20 originálnych nápadov na dizajn pre elegantné kvetináče

Kvetináče patria medzi najobľúbenejšie bytové doplnky. Nie sú vhodné len ako nádoby pre vaše rastliny, ale veľmi často ich možno použiť aj ako originálne dekoratívne predmety. V predchádzajúcich príspevkoch sme vám už predstavili niekoľko kreatívnych nápadov na DIY pre upcyklovanie kvetináčov a váz. Veľmi často používali použitú obuv, staré kabelky, drevené komody, kufre a dokonca aj kovové, voľne stojace vane. Takýto dizajn kvetináča je nielen veľmi príťažlivý a jedinečný, ale aj veľmi udržateľný, a preto je tiež absolútne šetrný k životnému prostrediu. S každým projektom recyklácie pracujete proti nezodpovednej spotrebe v dnešnej rozhádzanej spoločnosti. Starým predmetom je daná druhá šanca a prebúdzajú sa k novému životu. Korenení a hrdí len stoja a často sa stanú nesporným pútačom pozornosti v miestnosti, na terase alebo v záhrade..

Venujte zvláštnu pozornosť kvetináčom

kvetináče izbové rastliny keramická tvár

Dnes hovoríme o 20 nápaditých, elegantných prevedeniach kvetináčov, ktoré sú malé, ale veľmi pútavé. Niektoré sú vyrobené z keramiky, iné z porcelánu a niektoré sú vyrobené z plastu alebo iných inovatívnych materiálov. Sú dokonca také, ktoré si na prvý pohľad ani nevšimnete. Rovnako tak z. B..

sadzač kníh, ktorý môžete skryť medzi svoje skutočné knihy. Je vyrobený výhradne z plastu a je možné ho naplniť umelou pôdou alebo kamienkami s minerálmi a je vhodný pre takmer všetky druhy izbových rastlín, najmä pre sukulenty a rastliny, ktoré nepotrebujú veľa vody..

Dajte si zatiaľ dobrú radu vo svojom kvetinárstve

kvetináče izbové rastliny kniha sadzač

Na druhej strane môžete malé vzdušné rastliny vysádzať do malých mušlí alebo iných morských nálezov. Rastú smerom dole a vyzerajú ako malé morské kreácie ako chobotnica alebo chobotnice.

Môžete ním skrášliť svoje steny alebo vytvoriť kreatívnu dekoráciu miestnosti

kvetináče izbové rastliny vzduch rastliny poklop more nájsť

Ďalším nápadom na vašu nástennú dekoráciu s kvetináčmi je tento s malými bielymi mrakmi. V tomto prípade zalievate svoje rastliny veľmi originálnym a šetrným spôsobom.

Voda pomaly steká z oblakov priamo na kvetináč

kvetináče izbové rastliny dekorácia na stenu originálne kvetináče

A čo tak roztomilá morská víla na parapete?

kvetináče izbové rastliny zelené rastliny kvetináč morská panna

Kaktusy sú vhodné prakticky do akéhokoľvek kontajnera na rastliny

kvetináče izbové rastliny hrste kaktusových kamienkov

Neobvyklý dizajn kvetináča – dom Iemani

kvetináče izbové rastliny ienami izbové kvetináče

Majte roztomilú malú keramickú veľrybu ako kvetináč?

kvetináče izbové rastliny keramická figúrka veľrybár

Stačí sa pozrieť na všetky nápady na dizajn kvetináčov a načerpať z nich potrebnú dávku inšpirácie. Nájdite perfektný kvetináč a sofistikovane ho predstavte. Veľa zábavy a šťastia!

kvetináče izbové rastliny kvety kvetináče vázy vázy porcelánové labute  kvetináč izbové rastliny keramický kvetináč frida kahlo

Vysádzače izbových rastlín pestujú farebné kvetináče

kvetináče izbové rastliny kulinárske bylinky slamky  kvetináče izbové rastliny mini kvetináče náhrdelníky  kvetináče izbové rastliny mach ježko ovečky figúrky zvierat

kvetináče izbové rastliny mach zelené rastliny kvetináče okrúhle nástenné hodiny

sadzače izbové rastliny oválne kvetináče akvárium

kvetináče izbové rastliny šach hra šachovnica

sadzač izbové rastliny sukulenty líška

kvetináče izbové rastliny sukulenty mačka kocúr čierna biela

kvetináč izbové rastliny pestovateľ rastlín inovatívny