Top 27 skirtingų tipų barzdos: geriausi barzdos stiliai ir idėjos

Ieškote geriausių barzdos stilių ir idėjų bei įdomu, kokias barzdas galėtumėte auginti? Nesvarbu, ar barzdą turėjote visą savo suaugusį gyvenimą, ar norite sukurti naują išvaizdą, ar tik dabar norite užsiauginti ilgą, pilną barzdą, bet nežinote, nuo ko pradėti, tai yra populiariausių barzdų kolekcija stiliai vyrams. Šių pavyzdžių tikslas yra įkvėpti tuos vaikinus, kurie galvoja apie plaukų augimą ir nori seksualių barzdos dizaino idėjų.

Žemiau sužinosite daugiau apie geriausius barzdų tipus, jų pavadinimus, kas turėtų juos apsvarstyti ir kaip patys juos formuoti. Nuo trumpų ir tvarkingų iki ilgų ir pilnų, šios barzdos idėjos siūlo šaunius stilius visiems vaikinams.

Įvairių tipų barzdos

Populiariausi vyrų barzdos stiliai

Čia yra populiariausi barzdos stiliai pagal pavadinimą. Pasirinkę tiek daug unikalių ir puikių barzdų, norėsite auginti, kirpti ir formuoti visas šias nuostabias barzdos formas ir kirpimus.

Šūdas

Rausvoji barzda

Taip pat plačiai žinoma kaip lengva ražienų barzda, terminas „scruff“ reiškia tik poros dienų augimą. Rausvosios barzdos yra trumpo stiliaus, kurį gali užaugti ir dėvėti bet kuris vaikinas, nes tai beveik taip, tarsi dieną ar dvi pamiršote nusiskusti. Nepaisant to, įbrėžimai gali būti naudojami apibūdinant bet kokią pilną barzdą, kuri yra nukirpta labai arti odos. Rausvosios barzdos žoliapjovės buvo sukurtos specialiai tam, kad padėtų vaikinams įgauti tokį vyrišką, šiurkštų veido plaukų išvaizdą.

Smagi barzda

Jei norite, kad barzdos stilius būtų namuose, tiesiog leiskite plaukams augti kelias dienas, tada naudokite gerą žoliapjovę žemoje padėtyje, kad veido plaukai būtų vieno ilgio. Galite leisti viskam augti, įskaitant kaklą ir skruostus, arba šiose srityse nupjauti ir formuoti savo ražienas, kad apdaila būtų aiškesnė..

Sunkioji ražiena barzda

Sunkioji ražiena barzda

Sunkias ražienas galima apibrėžti kaip storą 5 val. Šešėlį, bet dar ne visą barzdą. Sunkios ražienų barzdos yra ilgesnės nei atšokusios, todėl užauga apie 10 dienų, tačiau moterys mano, kad jos yra vienas iš karščiausių veido plaukų stilių vyrams. Idealiai tinka storos, trijų ar keturių milimetrų ilgio ražienos, ir šis kirpimas geriausiai tinka vaikinams, kurie augina lygias barzdas be dėmių.

Sunkios ražienos

Rausvomis barzdomis lengva pasirūpinti naudojant aukštos kokybės žoliapjovę, ir, kaip ir šukės, jūs turite nuspręsti, ar išlaikyti švariai nusiskutusį kaklą ir skruostus, ar tiesiog leisti jiems augti. Daugeliui vyrų negraži išvaizda, labai rekomenduojame storą ražienų barzdą.

Įmonės barzda

Trumpa įmonės barzda

Vyrai, galintys sėkmingai užsiauginti natūralią, pilną barzdą, puikiai tinka verslo barzdai. Įmonės barzdos stilius gavo savo pavadinimą dėl gerai sutvarkytos ir apipjaustytos išvaizdos, tinkančios kasdieniam biuro dėvėjimui. Tai idealiai tinka profesionaliems vyrams, norintiems turėti storą barzdą ir nesirūpinantiems gera barzdos priežiūra ir priežiūra.

Įmonės barzdos stiliai

Jei pradedate nuogas veidas, tikėkitės, kad jums prireiks kelių savaičių (o gal ir mėnesių, jei jūsų barzda auga lėčiau). Turėsite kruopščiai prižiūrėti šią trumpą barzdą, kirpdami skruostus, kaklą ir ilgesnius plaukelius, kurie kartas nuo karto gali išaugti. Šviežias ir švarus pristatymas yra nepaprastai svarbus, todėl reikia ryškių linijų ir tinkamo formavimo. Investuokite į aukščiausios kokybės barzdos kirpimo mašinėlę, kad kirptumėte sklandžiai.

Trumpa barzda

Trumpa barzda

Trumpa barzda apima daugybę skirtingų barzdų tipų, tačiau paprastai ji apibūdinama kaip tokia, kuri yra nukirpta arti veido ir ne ilgesnė kaip pusantro colio iki pusės colio. Įmonės barzda ir sunkios ražienos yra du madingi trumpos barzdos stiliai. Tačiau vyrai gali užauginti ir sutvarkyti daugybę skirtingų trumpų barzdų.

Trumpos barzdos stiliai

Vaikinai gali išauginti veido plaukus, o plaukai ant jūsų smakro yra šiek tiek ilgesni nei jūsų skruostai. Be to, galite apipjaustyti kaklą ir skruostus arba leisti jiems natūraliai augti. Nuo trumpos pilnos barzdos iki Van Dyke iki storų ražienų su apibrėžtomis linijomis trumpa barzda yra madinga, nepakankama ir stilinga.

Ilga barzda

Ilgos barzdos

Ilgos barzdos stiliai apima „miško kirtėjo“ ir „vedlio“ išvaizdą, apimančią plaukų augimą veido apačioje kelis mėnesius (o kai kuriais atvejais net metus), kol jie pasiekia ne tik Adomo obuolį, bet ir iki pat krūtinės. Yra daug būdų, kaip auginti ir formuoti geriausias ilgas barzdas.

Ilgos barzdos stiliai

Šios išvaizdos sukrėtimo gudrybė apima tai, kad barzda būtų švari, lygi, minkšta ir sveika. Tai reiškia, kad barzdą reikia reguliariai plauti, plauti šampūnu ir kondicionuoti, taip pat naudoti barzdos aliejų ir balzamą, kad veido plaukai būtų hidratuoti ir kondicionuoti visą dieną.

Tada, kai jis tampa storesnis ir ilgesnis, barzdai ištiesinti ir stiliui išlaikyti reikės naudoti natūralaus šerno šerių barzdos šepetėlį. Arba kai kurie vaikinai renkasi barzdos tiesinimo priemones storiems, šiurkštiems veido plaukams.

Pilna barzda

Pilna barzda

Visiški barzdos stiliai įkūnija vyriškumą ir vyriškumą. Pilnos barzdos auga visame veide, įskaitant kaklą ir čekius, ir būna trumpos ir ilgos. Visa barzda siūlo neribotas stiliaus ir formavimo galimybes, užtikrinančias maksimalų universalumą. Galbūt net norėsite patikrinti šiuos šaunius kirpimus vyrams su barzdomis, kad užbaigtumėte savo išvaizdą.

Geriausi barzdos stiliai

Norėdami gauti storą ir pilną barzdą, turėsite nustoti skustis bent mėnesį. Tačiau kol kas galite kirpti ir prižiūrėti barzdą, kad skirtingos veido plaukų dalys augtų tolygiai.

Ožkos

Ožkų stiliai

Ožka yra barzdos stilius, pagal kurį jūs formuojate savo veido plaukus nuo burnos kampų iki smakro. Ožkų barzda yra viena iš universaliausių dalinės barzdos variantų, nes ją galima apkarpyti storą arba ploną, atsižvelgiant į tai, kaip auga jūsų veido plaukai. Jei turite plonus, plonus veido plaukus, ožkų stiliai, išdėstyti aplink burną ir smakrą, gali gerai veikti.

Ožkos barzda

Be to, yra trumpų ir ilgų ožkų stilių, kurie atrodo gerai, todėl vaikinai gali pasirinkti, ar leisti barzdai išaugti, ar išlaikyti plaukus šviežius ir apipjaustytus. Ožka yra populiariausias iš smakro barzdos stilių, todėl eksperimentuokite su viskuo, kas jums patinka, kol rasite sau tinkančią išvaizdą.

Apskritimo barzda

Apskritimo barzda

Apskritimo barzda yra ožkos variacija, kurioje kirpate ir sujungiate ūsus ir ožkas, kad aplink burną susidarytų apskritimas. Priešingai populiariam įsitikinimui, ožkos ne visada turi ūsus. Apskritimo barzdos stiliai yra pritaikomi, o vaikinai gali eksperimentuoti su skirtingais ilgiais, formomis ir stiliais.

Van Dyke

Van Dyke'o barzda

„Van Dyke“ barzda yra labai glaudžiai susijusi su apskritimo barzda ir ožiu. „Van Dyke“ yra ūsai ir veido plaukai ant smakro, kurie tampa smailūs. Ūsai nėra prijungti prie barzdos ir gali būti suformuoti į vairą.

„Van Dyke“ barzdos stiliai

„Van Dyke“ barzda yra viena gražiausių šiuolaikinių veido plaukų stilių, ir jūs tikriausiai pastebėsite, kad daugelis hipsterių mėgsta išvaizdą. Puikus pavyzdys yra tai, kad aktorius Johnny Deppas dešimtmečius išlaikė gražų Van Dyke barzdos stilių.

Rankenos ūsai

Rankenos ūsų stiliai

Nors vairo ūsai buvo daugelio juoko šaltinis ir dažnai siejami su vyresnio amžiaus vyrais, tiesa ta, kad hipsteriai pasirinko šį veido plaukų stilių. Nesvarbu, ar nešiojate savo vairą be barzdos, ar kartu su pilna barzda, vairo ūsai yra puikus būdas pagerinti jūsų išvaizdą ir išsiskirti.

Rankenos ūsai

Norėdami gauti ir suformuoti vairo stilių, tiesiog išauginkite ilgus ūsus, tuo pačiu išlaikydami vietą virš lūpos. Galite naudoti ūsų vašką, kad pasuktumėte vairo galus, pasuktumėte juos aukštyn arba žemyn ir stilizuotumėte idėją taip, kaip norite.

Metai

Geriausias barzdos stilius - „Metai“

Metai yra rezultatas, leidžiantis jūsų barzdai augti ištisus metus be didesnio kirpimo. Nors jūs turėtumėte visiškai atsikratyti suskilinėjusių galų ir skraidymo, kaip matote, augalas reikalauja nepertraukiamo augimo ir jūs neturėtumėte kirpti barzdos mažiausiai 12 mėnesių ar ilgiau.

Epiniai metų barzdos stiliai

Tiesiog laikykite daiktus švarius, sveikus ir kondicionuotus. Tai reiškia naudoti giliai valantį barzdos šampūną ir kondicionierių, kad pašalintumėte nešvarumus, nešvarumus ir bakterijas, tuo pačiu drėkindami ir kondicionuodami odą ir plaukus. Vėliau vaikinai turėtų tepti barzdos aliejų šukomis, kurios pasieks jų odą. Šis procesas sustabdys barzdos niežėjimą, atsikratys pleiskanų, sudrėkins odą ir padidins augimą.

Tweard

Geriausias barzdos stilius - „Tweard“

„Tweard“ yra barzda, atsirandanti per dvejus augimo metus be didelių apipjaustymų. Kaip ir metai, būtinai laikykite juos gerai prižiūrimus, formuotus ir suformuotus, kad gerai prižiūrėtumėte barzdą. Jūs netgi galite nupjauti skraidančias dalis arba suskaidyti galus – tiesiog venkite nukirpti bet kokį tikrą ilgį.

Holivudo

Holivudo barzda

Holivudas yra kietas, prašmatnus barzdos stilius, kurį pastaraisiais metais užaugino daugybė įžymybių. Jei turite žymių skruostikaulių, kuriuos norite parodyti, holivudietis yra puikus būdas tai padaryti. Jis susideda iš dviejų ar trijų mėnesių veido plaukų augimo ir reikalauja, kad leistumėte barzdai išaugti, o tada visiškai nusiskusti šonkaulius.

Holivudo barzdos stilius

Holivudo barzda sutelkia jūsų veido plaukus išilgai žandikaulio, smakro ir burnos. Išvaizda gali netikti visoms veido formoms, tačiau verta paeksperimentuoti.

Smakro dirželis

Geriausia smakro diržo barzda

Smakro diržo barzda yra plona veido plaukų juostelė, jungianti šonkaulius su smakru. Smakro dirželio barzdos stiliai gali apimti ūsus ar sielos lopą; tą pasirinkimą turite padaryti jūs. Iš esmės, kai smakro diržo barzda yra prižiūrima ir tinkamai apipjaustyta, ji atrodo kaip diržas, kuris eina aplink galvą ir žemyn po smakru.

Smakro diržo barzdos stiliai

Juostelė gali būti stora arba plona, ​​priklausomai nuo to, kiek turite plaukų. Galų gale, smakro dirželis puikiai tinka vyrams, kurie stengiasi užsiauginti pilną barzdą.

Antis

Ančių barzda

Ančiuko barzda puikiai dera su madingu ir maištaujančiu. Ančių barzdos prasideda nuo skruostų ir nusileidžia iki suapvalinto taško nuo dviejų iki keturių colių žemiau smakro. Galite turėti antį su švariai nusiskutusiais skruostais arba išauginti veido plaukus visur, jei tik laikysite juos apipjaustytus ir gerai prižiūrimus. „Ducktail“ barzdos stiliai yra vidutinio ilgio pilnos barzdos, kurios atrodo gerai, ypač jei turite tvirtų bruožų.

Avienos kotletai

Avienos kotletai

Avienos kotletai, dar žinomi kaip kurtinių barzda, yra vieni iš labiausiai žinomų barzdos tipų. Kad geriau suprastumėte, kaip atrodo aviena, susmulkinanti barzdą, įsivaizduokite, kad nuo ausų iki smakro užsiauginsite visą barzdą, o tada nuskusite vietą, kurioje paprastai augtų ožka – iš esmės kaip atvirkštinė ožka. Tai reiškia, kad reikia atsikratyti mažo plaukų lopinėlio ant smakro ir virš lūpų, kur būtų ūsai.

Wolverine barzda - avienos kotletai

Tačiau yra galimybė gauti šios klasikinės išvaizdos versiją – draugišką avienos kotletą. Draugiškas avienos kirpimo barzdos stilius išlaiko ūsus ir nusiskuto smakro srities vidurį. Nors jūs galite turėti ūsus su avienos kotletais, dauguma vyrų nori, kad ši veido dalis būtų visiškai plikas, kad imituotų kurtinių barzdos stilių. Avienos kotletai gali būti ploni ir reti arba stori ir sotūs, todėl nebijokite eksperimentuoti su skirtingais stiliais, kol nerasite sau tinkamiausio. Nereikia nė sakyti, kad kurtinių barzda yra gana šlykšti ir vyriška.

Geriausi vyrų barzdos priežiūros produktai

Geriausi barzdos priežiūros produktai

Galų gale, rūpinimasis savo veido plaukais gali būti skirtumas tarp susivėlusios, sausos netvarkos ir sveikos, storos barzdos. Barzdos aliejus ir balzamas yra gyvybiškai svarbios barzdos priežiūros ir stiliaus dalys. Geros kokybės barzdos produktai užtikrina drėgmę, valdomumą, augimą ir stilių. Šie nebrangūs barzdos aliejai, balzamai, šampūnai ir kondicionieriai puikiai tinka bet kokio vaikino priežiūros procedūrai, ypač jei norite ilgos, švelnios ir lygios barzdos.

Čia yra geriausi natūralūs barzdos produktai vyrams.

Prekės įvertinimas Kaina
„Viking Revolution“ barzdos aliejaus kondicionierius - visas natūralus aromatas neturintis arganas & amp; Jojobos aliejus - minkština, glotnina & amp; Stiprina barzdos augimą - priežiūros barzdos ir ūsų priežiūra, 1 pakuotė „Viking Revolution“ barzdos aliejaus kondicionierius – visas natūralus bekvapis arganas & Jojobos aliejus – minkština,… 9 951 atsiliepimai 9,88 USD Pirkti dabar
Sąžiningas amišų barzdos balzamas, paliekamas kondicionierius - pagamintas tik iš natūralių ir ekologiškų ingredientų - 2 uncijos alavo Sąžiningas amišų barzdos balzamas nenuplaunamas kondicionierius – pagamintas tik iš natūralių ir ekologiškų ingredientų – 2… 29 235 apžvalgos 11,43 USD Pirkti dabar
Profesoriaus Fuzzworthy barzdos šampūnas su visais natūraliais aliejais iš Tasmanijos Australijos - 120 g Profesoriaus Fuzzworthy barzdos šampūnas su visais natūraliais aliejais iš Tasmanijos Australijos – 120 g 5390 apžvalgos 14,90 USD Pirkti dabar