Aviena pjauna barzdą: ilgi šonkaulių stiliai

Avienos kotletai yra jaudinantis barzdos stilius, leidžiantis maksimaliai išnaudoti jūsų šonkaulius, kitaip neįvertinta jūsų veido plaukų dalis. Taip pat žinoma kaip ėriukų pjaustymo barzda arba kiaulienos pjaustymo šonkauliai, avienos kotletų barzda sujungia veido plaukus nuo jūsų žandikaulio iki jūsų šonkaulių, sukurdama labai vyrišką išvaizdą. Ėriukų kotletų veido plaukų stilius buvo populiarus ne tik šimtmečius, bet ir avienos kotletus nesunku nusiskusti, apipjaustyti ir prižiūrėti. Turėdami tiek daug įvairių šoninių ir barzdos stilių, vaikinai gali užsiauginti kotletus, kaip tik nori!

Jei senieji madingi veido plaukai sugrįžta ir norite, kad jie atrodytų kuo puikiausiai, ši klasikinė barzda siūlo vyrišką, modernų požiūrį, kuris išsiskirs bet kurioje minioje. Vienintelis klausimas šiuo metu yra tai, ar turite viską, ko reikia norint išauginti barzdą ir šonkaulius, kad gautumėte tobulą stilių.

Čia yra geriausi avienos pjaustymo barzdos stiliai, kuriuos galite įsigyti dabar.

Aviena pjauna barzdą

Aviena pjauna barzdos ir šonkaulių stilius

Nors avienos pjaustymo barzda yra unikali, išvaizda gali būti įvairi. Kadangi vienintelis stiliaus reikalavimas yra tas, kad vaikino šonkauliai turi augti ilgi ir sotūs, vyrai turi galimybę nupjauti šonus storus arba plonus, su ūsais arba be jų, nusiskuto ožką, ar ne ir t. T. norėdami paskatinti augimą ir išlaikyti sveiką barzdą, norėsite patepti aliejumi ir šukuoti veido plaukus, kad jie būtų minkšti, stori ir išlaikyti. Praėjus pakankamai ilgam laikui, čia pateikiami keli būdai, kaip apipjaustyti ir formuoti avienos kotletų šonkaulius.

Avienos kotletai - Wolverine barzda

Draugiški avienos kotletai

Pavyzdžiui, plonas dirželis yra vadinamas draugišku avienos kotletu dėl to, kad jis yra elegantiškas ir rafinuotas. Panašiai kai kurie vyrai savo avienos kotletus susieja su ūsais, kad atrodytų tradiciškiau, o kiti pasirenka įspūdingesnę versiją, tokią kaip Wolverine šonkauliai.

Avienos kotletai be ožkų

Galiausiai yra gryniausia kotletų rūšis – avienos kotletai be ožkų. Šis stilius idealiai tinka vyrams, kuriuos vargina veido plaukai aplink burną ir smakrą, arba vaikinai, norintys išskirtinės stilingos išvaizdos, kuri būtų kitokia nei visi kiti.

Avienos kotletai

Populiarūs avienos pjaustymo šonkauliai

Jei manote, kad ši šauni barzda jums tinka, patikrinkite žemiau esančius šiuolaikinius avienos pjaustymo šonkaulius. Nuo trumpų ir ilgų šonkaulių iki garsių stilių iki ūsų ar ožkų ar ožkų, mes surinkome geriausius avienos kotletus, kuriuos verta nusiskusti!

Plona ėriuko pjaustymo barzda

Ėriukų kotletų barzda - šonkaulių tipai

Wolverine Sideburns

Wolverine Sideburns

Draugiški avienos kotletai be smakro barzdos

Draugiški avienos kotletai

Stori šonkauliai

Stori šonkauliai - aviena pjauna barzdą

Šaunūs kiaulienos pjaustymo šonkauliai

Šaunūs kiaulienos pjaustymo šonkauliai

Barzdos kotletai

Barzdos kotletai

Šiuolaikiniai avienos kotletai

Šiuolaikiniai avienos kotletai - stori šonkaulių stiliai

Stori šonkauliai + ūsai

Storos šonkaulių formos + ūsai

Ilgi avienos kotletai

Ilgi avienos kotletai

Šiuolaikinė karpinė barzda

Šiuolaikinė karpinė barzda

Jei jums įdomu daugiau būdų, kaip dėvėti veido plaukus, peržiūrėkite mūsų šauniausių barzdos stilių kolekciją!