Bangų kirpimas

Bangų kirpimas yra populiarus ir madingas būdas sušukuoti kirpimą. Dauguma vaikinų derina išblukimą su bangomis, nors juodaodžiams vyrams yra daugybė skirtingų bangų šukuosenų tipų. Naudodami bangų šepetėlį, duragą ar dangtelį ir pomadą, juodiems plaukams galite pridėti tekstūros ir stiliaus, sukurdami spiralę aplink galvą. Taip pat žinomas kaip 360 bangos arba bangos ilgis, šie šaunūs kirpimo stiliai juodaodžiams vaikinams gali būti dar labiau patobulinti vilkinimu, kuris visiškai nekerpa jūsų plaukų, kad išaugtų garbanotos garbanos.

Jei bandote gauti bangas, čia yra geriausi bangų kirpimai. Nesvarbu, ar norite aukšto, vidutinio, žemo, pliko, temp, kirpimo ir bangų kirpimo, šios 360 bangų šukuosenos idėjos demonstruoja visus skirtingus kirpimus ir stilius. Jūs netgi galite pridėti dalį viršuje, plaukų dizainą šonuose arba visą barzdą, kad būtų ypatingai karšta, vyriška išvaizda.

Bangų kirpimas

Geriausias išnykimas su bangomis

Geriausi bangų kirpimai juodaodžiams vyrams reikalauja išblukimo šonuose ir nugaroje. Pasirinkdami daugybę įvairių išblukusių juodų plaukų kirpimų, vaikinai gali eksperimentuoti su daugybe kirpimų, kad gautų norimą išvaizdą.

Išblėsta su bangomis

Nuo temperatūros išblukimo, kuris prasideda aukštai, iki kritimo, kuris nusileidžia žemai iki kaklo, paklauskite kirpėjo, kuris vyrų išblukimas puikiai papildys jūsų stilių. Čia yra geriausi siaurėjantys plaukų kirpimai su 360 bangomis, kurie suteiks jums idėjų kitam apsilankymui kirpykloje.

Temperatūra išnyks su bangomis

Temperatūra išnyks su bangomis

Temperatūros išblukimas su bangomis suteikia švarią, gaivią išvaizdą. Šis šventykloje išblukęs kirpimas prasideda aukštai ir yra paryškintas linija išilgai plaukų linijos. Trumpas „buzz“ kirpimas viršuje pradeda rodyti bangas. Norėdami užbaigti stilių, užauginkite visą barzdą, kad vyriška apdaila. Seksualus ir modernus, šis temp fade ir 360 bangų derinys gerai atrodys bet kuriam juodaodžiui.

„Drop Fade“ su bangomis

„Drop Fade“ su bangomis

Šis lašų išblukimas bangomis suteikia gražų, griežtą kirpimą. Trumpas šonuose, maža lašo oda išnyksta aplink ausį ir iškirptę žemyn, kad būtų aptakus. 360 bangos pradės gilėti ir labiau apibrėžti, kai toliau šveisite. Aplink šventyklas ir plaukų liniją išvalomi nukritę plaukai, o moterims patiks ilga barzda.

Žemas išblukimas + bangos

Žemas išblukimas su bangomis

Šis mažas blukimas su bangomis yra puikus pavyzdys, kaip žemas kirpimas gali paryškinti jūsų gilių 360 bangų sukurtą modelį. Mažas kūgio išblukimas puikiai tinka profesionaliems juodaodžiams vyrams. Linijos linijos išilgai plaukų linijos ir žemyn šonuose, kad atrodytų švariai. Jei nenorite atidengti per daug galvos odos, bangomis nusileiskite žemai.

Vidutinis išblukimas + bangos

Vidutinis išblukimas su bangomis

Kai kurių vaikinų pusiausvyra gali būti puiki pusiausvyra. Šis vidurio odos išblukimas šonuose ir nugaroje bei bangos, besisukančios aplinkui, šis šukuosena yra madinga ir graži.

„High Fade + Waves“

Didelis išblukimas su bangomis

Didelis išblukimas su bangomis atrodo nervingas ir stilingas. Didelis plikas išblukimas prasideda nuo galvos viršaus ir greitai susiaurėja iki odos, kad būtų kietas pjūvis. Jei norite šiek tiek mažiau odos, apsvarstykite kirpimą su dideliu siaurėjančiu išblukimu, kuris tiesiog sutrumpėja, tačiau apačioje lieka labai mažai plaukų. Kaip vienas iš populiariausių bangų kirpimų, viskas apie šią šukuoseną yra tobula.

Plikas išblukimas + bangos

Plikas išnyks su bangomis

Modernus ir drąsus, plikas išblukimas su bangomis yra puikus, jei norite labai trumpo kirpimo. Taip pat žinomas kaip odos išblukimas, plikas išblukęs kirpimas gali prasidėti aukštai, žemai arba viduryje ir palaipsniui mažės iki nusiskuto šonų. Su trumpais juodais plaukais šis 180 bangų išblukimas atrodytų prašmatniai su dalimi ar dizainu.

Kūginis išblukimas su bangomis

Kūginis išblukimas su bangomis

Kūginis išblukimas bangomis yra madinga juoda vyrų šukuosena. Šis siaurėjančio išblukimo kirpimas yra pakeltas kraštu ir 360 bangų, kad būtų gaivus stilius. Nesvarbu, ar esate juodaodis, baltas ar ispaniškas, tai idealus bangų modelis.

Šaunios 360 bangos

Geriausios 360 bangos sukasi aplink galvą su giliais, švariais keteromis. Nors švarių bangų kirpimas sukuria pagrindą, svarbu investuoti į tinkamus plaukų produktus. Geras bangų šepetys ir „durag“ arba bangos dangtelis gali padėti greitai gauti bangas. Tačiau gali užtrukti savaites, kad gautumėte gilias 360 bangas. Galų gale, bangų šukuosena pasiekiama nuosekliai šukuojant ir uždengiant naktį.

360 bangos

Nors daugumą skirtingų bangų kirpimo stilių tipų lemia jūsų išblukimas, vis dar yra būdų, kaip išryškinti jūsų bangų kirpimą. Nuo dalių iki plaukų dizaino iki gilių 360 ar 180 bangų, čia yra keletas unikalių, tačiau populiarių bangų šukuosenų.

Gilios 360 bangos

Gilios 360 bangos

Gilios 360 bangos reikalauja laiko, atsidavimo ir reguliaraus valymo. Nuotraukoje yra žemai nusmailėjęs kirpimas su bangomis ir kraštu aukštyn. Suporuotas su stora barzda, šis kirpimas yra seksualus ir karštas. Mūsų gidas gali parodyti, kaip pasiekti gerų bangų.

360 bangos su dalimi

360 bangos su dalimi

Išblukęs kirpimas su 360 bangomis ir dalis sukuria labai stilingą išvaizdą. Gilios bangos siūlo tekstūrą viršuje, o žemas kūginis išblukimas šonuose nukreipia akis į aukščiau pateiktą stilių. Nuskusta dalis prideda vėsumo ir puikiai dera su bangų modeliu.

„360 Waves“ kirpimas + plaukų dizainas

„360 Waves“ kirpimas + plaukų dizainas

Jei norite būti kūrybingi, galite išbandyti neribotą 360 bangų kirpimo dizainą. Nuotraukoje yra nuostabus širdies dizainas, nuskustas į gilias 360 bangas. Tačiau juodaodžiai vyrai turi begalę plaukų dizaino idėjų – nuo nusiskuto linijų iki zigzagų iki visko, ko norite.

Bangos su barzda

Bangos su barzda

Bangų kirpimas su barzda gali būti puikus pora. Vyriški ir negražūs, juodi vyrai su pilna barzda tiesiog atrodo gerai. Natūralu, kad norėsite, kad veido plaukai būtų švarūs, prižiūrimi ir tvarkingi. Rekomenduojame įsigyti kokybišką barzdos šampūną ir kondicionierių, taip pat barzdos balzamą ar aliejų. Gaukite bangų ir barzdą glostančio stiliaus moterys pastebės.

Pusmėnulio kirpimas

Pusmėnulio kirpimas

Pusmėnulio kirpimas yra išlenkta dalis, nuskusta į jūsų plaukų viršų. Išblukinkite savo bangą, sukurkite bangų modelį ir pridėkite pusės mėnulio dalį, kad gautumėte naują išvaizdą.

Juodi berniukai su bangomis

Berniukai su bangomis

„Waves“ tinka įvairaus amžiaus juodaodžiams vyrams ir berniukams. Su mažu kūgio išblukimu, eilėmis ir dalimi, šio vaiko 360 bangos atrodo baisiai.

180 bangų kirpimas

Kietas 180 bangų kirpimas + išblukimas

Ne visi juodaodžiai nori 360 bangų. Jei jums labiau patinka labai trumpi plaukai šonuose ir nugaroje, greičiausiai paprašysite kirpėjo, kad kirptųsi plikai. 180 bangų stilius yra toks pat gražus, jas iš tikrųjų lengviau gauti ir paprasčiau išlaikyti. Pasitarkite su kirpėju apie geriausią būdą, kaip jūsų plaukams išblukti 180 bangų.

„360 Waves“ kirpimas + linija

„360 Waves“ kirpimas + linija

Puikiai apipjaustytas, čia yra puikus švarios plaukų linijos ir formos, storo nusiskuto bangos modelio ir gerai prižiūrimos barzdos pavyzdys.

Yra visų tipų plaukų bangos, todėl, jei jums įdomu išbandyti bangų kirpimą, tiesiog pasirinkite kirpimą ir parodykite savo kirpėją.

„360 Waves Fade“ kirpimas