Daugiau nei 150 pramoninių auskarų pavyzdžių ir procedūrų vadovas

Šiandien mes nuodugniai apžvelgiame pramoninius auskarus.

Žemiau esančiame vadove rasite, kiek kainuoja pramoninis auskarų vėrimas, kaip atrodo procedūra, kaip prižiūrėti pramoninį auskarą ir daug kitos naudingos informacijos.

Nepamirškite peržiūrėti mūsų nuostabių ir unikalios išvaizdos papuošalų bei pramoninių auskarų idėjų galerijos!

ear_piercing_types

Kas yra pramoninis auskarų vėrimas?

Pramoninį auskarą sudaro dvi skylės per ausies kremzlę, esančios viena priešais kitą, sujungtos strypu.

Juosta gali būti:

  • Horizontalus – eina per ausies viršų iš kairės į dešinę
  • Vertikaliai – eina per ausies viršų kampu, viena skylė yra aukštesnė už kitą

Pasirinkti konkrečią skylių vietą ir todėl juostos padėtį visiškai priklauso nuo jūsų.

Pramoniniai auskarų papuošalai

Paprastai papuošalai, naudojami pramoniniam auskarų vėrimui, yra pramoniniai štanga.

Paprasčiausią formą sudaro santykinai ilga, tiesi juosta, kurios kiekviename gale yra karoliukas. Vienas arba abu karoliukai yra nuimami (prisukami), kad būtų galima įdėti ir nuimti papuošalus.

Pramoninės štangos yra begalės variantų, naudojant spalvą ir formas, kad būtų suteikta unikali išvaizda.

Rodyklės formos štangos yra populiarus pasirinkimas, kaip ir širdelės ar kitos paprastos formos, išdėstytos išilgai juostos.

Kai kuriose štangose ​​yra papildomų elementų, pavyzdžiui, ant juostos pakabinti papuošalai.

Pramoninis auskarų vėrimo procesas

Pramoninio auskarų vėrimo procesas labai nesiskiria nuo kitų ausų auskarų vėrimo, išskyrus tai, kad jūs turite atlikti dvi perforacijas, o ne vieną.

  1. Mūvėdamas chirurgines pirštines (tai svarbu!), Auskarų vėrėjas dezinfekuoja visą auskarų sritį.
  2. Naudodami chirurginį žymeklį, auskarų vėriklis ženklų dviejų jūsų kremzlės perforacijų vietos. Svarbu nebijoti kalbėti šiuo metu, jei nesate visiškai patenkinti siūlomomis vietomis.
  3. Štai čia viskas tampa tikra! Dūrėjas naudoja sterilizuotą adatą punkcija pirmoji kremzlės dalis, įterpia vieną papuošalo galą, padaro antrą skylę ir pritvirtina papuošalą vietoje. Šoninė pastaba: jei jūsų pasirinktas auskarų vėrėjas planuoja vietoj adatos naudoti auskarų pistoletą, jums gali būti geriau eiti kur nors kitur, kad padarytumėte auskarą. Auskarų vėrimo pistoletai yra daug mažiau higieniškas sprendimas ir nerekomenduojami tokio tipo auskarų vėrimui, nes jie gali padidinti infekcijos riziką.
  1. Kad būtų saugu, auskarų vėrėjas turėtų dezinfekuoti įdėjus papuošalų dar kartą.

… ir kai ką gavęs tolesnė priežiūra patarimų, kurių reikia laikytis, jums gera eiti!

Nebijokite užduoti klausimų, jei nesate visiškai tikri dėl to, kaip prižiūrėti auskarą, kol jis gyja. Geriau dabar klausti, nei vėliau jaudintis.

Kalbant apie nerimą, kai daromos skylės, greičiausiai bus nedidelis kraujo kiekis. Tai visiškai normalu ir nėra ko jaudintis; kraujavimas išnyks gana greitai.

pramoninis auskarų vėrimas (2)

Skausmo lygis

Pramoniniai auskarai praeina per kremzlę, kurioje nėra daug nervų galūnių.

Tai reiškia, kad nors jūs tikrai jaučiate skausmą, tai neturėtų sukelti ypač kančios.

Remiantis kai kuriais šaltiniais, auskarų kremzlės yra mažiau skausmingos nei įdėjus IV.

Tai sakant, kiekvienas žmogus turi skirtingą skausmo slenkstį ir kiekvieno žmogaus kūnas skausmą patiria šiek tiek skirtingai.

pramoninis auskarų vėrimas (1)

Taip pat atminkite, kad jūs susiduriate su dviem perforacijomis, o ne viena. Jei pirmą kartą svarstote apie pramoninį auskarų vėrimą, galbūt norėsite į tai atsižvelgti ir galbūt pradėti nuo to, kas apima vieną skylę, kad tik išbandytumėte savo toleranciją skausmui.

Pats auskarų vėrimo procesas paprastai yra labai greitas, tačiau tikėtina, kad skausmas išliks kelias dienas. Tačiau tai neturėtų būti beveik nepakeliama, ir tinkamai prižiūrint ji galiausiai turėtų išsisklaidyti.

Jei skausmas ar paraudimas išlieka ilgiau nei porą dienų arba jie stiprėja, kreipkitės į gydytoją arba auskarų vėrimo specialistą, kad įsitikintumėte, jog auskarų vėrimo vieta nėra užkrėsta.

Į ką atsižvelgti

Nors pramoninis auskarų vėrimas nėra ypač sudėtingas ar nepatogiai išdėstytas, jis vis tiek reikalauja tam tikro pasirengimo ir svarstymo.

Auskarų vėrimo dieną galite nerimauti ir jaudintis dėl procedūros.

Įsitikinkite, kad atvykstate į susitikimą gerai pailsėję, o idealiu atveju-ne tuščiu skrandžiu. Tai padės sumažinti nerimą ir šiek tiek atsipalaiduoti.

Vyrų pramoninis auskarų vėrimas

Auskarų vėrimo dieną nepamirškite dėvėti laisvų drabužių. Tankias viršūnes vėliau bus sunku nuimti, netrukdant naujam auskarui. Drabužiai, kurių nereikia traukti per galvą, pavyzdžiui, marškiniai su sagomis, yra idealus pasirinkimas.

Jei turite ilgus plaukus, būkite labai atsargūs, kai šukuosite juos toje pusėje, kurioje yra auskaras – plaukų šepetėlį ar šuką lengva užkabinti auskaro juosta (ir skaudinti kaip velnias).

Jei nerimaujate, kad tai labai atsitinka gijimo proceso metu, apsvarstykite galimybę paprašyti auskarų vėrimo procedūros metu įdėti smeigtukus.

Kai skylės bus visiškai išgydytos, smeiges galėsite pakeisti strypu. Tačiau atminkite, kad tokio tipo auskarų gijimo laikas gali būti ilgas.

Pramoninis auskarų vėrimas Tumblr

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – nepatartina vienu metu gauti du pramoninius auskarus (po vieną į kiekvieną ausį). Tikėtina, kad tai pasirodys nepraktiška.

Pavyzdžiui, miegoti ant šono būtų neįmanoma porą savaičių. Be to, yra dvigubai daugiau priežiūros ir dvigubai didesnė rizika užsikrėsti, jei sutrinka jūsų kasdienybė.

Kai jūsų pramoninis auskaras išgydomas, niekas netrukdo jums įsigyti kito!

Ilgis gijimo procesas labai skiriasi tarp asmenų, paprastai nuo vieno mėnesio tarp laimingųjų ir iki 6 mėnesių mažiau pasisekusiems.

Be kitų (dažniausiai genetinių) veiksnių, čia turės įtakos tai, kaip kruopščiai dirbate po priežiūros.

Pramoninis auskarų dydis

Kiek kainuoja pramoninis auskarų vėrimas?

Įprasta pramoninių auskarų vėrimo kaina nukrenta nuo 30 iki 100 USD.

Asortimentas yra toks didelis, nes pramoninio strypo auskarų kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Tarp jų svarbiausia yra auskarų vėrimo patirtis, kaip ir vieta.

Paprastai didžiųjų miestų salonai ims didesnes kainas – nors taip pat tiesa, kad auskarų dūrėjai miestuose dažnai turi daugiau patirties, todėl tai nebūtinai yra nesąžininga.

Gera galvoti apie savo auskarų kainą kaip investiciją. Jei pasirinksite pigiausią variantą su nepatyrusia auskarų vėrėja vien dėl prieinamos kainos, paprastai kyla didesnė komplikacijų rizika.

Neverta sutaupyti 40 dolerių dabar, kad tik po poros savaičių turėtum susidoroti su infekcija!

Pramoniniai auskarų paveikslėliai

Įkvepiančios idėjos

Dabar, kai mes ilgai kalbėjome apie pramoninius auskarus, pereikime prie kai kurių vaizdų! Žemiau rasite daugiau nei 150 įkvepiančių idėjų galeriją.

Jei vis dar neatliekate savo galimybių arba ieškote daugiau nei vienos idėjos, peržiūrėkite kitus mūsų straipsnius auskarų vėrimas. The auskarų vėrimas, spiralės vėrimas į priekį, auskarų vėrimas, tvirtas auskarų vėrimas, auskarų vėrimas, auskarų vėrimas, trago auskarų vėrimas ir orbitos auskarų vėrimas yra tik keletas variantų.

Pramoninis auskarų skausmasPramoniniai auskarų papuošalaiPramoninis auskarų gydymasPramoninio auskarų vėrimo kainaPramoninis auskarų vėrimasPramoniniai auskaraiPramoninės auskarų auskarų nuotraukosPramoninės štangosAr skauda pramoninį auskarų vėrimą?Šaunūs pramoniniai barai

pramoninis auskarų vėrimas (3)pramoninis auskarų vėrimas (4)pramoninis auskarų vėrimas (5)pramoninis auskarų vėrimas (6)pramoninis auskarų vėrimas (7)pramoninis auskarų vėrimas (8)pramoninis auskarų vėrimas (9)pramoninis auskarų vėrimas (10)pramoninis auskarų vėrimas (11)pramoninis auskarų vėrimas (12)pramoninis auskarų vėrimas (14)pramoninis auskarų vėrimas (15)pramoninis auskarų vėrimas (16)pramoninis auskarų vėrimas (17)pramoninis auskarų vėrimas (18)pramoninis auskarų vėrimas (19)pramoninis auskarų vėrimas (20)pramoninis auskarų vėrimas (21)pramoninis auskarų vėrimas (22)pramoninis auskarų vėrimas (23)pramoninis auskarų vėrimas (24)pramoninis auskarų vėrimas (25)pramoninis auskarų vėrimas (26)pramoninis auskarų vėrimas (27)pramoninis auskarų vėrimas (28)pramoninis auskarų vėrimas (29)pramoninis auskarų vėrimas (30)pramoninis auskarų vėrimas (31)pramoninis auskarų vėrimas (32)pramoninis auskarų vėrimas (33)pramoninis auskarų vėrimas (34)pramoninis auskarų vėrimas (35)pramoninis auskarų vėrimas (36)pramoninis auskarų vėrimas (37)pramoninis auskarų vėrimas (38)pramoninis auskarų vėrimas (39)pramoninis auskarų vėrimas (40)pramoninis auskarų vėrimas (41)pramoninis auskarų vėrimas (42)pramoninis auskarų vėrimas (43)pramoninis auskarų vėrimas (44)pramoninis auskarų vėrimas (45)pramoninis auskarų vėrimas (46)pramoninis auskarų vėrimas (47)pramoninis auskarų vėrimas (48)pramoninis auskarų vėrimas (49)pramoninis auskarų vėrimas (50)pramoninis auskarų vėrimas (51)pramoninis auskarų vėrimas (52)pramoninis auskarų vėrimas (53)pramoninis auskarų vėrimas (54)pramoninis auskarų vėrimas (55)pramoninis auskarų vėrimas (56)pramoninis auskarų vėrimas (57)pramoninis auskarų vėrimas (58)pramoninis auskarų vėrimas (59)pramoninis auskarų vėrimas (60)pramoninis auskarų vėrimas (61)pramoninis auskarų vėrimas (62)pramoninis auskarų vėrimas (63)pramoninis auskarų vėrimas (64)pramoninis auskarų vėrimas (65)pramoninis auskarų vėrimas (66)pramoninis auskarų vėrimas (67)pramoninis auskarų vėrimas (68)pramoninis auskarų vėrimas (69)pramoninis auskarų vėrimas (70)pramoninis auskarų vėrimas (71)pramoninis auskarų vėrimas (72)pramoninis auskarų vėrimas (73)pramoninis auskarų vėrimas (74)pramoninis auskarų vėrimas (75)pramoninis auskarų vėrimas (76)pramoninis auskarų vėrimas (77)pramoninis auskarų vėrimas (78)pramoninis auskarų vėrimas (79)pramoninis auskarų vėrimas (80)pramoninis auskarų vėrimas (81)pramoninis auskarų vėrimas (82)pramoninis auskarų vėrimas (83)pramoninis auskarų vėrimas (84)pramoninis auskarų vėrimas (85)pramoninis auskarų vėrimas (86)pramoninis auskarų vėrimas (87)pramoninis auskarų vėrimas (88)pramoninis auskarų vėrimas (89)„OLYMPUS“ Skaitmeninė kamerapramoninis auskarų vėrimas (91)pramoninis auskarų vėrimas (92)pramoninis auskarų vėrimas (93)

pramoninis auskarų vėrimas (1)pramoninis auskarų vėrimas (3)pramoninis auskarų vėrimas (6)pramoninis auskarų vėrimas (8)pramoninis auskarų vėrimaspramoninis auskarų vėrimas (2)pramoninis auskarų vėrimas (4)pramoninis auskarų vėrimas (5)pramoninis auskarų vėrimas (7)pramoninis auskarų vėrimas (9)pramoninis auskarų vėrimas (10)pramoninis auskarų vėrimas (11)pramoninis auskarų vėrimas (12)pramoninis auskarų vėrimas (13)pramoninis auskarų vėrimas (14)pramoninis auskarų vėrimas (15)pramoninis auskarų vėrimas (16)pramoninis auskarų vėrimas (17)pramoninis auskarų vėrimas (18)pramoninis auskarų vėrimas (19)pramoninis auskarų vėrimas (20)pramoninis auskarų vėrimas (21)pramoninis auskarų vėrimas (22)pramoninis auskarų vėrimas (23)pramoninis auskarų vėrimas (24)