Lūpų vėrimo tipai, idėjos ir DUK

Šiomis dienomis lūpų auskarų vėrimas tampa labai populiarus. Jei esate tarp daugybės žmonių, galvojančių apie vieną iš šių šaunių auskarų, tada atėjote į reikiamą vietą!

Šiandienos vadove mes kalbame apie visus lūpų vėrimo dalykus. Nuo įkvepiančių idėjų iki lūpų auskarų tipų, iki visos procedūros apžvalgos, čia rasite visą jums reikalingą informaciją.

Sidabrinės štangos voratinklio įkandimas ant apatinės lūpos

Kodėl verta pasidaryti lūpų auskarus??

Prasimušti į lūpas yra neatsiejama daugelio pasaulio žmonių turtingos kultūros ir tradicijų dalis.

Kai kurios Afrikos gentys turi tradiciją leisti jauniems vyrams, kurie tampa suaugusiais, gauti tokio tipo auskarus, kad tai reikštų pokyčius.

Be to, šis auskarų vėrimas buvo religinis simbolis daugeliui žmonių visame pasaulyje. Gentys Dogonas Pavyzdžiui, Malyje ir Nuboje, Etiopijoje, naudokite tokius auskarus, kad nustatytumėte asmens padėtį religinėje hierarchijoje..

Šiuolaikinėje eroje jauni vyrai ir moterys naudoja šiuos auskarus savo asmeniniam stiliui ir tapatybei išreikšti.

Tai tampa vienu iš populiariausių auskarų, nes žmones įkvepia jų herojai ir populiariosios kultūros herojės. Garsūs dainininkai ir aktoriai vadovauja naujajai kartai.

daugkartiniai lūpų auskarai

Lūpų auskarų tipai

Tai gali šiek tiek nustebinti, tačiau auskarus ant lūpų galima įsigyti įvairių stilių. Stiliai priklauso nuo pradurtos srities ir naudojamų papuošalų tipo.

Štai trumpas šiandien žinomų ir labiausiai paplitusių lūpų auskarų vėrimo būdų apžvalga:

 • Auskarų vėrimas Monroe – Kaip rodo jo pavadinimas, šis auskarų vėrimas ant lūpų pavadintas legendinės Holivudo aktorės vardu, Marilyn Monroe. Sritis, kuri čia bus pradurta, yra lūpų dalis, kurioje buvo garsusis Monroe apgamas.
 • Auskarų vėrimas – Šio tipo auskarų vėrimas ant lūpų iš tikrųjų nėra atliktas ten, ant pačios lūpų dalies. Paprastai tai daroma po apatine lūpos dalimi, kuri yra centimetrais virš smakro.
 • Madonos auskarai – Šis yra visiškai priešingas Monroe auskarui. Jei „Monroe“ dedama kairėje viršutinės lūpos pusėje, „Madonna“ auskaras yra dešinėje pusėje.
 • Vertikalus Labret auskarų vėrimas – Ši auskarų rūšis yra glaudžiai susijusi su auskarų vėrimu. Skirtumas tik tas, kad jis turi dvi galvas. Pirmasis yra toje dalyje, kuri yra žemiau apatinės lūpos, o kita – apatinės lūpos centre.
 • Medusa auskarų vėrimas – Šis auskarų vėrimas atliekamas ties sritimi žemiau nosies ir virš lūpų. Šis regionas vadinamas filtru. Štai kodėl jis kitaip žinomas kaip filtro auskarų vėrimas.
 • Auskarų vėrimas – Tai labai primena vertikalų auskarų vėrimą, tačiau jis atliekamas priešingoje minėto auskaro padėtyje. Pirmoji galva dedama ant filtro srities, o kita – viršutinės lūpos centre.
 • Auskarų vėrimas iš gyvatės – Tam tikras auskarų vėrimas, esantis ant lūpos, ypač apatinėje lūpos dalyje.
 • Auskarų voko įkandimas – auskarų vėrimo auskarų vėrimas arba vorų įkandimų auskarų pora auskarų, kurie yra arti vienas kito ir apatinėje lūpoje.
 • Auskarų vėrimas angelui – Tai labiau primena gyvatės įkandimą, bet ant viršutinės, o ne apatinės lūpos.
 • „Cyber ​​Bite“ auskarų vėrimas – Tai yra „Medusa“ ir „Labret“ auskarų derinys – vienas auskarų vėrimas atliekamas tiesiai virš viršutinės dalies ir tiesiai po apatine lūpa.
 • Auskarų vėrimas delfinų įkandimams – yra du auskarai, kurių centre yra apatinė lūpa, panašūs į gyvatės įkandimo auskarą, bet arčiau vienas kito.
 • Dahlia auskarų vėrimas – Tai daroma burnos kampuose.
 • Auskarų vėrimas šunims – Tai yra atskiri auskariukai, padaryti abiejose viršutinės ir apatinės lūpų pusėse.
 • Ryklio įkandimo auskaras – Tai vorų/angių įkandimų auskarų pora. Dvi auskarų ausys, padarytos abiejose apatinės lūpos pusėse

Kreditas „BodyCandy“

Svarbi procedūra

Nereikia nė sakyti, kad lūpų auskarų vėrimo procedūra reikalauja profesionalių auskarų vėrėjų profesionalių rankų.

Štai kodėl svarbiausias žingsnis visoje procedūroje yra auskarų vėrimas. Turite neskubėti, kad surastumėte patikimą ir patyrusią auskarų vėrėją, turinčią puikią reputaciją.

Įprastoje auskarų vėrimo parduotuvėje profesionalus auskarų vėrėjas neabejotinai pirmiausia stengsis sušvelninti įtampą, kalbėdamas su jumis ir paaiškindamas viską, ką reikia žinoti.

Kai jaučiatės labiau atsipalaidavę, jūsų bus paprašyta atsisėsti tam tikroje padėtyje, kuri bus patogi ir jums, ir auskarų vėrėjui. Kitas dalykas, kurį tikimasi padaryti, yra tai, kad profesionalus auskarų vėrėjas nuvalys lūpų plotą auskarų vėrimui gencijonų violetinė, kuris yra dažniausiai naudojamas antiseptikas.

moteris su auskarų vėrimu

Vėliau lūpos bus ištemptos, kad auskarų vėrimo procedūra būtų lengvesnė. Iš esmės, kuo didesnė įtampa lūpoje, tuo greičiau ir lengviau padarysite auskarą.

Kai lūpos pagaliau sukietėja, auskarų vėrimas atliekamas nedidelės jėgos pagalba. O galutiniam prisilietimui karoliukas įsukamas ant stulpo. Tai viskas, ir tau gera eiti.

Skausmas jaučiamas procedūros metu

Žinoma, normalu patirti skausmą, kai atliekate tokią procedūrą kaip auskarų vėrimas ant lūpos.

Tai tikrai priklauso nuo jūsų paties skausmo tolerancijos, kiek skausmo patiriate.

auskarų vėrimas virš dantų

Daugelis žmonių apibūdina skausmą kaip suspaudimą ar skruzdžių įkandimą. Nepaisant to, kai kuriems asmenims skausmas atrodo labai stiprus tiek, kad jiems darosi sunku kvėpuoti, kol auskarų vėrimo procedūra dar vyksta.

Jei anksčiau turėjote auskarų, tikiuosi, kad viskas bus gerai. Tačiau pirmokams tikėkitės šiek tiek šoko. Šis auskarų vėrimas yra skausmingesnis nei, pavyzdžiui, bendras ausų auskarų vėrimas.

Kiek laiko trunka gijimo procesas?

Dabar pakalbėkime apie auskarų gijimo ant lūpų gijimo procesą. Visas procesas iš tikrųjų gali užtrukti a minimali trukmė – 4 savaitės ir ne daugiau kaip 10 savaičių, priklausomai nuo to, kaip palengvinate patį gijimo procesą.

Į šį procesą žiūrėkite rimtai ir esu tikras, kad neturėsite problemų. Klausykite savo auskarų vėrėjo ir atidžiai vykdykite jų nurodymus. Tokie dalykai kaip alkoholio vartojimas ir rūkymas gali pailginti gijimo laiką, todėl prieš priimdami sprendimą dėl auskarų vėrimo gerai pagalvokite apie tai.

lūpų auskarai burnos pusėje

Seilėse, esančiose burnoje, iš tikrųjų yra bakterijų kovos savybių.

Tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios auskarai ant lūpų laikomi vienu iš kūno auskarų, kurių gijimo laikas trumpiausias.

Tačiau būkite pasiruošę tam tikram nepatogumui valgydami ir gerdami!

Ką galite padaryti, kad greičiau atsigautumėte?

Yra įvairių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad palengvintumėte gijimo procesą. Štai keletas patarimų, kuriuos jums greičiausiai duos profesionalus auskarų vėrėjas:

 • Po valgio nuvalykite burną. Nepamirškite naudoti tik burnos skalavimo skysčio be alkoholio arba antimikrobinio. Atminkite, kad alkoholis gali pabloginti pradurtos vietos būklę. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti naminį burnos skalavimo tirpalą, pagamintą iš jūros druskos (ne joduotos) ir tam tikro vandens kiekio.
 • Nelieskite auskarų, kai tai nėra būtina. Atminkite, kad kartkartėmis palietus žaizdą ir pradurtą vietą, gali padidėti infekcijos tikimybė. Be to, paliesdami jį kaip valymo seanso metu, būtinai pirmiausia nusiplaukite rankas.
 • Maudymosi metu nuvalykite papuošalus ir pradurtą vietą. Tai turėtų būti padaryta tik vieną ar du kartus. Daugiau nei tai gali dirginti vietovę. Valymui reikia naudoti švelnų muilą, tačiau nepamirškite jo uždengti muilu ilgiau nei 30 sekundžių.
 • Turi būti taikomas džiovinimas. Atminkite, kad pradurta vieta yra labai linkusi į dirginimą, kol ji gyja, todėl turite būti švelnūs savo judesiais. Valydami naudokite glaistymo džiovinimo būdą, kad pašalintumėte likusią drėgmę iš vietos.

jauna ponia su auskarų vėrimu

Numatomos auskarų vėrimo išlaidos

Auskarų ant lūpų kaina daugumoje auskarų vėrimo studijų svyruoja nuo 20 iki 120 USD.

Ši tiksli kaina yra pagrįsta keliais veiksniais. Akivaizdu, kad kuo įgudęs ir patyręs auskarų vėrėjas, tuo daugiau turėsite sumokėti.

Tam tikra vieta, kur reikia daryti auskarus, taip pat yra veiksnys. Sunkesni lūpų auskarai reikalauja didesnių mokesčių.

Kitas veiksnys yra jūsų pasirinktas papuošalas. Akivaizdu, kad kuo brangesnius papuošalus naudojate, tuo daugiau mokėsite už savo procedūrą.

Paskutinis veiksnys yra auskarų skaičius, kurį turėsite. Sudėtingesnis auskarų vėrimas, pavyzdžiui, auskarų vorui įkandimas (įskaitant 2 auskarus), kainuos daugiau.

pertvaros apatinės lūpos auskarų vėrimas ant damos

Padarykite auskarus ant lūpų?

TAIP, auskarų vėrimas palieka mažytį randą. Būtinai skirkite laiko priimti jums tinkamą sprendimą.

Nedidelė skylė liks toje vietoje, kur buvo padarytas auskarų vėrimas, tačiau laikui bėgant ji susitrauks. Tačiau jis visada gali būti šiek tiek matomas.

Padarytos skylės dydis lemia rando dydį. Adatos matuoklis tai nustato.

Atidžiai vykdydami gydymo instrukcijas, galite sumažinti pastebimų randų tikimybę.

vertikalus lūpų auskarų vėrimas

Randų šalinimas

Pagal Auskarų Biblija, papuošalų buvimas ir ilgas gijimo laikotarpis gali sukelti per daug randų.

Yra keli lūpų auskarų randų šalinimo būdai, tokie kaip Punch Excision Chirurgija tačiau negalime komentuoti jų veiksmingumo. Norėdami sužinoti daugiau apie lūpų auskarų randus patikrinkite šį naudingą vadovą.

Populiarios idėjos

Štai keletas įkvepiančių lūpų auskarų, kad galėtumėte pradėti!

auskarų vėrimas (7)auskarų vėrimas (19)auskarų vėrimasauskarų vėrimas (1)auskarų vėrimas (2)auskarų vėrimas (3)auskarų vėrimas (5)auskarų vėrimas (6)auskarų vėrimas (8)auskarų vėrimas (9)auskarų vėrimas (10)auskarų vėrimas (11)auskarų vėrimas (12)auskarų vėrimas (14)auskarų vėrimas (16)auskarų vėrimas (17)auskarų vėrimas (18)auskarų vėrimas (20)auskarų vėrimas (21)auskarų vėrimas (22)auskarų vėrimas (23)auskarų vėrimas (24)

Populiariausi papuošalų variantai

Tai yra keletas paplitusių papuošalų, naudojamų auskarų vėrimui.

Juvelyrinių dirbinių Labret auskarų vėrimas„Labret“ baraiParduodama Labret„Labret“ papuošalai„Labret“ papuošalaiLabret lūpų žiedaiLabret žiedasLūpų auskarų lankeliaiJuvelyriniai dirbiniai iš lūpųLūpų auskarų smeigtukasLūpų žiedasLūpų žiedų smeigėsLūpų smeigės ir žiedaiŠoniniai lūpų auskarų papuošalaiVertikalūs „Labret“ papuošalai

Baigiamieji žodžiai

Be jokios abejonės, auskarų vėrimas gali atrodyti tikrai patraukliai, kai tai padaroma gerai. Tačiau tai yra didelis sprendimas, kurio nereikėtų priimti lengvai.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo atsakyti į kai kuriuos klausimus, tačiau galiausiai jūs turite neskubėti ir priimti teisingą sprendimą.

Sėkmės, kad ir ką pasirinktumėte!

Ar turite nuostabų auskarų vėrimą, kuriuo norėtumėte pasidalinti su bendruomene?

Praneškite mums komentarų skiltyje arba kontaktų puslapyje!