Galutinis „Tragus“ auskarų vėrimo vadovas

Subtilus ir originalus „Tragus“ auskarų vėrimas neseniai išpopuliarėjo dėl galimos naudos sveikatai.

Nesvarbu, ar svarstote apie „Tragus“ auskarų vėrimą, nes jis atrodo šauniai, ar kaip galimą priemonę, mes jums padėsime!

Šiame straipsnyje sužinosite viską, ką reikia žinoti apie „Tragus“ auskarus, ir pamatysite nuostabių pavyzdžių mūsų galerijoje.

tragus auskarų vėrimas iš mėlynos smeigės

Kas yra tragus auskarų vėrimas?

Pradėkime nustatydami šio auskaro vietą. Net jei žodis „tragus“ jums nieko nereiškia, jūs tikrai matėte šį auskarą kitiems.

Tragas yra ant ausies. Žodis reiškia mažą kremzlės gabalėlį šalia ausies angos. Viskas!

Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, yra dar vienas auskaras, vadinamas „anti-tragus“, priešingoje pusėje yra tragus auskaras.

Anti-tragus procedūra ir tolesnė priežiūra yra tokia pati kaip ir auskarų vėrimui, taip pat papuošalų parinktys.

Šoninėje pastaboje, auskarų tragus kartais klaidingai vadinami „trachėjos auskarais“. Tiesą sakant, trachėja yra… kvėpavimo takas, kuris tikrai nėra kūno dalis, kuri gali būti praduriama.

Paviršiaus auskarai

Paviršiaus auskarų auskarai (paveikslėlyje dešinėje nuo tragus) yra skirtingi. Kaip rodo pavadinimas, jie yra auskarų paviršiai.

Vertikalus „Tragus“ auskarų vėrimas

Norėdami sukurti auskarą, auskarų vėrėjas po odos paviršiumi įkiša štapelio formos štangą. Matomi tik juostos galai, tik tiek, kad būtų galima užsukti karoliukus iš abiejų galų.

Paviršiaus tragus auskarų vėrimas nėra kremzlės auskarų vėrimas ir techniškai nėra ausų auskarų vėrimas.

Likusioje šio straipsnio dalyje kalbama apie standartinius „Tragus“ auskarus, todėl apžvelkime kai kuriuos pagrindinius paviršiaus auskarų taškus čia:

 1. Procedūra – auskarų vėrimo procedūra skiriasi tuo, kad auskarų vėrėjas gali naudoti skalpelį, o ne adatą (nors adatos metodas taip pat yra galimybė). Skalpelio metodas, stebėtinai, paprastai yra mažiau skausmingas nei adata.
 2. Gydymo laikas – paviršiniai tragus auskarai užgyja vidutiniškai 3 mėnesius. Tačiau tai skiriasi kiekvienam asmeniui ir kartais visiškai išgydyti gali prireikti net 9 mėnesių.
 3. Kaina – auskarų vėrimas yra sudėtingesnis ir todėl kainuoja šiek tiek daugiau – paprastai nuo 50 iki 100 USD.
 4. Papuošalai – dėl šio auskarų pobūdžio galima naudoti tik paviršines štangas. Lenktos arba, dar blogiau, tiesios štangos netinka, nes padidina atmetimo riziką. Populiariausios yra nuo 14 iki 18 gabaritų kuokštelinės štangos, o ilgis priklausys nuo jūsų ausies anatomijos.
 5. Rizika – paviršiniai „Tragus“ auskarai atmetami dažniau nei standartiniai „Tragus“ auskarai. Atmetimas įvyksta, kai jūsų kūnas nusprendžia išstumti papuošalą per odą, o ne išgydyti aplinkinius audinius, dažnai sukeldamas randus.

Mikroderminiai auskarai

Taip pat galima gauti a mikroderminis auskarų vėrimas tragus srityje, toje pačioje vietoje, kur paviršiaus tragus pavaizduotas aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Peržiūrėkite mūsų specialų straipsnį apie mikroderminius auskarus, kad sužinotumėte daugiau.

Tragus auskarų vėrimo procedūra

Auskarų vėrimo procedūra daug kuo nesiskiria nuo kitų auskarų vėrimo.

Dezinfekcija – auskarų vėrimo specialistas turėtų pradėti kruopščiai dezinfekuoti vietą. Tai yra esminis žingsnis – be jo infekcija tampa labai tikėtina.

Saugumo sumetimais neleiskite auskarų vėrimo angos dezinfekuoti. Jie taip pat turėtų mūvėti pirštines.

Žymėjimas – su chirurginiu žymekliu auskarų vėrėjas pažymės tikslią vietą, kurioje bus pradūrimas. Tai yra jų pačių nuoroda ir jūs galite patikrinti, ar esate patenkinti vieta.

Auskarų vėrimas – auskarų dūrio skylė pradurta adata. Tikėkitės garsių garsų, nes jie veikia taip arti jūsų ausies kanalo, ir intensyvaus spaudimo.

Atminkite, kad vietoj adatos negalima naudoti auskarų pistoleto. Audinių pažeidimas ir infekcija yra daug labiau tikėtini, jei naudojamas auskarų pistoletas, todėl niekada neturėtumėte leisti auskarų vėrėjui naudoti nieko, išskyrus adatą.

Papuošalų įterpimas – auskarų vėrėjas įdės jūsų pasirinktą papuošalą į tragus ir pritvirtins jį vietoje.

Štai ir viskas! Auskarų vėrėjas turėtų dar kartą dezinfekuoti vietą, tada duoti jums priežiūros nurodymus ir nusiųsti jus su visiškai nauju „Tragus“ auskaru.

Ar kiekvienas gali gauti auskarą „Tragus“?

Kiekvieno žmogaus ausys atrodo šiek tiek kitaip. Galbūt pastebėjote, kad kai kurių žmonių skiltys yra ilgesnės, o kai kurių – trumpesnės, ne kiekvieno tragus yra vienodai ryškus.

Jei jūsų tragus yra per mažas, gali būti neįmanoma jo saugiai pradurti. Gali būti, kad auskarų vėrėjui nepakanka vietos su adata, ir (arba) kremzlė gali būti per maža, kad būtų galima laikyti auskarą.

Jei paaiškėja, kad jūs negalite gauti auskarų tragus, kaip jūsų auskarų vėrėjas alternatyvų. Pavyzdžiui, galite gauti anti-tragus, daith ar bokštą.

Be to, paviršiniai ir mikroderminiai auskarai (aprašyti aukščiau) yra įmanomi visiems, nepriklausomai nuo ausies formos.

katės tragus auskarų vėrimas

Tragus auskarų gijimas ir priežiūra

Kremzlės auskarų gijimas trunka gana ilgai. The tragus auskarų gijimo laikas yra nuo 3 iki 9 mėnesių, nors kartais visiškai išgydyti gali prireikti net metų.

Šiuo metu yra keli tragus auskarų gijimo etapai. Auskarų vėrimo vieta bus raudona, šiek tiek patinusi ir galbūt skausminga pirmąsias porą savaičių.

Po to diskomfortas turėtų palaipsniui mažėti. Auskarų vėrimas liks švelnus, gali atsirasti nedidelių išskyrų.

Gali būti sunku tiksliai žinoti, kada auskaras visiškai užgyja – ir tai turite žinoti, jei planuojate keisti papuošalus.

Pirmą kartą keisdami papuošalus iš originalaus kūrinio, geriausia apsilankyti auskarų vėrimo studijoje. Auskarų vėrimo profesionalai galės patikrinti, ar jūsų auskarų gijimas išgydė, ir padės saugiai pakeisti papuošalus.

Kadangi kraujotaka ir kremzlės cirkuliacija yra ribota, „Tragus“ auskarai kelia didesnę infekcijos riziką. Būtinai laikykitės „Tragus“ auskarų priežiūros gairės siekiant sumažinti bet kokių komplikacijų riziką.

dramblio trago auskarų vėrimas

„Tragus“ auskarų vėrimo kaina

„Tragus“ auskarų vėrimas jums kainuos apie 30–50 USD už procedūrą, pridėjus papuošalų kainą.

Kaip ir bet kuris kitas auskarų vėrimas, pagrindinis veiksnys, lemiantis kainą, yra auskarų vėrimo meistriškumas. Natūralu, kad nereikia stengtis sutaupyti pinigų tokiam svarbiam (ir sudėtingam) dalykui kaip kūno modifikavimas.

Pasirinkite profesionalą, turintį „tragus“ auskarų vėrimo patirties, aukštus higienos standartus ir gerai įrengtą studiją. Pirma, tai padės įsitikinti, ar esate patenkintas baigtu auskarų vėrimu. Antra, tai sumažins riziką, susijusią su auskarų vėrimu, pvz., Infekcija.

Tačiau atminkite, kad kaina ne visada atspindi kokybę. Prieš susitikdami pasinaudokite kitų atsiliepimais ir rekomendacijomis.

tragus širdies žiedo auskarų vėrimas

Skaudantis trago skausmas

Nenuostabu, jei išgirsite, kad auskaro tragus skausmas priklauso nuo jūsų individualios tolerancijos.

Kai kurie žmonės gali geriau valdyti skausmą nei kiti, o kai kurie mano, kad tam tikros jų kūno vietos yra ypač jautrios skausmui.

Todėl sunku vienareikšmiškai atsakyti, kaip labai skauda auskarą.

Dauguma žmonių, kuriems buvo atlikta procedūra, mano, kad tai yra valdoma, dažnai labiau nepatogu nei skausminga.

Kai praduriamas tragus, auskarų vėrėjas turi stumti adatą per kietą kremzlę. Spaudimas dažniausiai yra atsakingas už tai, kad patirtis būtų nepatogi.

Nepriklausomai nuo jūsų skausmo tolerancijos, atminkite, kad pats auskarų vėrimas užtruks tik porą sekundžių. Trage yra nedaug nervų galūnių, todėl skausmas ilgai nebus intensyvus.

širdies formos tragus auskarų vėrimas

Galima nauda sveikatai

Galbūt girdėjote apie „Tragus“ auskarų naudą sveikatai. Tiksliau, yra keletas įrodymų, kad jie gali padėti palengvinti migreną.

Šios teorijos idėja kyla iš akupunktūros. Akupunktūra yra gydymas, kurio metu adatos dedamos į tam tikrus kūno spaudimo taškus, kad stimuliuotų nervus ir padėtų spręsti įvairias sveikatos problemas..

Vienas iš nervų, kuris gali būti stimuliuojamas migrenos skausmui malšinti, yra klajoklinis nervas, einantis per tragus. Tyrimai įrodo, kad klajoklio nervo akupunktūra gali padėti sergant depresija ir epilepsija – mokslininkai vis dar stengiasi išsiaiškinti, ar ji gali gydyti migrenos skausmą.

tragus stud auskarų vėrimas

Taigi, tam tikra prasme, pradurtas tragus yra būdas visam laikui stimuliuoti klajoklio nervą ir, tikiuosi, padėti nuo migrenos. „Daith“ auskarų vėrimas yra dar viena procedūra, skatinanti tą patį nervą, taip pat manoma, kad tai naudinga sergantiems migrena.

Atminkite, kad to įrodymai yra anekdotiniai, ty jokie moksliniai tyrimai to nepatvirtino. Daugelis žmonių sako, kad tai padeda, tačiau mokslininkai nepasakė, kad tikrai padeda.

Dienos pabaigoje, jei norite atlikti procedūrą ir pasirūpinti auskarų vėrimu, nėra jokios žalos bandyti. Nėra galutinės migrenos priemonės, todėl daugelis žmonių mano, kad verta išbandyti visus galimus metodus.

„Tragus“ auskarų papuošalai

Priklausomai nuo ausies formos ir trago dydžio, auskarų vėrimo specialistas galės patarti dėl pradinių papuošalų.

Apskritai, yra dvi pagrindinės papuošalų kategorijos: smeigtukas ir tragus lankas.

Kai kurie žmonės taip pat naudoja mažas štangas. Jie yra perspektyvus pasirinkimas, nors jiems gali būti nepatogu, jei jie per daug išsikiša vidinėje pusėje.

Auskarų vėrimo tragiškas juodas štanga

Auskarų vėrimo tragas

Smeigtukai yra populiariausias variantas, iš dalies todėl, kad jie gali būti patogesni, atsižvelgiant į jūsų ausies formą.

Kalbant apie struktūrą, yra dviejų tipų smeigės: su plokščia atrama ir su apvaliu karoliuku gale.

Jei vidinėje tragus auskarų pusėje nėra daug vietos, plokščia atrama bus geresnis pasirinkimas.

Jūs to nepajusite, ypač dėvėdami ausines.

„Tragus Piercing Fire Opal“

Žinoma, smeigės būna įvairių formų ir rūšių – nuo paprastų metalų ar brangakmenių iki sudėtingų formų.

Vieno „Tragus“ auskarų vėrimas

Rankų darbo sidabro sidabro dramblio žiedas

Tragus auskarų lankas

Yra trys tragus auskarų lankų tipai:

 • Nelaisvėje laikomi karoliukų žiedai – jie turi karoliuką, kuris laiko žiedo galus. Karoliukas ir žiedas gali būti dekoratyvūs arba paprasti.

  Kairysis „Tragus“ auskarasGeltono aukso „Tragus“ auskaras

 • Besiūliai lankai – jie neturi karoliuko galams sujungti. Jie yra paprastesni nei nelaisvėje laikomi karoliukų žiedai ir atrodo aptakiau.

  Mielas auskaras Tragus

 • Šarnyriniai žiedai – jie užsifiksuoja naudojant šarnyrinį mechanizmą, pritvirtindami žiedą į vietą. Paprastai jie yra šiek tiek brangesni nei kitų tipų tragus.

Paskutiniai žodžiai

Tai viskas! Tikimės, kad čia radote atsakymus į visus klausimus apie „Tragus“ auskarus. Dabar mėgaukitės mūsų „Tragus“ auskarų papuošalų galerija – sėkmės ieškant geriausių jūsų stiliui tinkančių kūrinių!

Rožinio aukso „Tragus“ deimantinis žiedasSidabrinė maža „Swirl Tragus“ ausų rankogalė„Pasidaryk pats“ „Tragus“ ausų rankogaliai„Tragus“ ausų žiedasAuskaras „Tragus“Tragus auskarų žiedai„Tragus Pearl“ papuošalaiAuskarų vėrimas į kairęTragus širdies auskarų vėrimasTragus širdies žiedas„Tragus“ lapų auskarų vėrimas„Tragus Lobe“ gėlių auskarų vėrimas„Tragus“ auskarų vėrimas

„Opal Four Ball Trinity Tragus“ srieginis kaištisGėlių „Tragus“ lankelis auskaras 14K kietas rožinis auksas, rankų darbo„Tragus 14K Gold“ užpildyta 5 mm gėlė su 2 mm tikru turkio akmeniuAuskarų vėrimas sidabro širdyje„Infinity“ rankų darbo sidabrinis „Tragus“ auskarasAuskarų vėrimas į kairįjį tragąMielas auskarų vėrimas širdyjeAuskarų auskarų vėrimas„Extreme Tragus“ auskarų vėrimasKremzlės žuvies auskarų vėrimasCat Tragus auskarų vėrimasŠtangos štangos auskaraiMėlynas „Opal Tragus“ auskarų lankelisMėlynas ausies auskarų vėrimas TragusKremzlės auskarų vėrimas