100 šypsenėlių auskarų vėrimo idėjų, papuošalų ir DUK

Ar jums patinka idėja turėti auskarą bet kurioje kūno vietoje? Ar norite turėti tuos įprastus auskarus ar neįprastus? Na, jei norite išbandyti neįprastą auskarų vėrimo tipą, tai šypsenėlių auskarų vėrimas yra tikrai geriausias. Tai yra viena iš burnos auskarų rūšių, kurių galbūt dar nematysite tam tikram asmeniui. Visame pasaulyje šį auskarą turi tik nedaugelis žmonių. Taigi, kur tiksliai atliekamas toks auskarų vėrimas? Jis yra žmogaus burnos viduje. Jis gali būti čia pat, viršutinėje priekinių dantų dalyje arba apatinėje dalyje. Kitaip jis vadinamas skutikliu, tačiau viršutinės lūpos frenulumo auskarų vėrimas yra jo techninis pavadinimas. Tiksli šio auskaro vieta yra frenulum, kuris yra mažas plonas audinys, jungiantis dantenas ir lūpas.

Šypsenėlių auskarų vėrimo procedūra

Procedūra yra labai svarbi, ir tai turėtų atlikti tik patyrusi, profesionali auskarų vėrėja, kuri specializuojasi auskarų vėrimo srityje. Atminkite, kad šio auskaro vieta yra mažiau prieinama ir turi tik nedidelę erdvę ir dydį. Viena neteisinga padėtis jau blogai paveiks visą produktą. Todėl būtinai susiraskite geriausią profesionalų auskarų vėrėją ir samdykite jo paslaugas. Štai kaip vyksta ši sudėtinga auskarų vėrimo procedūra:

 • Auskarų vedėjas pateiks jums trumpą instruktažą. Patyręs, profesionalus auskarų vėrėjas, kuris labai rūpinasi savo klientais, niekada neatliks auskarų vėrimo procedūros, prieš tai nepateikęs trumpo pranešimo. Tai svarbu, kad klientai žinotų viską apie procedūrą. Dėl to painiava iš klientų pusės niekada neįvyks.
 • Jūsų bus paprašyta patogiai atsigulti arba atsisėsti. Labai svarbu, kad būtumėte patogioje padėtyje, kad vos prasidėjus procedūrai būtų galima išvengti nereikalingų judesių. Kai judate, skylė, kuri bus padaryta ant frenulio, gali nukrypti neteisinga kryptimi.
 • Jūs turite gerai nuplauti burną antibakteriniu burnos skalavimo tirpalu. Žinoma, sprendimą suteiks jūsų samdomas profesionalus auskarų vėrėjas. Burnos plovimas yra geras būdas sunaikinti kai kurias burnoje esančias bakterijas, kurios gali sukelti siaubingas infekcijas pradurtoje vietoje.
 • Auskarų vėrėjas įdės adatą į tą vietą. Tai laikas, kai turite būti statulos režimu. Kitaip tariant, stenkitės nejudėti taip, kad padaryta skylė būtų tiksli ir teisinga kryptimi. Bet kokiu atveju tai užtruks tik kelias sekundes. Nepaisant to, turite įsitikinti, kad auskarų vėrėjas sterilizavo naudojamą adatą.
 • Tada bus įdėti pasirinkti papuošalai. Kai auskarų vėrėjas sėkmingai padarys skylę ant frenulio, atėjo laikas įterpti pasirinktus papuošalus. Po to jums gera eiti. Tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote papuošalus, kuriuose nėra kenksmingų medžiagų. Atminkite, kad papuošalai bus dedami žodžiu.

Įtrauktas skausmas

Šis auskarų vėrimas iš tikrųjų yra toks pat kaip ir kitų auskarų, kuriuos galima rasti ant kūno. Jie yra tokie patys, kad šis auskarų vėrimas taip pat gali sukelti skausmą procedūros metu. Na, pagrindinė frazė čia yra ta, kad kiekviena auskarų vėrimo procedūra gali būti skausminga, tik tuo, kad skiriasi skausmo intensyvumu. Auskarų viršutinės lūpos atveju tai turėtų būti labai skausminga, nes tai daroma burnos viduje, kurioje yra keletas nervų grupių. Tačiau tai, kad frenulum yra labai plonas audinys, teisinga sakyti, kad atliekant procedūrą bus mažiau skausminga. Taip pat peržiūrėkite mūsų straipsnius apie populiariausius auskarus Nosies, ausų, ausų, auskarų, auskarų, pilvo, auskarų, auskarų ir liežuvio auskarų.

Gydymo procesas

Kiekvienas auskarų vėrimas žmogaus kūne, tiek burnoje, tiek paviršiuje, turi savo gydymo laikotarpį. Kai kuriems prireiks kelių savaičių ar mėnesių, o kai kuriems – vos poros savaičių. Visas gijimo procesas gali užtrukti Nuo 4 savaičių iki 12 savaičių, priklausomai nuo kelių svarbių veiksnių, pavyzdžiui, kaip tinkamai prižiūrite pradurtą vietą. Jei esate pakankamai atsakingas, kad tinkamai juo pasirūpintumėte, tikimasi, kad jis išgydys kuo greičiau. Bet jei jums nerūpi per daug, tai tikrai užtruks ilgiau. Ir dar blogiau, gali atsirasti siaubingų komplikacijų.

Kaip rūpintis auskarų vėrimu

Yra svarbių dalykų, kuriuos turite padaryti per auskarų gijimo procesą. Šie dalykai yra žinomi kaip papildomos priežiūros priemonės. Toliau pateikiamos tolesnės priežiūros priemonės, kurių turėtumėte nepamiršti:

 • Kiekvieną kartą po valgio valykite burną. Atminkite, kad kasdien valgomuose maisto produktuose gali būti bakterijų, kurios liks burnoje. Taigi, jums labai svarbu valyti dantis kiekvieną kartą po valgio ir būtinai nuplauti šiltu druskos vandeniu.
 • Naudokite tik švelnią dantų pastą – Jei naudosite dantų pastą, kurioje yra stiprių cheminių medžiagų, yra pavojus, kad pradurta vieta gali būti sudirgusi, o tai gali sukelti sunkių komplikacijų, kurių jums tikrai nepatiks. Be to, labai svarbu naudoti tik minkštų šerelių dantų šepetėlį.
 • Jei įmanoma, nelieskite auskarų ir pradurtos vietos. Tai paprasčiausiai todėl, kad žaizdos pradurtoje vietoje yra pakankamai jautrios gijimo proceso metu. Vienas prisilietimas jau gali sukelti tam tikrą dirginimą dėl jam tenkančios įtampos. Jūsų rankose taip pat gali būti bakterijų, kurios gali būti jai kenksmingos.
 • Venkite aštraus ir karšto maisto. Šie maisto produktai pakankamai sugeba sudirginti žaizdą, kurią sukėlė auskarų vėrimo procedūra.
 • Nevartokite alkoholinių gėrimų, kol pradurta vieta dar yra atsigavimo laikotarpis. Alkoholiniuose gėrimuose, kaip ir cigaretėse, yra kenksmingų cheminių medžiagų.

Infekcijos ir komplikacijos

Jei esate pakankamai neatsargus, jau galima tikėtis infekcijų ir komplikacijų. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jums reikia prisiminti visus savo profesionalaus auskarų vėrimo patarimus. Turėtumėte žinoti, kad užkrėstai auskarui ir pradurtai sričiai būdingas stiprus paraudimas ir patinimas. Pastebėję šiuos požymius, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją. Jei jau turite šių infekcijos požymių, labai svarbu jo neliesti ir nesukti auskaro, nes tai gali tik pabloginti jo būklę. Kraujavimas yra dar vienas komplikacijų požymis. Dėl šios priežasties turėtumėte pasirūpinti, kad įkandote savo maistą kitoje dantų pusėje, kur pradurta vieta yra toliau. Gali atsirasti dantenų liga, nes papuošalai taip pat turės tiesioginį kontaktą su dantenomis ir dantimis. Tiesą sakant, dantų netekimas taip pat yra viena iš jo komplikacijų.

„Smiley“ auskarų vėrimo kaina

Jei manote, kad tai jums nekainuos nė cento, pagalvokite dar kartą. Atminkite, kad turite mokėti už samdomo profesionalaus auskarų vėrėjo paslaugą, taip pat turite sumokėti už pasirinktus papuošalus. Paprastai, visos procedūros kaina yra apie 30–80 USD.

Daugiau nei 100 įkvepiančių idėjų

šypsenėlių auskarų vėrimas1šypsenėlės-auskarų vėrimas2šypsenėlės-auskarų vėrimas4šypsenėlės-auskarų vėrimas3šypsenėlės-auskarų vėrimas7šypsenėlės-auskarų vėrimas98 šypsenėlės10 šypsenėlių17šypsenėlės-auskarų vėrimas12šypsenėlės-auskarų vėrimas6šypsenėlės-auskarų vėrimas11šypsenėlės-auskarų vėrimas1514131645181922

Papuošalų parinktys

Kaip ir bet kuris kitas auskarų vėrimas, yra daugybė papuošalų variantų, kuriuos galite turėti šypsenėlių auskarų vėrimui. Dėl šios priežasties niekaip negalite rasti geriausių ir puošniausių papuošalų, kurie padarys jus gražesnius, kai nešiojate juos savo frenulume. Štai keletas nuostabių papuošalų variantų, į kuriuos galite atsižvelgti:

 • Ametisto purpurinis kristalų lankelis – Šio papuošalo forma yra kaip hula lankas, ir galbūt tai yra priežastis, kodėl jis taip vadinamas. Šis papuošalų pasirinkimas yra ypač spalvingas dėl ametisto akmens, kurį galima pamatyti ant abiejų galvų. Šie akmenys turi spindinčią purpurinę spalvą. Jo kaina yra apie 24,75 dol.
 • Tamsiai mėlynas pasagos žiedas – Šis papuošalas yra labai elegantiškas ir gražus dėl tamsiai mėlynos spalvos. Jos dizainas yra paprastas, tačiau jums tikrai atrodys gerai. Jo kaina yra maždaug 3,28 USD.
 • Chirurginis plieninis pasagos žiedas – Tai dar vienas gražus papuošalų pasirinkimas, kuris taip pat turi mėlyną spalvą. Tai labai prieinama kaina už 2,49 USD.
 • „Smiley Clicker“ žiedas – Tai yra vienas gražiausių ir brangiausių papuošalų variantų, kuriuos galite pasirinkti. Jo kaina yra apie 350 USD.

Auskarų viršutinės lūpos auskarų vėrimas TumblrRūpinkitės šypsenėlių auskaraisŠypsenėlė sesuo„Smiley Piercing Wiki“„Smiley Piercing Wiki“Šypsenėlių auskarų vaizdai„Smiley“ auskarų pavojusŠypsenėlės auskarų žiedaiŠypsenėlių auskarų žiedai„Smiley Piercing“ pliusai ir minusaiSmiley auskarų informacijaSmiley auskarų informacija„Smiley“ auskarų papuošalai„Smiley“ auskarų papuošalai„Smiley“ auskarų papuošalai„Smiley“ auskarų papuošalai„Smiley“ auskarų skausmas„Smiley“ auskarų papuošalaiŠypsenėlių auskarų nuotraukos„Smiley“ auskarų skausmasSmiley auskarų infekcijaŠypsenėlių auskarų gijimo laikasŠypsenėlių auskarų gijimo laikas„Smiley Piercing“ grafikaSmiley auskarų vėrimo galerijaŠypsenėlių auskarų vėrimas atliktas„Smiley“ auskarų vėrimo kaina„Smiley“ auskarų baraiSmiley auskarų priežiūraSmiley PeircingAr šypsenėlių auskarai išsipučiaAr šypsenėlių auskarai sugadina jūsų dantisAr šypsenėlių auskarai išsipučiaAuskarų vėrimas šypsenėlėGaukite auskarų šypsenėlęKaip paslėpti šypsenėlių auskarusKaip paslėpti šypsenėlių auskarusJei padarysiu šypsenėlių auskarų vėrimąAuskarų žiedas TumblrSeptum Piercing TumblrPetnešos ir šypsenėlių auskaraiGeriausias juvelyrikos šypsenėlių auskarų vėrimas

Baigiamieji žodžiai

Taip, šypsenėlių auskaras gali atrodyti gražiau ir išsiskirti tarp didžiulės minios. Tačiau tai susiję su kai kuriais dalykais, apie kuriuos turėtumėte daug kartų pagalvoti prieš tai.

202123242526272928323130333435364044425049)484746. ​​kas yra?41373938

„Smiley“ auskarų dizainas 5859„Smiley Piercing“ dizainas 6061626364„Smiley“ auskarų dizainas 65666768„Smiley Piercing“ dizainas 42„Smiley“ auskarų dizainas 43„Smiley Piercing“ dizainas 44„Smiley Piercing“ dizainas 4546„Smiley Piercing“ dizainas 47„Smiley“ auskarų dizainas 4849„Smiley Piercing“ dizainas 505152. šypsenėlių auskarų dizainas5354„Smiley Piercing“ dizainas 5556„Smiley“ auskarų dizainas 5769„Smiley Piercing“ dizainas 70„Smiley“ auskarų dizainas 1„Smiley“ auskarų dizainas 2„Smiley“ auskarų dizainas 3„Smiley“ auskarų dizainas 4„Smiley“ auskarų dizainas 5„Smiley“ auskarų dizainas 6„Smiley“ auskarų dizainas 7„Smiley“ auskarų dizainas 8„Smiley“ auskarų dizainas 9„Smiley“ auskarų dizainas 10„Smiley“ auskarų dizainas 12„Smiley“ auskarų dizainas 13„Smiley“ auskarų dizainas 14„Smiley“ auskarų dizainas 1516. šypsenėlių auskarų dizainas„Smiley Piercing“ dizainas 17„Smiley“ auskarų dizainas 18Šypsenėlių auskarų dizainas 19„Smiley Piercing“ dizainas 20Šypsenėlių auskarų dizainas 21„Smiley“ auskarų dizainas 22Šypsenėlių auskarų dizainas 23Šypsenėlių auskarų dizainas 24„Smiley Piercing“ dizainas 2526. šypsenėlių auskarų dizainas„Smiley Piercing“ dizainas 2728. šypsenėlių auskarų dizainas„Smiley“ auskarų dizainas 29„Smiley“ auskarų dizainas 30„Smiley“ auskarų dizainas 31323334„Smiley“ auskarų dizainas 3536„Smiley“ auskarų dizainas 37„Smiley“ auskarų dizainas 38„Smiley Piercing“ dizainas 39„Smiley Piercing“ dizainas 4041