Navrhovanie verandy v lete – 11 spôsobov, ako ju môžete naplno využiť

veranda dizajnové drevené sedacie kreslo polyratanové čierne

Navrhovanie verandy v lete – 11 spôsobov, ako ju môžete naplno využiť

11 spôsobov, ako naplno využiť letnú verandu      

Chcete vidieť svet z veľmi príjemného miesta? Čo tak zastrešená terasa plná pohodlného nábytku a inšpiratívnych doplnkov?

Užívať si leto môže byť také jednoduché! Každý deň môžete jednoducho tráviť čas pri svojich dverách. V tejto záležitosti je niečo také relaxačné. Môže to byť o dopoludňajšom pití kávy, ako aj o večernej radosti z čerstvého vetra. Dodatočnú hodnotu pre celú štvrť môžete dosiahnuť príjemným dizajnom vášho domu. Celková atmosféra potom bude pôsobiť priateľskejšie, teplejšie a integrovanejšie.

Tu nájdete 11 nádherných a jednoduchých nápadov pre vašu verandu. Akonáhle budú splnené, nebudete môcť dlho čakať, kým tam nabudúce strávite čas.

Obnovte štýl Hamptons

veranda v lete urobí rohové pohodlné sedacie kreslo

1. Nájdete tam zmes prírodného dreva, pieskovo béžovej a modrej. Jedná sa o klasickú plážovú kombináciu, ktorá funguje veľmi dobre všade. Nedokončený teakový nábytok je tiež univerzálny, a preto je veľmi dobrou voľbou. Tento materiál má schopnosť časom šednúť. Vyzerá to veľmi štýlovo a skvele sa hodí k vankúšom indigovej farby zabaleným do ľanu.

Na blšom trhu potrebujete priamy zásah

veranda v lete robí sedenie jedálenským stolom rustikálnym

2. Tiež milujete dobrodružné výlety na blšie trhy a letné farmy? Hľadajte tu rozkladacie stoličky a starodávne pokrývky hlavy. Malé drevené stoly sú tiež voľbou pre prirodzenú atmosféru domova. Tiež nechajte svoje oči lúpané, aby ste našli zaujímavé kvetináče. Určite nájdete aj veľmi praktické a krásne zrkadlá. Nevhodné kúsky z obývačky je možné preniesť na letnú verandu.

Vytvorte vonkajší jedálenský kút

veranda v lete vyrába ratanové kreslá

3. Al fresco je najlepšie jesť na verande. Aby bol zážitok čo najlepší, musí byť naozaj útulný. Stôl musí mať tiež správnu veľkosť pre verandu. Musíte sa cítiť pohodlne a pritom slobodne. Teraz dajte na stoličky vankúše, na stôl sviečky a zaveste pár svetiel.

  Prilepte farbu cez kvetinové kríky

veranda v lete robí lavice vankúše pruhované

4.  Radi zbierate rastliny v záhrade alebo len tak na lúke? Teraz im môžete nájsť miesto na terase. Vázy s kvetmi alebo veľmi malé kvety môžu verandu neodolateľne zatraktívniť. Atmosféra sa stáva viac než očarujúcou. Vychutnajte si ich krásu, kým si nalejete kávu.

Zaveste hojdačku na verandu

urobte z verandy v lete hojdačku lavice z dreva

5.  Už len pohľad na hojdačku na terase vytvára uvoľnenú atmosféru. Ale samozrejme je oveľa lepšie na ňom zasnene sedieť. Aby nedošlo k nepríjemným prekvapeniam, mal by ho zavesiť profesionálny remeselník.

Znovu použite a obnovte starý vzhľad

veranda v lete vytvára eklektický štýl

6. Užite si týždeň zadarmo, aby ste svoju záhradu okorenili novými nápadmi. Môžete to urobiť aj sami. Pahýľ stromu je možné premeniť na elegantný podklad a potom naň položiť kvetináč. Vyfarbite podlahu a rozdeľte niekoľko nových vankúšov. V tomto prípade je zastaraný a mierne opotrebovaný štýl celkom vhodný.

Dajte letný výstroj na dohľad

veranda v lete vyrába biele lampičky zo stoličiek

7.   Môžete podoprieť surf a priskrutkovať pár háčikov, aby ste zavesili mokré uteráky z pláže. Vytiahnite sandále aj na verandu. Veranda je teraz vašim najobľúbenejším miestom v dome. Bude to pôsobiť šťastnejšie a na všetko budete mať dostatok priestoru.

Vytvorte šablónu správy na podlahe alebo stenách

veranda v lete robí modernú rohožku na vchodové dvere

8.    Radšej sa zaobídete bez uvítacej podložky. Na schodoch namaľujte pár slov.

Vytvorte monogram

veranda v lete robí drevené vchodové dvere stoličky

Mnoho ľudí chce, aby ich dom svojim dizajnom vynikol oproti susedom. Monogram je úžasný spôsob, ako to urobiť. Ozdobte jednoduchými tvarmi písmen z vedľajšieho papiernictva alebo si vytvorte vlastný monogram podľa vzorov z internetu. Nechcete nalepiť vlastné iniciály? Možno by tam najradšej strčili skrátenie vášho mesta.

   veranda v lete je navrhnutá s klasickou, pohodlnou, béžovou hojdačkou

10.  Je vonku príliš teplo, aby ste tam stále sedeli? Potom budete možno potrebovať ventilátor. To tiež udrží komáre mimo!

Vytvorte príjemnú atmosféru pre páryveranda v lete vytvára posedenie v prírodnom prostredí

 Máte na verande malý kútik, ktorý je ťažké praktizovať? Môžete tam umiestniť malý stôl a dve stoličky. Tam si môžete najlepšie dať kávu pre dvoch, prečítať si knihu alebo si len tak ticho vychutnávať krajinu.

 Našli ste tu úžasný dizajnový nápad pre malú plochu? Už len samotný dizajn takýchto priestorov prináša radosť, nie? Tešte sa?

Aká veľká je vaša veranda? V tejto môžete tvarovať niekoľko rôznych oblastí?

veranda v letnom tvare zábradlia z bieleho dreva