Auskarų vėrimas – procedūra, skausmas, kaina, daugiau nei 130 idėjų

Neabejotinas faktas, kad auskarų vėrimas yra labai populiarus ne tik šiandien, bet ir keletą metų praeityje. Vienas iš šių populiarių auskarų yra auskarų vėrimas į pakaušį. Tarp tų paviršiaus auskarų, pakaušis tikrai yra viena iš tų unikalių ir spalvingų versijų. Kalbant apie jo vietą, toks auskarų vėrimas specialiai atliekamas pakaušio dalyje. Jei nežinote, pakaušis iš tikrųjų yra ant nugaros žmogaus kaklo dalies. Šis auskaras taip pat populiariai žinomas kaip auskarų vėrimas.

Auskarų vėrimo procedūra

Jei norite, kad šis labai unikalus auskarų vėrimas būtų neišvengiamas, tada jo auskarų vėrimo procedūra yra neišvengiama. Šiuo atžvilgiu turite įsidėmėti, kad šią didelę procedūrą atliks patyręs, profesionalus auskarų vėrėjas. Taip siekiama įsitikinti, kad viskas padaryta tinkamai. Taigi įsitikinkite, kad pasirinkote geriausią šalia jūsų esantį auskarų vėriklį. Kai atvykstate į savo pasirinkto profesionalaus auskarų vėrimo kliniką, tikimasi, kad jis jus linksmins ir trumpai bei greitai pasakys. Po to jūsų paprašys šiek tiek nulenkti galvą, kad pabrėžtų pakaušio dalį. Naudojant chirurginį žymėjimo rašiklį, bus pažymėti auskarų išėjimo ir įėjimo taškai. Tada toje vietoje bus pritvirtintas spaustukas, kad tuščiavidurės adatos įdėjimas, kad būtų sukurta skylė, nebūtų toks sunkus. Tačiau adatą pirmiausia reikia sterilizuoti, kad būtų išvengta infekciją sukeliančių bakterijų. Kai skylė bus sėkmingai padaryta, papuošalai, kuriuos pasirinkote iš anksto, bus įdėti.

Galimas skausmas, kurį galite jausti

Blogos naujienos yra tai, kad jūs negalite jausti skausmo atlikdami procedūrą. Tačiau gera žinia yra ta, kad skausmo intensyvumas nėra toks skausmingas, lyginant su kai kuriomis kitomis auskarų vėrimo priemonėmis, atliekamomis jautriose kūno dalyse. Tačiau gali būti atvejų, kai žmogus jaučia tiek skausmo, ir taip yra dėl mažesnės jo kūno tolerancijos skausmui. Jei turite didesnį skausmo toleravimą, tada skausmas tikrai jūsų netrukdys.

Gydymo procesas

Jei esate pakankamai drąsus, tikrai neprieštarausite skausmui, kurį galite jausti turėdami auskarų vėrimas į pakaušį. Bet kokiu atveju skausmas išnyks po tam tikro laiko gijimo proceso metu. Daugeliu atvejų tai užtruks mažiausiai 2 mėnesius ir ne ilgiau kaip 6 mėnesius kol žaizda visiškai neužgyja, o tai sukelia auskarų vėrimo procedūra.

Rūpintis

Nereikia nė sakyti, kad labai svarbu gerai prižiūrėti ir pradurtą vietą. Visada atminkite, kad tai, kaip jomis rūpinatės, taip pat bus svarbi gydant. Štai kaip tinkamai jais rūpinatės:

  • Prieš paliesdami auskarą ir pradurtą vietą, gerai nusiplaukite rankas. Jūsų rankose gali būti daug bakterijų ir nepamirškite, kad bakterijos gali būti pagrindinė auskarų infekcijos priežastis.
  • Jei įmanoma, nelieskite pradurtos vietos. Palietus ją, patirsite žaizdą ir to pakanka, kad sukeltumėte dirginimą. Taip pat nepamirškite, kad jūsų rankose gali gyventi daugybė bakterijų.
  • Ant pradurtos vietos užtepkite druskos vandens. Galite pasiimti vatos tamponėlį ir pamerkti jį į sūrų vandenį. Suspauskite medvilnę į pradurtą vietą ir tai darykite du kartus per dieną.
  • Maudydamiesi vonioje naudokite tik švelnų muilą. Taip yra todėl, kad maudymosi muilas, kuriame yra stipresnių cheminių medžiagų, gali pakankamai sudirginti pradurtą vietą.
  • Nemiegokite tokioje padėtyje, kad pakaušio sritis gali pasunkėti. Atminkite, kad pradurta vieta yra labai jautri gijimo proceso metu, kad net vienas suspaudimas jau gali sukelti infekciją.

Dažni mitai

Daugelis žmonių mano, kad auskarų vėrimas į pakaušį buvo neseniai išrastas ir išpopuliarintas. Tačiau jie mažai žinojo, kad keletą metų anksčiau tokį auskarą jau dėvėjo daugybė žmonių, ypač tie, kurie priklausė genčiai. Kitas populiarus mitas, kuriuo šiandien tiki daugelis žmonių, yra tai, kad šis auskarų vėrimas gali būti pagrindinė nervų ir stuburo pažeidimų priežastis. Tiesa, skirtingai nuo kai kurių kitų kūno auskarų, šis nuostabus auskarų vėrimas daugiau nebendraus su nerviniais audiniais. Taigi tikrai nėra tiesos apie teiginį, kad šis auskarų vėrimas gali pakenkti nervams.

Komplikacijos

Nenustebkite, jei pradurta vieta patins ir pasirodys paraudimas, nes tai tik normali jūsų kūno reakcija į auskarų vėrimo procedūrą. Šios įprastos organizmo reakcijos išnyks praėjus kelioms dienoms po auskarų vėrimo procedūros. Šiaip ar taip, patinimas ir paraudimas paprastai išnyks po 3–4 dienų nuo jų atsiradimo. Bet jei jie vis tiek pasilieka po tam tikro laiko, tuomet turėtumėte nerimauti. Yra tikimybė, kad pradurtos yra jau užkrėstos. Tokiu būdu nieko kito neturėtumėte padaryti, kaip tik apsilankyti pas medicinos specialistą, kuris gali patikrinti pradurtą vietą.

Kiek tai kainuoja?

Tiesą sakant, visos auskarų vėrimo procedūros kaina priklausys nuo kelių lemiančių veiksnių. Štai kodėl retas atvejis, kai du asmenys už procedūrą mokės tą pačią kainą, nors jie turi skirtingus profesionalius auskarų vėrėjus. Tačiau daugeliu atvejų, šio auskaro kaina gali būti apie 50 USD ar didesnė.

Žinoma, kaina visada bus, nes samdysite profesionalias auskarų vėrimo paslaugas. Taigi, jūs turite paruošti savo biudžetą. Tačiau prieš atlikdami svarbią procedūrą būtinai žinokite svarbią informaciją. Taip pat peržiūrėkite mūsų straipsnius apie populiariausius auskarus „Belly Button“, „Dimple“ ir „Auskarų liežuvis“.

auskarų vėrimas (1)auskarų vėrimas (3)auskarų vėrimas (4)auskarų vėrimas (5)auskarų vėrimas (6)auskarų vėrimas (7)auskarų vėrimas (8)auskarų vėrimas (9)auskarų vėrimas (10)auskarų vėrimas (11)auskarų vėrimas (12)auskarų vėrimas (13)auskarų vėrimas (14)auskarų vėrimas (15)auskarų vėrimas (16)auskarų vėrimas (17)auskarų vėrimas (18)auskarų vėrimas (19)auskarų vėrimas (20)auskarų vėrimas (21)auskarų vėrimas (22)auskarų vėrimas (24)auskarų vėrimas (25)auskarų vėrimas (26)auskarų vėrimas (27)auskarų vėrimas (28)auskarų vėrimas (29)auskarų vėrimas (30)auskarų vėrimas (31)auskarų vėrimas (32)auskarų vėrimas (33)auskarų vėrimas (34)auskarų vėrimas (35)auskarų vėrimas (36)auskarų vėrimas (37)auskarų vėrimas (38)auskarų vėrimas (39)auskarų vėrimas (40)auskarų vėrimas (41)auskarų vėrimas (42)auskarų vėrimas (43)auskarų vėrimas (44)auskarų vėrimas (45)auskarų vėrimas (46)auskarų vėrimas (47)auskarų vėrimas (48)auskarų vėrimas (49)auskarų vėrimas (50)auskarų vėrimas (51)auskarų vėrimas (52)auskarų vėrimas (53)auskarų vėrimas (54)auskarų vėrimas (55)auskarų vėrimas (56)auskarų vėrimas (57)auskarų vėrimas (58)auskarų vėrimas (59)auskarų vėrimas (60)auskarų vėrimas (61)auskarų vėrimas (62)auskarų vėrimas (63)auskarų vėrimas (64)auskarų vėrimas (65)auskarų vėrimas (66)auskarų vėrimas (67)auskarų vėrimas (68)auskarų vėrimas (69)auskarų vėrimas (70)auskarų vėrimas (71)auskarų vėrimas (73)auskarų vėrimas (75)auskarų vėrimas (76)auskarų vėrimas (77)auskarų vėrimas (78)auskarų vėrimas (79)auskarų vėrimas (80)auskarų vėrimas (81)auskarų vėrimas (82)auskarų vėrimas (83)auskarų vėrimas (84)auskarų vėrimas (85)auskarų vėrimas (86)auskarų vėrimas (87)auskarų vėrimas (88)auskarų vėrimas (89)auskarų vėrimas (90)auskarų vėrimas (91)auskarų vėrimas (92)auskarų vėrimas (93)auskarų vėrimas (94)auskarų vėrimas (95)

Nuostabus paviršiaus štangos auskarų vėrimas vyramsGražus auskarų vėrimas su vienu odos inkaruGražus sidabrinis štangos paviršiaus auskarų vėrimas„Canulla Nape“ auskarų vaizdasSpalvotas gėlių smeigių paviršinis pakaušio auskarų paveikslėlisDeimantinių smeigių paviršiaus auskarų vėrimo paveikslėlisMergina, rodanti auskarų paviršiumi nuotrauką„Micro Dermals Surface Nape“ auskarų paveikslėlis„Microdermals“ nagų auskarų paveikslas mergaitėmsAuskarų vėrimo procesas„Red Gems Surface Nape“ auskarų paveikslėlisSidabrinis štangos auskarų vėrimo paveikslas jaunoms merginomsSidabrinių brangakmenių paviršiaus auskarų vėrimasSidabrinių smeigių paviršiaus nagų auskarų paveikslėlisVieno odos inkaro pakaušio auskarų paveikslas mergaitėmsPaviršiaus auskarų vėrimas jaunoms merginomsSparnuota meilės žodžio tatuiruotė ant viršutinės nugaros ir auskarų