Moderný dizajn terasy – chladiaci nábytok do exteriéru

exteriérový nábytok moderný terasový dizajn sedáky vankúše kobercová sedačka

Premeňte svoju terasu na vzrušujúci vonkajší salónik

Ach, vonkajší salónik! Znie to ako miesto snov v odľahlom kúpeľnom stredisku, však? Ale dnes sme si my, tím Freshideen, stanovili za cieľ ukázať vám, že tento sen je možné premeniť na skutočnosť. Prečo je myšlienka kúpy vonkajšieho salónika mnohým ľuďom taká vzdialená?

Možno je to kvôli pohodlnému nábytku a doplnkom, ktoré môžu poriadne vyjsť, najmä ak nemáte veľa peňazí! Preto dnes ide o šetrenie! Je o tých z nás, ktorí majú málo času a zdrojov a napriek tomu môžu svoje vonkajšie priestory skvelým spôsobom transformovať. Začnime prvým obrázkom nižšie! [podľa PROJECT.interiors]

Moderný dizajn terasy s použitím príjemného obývacieho nábytku

moderný dizajn terasy drevená terasa dizajn drevená pergola posteľ

Aké sú kľúčové prvky vonkajšieho salónika? Tento obrázok hovorí za všetko! Budete potrebovať súkromnú izbu, pohodlné oddychové miestnosti, vankúše a samozrejme veľa rastlín. Tieto vždy zanechajú veľký dojem. Dnes vám chcem ukázať, kde začať, kam ísť a ako proces úspešne dokončiť! Ste zvedaví? Potom čítajte ďalej!

Závesy vo vonkajšej oblasti

Ok, nasledujúci obrázok by viac vyhovoval jedálenskému priestoru ako obývačke. Ale mojou hlavnou starosťou sú závesy! Vytvárajú tvorivú atmosféru chaty a vytvárajú prázdninovú náladu. Tiež definujú priestor a vytvárajú pocit súkromia. [podľa Rachel Laxer Interiors, LTD]

Kreatívna atmosféra kabíny

moderný dizajn terasy drevené zastrešenie terasy záclony nábytok do obývačky

Záclony môžu byť drahé a zvyčajne stoja veľa peňazí. Ale krásne biele záclony nižšie neboli kúpené, sú to kutilské projekty. My v Freshideen sme si túto nádherne prerobenú izbu jednoducho zamilovali.!

DIY projekt

moderný dizajn terasy ratanový nábytok nápady na drevené pergolové opony

Zdá sa vám predstava ušiť si vlastné záclony strašná? Zvážte použitie nie príliš drahých sprchových závesov! Môžete ho použiť aj na nádherné skrášlenie vonkajšieho priestoru. Nakoniec veľa z nich je vodotesných a odolných voči plesniam. Majú už otvory a lanové popruhy sa dajú použiť na vytvorenie ďalších, ak nejaké potrebujete. Tie skvelé nájdete aj na Amazon.com.

Uistite sa, že do svojho salónika dostanete správnu dĺžku!

vonkajší sprchovací záves s moderným dizajnom na terasu

Miesto na odpočinok

Čím by bol váš vonkajší priestor bez miesta, kde by ste ležali a relaxovali. Ide o niečo viac ako o rozkladaciu stoličku. Potrebujete priestor, kde môžete vyložiť nohy a prečítať si dobrú knihu.

Nevyzerá dolná posteľ pohodlne dole??

moderný dizajn terasy záhradný vonkajší salónik nábytok drevená strešná krytina

Vonkajšie ležadlá a ležadlá môžu byť veľmi drahé. To platí najmä pre prípady, keď chcete, aby vyzerali čo najlepšie. Uvažovali by ste o svojom? Sú to tiež kutilské projekty a zdá sa nám fascinujúce, ako skvele transformovali inak nudný kútik.

Postavte si vonkajšie lôžko sami

moderný dizajn terasy terasy mimo postele postavte si drevené trámové palety sami

Nevyhovuje spracovanie dreva vašim plánom? Potom zvážte použitie blokov valcov! Môžete ho použiť na implementáciu projektov, ktoré je možné vykonať veľmi jednoducho. Človek môže zmeniť skutočné miesto na odpočinok. Myslím lavičku, ktorá skutočne vyrastá zo steny!

Urob si sám – miesto na odpočinok

moderný dizajn terasy záhradný nábytok drevený trám zostavte si sami

Pohodlné vankúše

Nemôžem odtrhnúť oči z týchto veľkých vankúšov. Skvelé sedadlo môžete vidieť v španielskom Vindome.

Moderný dizajn terasy

exteriérový nábytok moderný dizajn terasy dizajnový sedací nábytok ležadlo

Tieto senzačné vankúše v studených farbách sú dielom spoločnosti CB2. Tu je možné vidieť toľko zábavných návrhov, vrátane vzorov geotetov a ľudového umenia!

Dekoračné vankúše s farebným prevedením

exteriérový nábytok moderný terasový dizajn sedáky vankúše kobercová sedačka

Ale keď príde na to, ako vyžiť, nakupovať skupinu vankúšov nie je práve najlepší nápad! Čo s projektmi pre domácich majstrov v tomto prípade? Môžete ich tiež urobiť odolnými voči poveternostným vplyvom výberom strategicky vhodných materiálov. Nasledujúci vankúš je DIY projekt od TBF a použité materiály skutočne nie sú drahé!

Lacné nápady pre domácich majstrov s veľkým efektom

exteriérový nábytok moderný dizajn terasy sedací nábytok vankúše pruhovaný vzor

Rastliny so silným vplyvom na interiérový dizajn

Hľadáte čerešničku na torte? Potom sa poobzerajte po niekoľkých rastlinách, ktoré na vás urobia silný dojem! Často som od nákupu zelených rastlín upustil. To preto, že som nenašiel žiadne skutočné nádoby na rastliny.

Navrhnite zelenú terasu

exteriérový nábytok moderný dizajn terasy ležadlá zakrýva čalúnené sedadlá s pruhovaným vzorom

CB 2 sa vracia s dobrým nápadom! Pretože tieto skvelé nádoby na kovové rastliny ponúkajú! Sú klasické a moderné a dostanete ich v mnohých rôznych odtieňoch. Môžete si vybrať z rôznych diel vyrobených z pozinkovanej ocele.

Balkónové rastliny

moderný dizajn terasy balkónové rastliny súkromná obrazovka živý plot

Je váš rozpočet nedostatočný? Toto je ďalší spôsob, ako ušetriť: Choďte na bloky valcov! Prostredníctvom týchto konštrukcií môžete vytvárať rôzne veľkosti. Dajú sa kúpiť len za pár dolárov!

Jeho modernú estetiku si zamilujete

moderný dizajn terasy robia z balkóna rastliny box

Čo budete robiť po prečítaní tohto článku? Teraz budem hľadať vhodné záclony pre svoj vonkajší priestor. Myslel som na obrusy odolné voči poveternostným vplyvom. Budú slúžiť ako zdroje pre vonkajšie prostredie. Ak nájdem toho pravého pre mňa, sľubujem, že ho zverejním aj na Freshideen! Moje čestné slovo!