte visą išvaizdą.

59. Atnaujinimai trumpiems juodiems plaukams

juodų plaukų dirbtinis vanagasŠaltinis

Pareiškimo šukuosena, kuri atrodo nervinga ir stulbinanti. Nuskustos pusės ir garbanotas viršus gali būti bet kokios šukuosenos moterims, turinčioms trumpus plaukus.

60. Atvirkštinė pynė trumpiems plaukams

atvirkštinė pynė apvyniota aukšta bandelėŠaltinis

Ši laisva prancūziška pynė atvirkščiai yra nuostabi idėja sukurti klaidingą ilgį ir suteikti apimties įspūdį trumpiems plaukams. Leiskite sau įkvėpti ir išbandykite!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Tikimės, kad įkvėpėte savo trumpus plaukus naudodami šias tiesiog stulbinančias trumpų plaukų atnaujinimo idėjas.

Neleiskite, kad jūsų plaukų ilgis trukdytų pasiekti norimą išvaizdą. Taigi pasirinkite stilių ir tada pasakykite mums savo mėgstamą!