Kısa Saçlar İçin 45 Romantik Balo Saç Modeli

Kısa saç son derece kullanışlı, çok şık ve günlük olarak az bakım gerektirir. Ama balo gecesinde tüm kızlar en süslü saç modellerini ve en lüks bukleleri giymek istediğinde ne yaparsın? Üzülmeyin çünkü her zaman olduğu gibi çözüm bizde. Kısa saçlar, orta ve uzun saçlar kadar kolay bir şekilde mükemmel bir şekilde şekillendirilebilir. Araştırmamızı yaptık ve kısa saçlar için sadece kıdemli baloda değil her zaman giymek isteyeceğiniz 45 romantik balo saç modeli bulduk.!

1. Kısa Saçlar İçin Örgülü Taç Balo Saç Modelleri

Örgülü taçlar birkaç sezon önce en büyük balo trendi haline geldi ve görünüşe göre hiçbir şey taçlarını çalamaz. Amaçlanan kelime oyunu. Evet, hala en sevilen tarzlar. Bu versiyonda ayrıca kumsal dalgaları ve örgüye dokunmuş bebeğin nefes çiçekleri var..

Bebeğin nefes çiçekli örgülü taç kısa saçlar için balo saç modelleri

Kaynak

2. Kısa Saçlar İçin Kolay Balo Saç Modelleri

Yaygaracı olmayan bir kızsanız, o zaman bu kesinlikle sizin için saç modeli. Plaj dalgaları ve ortasından ayrılmış saçları olan çok basit bir sarı ombre. İşte bir ipucu – daha dokulu bir görünüm için biraz deniz suyu spreyi ve biraz büyük küpeler kullanın..

kısa saçlar için ombre balo saç modelleri

Kaynak

3. Kısa Saçlar İçin Retro Bukleler Balo Saç Modelleri

Bu saç modelinin çıkarılması inanılmaz derecede kolaydır. Süslü görünüyor, ancak biraz pratikle bunu evde nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve büyük günde biraz tasarruf edebilirsiniz. Sadece saç düzleştiricinizi veya kıvırıcınızı kullanmanız gerekiyor.

kısa saçlar için retro bukleler balo saç modelleri

Kaynak

4. Örgülü Kısa Saçlar İçin Balo Saç Modelleri

Bu mikro örgüler, kısa saçlarınız olduğunda ve balo için şık görünmeniz gerektiğinde tüm farkı yaratacak detaydır. Tüm saçınızı düzleştirin ve bir taraftan iki veya üç tutam örün. Sonuç muhteşem olacak.

kısa saçlar için mikro örgüler balo saç modelleri

Kaynak

5. Kaprisli Saç Aksesuarları

Sade bir elbiseniz ya da renksiz ya da ten rengi bir elbiseniz varsa, kıyafetinize renk ve hava katmak için çözümler düşünebilirsiniz. Böyle bir çözüm saç aksesuarlarıdır. Bunlar gerçek boyutlu kelebekler ve yusufçuklar.

kısa saçlar için kelebekler balo saç modelleri

Kaynak

6. Kısa Saçlar İçin Saç Glitter Balo Saç Modelleri

Saç parıltısı, ne kadar sürdüğünü bilmesek de hala güçlü olan bir başka trend. Altın folyo arkadan hızla geliyor, bu yüzden fırsatınız varken bu trendden yararlanın. Kısa saçlar için altın folyo ile ilgileniyorsanız, onu da aşağıda ele aldık..

kısa saçlar için saç parıltılı balo saç modelleri

Kaynak

7. Kendall Jenner

En büyük ilham kaynağımız olan ünlülere başvurmadan kısa saçlar için romantik balo saç modellerinin bir listesini yapamazdık. Gezinirken, Hollywood’un kısa saçlı, önde gelen tüm güzel kadınlarını bulacaksınız. Kendall sadece ilk!

Kısa saçlar için Kendall Jenner balo saç modelleri

Kaynak

8. Zendaya

Zendaya hiç şüphesiz Hollywood’un en güzel yeni oyuncularından biri. Bu nedenle, onun zaten bir moda ve stil gurusu olması şaşırtıcı değil. Burada 1920’lerin sineklik parmak dalgaları şeklinde şekillendirilmiş çok kısa ve jelleşmiş bir peri kesimiyle kırmızı halı etkinliğinde..

kısa saçlar için zendaya balo saç modelleri

Kaynak

9. İncili Kısa Saçlar İçin Balo Saç Modelleri

Bazen tüm farkı yaratan detay saç modelinin kendisinde değil, kullandığınız saç aksesuarındadır. Bu, her biri küçükten büyüğe değişen üç inci ile süslenmiş bir çift basit saç tarağıdır..

kısa saçlar için inciler balo saç modelleri

Kaynak

10. Christina Aguilera

Pullu bir balo elbisesiyle retro sarı bukleler yapmak konusunda ilham arıyorsanız, başka yere bakmayın çünkü gidilecek kadın şarkıcı Christina Aguilera. Pembe ve şarap rengi ruj kombinasyonu olan makyaja da dikkat etmelisiniz..

kısa saçlar için christina aguilera balo saç modelleri

Kaynak

11. Reese Witherspoon

Bu kalp şeklindeki bir yüz için mükemmel bir saç modeli. Yan kısım, odağı alından uzaklaştırır ve güzel küpeler takacağınız kulak çizgisine yaklaşır. Tatlım bukleler köşeli yüzü tatlandırır.

kısa saçlar için reese witherspoon balo saç modelleri

Kaynak

12. Emma Watson

Balo gecesinde gerçek, canlı aksiyon Disney prensesi gibi görünmeyi kim istemez ki? Artık yapabilirsiniz çünkü Emma Watson Belle canlanıyor ve aynı zamanda kısa saçlar için balo saç modelleri söz konusu olduğunda sizin ilham kaynağınız..

kısa saçlar için emma watson balo saç modelleri

Kaynak

13. Lily Collins

Bu görünüm hakkında neyi daha çok sevdiğimize karar veremiyoruz. Ezilmiş böğürtlenli ruj, tüm yüzü şekillendiren güçlü kaşlar, Pamuk Prenses saç modeli veya yakasından görünen minimalist dövme olabilir..

kısa saçlar için lily collins balo saç modelleri

Kaynak

14. Ocak Jones

Kısa saçlar için balo saç modellerini düşünürken asimetrik bir bob böyle yapılır. Ocak Jones, muhtemelen şimdiye kadar gördüğümüz en güzel sarışın tonu olan Manhattan ışıkları ile tamamlanmış mükemmel bir köşeli bobun sırrını keşfetti..

kısa saçlar için ocak jones balo saç modelleri

Kaynak

15. Natalia Dyer

Bu kız kırmızı halıdayken bile doğallığını ve yaşına uygun olmasını istiyor ve bunun için onu alkışlıyoruz. Bebek pembesi makyajına organik bir kahverengi saç rengi, biraz ışık dalgaları ve balomuz için gerçekten sahip olmayı dilediğimiz pembe ve kırmızı bir elbise eşlik ediyor..

kısa saçlar için natalia boyacı balo saç modelleri

Kaynak

16. Millie Bobby Brown

Henüz 13 yaşında olmasına rağmen, Stranger Things oyuncusu stil ve moda söz konusu olduğunda zaten bir güç merkezi. Burada, daha feminen tarafını ortaya çıkaran gümüş bir saç aksesuarıyla süslenmiş baloya yakışır bir peri kesimiyle karşınızda..

kısa saçlar için millie bobby brown balo saç modelleri

Kaynak

17. Charlize Theron

Kısa saçlar için balo saç modelleri söz konusu olduğunda gerçekten peri kesimlerinden bahsetmek istiyorsanız, sizi Charlize Theron’a yönlendirmemiz gerekiyor. Oybirliğiyle dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilen, kaygan bir peri ve öküz kanı rujuyla kırmızı halıda giydiği bu görünüm için ölmek üzere..

kısa saçlar için charlize theron balo saç modelleri

Kaynak

18. Gigi Hadid

Kısa saç söz konusu olduğunda, süper model olağanüstü Gigi Hadid yeni bir trendin başlamasına gerçekten yardımcı oldu. Açıkçası, parçası olmayan saç modelinden bahsediyoruz. Burada çok dalgalı kısa bir bob ile sallıyor. Altın manşet küpeyi fark ettin mi? Aşk!

kısa saçlar için gigi hadid balo saç modelleri

Kaynak

19. Sarah Hyland

Bu Modern Aile mezunları, ülkedeki en komik TV programlarından birinin komedi okulundan onur derecesiyle mezun oldu. Bu nedenle, kısa saçlar için balo saç modellerini doğru şekilde nasıl yapacağını bildiğinden eminiz..

kısa saçlar için sarah hyland balo saç modelleri

Kaynak

20. Keira Knightley

Balo görünüm kitabımıza biraz zarafet katmayı bu İngiliz güzelliğine bırakın. Uzun ve tüylü bir peri kesimi giyiyor ve onu fevkalade zahmetsiz gösteriyor. Çıplak makyaj ve kırmızı çiçekli taç, İngiliz güzelliğinin anahtarıdır!

Kısa saçlar için Keira Knightley balo saç modelleri

Kaynak

21. Julianne Hough

Ayrıca aktris Juliane Hough, chai sarısı peri kesiminde güzel bir çiçek taç giyiyor. Keira’dan çok daha bohem görünüyor. Bu nedenle, hangisini en çok beğendiğinizi görebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.!

Kısa saçlar için Julianne Hough balo saç modelleri

Kaynak

22. Sienna Miller

İşte baloyu şık bir şekilde nasıl yapacağınız ve birinci sınıf olduğunuzu kanıtlayacağınız. Sadece birkaç, zar zor görünen plaj dalgalarının basamaklı olduğu örgülü bir saç modeli, çok az makyaj ve lüksten başka hiçbir şeyden bahsetmeyen bir çift altın ifade küpesi seçin..

kısa saçlar için sienna miller balo saç modelleri

Kaynak

23. Kısa Saçlar İçin Sinirli Balo Saç Modelleri

Büyük balo geceniz için istediğiniz buysa veya uygun bir elbiseniz varsa, bir peri kesimi de sinirli bir saç modeline dönüştürülebilir. İstenen görünüm için bir kısa saç veya sahte şahin oluşturmak için çok sayıda saç spreyi ve tel toka kullanın.

kısa saçlar için seksi balo saç modelleri

Kaynak

24. Taylor Swift

Hala telefona gelebildiği zamanlarda, eski Taylor Swift, her dışarı çıktığında baloya gitmeye hazır, cilalı ve hazır görünüyordu. Klasik kırmızı allık ile tamamlanan bu asimetrik vintage buklelere bir göz atın..

kısa saçlar için taylor swift balo saç modelleri

Kaynak

25. Kaygan Lob

Kısa saçlar için balo saç modelleri için bazı iyi fikirler için eğildiyseniz, harika bir saç kesimi de sayılabilir. Bu, kaşlarınızı kapatabilecek ince kaküllere sahip koyu esmer bir esmerde, şovu durduran kaygan bir lob..

kısa saçlar için kaygan lob balo saç modelleri

Kaynak

26. Kıvırcık Peri Kesimi

İşte balo için harika bir fikir. Peri kesim ve düz saçlarınız varsa, kıvırın! Kendinizi bir avuç bukle ile görmek süper eğlenceli bir sürpriz olacak. Tarak ve iğne gibi havalı aksesuarlar kullanarak onları şekillendirin.

kısa saçlar için peri kesim balo saç modelleri

Kaynak

27. Rihanna

İşte kötü kız RiRi, eski moda mohawk’a süper modern ve çağdaş bir bakış atıyor. Kesik perisini yüksek ve sıkı bir ilişkiye dönüştürdü, aynı zamanda bir arı kovanına benziyor, sarışın uçlarla tamamlandı.

kısa saçlar için rihanna balo saç modelleri

Kaynak

28. Winona Ryder

Bütün bir neslin it kızı ve 90’ların yüzüydü. Kadınsı ve zarif güzelliği, o günlerde hepimizin istediği her şeydi ve şimdi onun süper pürüzsüz, iki tonlu zencefil ve bakır dalgalı perisini balo için kopyalayabilirsiniz..

kısa saçlar için winona ryder balo saç modelleri

Kaynak

29. Kısa Saçlar İçin 20’li Yıllar Balo Saç Modelleri

Onlara boşuna kükreyen 20’ler demiyorlar. The Great Gatsby, Josephine Baker ve diğer sinek kızlarını düşünün, on yılın güzelliğini anlayacaksınız. Büyük gecenizde de size ilham vermesine izin verin.

Kısa saçlar için 20'ler balo saç modelleri

Kaynak

30. Kısa Saçlar ve Doğal Çiçekler İçin Balo Saç Modelleri

Kısa saçlarınızla balo gecesinde bir açıklama yapmanın bir başka yolu da onu doğal çiçeklerle şekillendirmek. Yerel çiçekçinizden en sevdiğiniz çiçekleri kullanarak size bir taç yapmasını isteyin ve onu tüm gece boyunca taze tutmanın yollarını bulun..

kısa saçlar için çiçek taç balo saç modelleri

Kaynak

31. Parmak Dalgaları Balo Saç Modelleri

Parmak dalgaları, listenize ekleyebileceğiniz başka bir harika stildir çünkü biraz alıştırma ve doğru eğitimlerle evde ustalaşabilirsiniz. Bu, bütçenizde değerli dolar tasarrufu sağlayacak ve elbiseye daha fazla harcayabilirsiniz..

kısa saçlar için parmak dalgaları balo saç modelleri

Kaynak

32. Jennifer Lawrence

Şu anda dünyanın en yüksek ücretli aktrisi ve gezegendeki en güzel kadınlardan biri olan Jennifer Lawrence, stil hakkında bir iki şey biliyor. Saçlarını kış sarısına boyadığında cesur ama harika bir hamle yaptı, ama sen de yapabilirsin. Baloda dramatik bir giriş yapın!

kısa saçlar için jennifer lawrence balo saç modelleri

Kaynak

33. Evan Rachel Wood

Evan Rachel Wood hakkında iki şeye kesinlikle aşığız. Westworld’deki daha fazlasını görmek için sabırsızlandığımız rolü ve harika peri kesimi. Zencefilli sarışın ve çok rüzgarlı bir şekilde giyiyor, bu şekilde uyandım. ilham verici!

kısa saçlar için evan rachel ahşap balo saç modelleri

Kaynak

34. Kaley Cuoco

Ayrıca Kaley Cuoco’nun peri kesimini ilham verici buluyoruz. Ren taşlarıyla kaplı yüksek boyunlu, tunik tarzı siyah elbisesi ve iri, kabarık perisi ile bu kırmızı halı etkinliğinde ne kadar sert olduğuna bir bakın. Gerçek bir savaşçı.

kısa saçlar için kaley cuoco balo saç modelleri

Kaynak

35. Hayden Panettiere

Aktris Hayden Panettiere de iyi bir peri kayganlığını seviyor. Ama onunkini giymeye gelince çok daha ağırbaşlı ve zarif. Minimalist bir buğulu göz ve tozlu pembe bir dudakla eşleştirmeyi seçtiği koyu bir sarışın..

Kısa saçlar için Hayden Panettiere balo saç modelleri

Kaynak

36. Yakut Gül

Model ve aktris Ruby Rose’un bu fotoğrafına bakıp bunun kısa saç ilhamı için tam balo saç modelleri olduğunu düşünmemeniz mümkün değil. Saçındaki örgüler mutlak mükemmellik, platin manşet küpe ise son trend ve biz onu istiyoruz.!

kısa saçlar için yakut gül balo saç modelleri

Kaynak

37. Kısa Saçlar İçin Künt Patlama Balo Saç Modelleri

Küpeler ve son trendlerden bahsetmişken, püskül küpelerin şu sıralar büyük ilgi gördüğünü de bilmelisiniz. Onları, keskin balo gecesi görünümünüzün tonunu ayarlayabilecek bir dizi künt bebek patlaması ve hafifçe ters bukleler ile eşleştirmenizi öneririz..

kısa saçlar için künt patlama balo saç modelleri

Kaynak

38. Carey Mulligan

İşte kural. Saçınızla ne kadar az uğraşırsanız, yüzünüzle o kadar çok uğraşırsınız. Ve tam tersi. Carey Mulligan bunun mükemmel bir örneğidir. Sade, bej sarı saçları basit bir peri kesimiyle geriye taranmış, bu yüzden yoğun, dumanlı bir gözle tamamlanmış, yüksek elmas küpeler takıyor..

kısa saçlar için carey mulligan balo saç modelleri

Kaynak

39. Kısa Saçlar İçin Altın Folyo Balo Saç Modelleri

Bu yıl Instagram’dan çıkan mutlak son trend altın varak. Kısa saçlarınız olduğunda en iyi şekilde çalıştığına inanıyoruz çünkü bu şekilde göz sadece altın folyonun kendisine odaklanır. Çevrimiçi olarak bazı öğreticiler bulun ve hemen bu trende atlayın.

kısa saçlar için altın folyo balo saç modelleri

Kaynak

40. Temalı Saç Aksesuarları

Saçınız şu anda basit bir peri kesimindeyse, onu süslemek için her zaman temalı aksesuarlar takabilirsiniz. Elbisenizin rengini ve neyi temsil ettiğini düşünün. Örneğin, elbiseniz yeşilse, belki biraz yaprak olur. Kırmızıysa, belki biraz haşhaş veya kiraz vb..

kısa saçlar için yaprak balo saç modelleri

Kaynak

41. Kısa Saçlar İçin Teal Balo Saç Modelleri

Yukarıdakilere dayanarak, hem temalı saç aksesuarları hem de geleneksel olmayan bir renk kullanabilirsiniz. Bu, örneğin, mavi-yeşil rengi elde etmek için biraz akuamarin ile karıştırılmış deniz mavisidir. Saç modeli, görsel efekt için parlak neon sarı kadife çiçeği ile süslenmiştir..

kısa saçlar için turkuaz balo saç modelleri

Kaynak

42. Mia Wasikowska

Alice Harikalar Diyarında’dan kısa saçlar için bazı balo saç stillerine ne dersiniz? Bu oyuncu Mia Wasikowska eflatun ve orkide çocuksu peri kesimine sahip, hala ‘kahvaltıdan önce altı imkansız şeye’ inananlarınız için mükemmel.

kısa saçlar için mia wasikowska balo saç modelleri

Kaynak

43. Dolce & Gabbana Stili

Dolce & Gabbana moda evi kıyafetleri, çantaları, ayakkabıları ve parfümleriyle dünyaca ünlü olabilir. Ancak mankenlerin defilelerinde giydikleri saç stillerine yakından bakarsanız yepyeni bir dünya keşfedeceksiniz. Bu, canlı karanfil ve güllerle süslenmiş kısa saçlar için alçak bir topuz..

kısa saçlar için çiçekli balo saç modelleri

Kaynak

44. Işıltılı Aksesuarlar

Siz de saç aksesuarları konusunda daha geleneksel bir yola girebilirsiniz. Bu, suni incilerle süslenmiş üç katmanlı bir kafa bandıdır. Bir peri kesimi için mükemmeldir. Klasik küpeler ve dramatik bir makyaj ile kombinleyebilirsiniz..

Kısa saçlar için Sparkle balo saç modelleri ile aksesuarlar

Kaynak

45. Dağınık Topuz

Son olarak, son çözümü son dakika kızları için kaydettik. Kendinizi baloya çok geç kalıyorsanız ve saçınız henüz bitmediyse endişelenmeyin. Dağınık çörekler sizi her türlü dar noktadan kurtarabilir. Saçınızı alçak bir topuzla toplayın ve yumuşatmak için yumuşak kıllı bir fırça kullanın. Arkadan başlayın ve öne doğru hareket edin. kurtuldun!

kısa saçlar için dağınık topuz balo saç modelleri

Kaynak

Çözüm

Kısa saç tipik olarak umursamamak anlamına gelir. Söz böyle gider. Ancak, balo gecenizde, mükemmel makyajınız ve prenses elbiseniz ile gitmek için şu ya da bu şekilde stil vermeniz gerektiğini yakında öğreneceksiniz. Ancak, kısa saçlar için en az 45 romantik, sinirli, eğlenceli, yaratıcı, ünlü, ünlülerden ilham alan, retro ve glam balo saç modellerini içeren listemizle kapsamlı bir şekilde ele aldığımıza inanıyoruz. En beğendiğinize karar verin, stiliste koşun veya nasıl yapacağınızı kendi başınıza pratik etmeye başlayın.!