Persiuntimo spiralės auskarai ir svarbūs faktai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas

Šiais laikais pasaulyje sparčiai daugėja asmenų, kuriems įdomu auskarų vėrimas berniukuose, ir viena iš jų auskarų vėrimo perspektyvų yra priekinė spiralės auskarų vėrimas. Šis auskarų vėrimas atliekamas išoriniame žmogaus ausų krašte, ypač priekinėje spiralėje. Jei nesate susipažinę su tikslia šio auskaro vieta, tai iš tikrųjų yra toje vietoje, kur susitinka jūsų ausys ir veidas. Toks auskarų vėrimas dvelkia moteriškumu, todėl dažniausiai jį galite pamatyti tarp moterų. Nepaisant to, tai nereiškia, kad vyrai negali dėvėti tokio auskaro. Žinoma, jie gali, bet jie turėtų pasirinkti papuošalą, kuris skleis vyriškumą. Nešiodami šį auskarą tikrai parodysite saldžias ir niūrias savo puses.

Procedūra

Atliekant priekinės spiralės auskarų vėrimo procedūrą, reikės didelės patirties ir patirties, todėl jums reikia surasti geriausią profesionalų auskarų vėrėją, galintį tai padaryti su jumis. Kai atvykstate į pasirinktos auskarų vėrimo parduotuvę, laukite tikros procedūros ir turėsite šiltai pasilinksminti. Štai kas nutiks toliau:

 • Jūsų bus paprašyta patogiai įsitaisyti. Galite tiesiog atsigulti arba atsisėsti. Kai kuriais atvejais profesionalus auskarų vėrėjas nurodys, kokią padėtį turėtumėte atlikti, kad auskarų vėrimo procedūra būtų atliekama labai lengvai.
 • Vieta, kur reikia daryti auskarus, bus dezinfekuojama. Tokiam darbui bus naudojamas antibakterinis tirpalas. Tikslas yra apsaugoti jus nuo bet kokios bakterinės infekcijos po procedūros.
 • Profesionalus auskarų vėrėjas pažymės tikslią vietą. Žymėjimui naudojamas chirurginis žymeklis. Dėl to tikimasi tikslesnio šios vietos perforacijos.
 • Gnybtas bus uždėtas ant jūsų ausų. Taip siekiama ištempti ausis, palengvinant perforaciją. Jūs neturite jaudintis, nes spaustukas jums tikrai nepakenks.
 • Auskarų vėrėjas pradurs adatą į tą vietą. Tikslas yra sukurti skylę, kurioje bus įkišti papuošalai.
 • Jūsų padaryti papuošalai bus įkišti į padarytą skylę. Jūsų pasirinktas papuošalas turėtų atitikti jūsų nustatytą išlaidų biudžetą. Be to, jame neturi būti medžiagų, kurios gali pakenkti jūsų odai ir sukelti alergines reakcijas.

Skausmo faktorius

Dabar didelis klausimas yra, kiek skausmo galite jausti atlikdami procedūrą, susijusią su priekinės spiralės auskarų vėrimu? Tai iš tikrųjų yra vienas iš tų klausimų, kuriuos žmonės nori žinoti pirmiausia, kai svarsto galimybę turėti šį auskarą. Na, kad įsitikintumėte šiuo klausimu, tai, kad spiralės dalis yra pradurta, iš tikrųjų yra labai skausminga, ypač jei turite mažesnį skausmo slenkstį. Bet jei turite aukštesnį skausmo slenkstį, tikimasi, kad skausmas, kurį galite jausti, yra mažesnis. Pagrindinė tokio skausmo priežastis yra tai, kad ši ausų dalis yra supakuota su kremzle. Praėjus kelioms valandoms po procedūros, paraudimas ir patinimas perforuotoje vietoje yra tiesiog normalus. Patinimas ir paraudimas išnyks tik po kelių dienų.

Gydymo procesas

Pasak ekspertų, tokio tipo auskarų gijimas trunka apie 2–12 mėnesių. Turite kantriai laukti tam tikro laiko, kol visiškai atsigaus pradurta vieta. Jei nenorite laukti kurį laiką, tokio tipo auskarų vėrimas gali būti ne jums. Neapsigaukite dėl scenarijaus, kad pradurta vieta jums nebesuteikia diskomforto. Yra didelė tikimybė, kad jis vis dar nėra visiškai išgydytas iš vidaus. Jei nesate tikri, geriausia kreiptis į medicinos specialistą, kuris tai patikrins. Kai kurie žmonės, kuriems buvo atlikta šio auskarų vėrimo procedūra, laukė tik 2 mėnesius, o žaizda jau buvo užgijusi. Nepaisant to, buvo tokių, kurie juos paėmė 12 mėnesių, kol procedūros sukelta žaizda visiškai sugijo.

Reikalinga priežiūra

Jei ką tik atlikote tokios nuostabios procedūros auskarų vėrimas, tada jums labai svarbu žinoti, kokios yra priežiūros priemonės. Tai labai svarbu, nes jie gali pagreitinti gijimo procesą. Štai svarbūs dalykai, kuriuos turite padaryti:

 • Nepamirškite reguliariai valyti. Labai svarbu tai padaryti vieną ar du kartus per dieną. Tai darydami turėtumėte turėti vatos tamponėlį, įmerktą į šiltą druskos vandenį, ir šia medvilne švelniai nuvalykite auskarą ir pradurtą vietą.
 • Nekeiskite papuošalų, įdėtų į pradurtą vietą. Jums leidžiama tai padaryti, kai žaizda jau visiškai išgydoma. Atminkite, kad žaizda gali būti įtempta, kai bandote pakeisti papuošalus, anksčiau nei reikia gijimo procesui.
 • Venkite liesti pradurtą sritį. Tai paprasčiausiai todėl, kad palietus jį gali atsirasti tam tikrų infekcijų. Taip yra dėl to, kad jūsų rankose yra tūkstančiai bakterijų. Jei jums tikrai reikia jį paliesti, įsitikinkite, kad pirmiausia gerai nusiplaunate rankas.
 • Venkite peroksido dūrio į pradurtą vietą. Dėl peroksido gali atsirasti pūslių ir patinimų. Dėl šios priežasties gijimo procesas gali būti atidėtas. Todėl būkite atsargūs, ką pritaikėte šioje srityje.

Galimos infekcijos ir požymiai

Atliekant šio auskarų vėrimo procedūrą, nepamirškite, kad gali atsirasti infekcijų, ypač jei nesate pakankamai atsakingi tinkamai prižiūrėdami pradurtą vietą. Be to, jei rimtai nežiūrėsite į šias priežiūros priemones, tai nebestebina, kodėl jus kamuos siaubingos infekcijos pradurtoje vietoje. Padidėjęs guzas arba vadinamasis hipertrofinis randas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių infekcijų, kurių jums gali nepatikti. Tai susidarys aplink skylę, skirtą priekinei spiralei. Tuo metu, kai turite šią infekciją, turėtumėte nedelsdami pabandyti ją gydyti veiksmingomis namų gynimo priemonėmis. Bet jei jūs nežinote, kaip tai padaryti, geriausia pasikonsultuoti su gydytoju, kad būtų atliktas gydymas. Yra įvairių požymių, kad pradurta sritis jau yra užkrėsta, ir yra šie:

 • Geltonas arba tamsiai rudas pūlinukas
 • Didžiulis patinimas
 • Vėmimas
 • Pykinimas
 • Karščiavimas

Kaina

Žinoma, jums įdomu, kiek jums kainuos nuostabus auskarų vėrimas į priekį. Kaina iš tikrųjų priklausys nuo kelių svarbių veiksnių, tokių kaip papuošalų pasirinkimas ir pats auskarų vėrėjas. Tačiau daugeliu atvejų šis auskarų vėrimas jums kainuos 20 USD ar daugiau negu tai.

Papuošalų parinktys

Idealūs papuošalai, kuriuos reikia naudoti, yra 1,2 mm kaištis arba lenktas štanga.

Priekinė spiralės auskarų priežiūraPriekinė spiralės auskarų priežiūraPersiuntimo spiralės auskarų kainaPriekinis spiralės auskaras kenkiaPriekinis spiralės auskarų gydymasPirmyn spiralės auskarų gijimo procesasPersiųsti sraigto auskarų vaizdusPirmyn spiralės auskarų infekcijaPirmyn „Helix“ auskarų papuošalaiPersiuntimo sraigto auskarų migracijaPriekinis spiralės auskaras abiejose ausysePirmyn Helix Piercing On GuysPriekinio sraigto auskarų skausmo lygis„Forward Helix Piercing Pictures“Persiųsti Helix Piercing KlausimaiPersiuntimo sraigto auskarų atmetimasPriekinis spiralės auskarų žiedasPersiuntimo sraigto auskarų rizikaPirmyn Helix Piercing Stud„Forward Helix Piercing Tumblr“Trigubas priekinis sraigto auskarų vėrimas

Skirtingi variantai

 • Viena priekinė spiralė – Viena perforacija padaryta ausies viršuje, priekinėje dalyje.
 • Dviguba priekinė spiralė – Tai apima dvi perforacijas, padarytas priekinės spiralės srityje.
 • Triguba spiralė į priekį – Čia trys auskarai atliekami vienas po kito priekinės spiralės srityje

Vienas priekinis sraigto auskarų vėrimasVienvietis priekinis spiralinis auskarų vėrimas moterimsVieni priekiniai spiralės auskaraiDvigubi priekiniai spiralės auskaraiDvigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrys priekiniai spiralės auskarai mergaitėmsTrys priekiniai spiralės auskarai mergaitėms

Trigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimasTrigubas priekinis sraigto auskarų vėrimas

Auskarų vėrimas į priekį turėtų būti jūsų pasirinkimas, jei norite labai unikalaus, bet patrauklaus auskarų vėrimo ant ausų. Tačiau šis gražus auskarų vėrimas gali būti ne jums, todėl prieš bandydami pabandykite ištirti daug svarbios informacijos apie jį. Taip pat peržiūrėkite mūsų straipsnius apie populiarius ausų auskarų tipus Auskarų vijimas, pramoninis, auskarų vėrimas,  Patogus auskarų vėrimas.