Antakių auskarų vėrimo vadovas (+50 nuostabių nuotraukų)

Taip pat žinomi kaip auskarų ašaros, drugelio bučinys ar varnos kojos, antakiai nuo antakių dedami tiesiai virš skruostikaulio ir žemiau apatinės akies orbitos.

Paprastai jie atliekami naudojant mažą paviršiaus juostą arba išlenktą štangą ir gali būti vertikalūs arba horizontalūs, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.

Antakių auskarų vėrimas mergaitei

Auskarai nuo antakių priklauso paviršinių auskarų vėrimo kategorijai. Tai reiškia, kad jie nėra dedami per kūno dalį (pvz., Lūpą ar ausies kaušelį), bet dedami ant lygios vietos. Paviršiaus auskarų vėrimas yra po oda ir du rutuliai abiejuose galuose virš odos paviršiaus.

Ašaros yra palyginti naujas veido auskarų papildymas ir tampa vis populiaresnis. Akį traukiantys ir neįprasti, jie tikrai padės jums išsiskirti!

Anti -antakių auskarų įkvėpimas vyrams

Antakių auskarų vėrimo metodai

Kaip ir visus auskarus ant veido, auskarus nuo antakių galima padaryti mažu odos kirtikliu arba veriančia adata.

Auskarų vėrimo specialistas galės patarti dėl kiekvieno metodo privalumų ir trūkumų. Apskritai „smūgio ir kūgio“ metodas yra palyginti nauja technika ir, kaip teigiama, pagreitina gijimą ir geresnį išgyvenamumą nei „spaustuko ir adatos“ procedūra.

Tačiau tuo pat metu odos smūgis pašalina audinio gabalėlį, o adata tik dalija odą. Tai reiškia, kad naudojant odos štampavimą yra didesnė rizika palikti randą, jei auskaras bus pašalintas.

Uždaryti Antakių auskarų vėrimas iš arčiau

Įsigydami auskarą nuo antakių, labai svarbu dirbti su profesionaliu, patyrusiu auskarų vėrėju. Jie ne tik galės sumažinti skausmo faktorių ir infekcijos ar atmetimo riziką, bet ir žinos, kaip saugiai atlikti procedūrą.

Teisingas auskarų išdėstymas yra neįtikėtinai svarbus – auskarų vėrimo klaida gali pažeisti audinius ir nervus.

Auskarų odos auskarų vėrimas

Odos antakių auskarų vėrimo versija apima vieną inkarą, esantį odos viduje-taigi, o ne naudokite juostą su dviem karoliukais, jūs naudojate inkarą su vienu karoliuku. Jis vis dar laikomas paviršiaus auskaru, nors jis vadinamas „vieno taško“ paviršiaus auskaru.

„Rock Emo“ antakių auskarų vėrimas

Kaina prieš antakių pradūrimą

Tiksli kaina priklausys nuo jūsų pasirinktos auskarų vėrimo studijos, tačiau apskritai turėtumėte tikėtis sumokėti nuo 40 iki 60 USD.

Skausmo faktorius

Mes visi turime skirtingus skausmo slenksčius skirtingiems skausmo tipams, todėl sunku nustatyti skausmą, susijusį su antakių auskarų vėrimu, universalioje skalėje. Tai pakenks, tai tikrai – kiek priklausys nuo jūsų tolerancijos.

Kadangi jie atliekami subtilioje vietoje ir reikalauja gana didelės pradinės žalos odai, apskritai ašarų auskarai yra viena iš skausmingiausių procedūrų.

Vis dėlto aukštos kvalifikacijos auskarų vėrėjas turėtų sugebėti greitai ir efektyviai atlikti auskarų vėrimą, sumažindamas patirto skausmo kiekį.

Stiprus vertikalus antakių auskarų vėrimas

Gydymas

Antakių auskarų gijimas turėtų užtrukti nuo 6 iki 8 savaičių. Gydymo proceso metu jokiu būdu nelieskite auskarų ar dirginimo vietos. Tai taip pat reiškia, kad neturėtumėte bandyti pašalinti ar pakeisti auskarų, kol jis visiškai nepagydomas.

Maždaug per pirmąsias dvi dienas po auskarų vėrimo tam tikras kraujavimas, skausmas ir paraudimas toje vietoje yra visiškai normalūs. Lygiai taip pat galima tikėtis, kad iš žaizdos išsilieja baltas ir geltonas skystis ir nėra ko jaudintis, nebent jis išlieka ilgą laiką ir nėra lydimas neįprasto skausmo ar niežulio..

Nors jūsų auskarai gyja, galbūt norėsite susilaikyti nuo veido kremų ir makiažo šioje srityje. Taip pat rekomenduojama vengti alkoholio ir narkotikų vartojimo, nes šios medžiagos gali sulėtinti gijimo procesą.

Priežiūra

Jūsų auskarų vėrėjas turėtų pateikti išsamias priežiūros instrukcijas – paprastai auskarą rekomenduojama plauti du kartus per dieną, naudojant druskos tirpalą.

Vienas paprastas būdas yra įpilti fiziologinio tirpalo į pakankamai didelį stiklinį stiklinę, paspausti jį per auskarą ir akimirką pakreipti galvą atgal, efektyviai mirkant vietą. Galite pasigaminti druskos tirpalą namuose, ištirpindami nedidelį kiekį jūros druskos šiltame vandenyje. Vandens šiluma skatina kraujo tekėjimą į tą vietą ir skatina gijimą, o jūros druska švelniai valo žaizdą.

Seksualus antakių auskarų vėrimas mergaitėms

Svarbu naudoti jūros, o ne valgomąją druską, nes pastaroji dirgins vietovę, o ne padės gijimo procesui.

Be fiziologinio tirpalo, auskarų valymui gali būti naudojami ir kiti produktai, pavyzdžiui, švelnūs muilai ir specialiai šiam tikslui sukurti tirpalai. Yra skysčių ir gydomųjų tamponų, kuriuos galite nusipirkti auskarų vėrimo salonuose. Kai kurie auskarų vėrėjai taip pat siūlo naudoti natūralius aliejus, tokius kaip praskiestas arbatmedžio aliejus arba emu aliejus.

Be paties auskarų valymo, svarbu atkreipti dėmesį ir į bendrą švarą bei higieną – pavyzdžiui, užtikrinti, kad rankšluosčiai ir patalynė būtų dažnai keičiami..

Rizika

Atmetimas

Kaip ir visi auskarų paviršiai, ašaros gali būti atmestos. Susidūręs su svetimkūniu (šiuo atveju auskaru) odos viduje arba po oda, žmogaus kūnas turi du pasirinkimus: išgydyti odą ir suformuoti randą aplink objektą arba išstumti daiktą.

Atmetimas yra antrojo varianto rezultatas: užuot išgydęs odos ir audinių pažeidimus, jūsų kūnas nusprendžia išstumti auskarą kaip atplaišą. Šis procesas prasideda kaip migracija – kai auskaras pradeda judėti dėl išstūmimo. Tarp atmetimo požymių yra:

  • Auskarų paraudimas išlieka ilgiau nei tikėtasi
  • Papuošalai pradeda ryškėti per odą
  • Šilumos, dirginimo ar niežėjimo pojūtis aplinkui

Jei manote, kad auskarų vėrimas buvo atmestas, kuo greičiau kreipkitės į profesionalų auskarų vėrėją arba gydytoją. Auskarų atmetimas gali reikšti, kad yra rimta infekcija ir gali būti pavojinga.

Antakių auskarų vėrimo idėjos

Neįmanoma visiškai užtikrinti, kad atmetimas neįvyks, nors yra keletas veiksnių, turinčių įtakos jūsų auskarų atmetimo tikimybei. Tinkamas papuošalų išdėstymas ir teisingas pasirinkimas yra svarbiausias dalykas – tai priklauso nuo jūsų auskarų vėrėjo, todėl įsitikinkite, kad pasirinksite žmogų, kuriuo pasitikite, kad viskas būtų gerai.

Jūsų bendra sveikata yra dar vienas veiksnys – kuo esate sveikesni, tuo mažesnė tikimybė atmesti. Taip pat svarbu vengti pažeisti sritį ar tempti auskarą, nes tai gali sukelti atmetimo mechanizmą net ir tada, kai auskaras išgydytas ir stabilus ilgą laiką.

Infekcija

Savaime suprantama, kad infekcijos yra kažkas, ko norite išvengti bet kokia kaina – ir būdas to išvengti yra tai, kad auskarų sritis visada būtų švari. Infekcijos požymiai gali būti:

  • Storos, geltonos išskyros
  • Oda aplink auskarą karšta liesti
  • Šilumos jausmas, dirginimas, niežėjimas aplink vietovę
  • Karščiavimas

Jei įtariate, kad jūsų auskarų vėrimas galėjo būti užkrėstas, pradėkite intensyvindami savo priežiūros procedūrą-praplaukite auskarą 3–6 kartus per dieną ir naudokite nemokamas valymo priemones, tokias kaip priežiūros purškikliai ir gydomieji tamponai. Jei simptomai išlieka arba pablogėja, kuo greičiau kreipkitės į gydytoją.

Ilgaamžiškumas

Skirtingai nuo standartinių (ne paviršinių) auskarų, auskarų paviršiai gali būti atmesti arba užsikrėsti net ir išgydę. Nors yra tikimybė, kad su jūsų auskarų vėrimu viskas bus gerai amžinai, statistiškai kalbant, daugumos auskarų auskarų tarnavimo laikas yra ribotas.

Kiek tiksliai galite mėgautis auskarų vėrimu, beveik neįmanoma atspėti. Apskritai, sėkmingai išgydyti paviršiaus auskarai trunka nuo trijų mėnesių iki kelerių metų, nors įmanoma, kad jie išliks ilgiau.

Papuošalų tipai, skirti auskarų vėrimui nuo antakių

Yra keli papuošalų tipai, kurie gali būti naudojami antakių auskarų vėrimui. Renkantis, kurį pasirinkti, reikia atsižvelgti ir į praktinius, ir į estetinius aspektus. Jūsų pasirinktas auskarų vėrėjas galės patarti jums tinkamiausią tipą.

Štangos stilius

Štanga auskarų forma yra tiesi juosta, kurios kiekviename gale yra karoliukas. Juosta yra ta dalis, kuri eina po oda – bus matomi tik rutuliai. Norint nuimti štangą, reikia atsukti vieną iš karoliukų.

Yra daug įvairių stilių štangos papuošalų. Standartinė rutulio rutulio forma kartais pakeičiama smailėmis ar kvadratais, o auskarų būna įvairių spalvų ir estetikos. Jie taip pat neturi būti paprasto chirurginio plieno – kai kuriuose dizainuose yra brangakmenių, spalvoto plieno, tauriųjų metalų (pvz., Aukso) ar įvairių formų, kad auskarai atrodytų dar originalesni.

Išlenktas štangos stilius

Štangos auskarų variantas, kai juosta šiek tiek išlenkta į lanką.

Paviršiaus juostos stilius

Tikriausiai labiausiai paplitęs antakių auskarų pasirinkimas. Paviršiaus strypai yra kaip kabės-tiesi juosta su stačiu kampu sulenkta abiejuose galuose. Kaip ir štangos, ant galų prisukami rutuliai (ar kitos formos).

Nelaisvės karoliukų žiedo stilius

Karoliukų žiedai, kaip rodo pavadinimas, yra apskrito formos su mažu metaliniu karoliuku, užbaigiančiu žiedą. Nors jie yra populiaresni lūpų, ausų, antakių ir nosies auskarų vėrimui, jie taip pat yra perspektyvus auskarų auskarų pasirinkimas.

Kaip ir štangos, jos būna įvairių spalvų ir stilių.

Svarbu pažymėti, kad auskarų vėrimui paprastai geriau naudoti štangas, o ne žiedus. Taip yra todėl, kad štangos skatina gijimą daug efektyviau nei žiedai. Naudojant štangas, žaizda juda minimaliai, tačiau žiedai gali judėti ir pasisukti, todėl į žaizdą gali patekti mikrobų.

Odos papuošalų stilius

Jei pasirinkote vieno taško antakių auskarų vėrimą (vienas karoliukas, o ne juosta ir du karoliukai), ieškote auskarų auskarų papuošalų.

Jį sudaro inkaras – dalis, esanti jūsų odos viduje; ir viršuje – dalis, kuri prisukama prie inkaro ir rodoma virš odos. Yra tūkstančiai skirtingų spalvų, formų ir stilizuotų viršutinių variantų & inkarinius papuošalus, todėl tikrai rasite tai, kas tinka jūsų stiliui.

Nuostabus Dermal Anti Antakių auskarų vėrimas jaiŠaunios antakių auskarų vėrimo moterysStilingas antakių auskarų vėrimas mergaitėmsAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdysAntakių auskarų vėrimo pavyzdys

Aukso bokšto kremzlės išlenkti antakių žiedo kūno papuošalai„Black Rook“ kremzlės antakių žiedo korpusasIšlenkta štanga su brangakmeniais, skirtais antakiamsMaži auksiniai štangos antakių auskarų papuošalaiDvigubi papuošalai išlenkti, skirtingi antakiai skirtingomis spalvomisDviviečiai papuošalai su išlenktu anti-antakių žieduAntakių žiedai su smaigaliu ir rutuline galvuteSpygliai ir rutulinė galva sulenkta štanga Anti Antakių auskarų papuošalaiCilindro ir kūgio formos antakių žiedo kūno papuošalaiDvigubo kubo išlenkti anti-antakių žiedo kūno papuošalai