Banglentininkų plaukai vyrams

Banglentininkų plaukai buvo išpopuliarėję praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje ir galiausiai yra skirti jūsų plaukams augti ir natūraliai tekėti. Nors vaikinai gali gauti trumpų, vidutinio ilgio ar ilgų banglentininkų šukuosenų, visos jos yra kietos, netvarkingos ir gauruotos. Ir nors geri plaukų produktai, tokie kaip purškiamas molis ir jūros druska, gali padėti atkartoti banglentininkų berniukų kirpimo banguotas ar garbanotas versijas, iš tikrųjų norint jį pasiekti reikia natūralaus stiliaus be produkto. Juk saulė, vėjas ir sūrus jūros vanduo yra elementai, kurie jūsų paplūdimio plaukams suteiks charakterio.

Nors paplūdimio bambuko ar banglentininko bičiulio išvaizda yra stilinga šukuosena vasarai, vyriški banglentininkų plaukai tikrai gali būti dėvimi ištisus metus. Jei ieškote geriausių banglentininkų kirpimų – garbanotiems, banguotiems ar tiesiems plaukams – peržiūrėkite šaunius kirpimus ir stilius žemiau! Įsitikinome, kad įtraukiame visų skirtingų tipų paplūdimio šukuosenas vyrams!

Banglentininkų plaukai vyrams

Kaip gauti banglentininkų plaukus

Norėdami gauti banglentininkų plaukus, pirmiausia turite leisti plaukams augti ilgi. Nors yra daug trumpų banglentininkų šukuosenų, vidutinio ir ilgio plaukai geriau įkūnija išvaizdą. Norėdami pradėti, jums reikės mažiausiai 4 colių ilgio, tačiau kuo ilgiau plaukai auga, tuo labiau atrodysite banglentininkas.

Tačiau, jei jums labiau patinka trumpi banglentininkų plaukai, norėsite laikytis trumpų šonų, ilgų viršutinių šukuosenų. Pvz., Išblukimas ar iškirpimas šonuose su trumpais ar vidutinio ilgio plaukais ant viršaus vis tiek gali būti suformuotas į netvarkingą, tekstūruotą šlifą, slankią nugarą ar aštrų stilių.

Banglentininkų plaukai

Kaip sukurti banglentininkų šukuosenas

Turint tiek daug skirtingų banglentininkų plaukų formavimo būdų, gali būti sudėtinga nuspręsti, kuri išvaizda jums tinka. Čia yra geriausi variantai, iš kurių galima rinktis!

Ilgi banglentininkų plaukai

Ilgi banglentininkų plaukai yra populiariausi ir madingiausi. Kai galvojate apie banglentininkus, dažnai galvojate apie ilgus šviesius plaukus. Bet jei nenorite šviesinti, paryškinti ar dažyti plaukų šviesiai, ikoninė banglentininko vaikino šukuosena nėra numatyta blondinės lygties dalyje. Kol išauginsite plaukus ir neleisite plaukti, jūs apimsite gyvenimo būdo esmę.

Ilgi banglentininkų plaukai vaikinams

Geriausia tai, kad net banglentininkai su ilgais plaukais turi stebėtinai mažai priežiūros. Taip yra todėl, kad dauguma vaikinų gali tiesiog išsisukti su lovos galva ir vis tiek atrodyti puikiai!

Vidutinio ilgio banglentininkų šukuosenos

Vidutinio ilgio banglentininkų plaukai yra dar viena galimybė, nes laukiate ilgesnių plaukų. Kadangi vaikinams būdingos vidutinės šukuosenos, banglentininkai gali leisti plaukams augti ir kristi iki pečių. Ši išvaizda iš tikrųjų yra gana universali ir nesenstanti, todėl galite traukti plaukus atgal į uodegą, kad juos ištrauktumėte iš veido arba padalintumėte per vidurį ir nušluostytumėte už ausų.

Vidutinio ilgio banglentininkų šukuosenos

Trumpi banglentininkų plaukai

Vaikinai paprastai neįsivaizduoja trumpų banglentininkų plaukų, tačiau, pasirinkę tinkamą stilių, galite juos ištraukti. Šonai turės būti išblukę, susiaurėję arba nukirpti, o viršuje esantys plaukai turi būti stori. Norėdami suformuoti trumpą kirpimą, apsvarstykite šukas per išblukimą arba gauruotą viršų su šonine šonine pakraščiu. Tačiau, jei norite formuoti savo banglentininko kirpimą, būtinai pasirinkite lengvo stiliaus gaminį, kad būtų užtikrinta natūrali apdaila.

Trumpi banglentininkų plaukai

Šviesūs banglentininkų plaukai

Jei istorijai reiktų pasirinkti plaukų spalvą, kuri yra banglentininkų pavyzdys, ji turėtų būti blondinė. Vaikinai su ilgais šviesiais plaukais, kurie taip pat yra banglentininkai, tai lengva. Priešingu atveju šviesūs banglentininkų plaukai gali būti gauti išbalinus sruogas arba paprašius stilistės akcentuoti. Panašiai ir vaikinai su šviesiai rudais plaukais dažnai baigiasi saulės nubučiuotomis šukuosenomis nuo tiek daug buvimo paplūdimyje.

Šviesūs banglentininkų plaukai

Geriausi banglentininkų plaukų produktai

Gera banglentininkų plaukų priemonė siūlo lengvą ir vidutinį laikymąsi su matiniu paviršiumi. Kai kurie banglentininkai gali atrodyti be stiliaus gaminių ar paplūdimio, kitiems reikia lengvo molio, kremo ar vaško kartu su aukštos kokybės jūros druska. Tiesą sakant, galite naudoti daugybę natūralių paplūdimio plaukų produktų su druska. Čia yra keletas geriausių banglentininkų šukuosenų produktų!

Prekės įvertinimas Kaina
„Baxter of California“ kreminė pomada vyrams | Natūrali apdaila | Lengvas laikymas | Plaukų pomada | 2 fl. oz. „Baxter of California“ kreminė pomada vyrams | Natūrali apdaila | Lengvas laikymas | Plaukų pomada | 2 fl. oz. Dar nėra įvertinimų 23,00 USD Pirkti dabar
„Sun Bum“ jūros purškiklis | Tekstūrizuojantis ir apimantis jūros druskos purškiklis | Apsauga nuo UV spindulių su matiniu paviršiumi | Vidutinis sulaikymas | Visų tipų plaukams | 6 FL OZ purškimo butelis, skaidrus (80-41025) „Sun Bum“ jūros purškiklis | Tekstūrizuojantis ir apimantis jūros druskos purškiklis | Apsauga nuo UV su matiniu paviršiumi |… Dar nėra įvertinimų 13,99 USD Pirkti dabar
Plaukų molis vyrams | Lygus vikingų molio pomada matiniam paviršiui ir & amp; Stiprus laikymas (2 uncijos) - neriebus & amp; Plaukų formavimo molis be blizgesio - vyrų plaukų produktas be mineralinių aliejų Plaukų molis vyrams | Lygus vikingų molio pomada matiniam paviršiui & Stiprus laikymas (2 uncijos) – neriebus… 3767 apžvalgos 13,97 USD Pirkti dabar
VERB jūros purškalas, 6,3 uncijos VERB jūros purškalas, 6,3 uncijos 548 apžvalgos Pirkti dabar
BYRD tekstūrizuojantis purškiamasis purškiamasis purškiklis - apimantis paplūdimio purškiklis su jūros druska ir kokosų vandeniu tekstūrai, vitaminas B5, apsauga nuo UV spindulių, mineralinis aliejus, be parabenų, be ftalatų, be sulfatų BYRD tekstūrizuojantis purškimo purškiklis – apimantis paplūdimio purškiklis su jūros druska ir kokosų vandeniu tekstūrai,… Dar nėra įvertinimų 15,99 USD Pirkti dabar

Geriausi banglentininkų kirpimai

Jei šią vasarą planuojate kirpti banglentininką, idėjų ieškokite šiuose nuostabiuose vyrų kirpimuose!

Trumpi sušukuoti plaukai su barzda

Banglentininkų kirpimas

Šviesūs banguoti banglentininkų plaukai

Šviesūs banguoti banglentininkų plaukai

Ilgi banglentininkų plaukai su šviesiais akcentais

Ilgi banglentininkų plaukai su šviesiais akcentais

Garbanotieji banglentininkų vaikinai

Banglentininkų plaukai

Ilgi šviesūs banglentininkų plaukai

Vyrų banglentininkų plaukai - ilgi šviesūs banglentininkų plaukai

Trumpa gauruota banglentininkų šukuosena

Trumpi banglentininkų plaukai

Ilgi garbanoti banglentininkų stiliai

„Surfer Boy Hair“

Stori garbanoti banglentininkų plaukai

Vyrų paplūdimio šukuosenos

Storos garbanos su barzda

Garbanotieji banglentininkų plaukai

Ilgi garbanoti plaukai

Banglentininkų kirpimai vyrams

Ilgi banglentininkų plaukai

Banglentininkų šukuosenos vaikinams

Trumpa spygliuota viršutinė dalis su kūginėmis pusėmis ir pilna barzda

Trumpi banglentininkų kirpimai vyrams

Banglentininkai ilgais plaukais

Ilgi banglentininkų plaukai vyrams

Ilgos šukos su ilga barzda

„Surfer Guy“ kirpimai

Šaunūs „Surfer Dude“ plaukai su garbanomis

Šaunūs „Surfer Dude“ plaukai su garbanomis