Terasa je moderná a farebná

dizajn terasy moderný balkón rastliny obývačka nábytok postaviť sami

Žltá a oranžová dodávajú záhradnej terase jedinečný charakter

Pomerne jednoduchá miestnosť sa zmenila na niečo skutočne jedinečné: Úprimne povedané, kedy ste naposledy videli taký úspešný a zároveň super individuálny dizajn? Je tu toľko predmetov, toľko jasných farieb a detailov!

Všetko sa zdá byť super harmonické, jednotné a plné života.

Pôdorys terasy je štvorcový. Vľavo máte kamenný múr, ktorého autentickú textúru je dobre vidieť. Vpravo na obrázku sa zdá, že je hranica iného bytu alebo budovy. Vpravo na obrázku máme zamurovanú plochu s priehradovou drevenou konštrukciou v hornej časti.

Na opačnej strane je vidieť schodiskovú plošinu v dvoch úrovniach. Miesto zábradlia je plocha terasy chránená presklenou stenou. Panely sú k sebe zviazané drevenými trámami. Na podlahu boli položené obyčajné biele, veľkoplošné dlaždice.

Terasa je moderná, útulná a farebná

dizajn terasy moderné balkónové rastliny pomarančovník dlažba kamienky

Obdĺžnikové a okrúhle tvary určujú charakter miestnosti. Tu bol pôdorys a všetky ostatné hlavné konštrukčné prvky zaoblené. Stôl, väčšina sedadiel a tiež kvetináče sú okrúhle.

Tvary sú jednotné, a preto všetko vyzerá harmonicky. S výnimkou tohto, takmer všetky objekty sú tam pre seba. Žiadne dve steny nie sú rovnaké, žiadne sedadlo, okrem dvoch stoličiek, nepatrí páru. Existuje aj niekoľko dekoratívnych vankúšov rovnakého typu.

Kvetinové nádoby majú všetky rôzne veľkosti. Ale väčšina z nich bola pripevnená v špeciálne vytvorenej oblasti z kamienkov. Dominantnými farbami sú žltá, oranžová a červená.

Sú prítomné na vankúšoch sedadiel, na okrúhlom sedadle, na kvetoch. Ovocie (pomaranče) a kvety tiež ukazujú tento odtieň.

Izbové rastliny a stromček na terase

dizajn terasy moderný balkón rastliny izbové stromy pomarančovník

Harmonizujú s ním aj farby na raňajkovom stole. To všetko funguje nádherne vďaka zelenému pozadiu, ktoré môžete vidieť cez okennú stenu terasy.

 Ako sa vám páči tento živý záhradný dizajn? Hodí sa aj k štýlu vášho domova??

Ďalší podobný príklad

dizajn terasy moderný balkónový nábytok drevený stôl okrúhle stoličky farebné

Terasa so strešnou krytinou a chladivými obkladačkami

  dizajn terasy moderný balkónový nábytok drevené stoličky stolové strešné krytiny obklady

Navrhnite vonkajšiu kuchyňu a jedálenský kút na terase

dizajn terasy moderný balkónový nábytok drevené stoličky vonkajšie kuchyne

Len si užívaj život

dizajn terasy moderný balkónový nábytok vonkajšia kuchyňa