Kremzlės auskarų vėrimas: viskas, ką reikia žinoti prieš įsigyjant (2021 m.)

Iš visų kūno modifikacijų ir auskarų vėrimo kremzlės yra viena iš daugelio populiarių modifikacijų, kurias pasirenka dauguma žmonių. Jis buvo ten amžius ir padarytas teisingai; auskarų vėrimas gali pakeisti išvaizdą. Įvairių dizainų ir patrauklumo papuošalai taip pat naudojami auskarai, kad jie taptų unikalūs. Tačiau geriausia, kad naujokai sužinotų daugiau apie šį kūno pakeitimą prieš pasirinkdami vieną. Ir jei jūs rimtai žiūrite į tokį kremzlės auskarų vėrimą ir norite tai padaryti, šis įrašas padės atsakyti į visus jūsų klausimus apie šiuos auskarus.

Kodėl žmonės renkasi kremzlės auskarų vėrimą

Tam tikri dalykai gali paskatinti ką nors apsispręsti pradėti auskarų vėrimą, net ir suprantant, kad dėl to gali atsirasti kraujavimas iš kremzlės. Daugeliu atvejų tai gali neįvykti ir visiškai priklauso nuo asmens ar profesionalus auskarų tvarkymas.

Žmonės gauna auskarus įvairiose kūno vietose. Tačiau nors kai kurie yra gana paprasti, kai kurie yra labai ekstremalūs ir bauginantys. Nėra jokių abejonių, kad auskarai gali atrodyti gražūs ir įkvepiantys, kai jie atliekami teisingai. O pasirinkimas, kur durti, priklauso nuo konkretaus asmens gyvenimo būdo ir pageidavimų. Taigi štai priežastys, dėl kurių žmonės praduria kremzles.

 • Patinka, kaip tai atrodo kitiems

Kai kurie žmonės įsimylėjo auskarus, kuriuos mato ant kitų, ir susidomėjo. Tokie žmonės nesusimąsto, ar kurį laiką gali kilti skausmas ar diskomfortas, nes jų protas aptemęs, kaip pasidaryti auskarus ant jų.

Auskarų vėrimas gali pakeisti asmens išvaizdą. Ir atrodo žavingai, kai naudojami tinkami papuošalai. Nuo 1990 -ųjų ji buvo neatsiejama pagrindinės srities dalis. Taip pat padaugėjo asmenų, ypač jaunų suaugusiųjų, kuriems kasdien praduriamos kremzlės ir kitos sritys.

 • Dvasinės ar poetinės priežastys

 

Auskarai gali būti dėl dvasinių ar poetinių priežasčių. Mes visi turime skirtingus tikėjimus ir religijas. Ir kartais elgiamės pagal mūsų religinius įsipareigojimus. Kai kurios gentys mano, kad auskarų vėrimas yra įprastas dalykas jų kultūroje. Tai kultūrinė ir gali reikšti kažką labai svarbaus jiems.

 • Svarbiam įvykiui ar veiklai atminti

Auskarų vėrimas kai kuriems žmonėms gali turėti daugiau reikšmės, nei tik pakeitimas išvaizdai pagerinti. Išgąsdinimas ar papuošalai, įdėti į pradurtą vietą, gali reikšti kažką reikšmingesnio asmeniui. Tai reiškia, kad kai kurie žmonės gauna auskarus, kad pažymėtų reikšmingo įvykio, įvykusio jų gyvenime, datą. Jiems tai gali būti tragiška ar laiminga akimirka.

 • Saviraiška

Kai kurie žmonės, norėdami padaryti pareiškimą, eina auskarus. Jie gali norėti, kad kiti žinotų, jog yra drąsūs arba nori išsiskirti. Jie praėjo per skaudantis kremzlės skausmas, ir taip gali drąsiai atlaikyti viską, ką jiems meta gyvenimas.

Saviraiška gali būti susijusi su jų kūrybiškumu. Kūrybinės pramonės ar pramogų industrijos asmenys, norėdami parodyti, kokie jie kūrybingi, ieško skirtingų auskarų dizaino.

 • Kad atrodytumėte šiek tiek unikalus ir kitoks nei kiti

Tiesą sakant, dauguma auskarų atrodo patrauklesni nei kiti. Tai susiję su kūno dalimi, ant kurios jie yra, arba su papuošalais, padėtais ant pradurtos vietos. Dauguma žmonių ieško papuošalų, kurių spalva jiems patinka. Kai kurie taip pat renkasi papuošalus, kurie dera prie jų suknelės spalvos, kad atrodytų patrauklesni ir nepakartojami.

Tačiau pagrindinė priežastis, kodėl žmonės renkasi auskarų vėrimą, yra jų išvaizdos pagerinimas. Tačiau yra ir kitų priežasčių, kaip mes aiškiai pasakėme.kremzlės pradūrimas   

The rūšių kremzlės auskarų, kuriuos galite gauti

Kremzlės yra minkštesnė kūno dalis nei kaulai. Bet jis yra šiek tiek sunkesnis nei kūnas. Taigi to nereikėtų painioti su juo. Ir dvi sritys, kurias galite pradurti, yra ausis ir nosis.

Ausų kremzlės auskarų vėrimas

Ausyje yra daug kremzlių. Atrasite, kad minkšta apatinė ausies dalis yra ta dalis, kurioje nėra kremzlių. Jis tiesiog mėsingas ir švelnus. Tačiau čia yra sritys, kuriose galima gauti ausų kremzles.

Sraigtas

Sraigtas yra ant išorinio ausies krašto. Tai yra jūsų išorinės ausies kreivė, žinoma kaip auskaras. Priklausomai nuo asmeninių pageidavimų, galite pradurti apatinę arba aukštesnę spiralės dalį.

Spiralinis auskarų vėrimas yra toks populiarus ir gerai pažįstami ausų auskarus darančių žmonių. Daugelis netgi vadina tai kremzlės auskarų vėrimu. Pramoninis auskarų vėrimas apima du spiralinius auskarus, sujungtus su aparatūra, paprastai vadinama juosta.

Žmonės, kurie nemėgsta demonstruoti, kad jiems pradurta ausis, eina į spiralės auskarą ir po plaukais. Auskarų vėrimas šioje srityje suteikia galimybę jį paslėpti, kai nenorite, kad kiti tai pastebėtų, ir parodyti, kai supakuojate plaukus.

 • Antihelix

Anti-spiralė yra iškilusi kremzlė ausyje, kuri yra išlenkta spiralės viduje. Sritis, kurioje ji įgijo lenktą formą po spirale, yra buožas.

 • Tragusas

Tragus yra tas atvartas, kuris atskiria ausies kanalą nuo veido. Ši kremzlė yra šiek tiek stora ir idealiai tinka auskarų vėrimui. Ši sritis yra labai ryški ir puikiai tinka tiems, kurie mėgsta pasipuikuoti ausimis, jas atskleisdami.

 • Pramoniniai auskarai

Šios auskarų rūšys yra ekstremalesnės. Auskarų vėrimas vyksta ne ant vieno, o per du ar daugiau auskarų ausų kremzlėse. Populiariausias pramoninių auskarų stilius, kurį renkasi dauguma žmonių, yra tas, kuris eina per spiralę ir anti-spiralę. Šiame dvigubo kremzlės auskarų vėrime, abi ausies dalys sujungiamos naudojant štangos papuošalus.

Nosies kremzlės auskarų vėrimas

Nosyje taip pat yra daug kremzlių, tokių kaip ausis. Ir taip pat patogu auskarų vėrimui. Auskarų vėrimas gali pakeisti išvaizdą, nes jis yra ryškus. Kiekvienas gali tai pamatyti, nes jis lieka veido priekyje. Čia yra įvairių nosies auskarų vėrimas, į kurį eina daugybė žmonių.

 • Pertvara

Ši nosies dalis yra dalis (kremzlė ir kūnas), atskirianti abi šnerves. Daugeliu atvejų auskarų vėrimas atliekamas per kremzlę, bet ne visais atvejais.

 • Nosies galiukas

Šie auskarų tipai gali būti jūsų pertvaros apačioje arba nosies viršuje. Auskarų nosies galiukuose kartais vadinami raganosio auskarai.

Būtina žinoti tiesą apie kremzlės auskarų skausmą

Didysis klausimas, kuris ateina į galvą galvojant apie kūno auskarų vėrimą, yra tai, ar skauda kremzlės auskarą? Kai kurie žmonės, bijodami skausmo, atsisakė noro pradurti kremzlę. Jie tiki, kad šis procesas susijęs su auskarų vėrimu per odą, tai bus skausminga. Tačiau taip paprastai nėra auskarų vėrimo atveju.

Skausmas, kurį patiria šis kūno pakeitimas, daugiausia priklauso nuo asmens tolerancijos lygio. Ir tiesa, kad dauguma žmonių geriau nei kiti gali susidoroti su skausmu. Jei anksčiau turėjote tokį pakeitimą, žinotumėte, kad praduriama kūno dalis nėra tokia skausminga kaip kitos skausmo sritys. Pradinis pojūtis, kurį galite pajusti, bus kaip vabzdžio įkandimas. Ir nebus per sunkus.  

Dalykai, kurie gali atgrasyti nuo auskarų vėrimo

Kremzlę pradurtas guzas ant ausies užpakalinės dalies nėra vienintelė savybė, kuri atgraso žmones nuo auskarų vėrimo. Yra ir kitų trūkumų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš atlikdami šį kūno pakeitimą. Turėkite omenyje, kad jūsų auskarų vėrimo sritis yra labai svarbi. Tai taip pat gali turėti trūkumų. Taigi čia yra veiksnių, kurie daugelį atgraso nuo jų kremzlių pradurtumo.

 • Papuošalai gali lengvai užsikabinti už kažko

Po auskarų vėrimo kitas dalykas – į vietą įdėti patrauklių papuošalų. Šie papuošalai yra įvairių dydžių, kuriuos galite pasirinkti, kad padėtumėte ant pradurtos kremzlės. Tačiau problema nėra susijusi su papuošalų dizainu. Tai susiję su papuošalų dydžiu.

Dauguma ilgų ar išsikišusių papuošalų linkę užsikabinti ant drabužių, plaukų, akinių ir šukų. Ir jie nėra tokie skausmingi. Tačiau tai gali užkirsti kelią gijimo procesui ir sukelti paraudimą ir skausmą visą dieną.

Tačiau geriausia dėvėti tokio tipo papuošalus ant ausies. Atsargiai šukuokite plaukus arba dėvėkite akinius, kad išvengtumėte sąlyčio tarp daikto ir brangakmenio ant pradurtos kremzlės dalies. Papuošalo dydis taip pat svarbus. Įsitikinkite, kad papuošalai yra patogūs ir puikiai priglunda prie ausies.

 • Ilgas kremzlės auskarų gijimo procesas

Kitas kremzlės auskarų vėrimas turi ilgą gijimo procesą. Pats audinys gyja iš išorės į vidų, o ne atvirkščiai. Tai reiškia, kad išorinis paviršius gali atrodyti švarus ir sveikas, tačiau nustebsite sužinoję, kad vidinis sluoksnis vis dar skauda.

Dauguma žmonių pamiršta pasirūpinti auskarų vėrimu, kai neskatina, kad išorinis paviršius būtų švarus ir tvarkingas, nesuvokdami, kad vidinė dalis vis dar nėra visiškai išgydyta. Tai gali sukelti užsikrėtusią kremzlę arba netgi apsunkinti gijimo procesą.

 • Kremzlei nėra kraujo tiekimo

Kitas dalykas, kurį daugelis svarsto prieš pradėdami kremzlės auskarų vėrimą, yra infekcija. Nors jie nėra tokie rimti, nes daugiau nei 30 procentų užkrėstų auskarų yra bakterinė infekcija, kurią galima gydyti. Tačiau viena iš priežasčių, dėl kurių kremzlėms kyla didelė infekcijos rizika, yra nepakankamas kraujo aprūpinimas toje vietoje. Kitos vietos, į kurias patenka kraujas, yra švelnesnės, nes kraujas ten neša antibiotikus. Bet tai neįvyksta su kremzle.

 • Alerginė reakcija

Kremzlės auskarų vėrimas taip pat apima papuošalų naudojimą, kad modifikacijos būtų užbaigtos. Taip pat galima naudoti daugybę skirtingų papuošalų dizaino ir stilių. Tačiau pagrindinė problema yra ta, kad juvelyriniuose dirbiniuose esantis metalas daugeliui žmonių sukelia alergines reakcijas. Ir net tada, kai pašalinsite papuošalus, randas ar skylė, niekada neišgydysite.

Dalykai, kuriuos reikia žinoti kremzlę pradurtas guzas

Daugelis žmonių nerimauja dėl to, kad po kremzlės auskarų vėrimo atsirado iškilimų. Dažniausiai tai atsitinka dėl tam tikrų priežasčių. Čia yra dalykų, kuriuos reikia žinoti apie kremzlę pradurtą guzą už ausies ar kitų jūsų kūno dalių.

Kas yra kremzlės auskarų iškilimai?

Iškilimai yra tie maži ir iškilę randai, kuriuos rasite aplink pradurtas skyles. Jie nėra pavojingi, tačiau gali sukelti niežėjimą ir dirginimą. Jei perforuotose vietose, kurių negalite uždengti, atsiranda nelygumų, auskaras gali atrodyti nemalonus akims.

Tačiau atminkite, kad dauguma šių iškilimų neliks ten amžinai. Po kurio laiko jie išnyks, galbūt po 2–3 mėnesių.

Veiksniai, sukeliantys kremzlės pradūrimą

Šie veiksniai yra atsakingi už kremzlės pradūrimą, kartais atsirandantį ant pradurtos nosies ar ausies skylės.

 • Prasta asmeninė higiena

Jūsų higiena po ausies pravėrimo lems, ar jums bus nelygumų, ar ne. Turite būti atsargūs, kad nesukeltumėte infekcijos pradurtoje vietoje.

Kad išlaikytumėte gerą asmeninę higieną, tinkamai išvalykite pradurtą vietą, kad išvengtumėte nešvarumų kaupimosi ir infekcijos. Taip pat neleiskite plaukams liesti pradurtos vietos. Tai yra keletas iš kremzlės auskarų vėlesnė priežiūra.

 • Užsikrėtusi auskarų vėrimo įranga

Ant jūsų naudojama auskarų vėrimo įranga turėtų būti gerai sterilizuota, nes ji vienaip ar kitaip galėjo kontaktuoti su infekcija. Bakterijos linkusios augti ant nesterilizuotos įrangos, o tai gali sukelti užteršimą, kuris gali tapti sunkus.

 • Blogas papuošalų pasirinkimas

Po kūno pravėrimo reikia naudoti tinkamus papuošalus. Naudojant prastos kokybės papuošalus, pagamintus iš pigių metalų, taip pat gali atsirasti smūgių. Nikelio papuošalai sukelia infekciją, todėl laikykitės atokiau nuo jų. Atlikite tyrimą, kad sužinotumėte, kokios medžiagos naudojamos papuošalams gaminti.