Daugiau nei 100 gyvačių įkandimų idėjų, papuošalų ir informacijos

Auskarų vėrimas neabejotinai įgauna vis didesnį populiarumą šiandienos kartoje. Tai paprasčiausiai todėl, kad šiandienos žmonės, ypač jauni, jau gerai orientuojasi į auskarus kaip į puikias ir nuostabias kūno puošmenas. Tiesa ta, kad tai yra tam tikras lūpų auskarų vėrimas, esantis ant žmogaus lūpų dalies, ypač ant apatinės lūpos dalies. Dar įdomiau tai, kad jis sudarytas iš 2 auskarų. Taip, jūs perskaitėte teisingai, todėl jis vadinamas gyvatės įkandimu. Abu auskarai yra statmeni vienas kitam atstumo nuo apatinės lūpos dalies atžvilgiu. Tai, be abejo, suteikia šiai auskarų rūšiai grožio ir dramos. Taip pat peržiūrėkite mūsų straipsnius apie populiariausius auskarus Nosies ir auskarų auskarus.

Kreditas: „BodyCandy“

Jei nežinote, tai taip pat vadinama taip, nes pagaliau pritvirtinus prie apatinės lūpos dalies, ji atrodys kaip gyvatės iltis. Dėl papuošalų pasirinkimo daugeliui žmonių įprasta ieškoti smeigtukų ar žiedų. Be to, tai taip pat gali būti dviejų auskarų, esančių ant skruostų, antakių ir liežuvio, pavadinimas, tačiau dažniausiai tai susiję su dviem auskaru ant apatinės lūpos. Taip pat galite patikrinti mūsų straipsnius apie skirtingus auskarų vėrimus, tokius kaip Labret Piercing, Medusa Piercing, Monroe Piercing.

Gyvatės įkandimo auskarų vėrimo procedūra

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie mano, kad ant jūsų kūno bus auskarų gyvatės įkandimas, tuomet turite atlikti svarbią procedūrą. Visa procedūra yra labai svarbi, kad galėtumėte nepamiršti, kad galėtumėte lengvai nuspręsti, ar tikrai galite įveikti procedūrą, ar ne. Štai svarbūs dalykai, kuriuos reikia padaryti atliekant auskarų vėrimo procedūrą:

 • Pirmiausia turite rasti patikimą auskarų vėrimo parduotuvę. Įsitikinkite, kad pasirenkate tą, kuriame yra aukštos kvalifikacijos profesionalių auskarų vėrėjų, kurie leis jums jaustis patogiai.
 • Atvykus į jūsų pasirinktą auskarų vėrimo kliniką, profesionalus auskarų vėrėjas turėtų jums pasiūlyti kėdę. Tai padės atsipalaiduoti prieš pradedant tikrąją procedūrą. Tai taip pat gali padėti jums jausti tik mažesnį skausmą.
 • Kitas dalykas, kurį turite padaryti, yra nurodyti profesionaliam auskarų vėrėjui, kur tiksliai norite būti pradurtas. Šios jūsų instrukcijos bus auskarų vėrimo į auskarus ženklų pagrindas. Tai atliekama naudojant chirurginį žymeklį. Žymėjimai turėtų būti atliekami vienodai statmenai, kad auskarai atrodytų nuostabiai.
 • Norimą pradurtą vietą reikia gerai išvalyti. Profesionalus auskarų vėrėjas niekada negalės pamiršti šio labai svarbaus dalyko. Jo tikslas yra atsikratyti bakterijų, kurios gali būti toje vietoje.
 • Tuščiavidurė adata bus įkišta į vidų per lūpų odą ir raumenis. Tai daroma abiejose apatinės lūpos dalies pusėse, kad būtų pasiektas gyvatės įkandimo vaizdas. Tačiau prieš tai darydami turėtumėte nepamiršti, kad pradūrėjas pirmiausia turi sterilizuoti adatą. Tokiu būdu galima išvengti galimų infekcijų.

Skausmo lygis

Žinoma, tuščiavidurė adata, naudojama darant skylę jūsų gyvatės įkandimams, gali sukelti tam tikrą skausmą. Skausmo intensyvumas, kurį jaučia kiekvienas auskarų vėrimo procedūra, paprastai yra skirtingas. Jei turite didesnę skausmo toleranciją, jokiu būdu negalite ištverti skausmo, kurį jis gali sukelti. Bet jei turite mažesnę skausmo toleranciją, tuomet turėtumėte būti labiau pasirengę susidoroti su bet kokiu skausmo intensyvumu, kuris jūsų laukia pradūrus gyvatės įkandimus. Kraujavimas taip pat gali atsirasti atliekant auskarų vėrimo procedūrą, tačiau čia nereikia nervintis, nes profesionalus auskarų vėrėjas tikrai su tuo gerai susidoros. Skausmas taip pat yra normalus reiškinys praėjus kelioms dienoms po to, kai sėkmingai įveikiate auskarų vėrimo procedūrą. Svarbiausia čia pasiruošti ir pagalvoti, kad galite tai padaryti, kad ir kaip skaudu būtų.

Jo gydymo trukmė

Prireiks 2–4 mėnesių, kol pradurta vieta visiškai išgydys. Jei yra skausmas, tada tikrai bus ir gijimo procesas. Pradūrus gyvatės įkandimus, užtruksite mažiausiai 2 mėnesius ir ne ilgiau kaip 4 mėnesius, kol pagaliau galėsite pasakyti, kad pradurtos vietos žaizda jau yra visiškai išgydyta. Nepaisant to, turėtumėte žinoti, kad atsigavimo laikotarpis kiekvienam asmeniui visada skirsis. Jei būsite pakankamai atsakingi atlikdami visas savo dalis, gijimo procesas tikrai nebus atidėtas. Bet jei esate pakankamai neatsargus, tada visa gydymo trukmė gali būti pratęsta.

Reikalinga priežiūra

Nereikia nė sakyti, kad yra tam tikrų priežiūros priemonių rinkinių, kuriuos reikia nepamiršti atlikus gyvatės įkandimo auskarų vėrimo procedūrą. Šios priežiūros priemonės paveiks paveiktos vietos atsigavimo trukmę. Tai netgi gali būti jūsų bilietai, kad atsikratytumėte galimų infekcijų, kurios gali atsirasti pakeliui. Štai priežiūros priemonės:

 • Kasdien valgydami, turite gerai nusiplauti burną, kad atsikratytumėte mikrobų. Tai galima padaryti šilto druskos vandens pagalba.
 • Auskarų papuošalų valymas yra svarbus. Tiesiog paimkite medvilninį tamponą ir įpilkite į jį šiek tiek druskos vandens ir užtepkite toje vietoje.
 • Kiekvieną dušo seansą, kurį turite kiekvieną dieną, taip pat turite gerai nuplauti pradurtą vietą. Būtinai naudokite švelnų muilą.
 • Skausmą galite sumažinti dar atsigaudami, valgydami tik mažesnius kąsnelius maisto produktų, esančių valgymo meniu.
 • Nedrįskite keisti papuošalų, kol pradurta vieta dar tik atsigauna.
 • Valgymo meniu neįtraukite aštraus maisto, nes tai gali pabloginti pradurtos vietos būklę.

Papuošalų pasirinkimas ir jų kainos

Šiais laikais galima rasti daugybę papuošalų variantų, skirtų auskarų gyvatės įkandimams. Šie papuošalų variantai yra skirtingo dizaino ir spalvoti skirtingais ryškiais atspalviais. Viskas priklauso nuo jūsų, ką pasirinkti. Tačiau renkantis labai svarbu pasirinkti tą, kuris jums labiausiai tinka. Štai keletas iš šių papuošalų:

 • Juodasis lūpų žiedas – Elegantiška juoda šio papuošalo parinktis padės jums atrodyti puošniau. Jo kaina yra apie 2,5 USD.
 • Plieninio rutulio smeigė – Tai vienas labai paplitęs, tačiau geriausias papuošalas gyvatės įkandimo auskarui. Jo kaina gali siekti 8,88 USD.
 • Anoduoto plieno smeigė – Tai pigesnė juvelyrinių dirbinių versija, nes jos kaina yra tik 3,27 USD.
 • Auskarų vėrimas iš vidaus – Paruoškite 9,99 USD, jei norite turėti šį gražų auskarą savo gyvatės įkandimams.
 • „Titanium Stud“ – Daugelis žmonių renkasi šį papuošalą, nes jis yra paprastas, bet elegantiškas. Jo kaina yra apie 6,99 dol.

2433gyvatės įkandimas-auskarų vėrimas1gyvatės įkandimas-auskarų vėrimas2gyvatės įkandimas-auskarų vėrimas3gyvatės įkandimas-auskarų vėrimas45789121415. gyvatės įkandimas1622212019181713gyvatės įkandimas-auskarų vėrimas116102325. gyvatės įkandimas26272829303132. gyvatės įkandimas3435

20. „Snake Bite“ auskarų dizainas262947. gyvatės įkandimo dizainas39. gyvatės įkandimo dizainas50. gyvatės įkandimo auskarų dizainas535457649. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas9Snake Bite auskarų dizainas25. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas58. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas810. Snake Bite auskarų dizainasGyvatės įkandimo auskarų dizainas1314. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas1415. Snake Bite auskarų dizainas16. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas1617. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas1718. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas1819. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas1921. Snake Bite auskarų dizainas23. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas232425. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas252728. Gyvatės įkandimo auskarų dizainas303132. gyvatės įkandimo auskarų dizainas333435. gyvatės įkandimo auskarų dizainas36. gyvatės įkandimo auskarų dizainas37. gyvatės įkandimo auskarų dizainas38. gyvatės įkandimo auskarų dizainas40. gyvatės įkandimo auskarų dizainas41. gyvatės įkandimo dizainas424448. gyvatės įkandimo dizainas4951. gyvatės įkandimas525556585960. gyvatės įkandimo dizainas„OLYMPUS“ Skaitmeninė kamera6263Auskarų vėrimo dizainas6667. gyvatės įkandimo dizainas68. gyvatės įkandimo dizainas

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

Juodasis lūpų žiedas – Kaina: 2,5 USD

Gyvatės įkandimų auskarų modelisPlieninio rutulio smeigė – Kaina: 8,88 USD Gyvatės įkandimai-auskarų vėrimasAnoduoto plieno smeigė – Kaina: 3,27 USD Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

Auskarų vėrimas viduje – kaina: 9,99 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

Titano kaištis – kaina: 6,99 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

„Labret Studs“ – kaina: 1,63 USD

Gyvatės įkandimų auskarų smeigės

Anoduota pasaga – Kaina: 3,89 USD

Gyvatės įkandimų auskarai

Mažas smeigtukas – Kaina: 6,25 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

Plieninė štanga – Kaina: 7,99 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

Chirurginis plieninis lankas – Kaina: 14 USD

„Snake Bites“ lūpų auskarų vėrimas

Juodasis nelaisvės karoliukas – kaina: 7,95 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

„Rose Gold Arrow Stud“ – kaina: 4,99 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

Titano lūpų smeigė – Kaina: 15,99 USD

gyvatės įkandimai-auskarų vėrimas

Plieninė pasaga – Kaina: 9,99 USD

Auskarų vėrimo vyrai

Apvali štanga pasaga – Kaina: 16,99 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės 1

Arrow Horseshoe – Kaina: 8,88 USD

Gyvatės įkandimų auskarai

Plieninė pasaga – Kaina: 5,99 USD

Gyvatės įkandimų auskarai

Sidabrinis rutulys – kaina: 15,99 USD

Snake Bites Piercing Lip

Juodosios gyvatės įkandimas – Kaina: 4,99 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

Lūpų smeigė – Kaina: 3,85 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės įkandimų

Auskarų vėrimas iš vieno karoliuko – Kaina: 19,99 USD

Auskarų vėrimas iš gyvatės 1

Rožinio aukso lūpų smeigė – Kaina: 4,95 USD

Auskarų vėrimas į gyvatę 2

Juodojo plieno smeigė – Kaina: 1,54 USD

„Snake Bites“ lūpų auskarai

Pilka perlų lūpų auskarų vėrimas – Kaina: 7,95 USD

Baigiamieji žodžiai

Auskarų vėrimas gyvatės įkandimams gali atrodyti puikiai jo savininkams. Jums tereikia rasti geriausią dizaino ir auskarų papuošalą, kuris gali atitikti visą jus. Tačiau visada turėkite omenyje, kad viskas prasidės ieškant geros reputacijos auskarų vėrėjo.