150 idėjų apie mikroderminį auskarų vėrimą ir DUK

Įdomu apie mikroderminius auskarus? Mes parodome keletą šauniausių auskarų ir paaiškiname viską apie procedūrą, kainą ir skausmą!

mikroderminis auskarų vėrimas ant kaklo

Universalus ir tinka net sunkiai pasiekiamoms vietoms, mikroderminiai auskarai šiuo metu yra populiarumo viršūnėje.

Šiame straipsnyje aptarsime viską, ką reikia žinoti apie šio tipo auskarų vėrimą – nuo mikrodermos išlaidų ir procedūros iki papuošalų pasirinkimo ir saugos problemų.

mikroderminis auskarų vėrimas ir raktų tatuiruotė

Kas yra mikroderminiai auskarai??

Mikroderminiai auskarai, dažnai vadinami „odos auskarų“, Yra vieno taško paviršiaus auskarų vėrimas.

Daugelyje kitų auskarų rūšių yra adatos ir vėliau papuošalų įėjimo ir išėjimo taškai.

Mikrodermai yra vieno taško: tai reiškia, kad jie neįeina ir neišeina iš odos skirtinguose taškuose.

Mikroderminius papuošalus sudaro inkaras ir karoliukas. Inkaras, apvalus arba kojinis, dedamas po oda. Paprastai jis yra tik 6-7 mm ilgio-to pakanka, kad auskaras būtų pritvirtintas vietoje.

Ant paviršiaus rodomas tik tiek inkarų, kad galėtumėte pritvirtinti karoliuką.

Karoliukai būna įvairių formų – nuo labai paprastų metalinių rutulių iki deimantinių smeigtukų, smaigalių ir kitų estetinių pasirinkimų.

Galutinis rezultatas toks matomas tik karoliukas, tarsi jis remtųsi į odos paviršių.

34

Dėl vieno taško pobūdžio mikroderminį auskarų vėrimą galima atlikti beveik bet kurioje kūno vietoje, įskaitant vietas, nepasiekiamas naudojant kitų rūšių auskarus.

Odos auskarą galite gauti ant krūtinės, skruosto, klubo, pakaušio ir tiesiogine prasme bet kur kitur.

mikroderminis auskarų vėrimas ir tatuiruotė

Dėl to, kad odos auskarai yra tokie universalūs, juos įdėti ir išdėstyti galima tikrai kūrybingai.

Dažnas pasirinkimas yra padaryti keletą auskarų toje pačioje srityje, kad būtų sudarytas modelis, kaip ir jų naudojimas tatuiruotėms ir kitiems kūno pakeitimams papildyti.

Mikroderminiai ir paviršiniai auskarai

Kartais yra šiek tiek painiavos tarp mikrodermų ir auskarų.

Skirtumas tas, kad nors auskarų paviršiai taip pat eina po oda, jie yra juostos formos, kurioje yra įėjimo ir išėjimo taškai.

Tuo tarpu odos auskarų vėrimas yra vieno taško: jie apima tik vieną skylę odoje.

auskarų auskarų vėrimas ir rožinė tatuiruotė

Mikrodermos auskarų vėrimo procedūra

Priklausomai nuo auskarų vėrėjo, salono ir kartais net jūsų asmeninių pageidavimų, mikroderminį auskarą galima įterpti dviem būdais: veriančia adata arba perforatoriumi. Procedūra yra tokia:

 1. Aptaręs auskarų vėrimą ir susitaręs dėl tikslios vietos, auskarų vėrimo specialistas sterilizuoja vietą. Tai yra neįtikėtinai svarbus žingsnis, kurio jokiu būdu negalima praleisti, nes labai svarbu sumažinti infekcijos ir kitų nemalonių komplikacijų riziką. Jei auskarų vėrėjas bando tęsti auskarų vėrimą, prieš tai nesterilizuodamas jūsų odos, tai tikras ženklas, kad laikas išeiti ir susirasti kitą auskarų vėrėją.
 2. Naudojant chirurginį žymeklį, pradurta žymi tikslią vietą kur bus dedamas auskaras.
 3. The oda pradurta sukurti vietą inkarui, naudojant adatą arba perforatorių.
 4. Auskarų vėrėjas įdeda inkarą naujai sukurtoje erdvėje po oda, naudojant žnyples. Inkaras turi būti tiksliai lygiagretus odos paviršiui.
 5. The karoliukas pritvirtintas papuošalų rinkiniui užbaigti.

Po procedūros auskarų vėrėjas turėtų pateikti jums instrukcijas, kaip prižiūrėti auskarą gijimo laikotarpiu ir po jo.

mikroderminis auskarų vėrimas12

Adata prieš odos smūgį

Kadangi yra du mikrodermos auskarų įterpimo būdai, jums tikrai bus įdomu, kuris iš jų yra geresnis.

Darant prielaidą, kad auskarų vėrimą atliko kvalifikuotas specialistas, nebus jokio skirtumo, kaip auskaras galiausiai atrodys, nepriklausomai nuo metodo.

Skirtumas slypi tame, kaip sukuriama vieta inkarui. Taikant auskarų vėrimo adatą, adata įkišama į odą kampu ir ištraukiama.

Tai pakankamai atskiria audinį, kad sukurtų “kišenę”, į kurią galima įdėti inkarą.

auskarų vėrimas ant kaklo

Tuo tarpu odos smūgis iš tikrųjų pašalina nedidelį audinio gabalėlį, sukurdamas mažą „tunelį“ inkarui.

Odos štampuose yra saugos mechanizmų, kurie padeda auskarų vėrėjui užtikrinti, kad audinys nebūtų pažeistas ir perforatorius nebūtų per gilus.

Nors odos smūgio metodas skamba skausmingiau – galų gale mes visiškai pašaliname mėsos gabalą – tai iš tikrųjų nėra.

Dauguma žmonių praneša, kad mikroderminis auskarų vėrimas naudojant adatą yra skausmingesnis nei naudojant perforatorių.

Kiek kainuoja auskarų vėrimas per odą?

Odos auskarų vėrimo kainos įvairiose srityse ir studijose skirsis. Įprasta odos auskarų vėrimo kaina yra nuo 70 iki 100 USD, nors tai jokiu būdu nėra garantija.

Apskritai didelių miestų studijos paprastai ima daugiau, o mažų miestelių kainos paprastai yra mažesnės.

Norėdami sužinoti, kiek kainuoja jūsų odos mikrodermai, geriausia apsilankyti keliose auskarų vėrimo studijose arba paskambinti ir pasirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Atminkite, kad kai kurios studijos neįtraukia juvelyrinių dirbinių į savo kainas, todėl iš jūsų gali tekti sumokėti papildomus 15–20 USD.

Kaip visada su auskarų vėrimu ir visomis kitomis kūno modifikacijomis, atminkite, kad kaina nėra svarbiausias veiksnys.

Nėra prasmės bandyti sutaupyti pinigų auskarų vėrimui ar tatuiruotei, einant pas nepatyrusį ar mėgėjišką auskarų vėrėją.

Pačiam auskarui galite išleisti 20 USD mažiau, tačiau tikimybė, kad poveikis neatitiks jūsų lūkesčių, užsikrėsti ar būti atmestas, yra daug didesnė.

40. mikroderminis auskarų vėrimas

Priežiūra

Kaip jau minėjome, auskarų vėrimo specialistas turėtų suteikti jums nurodymus, kaip atlikti auskarų vėrimą po odos.

Mikroderminis auskaras visiškai išgydys, užtruks nuo vieno iki trijų mėnesių. Jei atsiranda kokių nors komplikacijų, tokių kaip infekcija ar kitos netinkamos priežiūros pasekmės, tai gali užtrukti daug ilgiau.

Priežiūros gairės paprastai grindžiamos šiais principais:

 • Valykite auskarų vėrimo vietą du kartus per dieną – jūros druska, fiziologinis tirpalas arba specialūs auskarų vėrimo produktai yra geras pasirinkimas. Druskos tirpalą galite pasigaminti namuose, sumaišę druską ir vandenį.
 • Prieš pradėdami valyti auskarą, nusiplaukite rankas antibakteriniu muilu
 • Išvalę auskarą ar nusiprausę po dušu, nusausinkite vietą švariu rankšluosčiu – svarbu, kad rankšluostis būtų visiškai švarus ir sausas. Geriausia naudoti vienkartinius popierinius rankšluosčius.
 • Tarp valymų galite pastebėti, kad aplink auskarų sritį susidaro „pluta“. Tai normali reakcija, o plutą galima švelniai nuvalyti švariu Q antgaliu.

Priklausomai nuo to, kur yra jūsų auskarų vėrimas, auskarų vėrėjas gali rekomenduoti pirmąsias kelias dienas tvarsčiu uždengti tvarsčiu.

Taip pat rekomenduojama, jei įmanoma, uždengti auskarą, kad jis nesušlaptų duše.

mikroderminis auskarų vėrimas

Dabar kai kuriems dalykų, kurių reikia vengti:

 • Stenkitės nešioti aptemptų drabužių aplink auskarą. Taip išvengsite, kad jis nepatektų į medžiagą – galite įsivaizduoti, kas nutiktų, jei, pavyzdžiui, papuošalai įstrigtų jūsų marškinėliuose ir netyčia ant jų atsitrauktumėte. Tai taip pat rūpi higiena – nenorite, kad medžiaga trintųsi prie žaizdos.
 • Nebūkite pagunda naudoti jokius antiseptinius ar antibakterinius produktus tikram auskarui. Antibakterinis muilas yra būtinas norint nuvalyti rankas prieš praduriant auskarų vėrimo vietą, tačiau patį auskarą reikia nuplauti tik fiziologiniu tirpalu ar kitais specialiais produktais.
 • Jei jūsų mikrodermas yra ant veido, būkite ypač atsargūs, kad neteptumėte makiažo bet kurioje auskarų vėrimo vietoje.
 • Jūs neturėtumėte išimti papuošalų, kol auskarų vėrimo vieta nebus visiškai išgydyta – paprastai iki trijų mėnesių. Tai apima inkaro karoliuko keitimą. Galų gale galite išstumti inkarą, o tai gali pažeisti audinius ir sugadinti auskarą.
 • Tiesą sakant, pabandykite neliesti auskarų, ypač per pirmuosius kelis mėnesius.
 • Kai auskaras gyja, neturėtumėte panardinti vietos į vandenį, įskaitant vonias, baseinus, ežerus ir pan. Tai yra rimta infekcijos rizika, todėl jų reikėtų vengti.
 • Kaip jau minėjome, idealiu atveju švarius popierinius rankšluosčius reikia naudoti auskarų vietai išdžiovinti, jei ji sušlampa. Niekada nenaudokite audinio rankšluosčio, kuris nėra visiškai švarus, ir visiškai venkite naudoti bendrus rankšluosčius.

Dar vienas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra plaukai. Jei turite ilgus plaukus ir auskaras yra kažkur, kur plaukai gali juos pasiekti, įsitikinkite, kad plaukai nesusipainioja papuošaluose.

Jei plaukai užstringa ant karoliuko, galite netyčia išstumti auskarą.

29

Rizika

Mikrodermai, kaip ir visos kitos kūno modifikacijos, kelia tam tikrą riziką.

Dėl auskarų darytojo klaidos audiniai gali būti pažeisti arba išstumti. Audiniai pažeidžiami, kai inkaras įkišamas per giliai, pažeidžiant nervą ar kraujagyslę.

Priešingai, poslinkis įvyksta, kai inkaras nėra įkištas pakankamai giliai. Dėl to inkaras persikelia į kitą odos sritį.

Abi šias rizikas galima sumažinti pasirinkus patyrusį auskarų vėrimo specialistą. Tai yra priežastis, kodėl svarbu nesistengti sutaupyti pinigų procedūrai.

Įdėti mikrodermą yra labai sudėtinga, ir tikrai verta mokėti daugiau, kad įsitikintumėte, jog tai padaryta teisingai.

mikroderminis auskarų vėrimas3

Kita nepamiršta rizika yra atmetimas. Atmetimas yra problema, būdinga daugumai auskarų tipų, ir reiškia, kad kūnas išstumia inkarą.

Taip atsitinka, kai jūsų kūnas atpažįsta inkarą kaip svetimkūnį, o gynybos mechanizmu odos audiniai išsiplečia ir pašalina svetimkūnį.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – įsigydami mikroderminį auskarą, rizikuojate užsikrėsti. Ši rizika labai sumažinama dezinfekuojant auskarų vėrimo procesą ir tinkamai prižiūrint.

Įprasta, kad auskarų vėrimo vieta šiek tiek patinsta per pirmąsias dvi savaites. Panašiai tikėtina, kad per tą laiką aplink papuošalo karoliuką susidarys pluta. Abu turėtų mažėti, kai auskaras gyja.

Tačiau jei šie simptomai išlieka ilgiau nei porą savaičių, gali būti verta apsilankyti auskarų vėrimo specialistui.

Pasitarkite su medicinos specialistu arba auskarų vėrėju, jei auskarų vėrimo vietoje jaučiate stiprų skausmą ar didelį patinimą, nes tai gali būti infekcijos požymis.

Panašiai neįprastos išskyros, bėrimas ir karšta oda liečiant rodo, kad kažkas negerai.

Tikimės, kad rizika neatbaidys jūsų nuo norimo auskarų vėrimo.

Svarbu žinoti galimas nemalonias pasekmes, tačiau taip pat svarbu nepamiršti, kad tinkamai pasiruošus ir rūpinantis ši rizika gali būti sumažinta iki minimumo.

mikroderminis auskarų vėrimas2

Mikroderminiai auskarų papuošalai

Kadangi mikroderminiai auskarai yra vieninteliai, kuriuos galima dėti beveik bet kurioje kūno vietoje, dangus yra kūrybinių pasirinkimų riba.

Krūtinė ir nugara yra įprastos šio auskarų vietos, iš dalies dėl to, kad šiose vietose sunku arba visiškai neįmanoma įdėti kitokio tipo auskarų.

Kitas populiarus pasirinkimas yra kaklo auskarų vėrimas (nugaros, šono ar priekio).

Yra daug įvairių papuošalų variantų, skirtų odos auskarų vėrimui, kurių kaina vidutiniškai yra 20 USD.

Populiariausios odos papuošalų medžiagos yra chirurginis titanas, chirurginis nerūdijantis plienas ir niobis. Visi jie yra hipoalergiški, tai reiškia, kad jie greičiausiai nesukels dirginimo.

Auksiniai odos papuošalai taip pat yra populiarūs, nors juos reikia naudoti atsargiai. Auksuoti papuošalai nėra hipoalergiški, todėl gali sukelti alergines reakcijas, taip pat padidinti infekcijos riziką.

Jei pasirenkate šią medžiagą, jos ilgaamžiškumas paprastai rekomenduojamas 14 karatų aukso.

25-mikroderminis auskarų vėrimas

Atminkite, kad su auskaru mikrodermoje galite pakeisti tik išorinį gabalėlį (karoliuką).

Įdėjus inkarą, jo negalima nuimti, nebent nuspręsite visiškai atsikratyti auskarų – ir net tada pašalinimą turi atlikti profesionalus auskarų vėrėjas.

Mikrodermai puikiai atrodo tiek atskirai, tiek kaip didesnio dizaino dalis. Jei ieškote kažko sudėtingesnio nei vienas karoliukas, galite apsvarstyti galimybę įsigyti keletą auskarų, sudarydami simetrišką modelį.

Mikrodermai taip pat yra įdomus tatuiruočių priedas. Per pastaruosius porą metų tapo vis populiaresnė tendencija pagirti tatuiruotės elementą naudojant brangakmenio formos mikrodermą.

Daugiau nei 100 unikalių įkvepiančių idėjų

mikroderminis auskarų vėrimas5mikroderminis auskarų vėrimas6mikroderminis auskarų vėrimas7Mikroderminis auskarų vėrimas9mikroderminis auskarų vėrimas10mikroderminis auskarų vėrimas23242628313032. mikroderminis auskarų vėrimas3335. mikroderminis auskarų vėrimasmikroderminis auskarų vėrimas11mikroderminis auskarų vėrimas13mikroderminis auskarų vėrimas14mikroderminis auskarų vėrimas15mikroderminis auskarų vėrimas16mikroderminis auskarų vėrimas17Mikroderminis auskarų vėrimas19mikroderminis auskarų vėrimas1820212236pradurti mikrodermą37pradurti mikrodermą3839414642pradurti mikrodermą47484344454950. mikroderminis auskarų vėrimas

Odos auskarų vėrimo modeliai710. Auskarų vėrimo dizainasOdos auskarų vėrimo modeliai1128. Auskarų vėrimo dizainas55. Odos auskarų vėrimas54Auskarų vėrimo dizainas92039. Odos auskarų vėrimas60. Odos auskarų vėrimas574436. Auskarų vėrimo dizainas31292422Odos auskarų dizainas19Odos auskarų modeliaiOdos auskarų vėrimo modeliai2Odos auskarų modeliai3Odos auskarų vėrimo modeliai45Odos auskarų vėrimo modeliai68Odos auskarų vėrimo modeliai12Odos auskarų vėrimo modeliai13Odos auskarų vėrimo modeliai14Odos auskarų vėrimo modeliai1516. Auskarų vėrimo dizainas1718. Auskarų vėrimo dizainas232526. Auskarų vėrimo dizainas273032. Auskarų vėrimo dizainas3335. Odos auskarų vėrimo dizainas38. Odos auskarų vėrimo dizainas40. Auskarų vėrimo dizainas4143454647484950. Odos auskarų vėrimo dizainas515253565859Auskarų vėrimo dizainas6162Auskarų vėrimas po akimisRankų pradurta mikrodermalėAnti -antakių odos mikro auskarų vėrimasAuskarų vėrimas ant odosRankų mikrodermalcingasAuskarų vėrimas į tris krūtinės odos dalisNugaros kaklo trys mikroderminiai auskaraiNuostabus mikroderminis auskarų vėrimasSkilimo mikroderminis auskarų vėrimasOdos auskarų vėrimo žiedasDermos mikro auskarų skilimasAkių mikroderminis auskarų vėrimasMikro skilimo auskaras DermalMikroderminis auskarų vėrimasMikro auskarų vėrimas kojose„Micro Dermal Star“ auskarų vėrimasAuskarų klubo odosAuskarų vėrimas trigubu pirštuGalutinis mikroderminis auskarų vėrimasMikroderminiai viršūnėsParduodami mikrodermaiMikroderminiai auskarų vėrimo reikmenysMikroderminiai papuošalaiMikroderminės galvutėsMikroderminiai inkaraiMagnetiniai odos papuošalaiOdos auskarų papuošalaiOdos papuošalaiOdos galvos