50 „Rook Piercing“ idėjų ir svarbių DUK

Šiuolaikinėje eroje auskarų nešiojimas ant ausų yra tiesiog įprastas dalykas, tačiau neįprasta čia yra tai, kad daugelis žmonių nešioja auskarus. Dabar didelis klausimas yra, ar jūs įsivaizduojate, ką reiškia šis auskarų vėrimas? Ar žinote tikslią šio auskaro vietą? Tiesa ta, kad tokį auskarą galima rasti ant žmogaus ausų, ypač ant spiralės dalies. Virš jūsų trago, būtent ten ir yra šis auskarų vėrimas. Šiam auskarui jums reikia papuošalo, turinčio dvi galvutes, nes jo esmę ir grožį galima visiškai pasiekti, jei dvi naudotų papuošalų galvutės yra aiškiai matomos.

Auskarų vėrimo tipai

ear_piercing_types

Žinodami vėrimo ant bokšto procedūrą

Žinoma, jūs niekada negalite turėti šio auskarų vėrimo, neatlikę joje atliktos auskarų vėrimo procedūros. Jos procedūra iš tikrųjų yra beveik panaši į kitas kūno auskarų auskarų procedūras. Vienintelis skirtumas yra tas, kad tai gali būti sudėtingas procesas, nes vieta, kur reikia įdėti pradurtą, yra šiek tiek kieta dėl ant jos esančių storų kremzlių. Dėl šios priežasties labai svarbu samdyti patyrusią, profesionalią auskarų vėrėją. Procedūros metu turi būti laikomasi tinkamų sanitarinių sąlygų. Pirmas dalykas, kurį turi padaryti profesionalus auskarų vėrėjas, yra nuvalyti visą plotą, kuriame norima padaryti auskarą. Visi naudojami prietaisai taip pat turėtų būti nauji ir gerai išvalyti. Tokiu būdu užsikrėsti kai kuriomis užkrečiamosiomis ligomis niekada nėra problema.

Neabejotinai sunku įsiskverbti į antihelix sritį. Iš auskarų vėrimo reikia daug pastangų ir patirties. Tai paprasčiausiai todėl, kad ši ausies dalis turi storesnes kremzles. Jei auskarų vėrėjas negali tinkamai atlikti procedūros plikomis rankomis, gali būti naudojami svarbūs aparatai, pavyzdžiui, auskarų spaustukas. Darant skylę šioje dalyje, reikia švelnių rankų, kad nebūtų pažeistos kitos ausų dalys. Kai pradūrėjas padarys skylę, papuošalai bus įdėti. Geriausias papuošalas yra štanga.

Skausmo faktorius

Įprasta, kad auskarų vėrimo procedūra sukelia tam tikrą skausmą ją atliekančiam asmeniui, o auskarų vėrimo procedūra čia nėra išimtis. Skausmas, kurį čia galima pajusti, iš tikrųjų yra kiekvienu atveju atskirai. Tai reiškia, kad tai priklauso nuo asmens, kuriam atliekama auskarų vėrimo procedūra. Tai paprasčiausiai todėl, kad skausmo tolerancija kiekvienam žmogui skiriasi. Kadangi ausų spiralės dalis yra pagaminta iš kremzlės, tada auskarų adata tikrai turėtų praeiti pro kremzlės audinius, ir jūs jokiu būdu negalite jausti skausmo dėl to, nebent esate antžmogis ar super moteris. Taigi, ką jums reikia padaryti, tai pasiruošti psichiškai ir tikėtis, kad skausmas visada bus. Bet jei esate tikrai pasiryžęs auskarų vėrimui, tada ištverti skausmą jums niekada nebus svarbu.

Gydymo procesas

Visiškas auskarų gijimas užtrunka nuo 12 iki 18 mėnesių. Kaip ir bet kuri kita auskarų rūšis, kurią galima rasti ant kūno, tai gali užtrukti, kol visiškai išgydys žaizdą ir mėlynes viduje ir išorėje. Dėl šios priežasties turite turėti daug kantrybės, kad nenuobodžiautumėte laukdami. Gali ateiti laikas, kai manote, kad žaizda jau visiškai išgydyta, bet nesate tuo tikri. Atminkite, kad tokiam auskarų vėrimui visiškai atsigauti reikia nuo 12 iki 18 mėnesių.

Įtraukta priežiūra

Tiesa yra tai, kad šios auskarų gijimo proceso priežiūra turės įtakos. Taip, jūs perskaitėte teisingai. Visas svarbias priežiūros paslaugas turite atlikti religiškai. Jie tikrai gali pagreitinti gijimo procesą. Taigi, kur galite gauti šių priežiūros priemonių? Na, dažniausiai jūsų samdomas profesionalus auskarų vėrėjas bus tas, kuris jus informuos apie tolesnes priežiūros priemones, kurias turėtumėte atlikti. Čia yra svarbios priežiūros procedūros, kurių reikia nepamiršti:

  • Nelieskite auskarų ir auskarų, jei tai nėra būtina. Atminkite, kad gijimo proceso metu pradurta vieta būtų labai jautri. Vos vienu papuošalo judesiu jis jau gali būti sudirgęs. Taigi, jūs turite būti labai atsargūs.
  • Prieš paliesdami gerai nusiplaukite rankas. Žinoma, kartais reikia paliesti auskarą ir atlikti valymą. Tokiu atveju turite įsitikinti, kad rankose nėra nešvarumų ir bakterijų. Rankų plovimas naudojant antibakterinį muilą gali labai padėti.
  • Maudydamiesi vonioje galite išnaudoti laiką ir išvalyti pradurtą vietą. Tiesiog įsitikinkite, kad naudojate švelnų muilą, kad nebūtų dirginimo.
  • Du ar keturis kartus per dieną reikia išvalyti pradurtą vietą. Galite naudoti medvilninį tamponą, įmirkytą šiek tiek šilto sūraus vandens.
  • Išdžiovinkite pradurtą vietą. Turite žinoti, kad pradurta vieta yra labai jautri, kai ji dar nėra visiškai atkurta. Todėl labai reikia papildomo švelnumo. Išdžiovinus pradurtą vietą po valymo, patartina išdžiovinti. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų naudojamas rankšluostis ar audinys yra pakankamai švarūs.

Kiek kainuoja šis auskarų vėrimas?

Kaina bet kurioje profesionalioje salone svyruoja nuo 35 iki 50 USD. Žinoma, būti profesionaliu auskarų vėrėju nėra lengvas darbas, nes jūs elgsitės su įvairiais klientais ir rizikuosite kiekvieno kliento sveikata per auskarą, pritvirtintą prie kūno. Kalbant apie procedūrą, labai svarbu paruošti nuo 35 iki 50 USD, nes būtent šiame kainų diapazone visos išlaidos turėti tokį veriantį melą.

Nuostabūs papuošalų variantai

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie galvoja dėvėti auskarų vėrimą, tai tikrai gera žinia jums, kad galite turėti galimybę pasirinkti daugybę papuošalų. Kiekvienas iš šių papuošalų variantų yra pagamintas iš įvairių medžiagų ir dizaino. Kai kurios iš šių medžiagų yra titanas, deimantas ir pan. Štai keletas nuostabių papuošalų variantų, kuriuos galite pasirinkti, ir jų kainos:

  • Deimantinis lankas – Tai labai elegantiškas papuošalas, kurį galite įdėti. Tačiau jo 1627,5 USD kaina gali būti ne tokia gera girdėti.
  • Auskarų vėrimas rodyklėmis – Kaip rodo jo pavadinimas, šis papuošalas turi rodyklės dizainą, kuris turi kreivės formą, kad atitiktų savo paskirtį, ty tapti nuostabiu auskarų vėrimu. Jo kaina yra 14 USD.
  • Titano stogo štanga – Tai yra paplitęs papuošalų variantas tokio tipo auskarų vėrimui, o jo kaina yra 16,95 USD.
  • Lenktas štangos žvaigždės auskarų vėrimas – tai dar vienas elegantiškas papuošalų variantas, kurį galite nešioti ant ausų, o jo kaina yra apie 8 USD.
  • Krištolo štanga – Tai yra įprasta tokio tipo auskarų štangos papuošalų versija. Galite nusipirkti tik už 11 USD.

Iš pradžių paskelbta „Bodycandy“ „Pinterest“Iš pradžių paskelbta „Bodycandy“ „Pinterest“Iš pradžių paskelbta „Knoxville Piercing“Iš pradžių paskelbta „Haven Body Arts“auskarų žvaigždėperveriantis širdįgėlių-bokštų auskarų vėrimasauskarų plunksnoskabančių-rook-auskarųlenktas-štanga-bokštasapskrito-bokšto auskarų vėrimas2 apskrito bokšto auskarų vėrimasgėlių-bokštų auskarų vėrimasauskarų perlasgirly-rook-piercinggana-rook-auskarųsexy-rook-piercingspike-rook-piercingauskarų žvaigždėy-rook-auskarų

Baigiamieji žodžiai

Auskarų vėrimas yra tai, apie ką reikia daug kartų pagalvoti. Prieš pradėdami tai, įsitikinkite, kad esate psichiškai ir finansiškai pasirengę. Taip pat perskaitykite mūsų straipsnius apie populiarias auskarų vėrimo rūšis „Kiauklas“, „Pramoninis auskarai“, „Tragus“ ir „Orbital Piercing“.

auskarų vėrimas (1)auskarų vėrimas (2)auskarų vėrimas (4)auskarų vėrimas (10)auskarų vėrimas (29)auskarų vėrimas (30)auskarų vėrimasauskarų vėrimas (3)auskarų vėrimas (5)auskarų vėrimas (6)auskarų vėrimas (7)auskarų vėrimas (8)auskarų vėrimas (9)auskarų vėrimas (11)auskarų vėrimas (12)auskarų vėrimas (13)auskarų vėrimas (14)auskarų vėrimas (15)auskarų vėrimas (16)auskarų vėrimas (17)auskarų vėrimas (18)auskarų vėrimas (19)auskarų vėrimas (20)auskarų vėrimas (21)auskarų vėrimas (22)auskarų vėrimas (23)auskarų vėrimas (24)auskarų vėrimas (25)auskarų vėrimas (26)auskarų vėrimas (27)auskarų vėrimas (28)