Balo için 50 Çok Yönlü Yan Saç Modeli

Mezuniyet dışında, baloya hazırlanmak şu anda hayatınızdaki en önemli şey. Nasıl hissettiğinizi tam olarak biliyoruz! Giyebileceğiniz herhangi bir elbiseye uyarlanabilecek kadar evrensel, ancak kendinize ait hale getirebilmeniz için yeterince kişiselleştirilmiş bir görünüme ihtiyacınız var. İşte burada yan saç modeli devreye giriyor. Balo için dikkatleri üzerinize çekmesi ve sizi bir prenses gibi göstermesi garanti olan 50 yan saç stilinden oluşan muhteşem bir dizi topladık.!

1. Rosie Huntington Whitely

Rosie bu etkinlik için kırmızı halıya çarptığında, elbisesinin tüm konuşmayı yapmasına izin vermesi gerektiğini biliyordu. Makyajın veya saçın üstesinden gelemeyeceği harika bir gümüş aynalı numara takıyor, bu yüzden basit bir yan örgü seçti..

balo için pembe yan saç modelleri

Kaynak

2. Jessica Alba

Doğru şekilde şekillendirirseniz, balo için yan saç stilleri bu kadar kolay olabilir. Yüz seviyesinde ana cazibe olacak güçlü buğulu gözler için giderseniz, şık saçlar ve bir tarafa küçük bir örgü takabilirsiniz..

balo için jessica alba yan saç modelleri

Kaynak

3. Balo için Süper Model Yan Saç Modelleri

Vintage bukleler, özellikle yular bir elbiseniz varsa, gitmenin başka bir yoludur. Bu şekilde, aynı eski Hollywood ekran siren görünümünü koruyabilir ve halter üstünü vintage buklelerle eşleştirebilirsiniz. Sarkık küpeleri unutma.

balo için dalgalı yan saç modelleri

Kaynak

4. Jennifer Lopez

Latin müziğinin kraliçesi Jennifer Lopez’den bir ipucu alın ve muhteşem saç yelesini balo için yan saç modelleriniz için ilham kaynağı olarak kullanın. Beyaz dantelli bir elbisenin üzerine gevşek bukleli sarışın bir ombre giyiyor..

balo için jennifer lopez yan saç modelleri

Kaynak

5. Yaratılış Rodriguez

Bu dağınık ama seksi bukleler seti, bir çift ağır, ışıltılı ve değerli küpeyi sergilemek için mükemmel. Elmas, yakut, safir veya tercih ettiğiniz herhangi bir şey olabilirler. Omuzlarınızı ortaya çıkaran bir elbiseniz varsa görünüm mükemmeldir..

Balo için Genesis Rodriguez yan saç modelleri

Kaynak

6. Blake Lively

Herkese balo için yan saç modellerinin nasıl yapıldığını göstermeyi aktris Blake Lively’ye bırakın. Bobby pimleri ile sabitlenmiş bir örgü ile diğer tarafta bir dizi güzel bukle arasında bir kombinasyon seçti. Rujunun elbisesiyle tam olarak nasıl uyuştuğuna dikkat edin.

balo için blake canlı yan saç modelleri

Kaynak

7. Cara Delavigne

Bu bir süperstara yakışır bir görünüm. Çok basit ama bir o kadar da muhteşem. Cara, dağınık kumsal dalgalarıyla derin bir yere gitti. Başının açıkta kalan tarafı, hiçbir telin dışarı kaymaması için jelleştirilmiştir. Bununla birlikte, görünümün ana yıldızları, öküz kanı ruj ve dudaklarının kırmızısını dengeleyen İspanyol esintili siyah beyaz tiyatro küpeleridir..

balo için cara yan saç modelleri

Kaynak

8. Miranda Kerr

Süper model Miranda Kerr, balo için yan saç modelleri listemizdeki en iyi görünüm için başka bir yarışmacı. Ayrıca koyu bir dudak seçti, rengi mavi gözlerini vurgulaması gereken kremsi bir koyu kirazdı..

balo için miranda kerr yan saç modelleri

Kaynak

9. Kate Beckinsale

Ama balo için yan saç modellerinden bahsettiğimizde, hepsi gevşek saçlar ve kumsal dalgalar değil. Ayrıca Kate Beckinsale’nin tavsiyesini takip edebilir ve diğer tarafta gevşek bir iplikle büyük bir örgülü yan topuz tercih edebilirsiniz. Altın püskül küpelere resmen aşığız!

balo için kate beckinsale yan saç modelleri

Kaynak

10. Megan Fox

Hiçbir şey birlikte, saf dantelden ve bir dizi basit, klasik buklelerden oluşan fistolu bir korse elbiseden daha iyi olamaz. Megan Fox’un koyu saç ve elbisenin beyazı arasında sergilediği klasik kombinasyonu bile seviyoruz..

balo için megan fox yan saç modelleri

Kaynak

11. Jessica Alba

Aktris Jessica Alba, hem Hollywood divası olmak için bir ders hem de altın bir vizyon. 20’li ve 30’lu yılların eski ekran sirenlerini kanalize etti ve parlak buklelerinin elbisesi, küpeleri ve göz farı ile uyumlu olduğu ve dudaklarının tek renk patlaması olduğu bu olağanüstü metalik görünümle ortaya çıktı..

balo için jessica alba yan saç modelleri

Kaynak

12. Balo için Örgü Yan Saç Modelleri

Örgülü saç modelinin en büyük avantajı rahat olmasıdır. Bunu düşün. Zaten bütün gece endişelenecek bir balo elbiseniz ve bir çift yüksek topuklu ayakkabınız var. Kendinize bir mola verin ve rahat bir saç modeli deneyin.

balo için yan örgü saç modelleri

Kaynak

13. Taylor Swift

Taylor Swift’in gerçek hayatta kıvırcık saçlara sahip olduğunu biliyor muydunuz? Sık sık bukleler takar, bu doğru, ancak bunlar her zaman çok parlaktır ve bir saç maşasıyla elde ettiğiniz türe benzerler. Aslında, tıpkı geri kalanımız gibi kıvırcık, kıvırcık saçları var..

balo için taylor swift yan saç modelleri

Kaynak

14. Lucy Hale

Balo rutini için yan saç modelinizin bir parçası olarak plaj dalgalarına gitmeye karar verirseniz, öne çıkan bazı şeyleri de almanızı tavsiye ederiz. Daha açık ton ten renginizi ısıtacak ve yanaklarınıza pembe bir ışıltı katacaktır..

balo için lucy hale yan saç modelleri

Kaynak

15. Balo için At Kuyruğu Yan Saç Modelleri

Bu, dergilerde gördükten sonra hep hayalini kurduğumuz 60’ların saç stillerine modern bir bakış. Dağınık ve partiye hazır görünmesi için arkadan alay edilen uzun bir yan at kuyruğu..

balo için at kuyruğu yan saç modelleri

Kaynak

16. Uzun Saçlar İçin Yan Balo Saç Modelleri

Bu basit ama etkili bükümlü saç modeli, öne birkaç vurgu ve onu iltifat etmek için bir çift dramatik küpe eklerseniz en iyi sonucu verir. Ayrıca makyajınızı biraz abartabilir ve örneğin mavi göz kalemi kullanabilirsiniz..

balo için yan saç modelleri

Kaynak

17. Balo için Dağınık Yan Saç Modelleri

Her ne kadar tatlı bukleler gibi görünse de aslında hem baloya giden genç kızların hem de gelinlerin tercih ettiği bir saç modelidir. Büyük, elmas işlemeli küpelere karşı romantik bir dalga setinin cazibesi hakkında bir şeyler var..

balo için dağınık yan saç modelleri

Kaynak

18. Nicole Scherzinger

Yan patlamalarınız varsa, onları iyi kullanmak için mükemmel bir an. Nicole’ün yaptığı tam olarak buydu. Yan patlamalarının saç kesimine daha fazla derinlik ve boyut katan saç stilinin ayrı bir katmanına dönüştüğü bir yan kısma gitti..

balo için nicole yan saç modelleri

Kaynak

19. Amber Heard

Balo için yan saç modelleri söz konusu olduğunda da saç renginizi çok yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Amber Heard örneğini alın. Saç rengi, baş hizasında kirli bir sarı ve uçlara doğru altın rengi bir şampanyaya dönüşüyor. Bu yüzden, zümrüt küpeler ve kırmızı bir dudak ile bir renk patlaması ekledi..

balo için kehribar duydum yan saç modelleri

Kaynak

20. Balo için Olağanüstü Yan Saç Modelleri

Dramatik bir saç aksesuarıyla asla yanlış gidemezsiniz. Saç stiliniz veya saç kesiminiz basit olsa bile, saçınızı süslemenin en kolay yolu budur. Bunun dışında korse elbise giyiyorsanız mükemmel bir seçimdir..

balo için saç parçası yan saç modelleri

Kaynak

21. Rita Ora

Şarkıcı ve aktris Rita Ora, bu kırmızı halı görünümü vesilesiyle hiç bu kadar iyi görünmemişti. Saçları harika bir bej sarısı ve dumanlı gri gözleri ve kırmızı rujuyla çok iyi oynadı..

balo için rita ora yan saç modelleri

Kaynak

22. Eva Longoria

İşte aksesuarları doğru kullanmayı bilen bir ünlü daha. Eva Longoria’nın bu vesileyle yana taranmış koyu kestane rengi saçları var. Bu nedenle, her şeyi bir çift çimen yeşili uzun küpe ile renklendirdi..

balo için eva longoria yan saç modelleri

Kaynak

23. Anna Kendrick

Anna Kendrick’in kusursuz görünmediği bir an var mı? Koyu karamel saçları, fildişi derisine dikkatsizce düşen basit ama tatlı kıvrımlar halinde kıvrılmıştı. Aynı renk paletinde sade bir makyaj ve pırlanta küpeler tercih etti..

balo için anna kendrick yan saç modelleri

Kaynak

24. Balo için Bükülmüş Yan Saç Modelleri

Bu saç modeli, çoğunlukla at kuyruğunu bağlamak için kullanılan kurdele nedeniyle inanılmaz derecede tatlı ve romantik. Stilin kendisi, önde ve omuzlarda sarkan birkaç gevşek saç tutamıyla bükülmüş bir at kuyruğudur..

Balo için şerit yan saç modelleri ile bükülmüş yan saç modelleri

Kaynak

25. Balo için Balık Kuyruğu Örgü Yan Saç Modelleri

Uzun saçlar için bir balık kuyruğu örgüsünün sadece düz ve dikey olabileceğini düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz. Başınızın üzerinden çapraz olarak ördüğünüzde ne kadar muhteşem olduğuna bir bakın ve gelinliğinizin arka detayını göstermesine izin verin..

balo için yan örgü saç modelleri

Kaynak

26. Eşleşen Saç Aksesuarları

İşte balo geceniz için kullanabileceğiniz şirin bir numara. Saç aksesuarlarınızı küpelerinizle eşleştirin. Başka bir deyişle, tercih ettiğiniz tasarımın küçük bedeninde bir çift küpe, ardından saçınız söz konusu olduğunda büyük boyutunda bir çift küpe alabilirsiniz..

balo için yan saç modelleri

Kaynak

27. Balo için Basit Yan Saç Modelleri

Çiçekler son birkaç sezonda çok moda oldu. Balolardan düğünlere, kırmızı halı etkinliklerine ve müzik festivallerine kadar her yerde onları gördük. Bu, onu süsleyen üç küçük beyaz gül ile çift bükümlü bir örgüdür..

balo için basit yan saç modelleri

Kaynak

28. Balo için Doğal Yan Saç Modelleri

Çiçekler gerçekten sizin tarzınız değilse ama görünümünüze biraz doğa getirme fikrini seviyorsanız, bitkinin küçük dalları veya yeşil yaprakları gibi diğer kısımlarını her zaman kullanabilirsiniz. Enerji artışı için kokulu olanları seçin.

balo için doğal yan saç modelleri

Kaynak

29. Balo için Jumbo Örgülü Yan Saç Modelleri

Uzun saçlarınız olduğunda, onu sırtınıza asarak takabilir veya 20’li yıllardan beri herkesin taktığı klasik alçak topuklulardan birine koyabilirsiniz. Ama ya size daha modern ve çağdaş bir üçüncü seçenek olduğunu söylesek??

balo için jumbo örgü yan saç modelleri

Kaynak

30. Balo için Resmi Pin Up Yan Saç Modelleri

Pin up deyince çoğu insan aklına 40’lı yıllardan renkli resimler gelir. Ancak, balo görünümünüz için bir ilham kaynağı olarak kullanabileceğiniz resmi bir pin up tarafının da olduğunu biliyor muydunuz??

balo için resmi yan iğneli yan saç modelleri

Kaynak

31. Süslenmiş Balık Kuyruğu

Bir izlenim bırakmak istiyorsanız, bir örgü yeterli olmayacaktır. Bu, beyaz bebek nefes çiçekleriyle süslenmiş, sarı vurgulu, ombre kahve renginde gevşek, jumbo bir balık kuyruğu. Açıkçası, en çok hoşunuza giden çiçekleri seçebilirsiniz..

balo için dekore edilmiş balık kuyruğu yan saç modelleri

Kaynak

32. Çiçek Tacı

Bebek nefesleri sizin için çok küçükse ve gerçekten giriş yapmak istiyorsanız çiçekli bir taç takmanızı öneririz. Bu tek, yarı çiçekli, pembe şakayık, mavi devedikeni, portakal meyveleri ve bazı yeşil yapraklardan yapılmıştır..

balo için çiçek taç yan saç modelleri

Kaynak

33. Balo için Tıraşlı Yan Saç Modelleri

Cesur kızların cesur ve sinirli bir saç stiline ihtiyacı var ve bu tam da aradığınız şey. Kişiliğinizi sergileyen, ancak yine de giyeceğiniz balo elbisesine uyması için yeterince uzun saç bırakan yarı traşlı bir saç kesimi..

balo için bir tarafı tıraşlı yan saç modelleri

Kaynak

34. Balık Kuyruğunun At Kuyruğu ile Buluşması

Balo için yan saç stilleriniz için biraz daha karmaşık bir şey istiyorsanız, iki tür örgüyü bile birleştirebilirsiniz. Bu, yan at kuyruğu ile biten küçük bir balık kuyruğu. Bohem tarzı bir elbise ile en iyi şekilde çalışır.

balık kuyruğu balo için at kuyruğu yan saç modelleriyle buluşuyor

Kaynak

35. Balo için Güzel Yan Saç Modelleri

Balo gecesi için saçınıza örülmüş bir avuç yasemin çiçeğinden daha güzel bir şey olamaz. Ve hareket ettiğinizde ve dans ettiğinizde havaya yayılan kokuyu bir düşünün. Herhangi bir parfümden daha iyi!

Balo için burgulu at kuyruğu yan saç modelleri

Kaynak

36. Balo için Lila Yan Saç Modelleri

Geleneksel olmayan saç renkleri geçtiğimiz sezonun ana trendi olarak kesinlikle en üst sıralarda yer aldığından, bu makalenin tamamını onlara ve balo için yan saç modelleri söz konusu olduğunda nasıl kullanabileceğinize ayıracağız..

balo için leylak yan saç modelleri

Kaynak

37. Balo için Gökkuşağı Tarafı Saç Modelleri

Balo için tek bir saç rengine karar veremiyorsanız, her zaman gökkuşağı trendi için yapabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, farklı kırmızı veya mor tonları veya gökkuşağının gerçek renkleri gibi aynı paletten seçtiğiniz birkaç rengi kullanabilirsiniz..

balo için gökkuşağı yan saç modelleri

Kaynak

38. Selena Gomez

Instagram kraliçesi Selena Gomez, bu kırmızı halı etkinliğini sade ama güçlü, şık bir yan saç modeli ile süsledi. Bunu kopyalamak istiyorsanız, saçın yan ve üst kısmının hareket etmemesi için bol miktarda saç balmumuna ihtiyacınız olacaktır..

balo için selena gomez yan saç modelleri

Kaynak

39. Patlama ile Balo için Yan Saç Modelleri

Kaküller örgülerle inanılmaz iyi gider, öyleyse neden büyük gecenizde onları eşleştirmiyorsunuz? Yüzünüz için en iyi kakül türü hakkında stilistinizle konuşun ve ardından onları vurgulayacak uygun bir makyaj yapın..

balo için patlama örgü yan saç modelleri

Kaynak

40. Yan Örgü Topuz

Bu saç modeli karmaşık görünebilir, ancak elde edilmesi düşünüldüğünden daha kolaydır. Başın bir tarafında örgülü bir topuzla biten basit bir çapraz Hollanda örgüsüdür. Bobi pimleri ile yerine sabitledikten sonra, seçtiğiniz büyük bir çiçekle süsleyin..

Balo için çiçekli yan saç modelleri ile yan örgü

Kaynak

41. Balo için Teal Yan Saç Modelleri

Balo için alışılmadık saç renginizi seçerken elbisenizi göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Örneğin, renkleri veya elbiseleri ne kadar severseniz sevin, deniz mavisi pembe ve turuncu ile çatışacaktır. Birini veya diğerini seçin.

balo için turkuaz yan saç modelleri

Kaynak

42. Balo için Pamuk Şeker Yan Saç Modelleri

Geleneksel olmayan saç rengi trendi o kadar büyüdü ki, saç bakım serilerinde artık evde güvenle kullanabileceğiniz özel boyalar bile gündeme geldi. Leke yapmıyorlar, artık saça çok zarar vermiyorlar ve her seferinde istediğiniz rengi elde etmeniz garanti..

balo için pamuk şeker yan saç modelleri

Kaynak

43. Kiraz Kırmızısı Yan Saç Modelleri

Bu saç rengini seçerseniz, siyah beyaz bir elbise inanılmaz derecede iyi oynayacaktır. Saç kendi içinde çok fazla olduğu için, ağırbaşlı bir şey seçmeyi unutmayın. Karmaşık bir elbise seçerseniz, kostüm giyiyormuş gibi görünme riskiniz vardır..

balo için kiraz kırmızısı yan saç modelleri

Kaynak

44. Küllü Mor Yan Saç Modelleri

İşte bildiğimiz ve sevdiğimiz o eski kibrit-eşleşmeyi biraz yapmanızı sağlayan bir renk. Bu, garip görünme riski olmadan mor veya lavanta bir elbise giyebileceğiniz anlamına gelir. Saç renginin küllü alt tonları onu dramatik ve havalı tutar.

balo için küllü mor yan saç modelleri

Kaynak

45. Balo için Patlıcan Yan Saç Modelleri

Bu, morun en güzel tonlarından biri ve şimdiye kadar gördüğümüz en seçkin saç renklerinden biri olmalı. Bunu seçerseniz, tüm konuşmayı saçın yapmasına izin verin ve elbiseyi basit siyah, beyaz, şampanya altını veya hatta taş grisi olarak tutun..

balo için eggplabt mor yan saç modelleri

Kaynak

46. ​​Yeşil ve Sarı Saç Modelleri

Eğer göbek adınız ‘cesur’ ise, o zaman bu saç modeli tam size göre. Şık bir topuzla biten çapraz bir Fransız örgüsüdür. Ancak, ana cazibe iç içe geçen iki renktir. Biri muhteşem bir metalik yeşil, diğeri ise kirli bir sarışın.

balo için yeşil sarı yan saç modelleri

Kaynak

47. Balo için Nane Yeşili Yan Saç Modelleri

Yeşil saçlar için biraz daha fikirle devam edelim. Bu nane yeşili ombre. Koyu yeşil ile başlar ve bunaltıcı bir günde bizi nane parçalı dondurma ve yaz tarlalarını akla getiren bir nane çılgınlığına dönüşür..

balo için yeşil yan saç modelleri

Kaynak

48. Balo için Orkide Yan Saç Modelleri

Orkide, birçok kişinin yanlış inandığı gibi pembe değil, morun bir tonudur. Her iki durumda da muhteşem ve denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Gençken saçınla çıldırmayacaksan, ne zaman yapacaksın??

balo için orkide yan saç modelleri

Kaynak

49. Beyonce

Özel bir gün için yan saç modellerinin nasıl yapıldığını bize Kraliçe Bey’den daha iyi kimse gösteremez. Omuzlarına kadar inen pırlanta küpeleri olan muhteşem bir mandalina elbisesi giyiyor..

balo için beyonce yan saç modelleri

Kaynak

50. Balo için Gümüş ve Turkuaz Yan Saç Modelleri

Deniz kızı görünümü için gidiyorsanız, gümüş ve turkuaz kesinlikle deniz altındaki yaşamı anlatır. Balık kuyruğu örgüsünün de aynı yönde bir baş hareketi olduğundan bahsetmiyorum bile. Bir denizkızı elbisesi de seçin ve stil tamamlandı.

balo için gümüş turkuaz örgü yan saç modelleri

Kaynak

Çözüm

Balo için giydiğiniz saç modeli, elbisenize ve olayın kendisine uyması için muhteşem ve unutulmaz olmalı, aynı zamanda tüm gece boyunca giyebilmeniz için kullanışlı ve rahat olmalıdır. Bu nedenle, balo için yan saç modellerinin bu iki hileyi tek seferde yaptığına inanıyoruz. Ne düşünüyorsun? Yukarıda gösterdiğimiz 50 saç modeli arasından tercih ettiğiniz bir saç modeli var mı??