Galutinis pramoninio auskarų vėrimo vadovas (patarimai + nuotraukos)

Nors pavadinimas „pramoninis auskarų vėrimas“ skamba gana nuobodžiai ir techniškai, tai toli gražu ne tai. Tiesą sakant, tai gali būti unikaliausias ir žaismingiausias auskarų vėrimas. Tai toli nuo įprastų auskarų auskarų, kuriuos gaunate, ir net nuo kitų kremzlių auskarų. Tai, ką jūs gaunate, tikrai sukels galvą tiems, kurie tai mato.

Atsižvelgiant į tai, šiame straipsnyje bus aptarta viskas – nuo pramoninio auskarų vėrimo iki patarimų po priežiūros. Taigi, prieš pradurdami ausis, būtinai perskaitykite šį vadovą.

pramoniniai auskarai

Kas yra pramoninis auskarų vėrimas?

Pramoninis auskarų vėrimas yra ant ausų ir yra kremzlės auskarų vėrimas. Tačiau, skirtingai nei dauguma, tai apima du auskarus, bet vieną papuošalą. Iš esmės viena štanga sujungia abu auskarus. Jis taip pat gali būti vadinamas baro ar pastolių auskaru.

Paprastai auskarai yra maždaug 1,5 colio atstumu vienas nuo kito. Tačiau tai taip pat gali priklausyti nuo jūsų ausų ir pageidaujamos vietos. Į tradicinius pramoninius auskarus įeina du spiraliniai auskarai su viena juosta. Tačiau dabar yra daug galimų būdų tai gauti.

Pavyzdžiui, galite pasirinkti du auskarų auskarus, o juosta bus nustatyta vertikaliai. Arba taip pat galite pasirinkti anti-spiralę ir auskarų auskarą, auskarą su rook ir daith, arba daith ir apatinę kriauklės auskarą.

Kai kurie žmonės turi net keturis auskarus, kuriuos jungia tik vienas papuošalas. Bet tai tik tuo atveju, jei turite ausį. Taip pat yra trijų taškų pramoniniai auskarai.

Už ir prieš

Prieš tiesiog įsigyjant pramoninį auskarą, geriausia žinoti, kokie yra privalumai ir trūkumai.

Argumentai “už”

 • Pramoniniai auskarai labai traukia akį, nes tai ne visi mato. Tai atrodo stulbinančiai, ypač su tinkamais papuošalais.
 • Tai universalus auskaras ir tiks tiek vyrams, tiek moterims. Galite ne tik pasirinkti iš tūkstančių barų, bet ir keletą iš pirmiau minėtų auskarų. Tiek horizontalūs, tiek vertikalūs pramoniniai auskarai vienodai gerai atrodo vyrams ir moterims.
 • Galima rinktis iš daugybės variantų. Jei turite ausį, galite gauti trijų ar keturių taškų auskarus. Tai kažkas, kas tikrai padės išsiskirti iš minios.

Minusai

 • Pirma, sunku gauti kremzlės auskarus. Tai sunkiau nei auskarų auskarų vėrimas ne tik jums, bet ir auskarų vėrimo meistrui. Turite užtikrinti, kad rasite geriausią parduotuvę ir asmenį, kuris atliks darbą.
 • Priežiūra yra daug sudėtingesnė, nes vienu metu prižiūrite du auskarus. Būtina laikytis patarimų, kuriuos jums davė auskarų vėrimo meistras.
 • Jūs tuo pačiu metu gaunate dvi skyles. Tai bus dvigubai daugiau skausmo, dvigubai daugiau diskomforto ir dvigubai sunkiau. Tai gali būti baisu, ypač jei esate gana naujas auskarų vėrimas.

Procedūra

Procedūros žinojimas yra esminė pramoninio auskarų vėrimo dalis. Galite ne tik pasiruošti psichiškai ir fiziškai, bet ir žinosite, ar kažkas negerai. Pavyzdžiui, jūsų auskarų vėrimo meistras nesterilizavo adatų ar strypo. Turite galimybę paskambinti jiems arba išeiti ir pasirinkti kitą specialistą, kuris jums padės.

Beje, štai kas turėtų nutikti:

 1. Auskarų vėrimo meistras turėtų sterilizuoti viską – nuo papuošalų, instrumento ir auskarų vėrimo vietų. Jis taip pat turėtų dėvėti naujas pirštines, kad neužsikrėstumėte.
 2. Auskarų vėrimo vietos bus pažymėtos chirurginiu rašikliu. Paprastai įėjimo ir išėjimo taškai bus sujungti linija, todėl turėsite idėją, kaip tai atrodys. Iki to laiko galite pakeisti savo sprendimą, jei jums nepatinka vieta.
 3. Kai sutiksite su vieta, jis pradės nuo 14 skylių adatos arba tuščiavidurės adatos, kad pradėtų nuo pirmosios skylės. Paprastai jūsų paprašys giliai įkvėpti, kad padėtų atsikratyti skausmo ir nervų. Tada antroji skylė bus pradurta.
 4. Tada ateina papuošalai, jie bus įkišti per abi skyles ir tada bus uždaryti rutuliu viename gale.
 5. Jūsų auskarų vėrimo meistras atliks galutinę dezinfekciją, kad užtikrintumėte, jog nesate užsikrėtę.

Visa procedūra paprastai trunka keletą minučių.

Taip pat žiūrėkite: „Medusa“ auskarų vėrimas: skausmas, gydymas, kaina su 75 ir daugiau idėjų

Ar galiu pramušti save?

Tikėtina, kad jums kyla pagunda pramušti save. Daugelis sakytų, kad auskarų vėrimas nėra sunkus, ypač kai jiems padeda keli draugai. Tačiau prieš pradėdami priimti sprendimą, išmintinga žinoti savo auskarų pliusus ir minusus, nes taip, jūs galite tai padaryti.

Ar rekomenduojame? Ne visai.

Yra daug dalykų, kurie gali suklysti, jei bandysite save pradurti be jokios patirties. Kremzlės auskarų vėrimas yra sunkesnis, nes ši kūno dalis paprastai yra kietesnė nei jūsų ausies lankelis. Be to, jūs turite padaryti du auskarus pramoniniam auskarui. Tai tikrai nėra kažkas, ką galite tiesiog įvertinti. Turite užtikrinti, kad abi skylės papuošalus talpins be jokių nepatogumų.

Be to, auskarų vėrimas gali būti pavojingas jūsų sveikatai. Jums gali kilti pavojus užsikrėsti, jei nenaudosite tinkamai sterilizuotos įrangos arba pamiršite po to nuvalyti rankas ar sterilizuoti. Jūsų aplinka taip pat gali sukelti infekcijas jums to nežinant.

Tačiau jei tikrai pasiryžote tai padaryti patys, tinkamai paruoškite įrangą. Įsitikinkite, kad turite švarias rankas arba net jei galite, naudokite porą latekso pirštinių. Jei galite paprašyti pagalbos, turinčio daugiau patirties, tuo geriau. Tiesą sakant, priversti ką nors kitą tave perverti yra lengviau nei tai padaryti patiems.

Kaip blogai tai skauda?

Jei jums kada nors buvo pradurtos ausies skylutės, žinotumėte, kad tai tikrai neskauda tiek, kiek daugelis mano. Iš pradžių yra šiek tiek žiupsnelis, bet po to tikrai pajusite karščiavimą ausyse. Dar kelias dienas gali jaustis šiek tiek skaudu, bet ne tai, ko negalite pakęsti.

Ar pramoninis auskarų vėrimas yra tas pats?

Iš esmės auskarų kremzlės yra daug skausmingesnės nei auskarų auskarų. Vėlgi, tai nėra pats skausmingiausias dalykas pasaulyje, ir jūs skaudėsite tik kelias minutes po pradinio dūrio. Iš 10, pramoninio auskaro skausmo lygis vidutiniškai yra maždaug 6. Vienintelė problema yra ta, kad jūs gaunate du auskarus vienu metu, todėl tai skamba nervingai.

Be to, kiekvienas žmogus turi skirtingą skausmo tolerancijos lygį. Kai kurie gali nejausti daugiau nei žiupsnelio, o kiti kurį laiką gali jausti didžiulį skausmą.

Norėdami sumažinti stresą, galite paprašyti auskarų vėrimo meistro galimo tirpinančio kremo. Tai šiek tiek padeda, o placebo efektas padarys jį labiau pakenčiamą. Taip pat galite sutelkti dėmesį į papuošalus, o ne pačią procedūrą. pagalvokite, kaip tai galų gale atrodys gerai. Arba galite pradėti kvėpavimo pratimus, kad nuramintumėte save. Kai kurie netgi vartoja ibuprofeną, kad padėtų susidoroti su skausmu.

Jei jums labai sunku vienu metu padaryti du auskarus, pirmiausia galite padaryti pirmąjį ir leisti jam išgyti. Tada galite padaryti antrą kartą ir iki to laiko įterpti juostą.

Kiek laiko užtrunka, kol išgydo?

Gydymo laikas kiekvienam žmogui skiriasi. Tai priklauso nuo jūsų kūno ir jūsų sveikatos, taip pat nuo to, kaip kruopščiai dirbate po to.

Yra laimingų žmonių, kurie greitai pasveiksta. Pramoninis auskarų vėrimas užtruks mažiausiai mėnesį ar du, kol jie visiškai pasveiks. Tačiau kai kurie yra lėtai gydantys ir gali užtrukti nuo trijų iki penkių mėnesių. Jei nesate toks atsargus, kai pasirūpinsite vėlesne priežiūra, gali tekti laukti daugiausiai devynis mėnesius, kol auskarai bus visiškai išgydyti.

Vienas dalykas, į kurį turite atkreipti dėmesį, yra tai, kad jūsų auskarai gali išsipūsti arba gali skaudėti praėjus maždaug dienai po procedūros. Tai visiškai normalu ir po kelių dienų turėtų išnykti.

Jei norite pakeisti savo papuošalus, geriausia leisti jiems visiškai išgyti. Taip pat galite pasitarti su savo auskarų vėrimo meistru, ar dabar galite pakeisti savo.

Ar galiu pradurti abi ausis?

Pramoniniai auskarai yra neįtikėtinai stulbinantys, kad jums gali kilti pagunda jį turėti ant abiejų ausų. Ir tai visiškai gerai. Galų gale, jūs galite nuimti barą ir naudoti atskirus papuošalus, kad jis atrodytų mažiau šventinis nei baras.

Bet ar gerai, kad abi ausys būtų pradurtos vienu metu??

Vėlgi, tai priklauso nuo žmogaus, tačiau gali būti labai sunku iš karto pradurti dvi ausis. Atminkite, kad pramoniniam auskarui reikia bent dviejų auskarų. Pradurti abi ausis gali būti labai nepatogu ne tik procedūros metu, bet ir po jos.

Pirma, nerekomenduojama miegoti ant naujų auskarų. Jei pradurta kairioji ausis, įsitikinkite, kad miegate dešinėje pusėje ir atvirkščiai. Priešingu atveju tai gali būti labai nepatogu ir trukdyti jūsų auskarų gijimo procesui.

Dabar pradurtos abi ausys riboja jūsų miego padėtį. Tai reiškia, kad galite gulėti tik ant nugaros ar pilvo. Per daug patogiai elgtis per ateinančius kelis mėnesius nėra galimybės.

Tai reiškia, kad lėtai imkitės proceso. Rekomenduojame pirmiausia jį laikyti ant vienos ausies ir leiskite jam visiškai išgydyti. Galbūt tuo metu, kai jūsų ausis užgis, jūs persigalvojote ir norite kitokio auskarų.

Kokius papuošalus galiu naudoti?

Pramoninės auskarų ausinės naudoja juostą, kad sujungtų dvi ar daugiau skylių. Jei tai ne baras, tai tikrai nevadinama pramoniniu auskaru ir jums lieka skirtingos auskarų rūšys. Beje, šiam tam tikram auskarų tipui gali būti naudojama tik juosta. Geros naujienos yra tai, kad galite rasti daug skirtingų ir unikalių papuošalų, atitinkančių jūsų stilių.

Tačiau galite pasirinkti nenešioti strypo auskarų visą ausies gijimo laiką. Galite paprašyti auskarų vėrimo meistro atskirų papuošalų. Galite rinktis iš labretų, nelaisvėje esančių karoliukų žiedų, mini išlenktų štangų, besiūlių žiedų arba trumpų tiesių štangų. Žinoma, kiekviena iš šių kategorijų turi skirtingus stilius – nuo paprastų iki kūrybiškesnių kūrinių.

Kai ausys užgis, galite grįžti pas auskarų vėrimo meistrą ir pakeisti jį į baro auskarą. Jūs netgi galite tai padaryti patys.

Ar dėvėti atskirus auskarus naudinga gydymui?

Kremzlės auskarai kurį laiką gali išlikti švelnūs po to, kai juos pradurta. Jūs netgi galite tikėtis, kad net po mėnesio ar dviejų jis šiek tiek skaudės, ir tai yra visiškai normalu. Kremzlės gijimas užtrunka ilgiau, palyginti su auskarų vėrimu.

Tai reiškia, kad gijimo proceso metu dėvėti atskirus papuošalus gali padėti. Dažnai tai yra patogiau nei turėti juostą, kuri netyčia palietus nuolat tempia abi skyles. Šio tipo papuošalai taip pat linkę labiau paveikti paveiktą vietą, ypač miegant. Gydymas gali užtrukti ilgiau nei dėvėti atskirus auskarus.

Kitas atskirų auskarų naudojimo privalumas yra tai, kad jie neleidžia plaukams susipainioti ant papuošalų. Tai dažnai atsitinka, kai nešiojate štangą ir turite ilgesnes spynas. Bet jei primygtinai norite dėvėti pramoninę štangą, įsitikinkite, kad plaukai visada yra surišti, ypač miegant.

Patarimai po priežiūros

Priežiūra yra svarbiausia pramoninio auskarų vėrimo dalis. Šiek tiek tingėkite ir galiausiai maždaug metus laukite, kol auskarai visiškai išgydys. Ir tai, jei jums pasisekė. Daugelis kenčia nuo infekcijų, nes jie rimtai nežiūri į tolesnę priežiūrą.

Beje, jūs turite užtikrinti, kad auskarai visada būtų švarūs. Be to, čia yra dar keli patarimai po priežiūros:

Valymas

Svarbu kiekvieną dieną valyti auskarus. Tai padeda išvengti bakterijų kaupimosi, kurios gali sukelti infekcijas. Geriausia valymo priemonė yra purškiama jūros druska, kurią galite nusipirkti bet kurioje vaistinėje arba auskarų vėrimo parduotuvėje. Taip pat galite pasigaminti namuose.

Tiesiog sumaišykite ketvirtadalį šaukštelio jūros druskos su 8 uncijomis šilto vandens. Maišykite, kol druska ištirps. Kai tai padarysite, galite paimti medvilnės kamuoliuką ar pumpurus ir pamerkti į jūros druskos mišinį. Tada tiesiog nuvalykite paveiktą vietą.

Prieš atlikdami šią procedūrą, įsitikinkite, kad jūsų rankos taip pat yra švarios.

Neliesti

Gydymo metu nelieskite auskarų ir papuošalų. Nesukite ir nesureguliuokite. Jei norite atlikti pakeitimus, pavyzdžiui, pakeisti papuošalus, pirmiausia pasitarkite su auskarų vėrimo meistru. Niekada nebandykite to padaryti savarankiškai ar nuimkite papuošalų, ypač pirmąsias kelias savaites ir porą mėnesių.

Jei įmanoma, nemiegokite ant naujų auskarų. Apsupkite save pagalvėmis, kad jaustumėtės tarsi gulėtumėte ant nugaros.

Be to, būkite atsargūs, kai šukuosite plaukus ar maudysitės vonioje. Kiek įmanoma, sumažinkite kontaktą. Vonios metu naudokite ekologiškus ir švelnius produktus, kad net jei jie pasiektų jūsų auskarus, jie nesudirgtų.

Papuošalų keitimas

Jei jūsų auskarų vėrimo meistras davė jums signalą, kad reikia pakeisti papuošalus, jūsų ausys vis tiek gali jaustis jautrios. Taigi, jei norite pakeisti auskarus, tiesiog porą minučių pamerkite ausis karštu vandeniu. Tai gali labai palengvinti procedūrą. Tiesiog įsitikinkite, kad vanduo nėra pakankamai karštas, kad sudegintų jautrias ausis.

Nusivalykite rankas ar net mūvėkite lateksines pirštines, jei norite būti tikrai saugūs. Švelniai atsukite papuošalų galus ir lėtai nuimkite abu galus. Prieš keisdami auskarus, taip pat turėtumėte dezinfekuoti vietą. Dar geriau dezinfekuoti pačius papuošalus, kad būtumėte ypač saugūs.

Panaikindami pirmuosius auskarus, švelniai įsidėkite kitą papuošalą. Tikriausiai pajusite šiek tiek diskomforto ar net skausmo, kai išimsite auskarus ir įdėsite naują. Tai visiškai normalu.

Pakeitę pramoninę štangą, paskutinį kartą dezinfekuokite vietas.

Infekcijos

Infekcijos yra turbūt baisiausias košmaras visiems, kam ausys pradurtos. Tai gana įprasta ir gali būti priežiūros trūkumo rezultatas arba jei nežinote apie savo nešvarią aplinką. Tai gali sukelti bakterijos, kai netinkamai dezinfekuojate arba dažnai laikote auskarus nešvariomis rankomis.

Auskarų infekcija turi keletą simptomų:

 • Paraudimas
 • Patinimas
 • Geltonos išskyros
 • Niežėjimas
 • Deginimas
 • Švelnumas
 • Skausmas

Kai patiriate bet kurį iš šių dalykų, geriausia pasitarti su gydytoju. Jie turės paskirti antibakterinius vaistus-geriamuosius ar kremus. Svarbu tai padaryti iškart, kai tik įtariate infekciją, kitaip ji gali pablogėti, apsunkinti gijimą ir netgi sukelti sunkias infekcijas, kurios gali turėti įtakos jūsų bendrajai savijautai.

Kad išvengtumėte auskarų infekcijos, atidžiai sekite mūsų patarimus po priežiūros. Svarbiausia – išlikti švariam.

Kiek kainuoja pramoninis auskarų vėrimas?

Gana sunku apskaičiuoti pramoninių auskarų vėrimo kainą. Atsiranda tam tikrų veiksnių. Yra auskarų vėrimo meistro reputacija, kurioje yra auskarai, ir papuošalai, kuriuos naudojote.

Apskritai, auskarų vėrimo parduotuvės mieste yra linkusios mokėti daugiau nei kaime ar mažuose miesteliuose. Be to, labiau gerbiami auskarų vėrimo meistrai taip pat moka daugiau. Šie žmonės turi daugiau patirties ir yra laikomi gerai žinomais pramonėje.

Kiekvienas papuošalas taip pat turi skirtingą kainų diapazoną. Fancier tipai yra brangesni, tačiau retai gijimo metu dėvi ką nors įmantraus. Jūs pasirenkate tarp juvelyrinių dirbinių kūrimo, kad juos būtų patogiau dėvėti.

Į jūsų mokamą kainą taip pat gali būti įtraukti jūsų auskarų vėrimo produktai. Paprastai tai yra priežiūros po jūros druskos purškalai auskarų valymui. Arba galbūt nusipirkote papildomų papuošalų.

Tačiau bendras kainų diapazonas yra nuo 30 iki 90 USD. Galite tikėtis, kad kainos pakils, tačiau paprastai jos nenukrinta žemiau minimalių išlaidų.

Norėdami sužinoti kainų diapazoną, paskambinkite šalia esančioms parduotuvėms ir paprašykite sąmatos.

Kaip rasti auskarų parduotuvę

Dažniausiai, prieš nuspręsdami, turėsite pasitarti su įvairiomis kitomis parduotuvėmis ir auskarų vėrimo meistrais. Tai teisinga. Be klausimo, kiek tai jums kainuos, taip pat turite su jais pasikalbėti apie procedūrą. Įsitikinkite, kad tinkamai ištyrėte geriausias netoliese esančias vietas.

Vienas iš geriausių būdų rasti tinkamą auskarų vėrimo parduotuvę ar asmenį yra rasti siuntimą. Jei pažįstate ką nors, kam yra auskarų, klauskite, iš kur jie tai padarė. Kai turėsite šių parduotuvių sąrašą, paskambinkite joms ir paklauskite, ar jos gamina pramoninius auskarus.

Dar geriau, jei gausite siuntimą iš asmens, kuris iš tikrųjų turi pramoninį auskarą. Tokiu būdu galite jų paklausti, kokia buvo patirtis. Jei taip pat pažįstate žmogų, kuriam ausys pradurtos, paklauskite, ar galite ateiti kartu. Turėsite pasiteisinimą patys patikrinti vietą ir patikrinti jų švarą ar klientų patirtį.

Tačiau nesustokite, skaitydami klientų atsiliepimus taip pat galite padėti priimti sprendimus. Šias apžvalgas galima rasti internete jų svetainėje arba kitose kuruojamose svetainėse.

Išvada

Pramoninis auskarų vėrimas yra vienas įspūdingiausių kūno piešinių. Tačiau tai gali būti šiek tiek šventinė, ypač su puošniais papuošalais. Galbūt norėsite priprasti prie įvairių žmonių dvigubo žvilgsnio pakeliui į darbą ar namus. Bet visa tai yra žavesio dalis, kai ausys pradurtos.

Tačiau prieš įsigydami pramoninį auskarą, būtinai atlikite daug tyrimų. Tokie vadovai padeda jums gerai žinoti procedūrą ir kitus privalomus dalykus.

Be patarimų, taip pat norime pasidalinti nuostabiu auskarų įkvėpimu visiems, kurie planuoja jį gauti!