Galutinis antakių vėrimo vadovas

Galvojate pasidaryti antakį? Jūs esate tinkamoje vietoje. Šiame straipsnyje rasite viską, ką reikia žinoti ir apsvarstyti prieš priimant galutinį sprendimą.

antakių pradūrimas

Antakių vėrimo tipai

Pradėkime nuo to, ką apibrėžiame antakių auskarų vėrimu. Populiariausi antakių auskarų tipai yra šie:

 • Vertikalus antakių vėrimas – tai klasikinis variantas, kai papuošalai (iš pradžių išlenkta štanga) vertikaliai eina per bet kurią antakio dalį..

  antakių auskarų vėrimas (53)

 • Horizontalus antakių pradūrimas – jie yra tiesiai virš arba (rečiau) žemiau antakio linijos. Tai yra auskarų vėrimas, o tai reiškia, kad po odos paviršiumi reikia įkišti štapelio formos štangą.

  antakių auskarų vėrimas (60)

 • Auskarų vėrimas – žinomi kaip ašaros, tai išlenktos štangos ar auskarų auskarai, įkišti po išoriniu akies kampučiu. Turime specialų straipsnį apie antakių auskarų vėrimą, jei jus tai domina.

  Uždaryti Antakių auskarų vėrimas iš arčiau

 • Spiralinis antakių pradūrimas -kaip rodo pavadinimas, šis auskarų vėrimas apima kelių skylių sukūrimą išilgai antakio, kad būtų galima įterpti spiralės formos papuošalus.
 • Tilto auskarų vėrimas – nors ant antakio to ir nėra, daugelis tilto auskarų priskiria antakių kategorijai. Šis variantas apima nosies tilto horizontalų pradurtumą. Daugiau informacijos ir nuotraukų rasite šiame straipsnyje.

auskarų vėrimas (22)

Antakių pradūrimas

Pagrindinis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti sprendžiant, kur įdėti auskarą, yra tai, kaip norite, kad jis atrodytų. Jei galvojate apie auskarų vėrimą, tikriausiai jau turite galvoje stilių – taigi tai bus pagrindinis lemiamas veiksnys.

Auskarų vėrimas ir antakių prevencija yra sudėtingesnės procedūros, reikalaujančios didesnio auskarų vėrimo specialisto žinių. Jie taip pat yra skausmingesni nei standartinis vertikalus auskarų vėrimas.

Dauguma antakių auskarų vietų yra saugios. Vienintelė sritis, kurioje reikia būti ypač atsargiems, yra vidinė antakio dalis (arčiausiai veido vidurio). Neteisingas išdėstymas šioje srityje gali pakenkti viršorbitiniam nervui.

Jei planuojate šalia kelių antakių auskarų, dauguma auskarų vėrimo specialistų rekomenduoja juos įsigyti atskirai. Tai reiškia, kad reikia skirti laiko pirmajam auskarui išgydyti prieš gaunant kitą.auskarų vėrimas (40)

Kaip pradurti antakį

Kaip ir visų kitų auskarų vėrimo atveju, pirmas žingsnis yra susirasti patyrusį, gerą reputaciją turinčią auskarų vėrimo specialistą. Nepaisant populiarumo, auskarų vėrimą sunku atlikti teisingai, jie linkę atmesti ir migruoti.

Aptarus jūsų lūkesčius, auskarų vėrėjas turėtų pradėti dezinfekuoti vietą. Tai yra esminis žingsnis siekiant užkirsti kelią infekcijai ir kitoms nemalonioms komplikacijoms, todėl įsitikinkite, kad neleidžiate auskarų vėrėjui tęsti be tinkamų higienos procedūrų.

Tada auskarų vėrimo specialistas pažymės tikslią vietą, kurioje bus padarytos perforacijos. Jei nesate visiškai patenkinti, kur bus jūsų auskarai, dabar laikas kalbėti!

Dabar ateina tikrasis auskarų vėrimas. Priklausomai nuo pasirinkto auskarų tipo, procesas šiek tiek skiriasi.

27

Atliekant standartinius vertikalius auskarus, auskarų vėrėjas greičiausiai naudos instrumentą odai sugriebti, o tada pradurs adatą. Paviršiaus auskarų vėrimas atliekamas adata ar skalpeliu, o mikrodermos – adata arba odos smūgiu.

Perforavus odą, auskarų vėrėjas įdės papuošalą ir pritvirtins jį vietoje.

Galiausiai auskarų vėrėjas turėtų pateikti jums nurodymus, kaip prižiūrėti naująjį auskarą. Atidžiai laikykitės šių nurodymų, kad išvengtumėte komplikacijų.

Kada išgydys mano antakių auskaras?

Daugeliu atvejų gijimo laikotarpis tęsis nuo 6 iki 8 savaičių. Tai gana greitai, atsižvelgiant į tai, kad daugelis kitų auskarų vėrimo užtrunka ilgiau nei tris mėnesius!

auskarų vėrimas (17)

Tinkamai prižiūrėdami auskarą, galite pagreitinti gijimą. Svarbiausia, kad gijimo etape stenkitės neliesti auskarų ir nežaisti su papuošalais.

Naują auskarą turėtumėte valyti fiziologiniu tirpalu (arba kitu auskarų vėrimo profesionalo rekomenduotu produktu). Geras būdas-įpilti tirpalą į stiklinę stiklinę ir uždėti ant auskarų, kad kelias minutes įsigertų..

Vietos valymas yra efektyviausias būdas užkirsti kelią infekcijai.

Atmetimas

Kaip jau minėjome, atmetimas yra gana dažnas antakių auskarų vėrimas.

Atmetimas įvyksta, kai jūsų kūnas atpažįsta auskarą kaip svetimkūnį ir vietoj aplinkinių audinių išgydo papuošalą. Tai lėtas procesas, tačiau galiausiai papuošalai gali būti visiškai išstumti per odą.

Kaip galite įsivaizduoti, atmetimas gali būti skausmingas ir dažnai palieka randus. Nors nėra jokio būdo visiškai išvengti atmetimo, galite sumažinti riziką.

Pirma, auskarų vėrimo meistriškumas bus pagrindinis veiksnys. Daugelis auskarų yra atmetami, nes jie netinkamai įdėti auskarų vėrimo procedūros metu.

Antra, labai padeda tinkamai prižiūrėti auskarą. Jei be reikalo paliesite auskarą arba papuosite papuošalus, neleisite audiniams išgyti ir padidės atmetimo tikimybė.

Kiek kainuoja antakių auskarų vėrimas?

Daugelyje vietų tai kainuos nuo 20 iki 80 USD. Į kainas paprastai neįeina papuošalai, todėl į biudžetą atsižvelkite rengdamiesi susitikimui.

Antakių vėrimo kaina priklausys nuo tikslios vietos, kurioje norite pradurti (pvz., Horizontaliai, vertikaliai, nuo antakių ir pan.), Taip pat nuo auskarų vėrėjo patirties.

Patyrę auskarų vėrėjai linkę imti šiek tiek daugiau, tačiau verta sumokėti šiek tiek papildomai. Kuo daugiau auskarų vėrėjo patirties, tuo mažesnė tikimybė, kad auskarų vėrimas bus perkeltas arba atmestas.

Ar skauda antakių auskarą?

Skausmas, susijęs su antakių vėrimo procedūra, yra bendras rūpestis. Tiesą sakant, jums nereikia jaudintis.

Skausmas antakių srityje yra valdomas beveik visiems. Kiek tai iš tikrųjų skaudės, priklausys nuo jūsų individualaus skausmo slenksčio, tačiau dauguma žmonių jį lygina su jausmu, kai stipriai suspaudžiate antakius tarp nagų.

Tiesą sakant, daugelis moterų praneša, kad antakių pešiojimas yra panašiai ar net mažiau skausmingas, kaip antakių pervėrimas.

Horizontalūs antakiai auskaruose gali būti skausmingesni nei vertikalūs, nes paviršiniai auskarai apskritai labai skauda. Tačiau ši kūno sritis nėra ypač jautri, todėl net paviršiaus štangos įdėjimas turėtų būti gana lengvai valdomas.

Jei vis dar nerimaujate, kaip susitvarkysite su skausmu, būtinai pasiruoškite susitikimui ir būkite geriausios formos. Prieš eidami pradurti, išsimiegokite ir ką nors suvalgykite (net jei dėl streso jaučiatės nejaukiai!), Kad padidėtų cukraus kiekis kraujyje.

Ir svarbiausia, neprakaituokite per daug: blogiausias dalykas tiesiog praeis per kelias sekundes.

Juvelyriniai dirbiniai antakiams

Pradiniai papuošalai

Jei gerai pasirinkote auskarų vėrėją, tada jie geriausiai jums patars dėl pradinių papuošalų.

Titano kreivė štangaIšlenkta štanga

Apskritai, paprasti papuošalai yra geriausias pasirinkimas. Paprastai vertikalių antakių auskarų atveju rekomenduojama pasirinkti 16 gabaritų išlenktą štangą. Tinkamas štangos ilgis priklausys nuo jūsų antakio storio – daugumai žmonių užteks 5/16 ″.

Horizontaliai antakių auskarų vėrimui paprastai reikės paviršiaus štangos tipo auskarų. Vietoj to, kad būtų išlenktas, jis yra kuokštelio formos, su kiekvienu galu stačiu kampu.

Taip pat svarbi pradinio papuošalo medžiaga. Pasirinkus netinkamą medžiagą, gali atsirasti alerginė reakcija ir kitos komplikacijos gydymo proceso metu.

Aukštos kokybės titanas ir auksas (14k arba 18k) yra saugiausias pasirinkimas daugumai žmonių.

Papuošalų keitimas

Kai antakių auskarų vėrimas visiškai užgyja – sveikiname! Atėjo laikas pakeisti papuošalus ir padaryti auskarą tikrai nepakartojamą.

Populiariausi antakių auskarų papuošalų tipai yra šie:

 • Išlenkta štanga – galite išlaikyti pradinę išlenktą štangą arba pakeisti ją į kitą stilių. Jie būna įvairių spalvų, o karoliukai kartais keičiami spygliais ar kitomis formomis.

  15

 • Žiedas – yra trijų rūšių žiedai: nelaisvės karoliukų žiedai, besiūliai ir spragtelėjimai. Nelaisvėje laikomi karoliukų žiedai turi rutulį, jungiantį žiedo galus. Besiūliai žiedai neturi karoliuko, todėl atrodo kiek aptakiau. Spragtelėjimuose yra lankstomas mechanizmas, leidžiantis lengviau atidaryti ir uždaryti žiedą, tačiau jie taip pat yra brangesni nei kitų tipų.

  auskarų vėrimas (49)

 • Pasagos štanga – tai „atviri“ žiedai su kamuoliu kiekviename gale, panašūs į apskritą štangą.
 • Spiraliniai žiedai – šioms susuktoms spiralėms pirmiausia reikia tam tikro tipo auskarų, kad būtų galima patekti į tokio tipo gabalus.

antakių pradūrimas (77) spiralė

Vienas iš papuošalų, kurių reikia vengti antakių auskarų vėrimui, yra tiesi štanga. Tai gerai nešioti retkarčiais, ypač jei turite gana plokščius antakius.

Tačiau daugumai žmonių antakių kreivė reiškia, kad tiesi juosta per daug ištempia odą. Naudojant horizontalius antakių auskarus, jis gali būti atmestas.

Nepriklausomai nuo pasirinkto stiliaus, yra daugybė variantų, kaip pritaikyti auskarą. Nesvarbu, ar norite žiaurios išvaizdos, ar smagiai pradurti antakį, tikrai rasite tai, kas atitinka jūsų poreikius!

33antakių pradūrimas1antakių pradūrimas2antakių pradūrimas332antakių pradūrimas413antakių pradūrimas5antakių pradūrimas6pradurti antakius7168171991011pradurti antakius12142829252634182022352423213031

auskarų vėrimas (1)auskarų vėrimas (3)auskarų vėrimas (4)auskarų vėrimas (5)auskarų vėrimas (6)auskarų vėrimas (7)auskarų vėrimas (8)auskarų vėrimas (9)auskarų vėrimas (10)antakių vėrimas (11)antakių vėrimas (12)antakių vėrimas (13)auskarų vėrimas (14)auskarų vėrimas (15)auskarų vėrimas (16)antakių auskarų vėrimas (18)auskarų vėrimas (19)antakių vėrimas (20)antakių vėrimas (21)auskarų vėrimas (22)auskarų vėrimas (23)antakių vėrimas (24)„OLYMPUS“ Skaitmeninė kameraauskarų vėrimas (26)antakių vėrimas (27)auskarų vėrimas (28)antakių vėrimas (29)auskarų vėrimas (30)auskarų vėrimas (31)antakių vėrimas (32)antakių vėrimas (33)auskarų vėrimas (35)auskarų vėrimas (36)antakių vėrimas (37)antakių auskarų vėrimas (38)antakių vėrimas (39)antakių vėrimas (41)antakių auskarų vėrimas (42)auskarų vėrimas (43)auskarų vėrimas (44)auskarų vėrimas (45)antakių auskarų vėrimas (46)antakių auskarų vėrimas (47)antakių auskarų vėrimas (48)auskarų vėrimas (50)antakių auskarų vėrimas (51)auskarų vėrimas (52)auskarų vėrimas (55)auskarų vėrimas (56)antakių auskarų vėrimas (57)auskarų vėrimas (58)auskarų vėrimas (59)antakių vėrimas (61)antakių vėrimas (62)antakių vėrimas (63)antakių vėrimas (64)auskarų vėrimas (65)antakių vėrimas (66)antakių vėrimas (67)auskarų vėrimas (68)antakių vėrimas (69)antakių vėrimas (70)antakių auskarų vėrimas (72)antakių vėrimas (73)antakių vėrimas (75)antakių auskarų vėrimas (76)auskarų vėrimas (78)antakių auskarų vėrimas (79)antakių vėrimas (80)antakių auskarų vėrimas (81)antakių vėrimas (82)antakių auskarų vėrimas (83)antakių vėrimas (84)auskarų vėrimas (85)antakių auskarų vėrimas (86)antakių vėrimas (87)antakių vėrimas (88)antakių vėrimas (89)antakių vėrimas (90)antakių auskarų vėrimas (91)antakių vėrimas (92)