Prečo je zastrešenie bazénu tak prospešné?

Ak už máte dostatok skúseností s vonkajšími bazénmi, potom asi viete, že zakrytie bazéna je pri chladných vonkajších teplotách určite nevyhnutné. Zastrešenia ponúkajú široký sortiment tvarov, ktoré vyhovujú akémukoľvek designu bazéna, bez ohľadu na veľkosť a tvar bazénu. S pomocou strechy si určite užijete viac zábavy pri kúpaní a obmedzenia budú oveľa menšie. Poveternostné podmienky potom nie sú relevantné a bazén môžete kedykoľvek použiť. V tomto článku sa dozviete o pozitívnych aspektoch zastrešení bazénov a o tom, ako sa investícia vyplatí v budúcnosti.

Vyberte si elegantný zastrešenie bazéna

vo vnútornom bazéne

Prečo sa oplatí investovať?

Mnoho bodov a pozitívnych vlastností hovorí v prospech nákupu zastrešenia bazénu. Nielenže môžete vyriešiť mnoho problémov, ale v budúcnosti môžete aj ušetriť. Dôvodom je skutočnosť, že mnohé konštrukcie sú vyrobené z priesvitných materiálov. Teplé slnečné lúče môžu ohriať vodu v bazéne.

Asi najdôležitejším prínosom vrchlíka je údržba vody v bazéne. Tým sa extrémne zníži znečistenie a znížia sa aj náklady na údržbu. Vďaka zastrešeniu bazénu je váš bazén celoročne chránený pred padajúcim lístím a nečistotami. Dokonca by bolo možné vybaviť zastrešenie bazéna slnečným systémom. Vďaka tomu je investícia rozumná a rozumná.

Zvlášť praktické sú verzie s polovičnou výškou

tipy na zastrešenie bazéna v lete

Typy zastrešení bazénov

Poťah plachty

Najlacnejšími variantmi medzi prístreškami sú plachty, ktoré sú považované za jednoduchý kryt. Tvar plachty si môžete navrhnúť jednotlivo a sami určiť presný tvar a veľkosť. Farebná paleta je tiež veľmi bohatá a variabilná, ale modrá farba je zo všetkých najvyhľadávanejšia. Plachta je UV stabilizovaná, a preto nie je poškodená jej farba. Ale tieto plachty majú odhadovanú životnosť 3 až 7 rokov na silnom slnku. Na pestovanie sú potrebné najmenej 2 osoby, čo v porovnaní s inými alternatívami nevychádza.

So stabilným prichytením plachty nie je problém po nej chodiť

stabilné pokrytie

Varianty polovičnej výšky a vysoké

Polovičné a vysoké kryty bazénov sú nielen praktickejšie a flexibilnejšie, ale ponúkajú aj perfektný vzhľad, ktorý vylepší váš bazén. Inými slovami, bazén sa stáva relaxačným priestorom, pretože elegantné zariadenie spĺňa všetky očakávania. Tento typ zastrešenia bazénu má dostatok priestoru a využiteľného priestoru pre vaše obývacie súpravy a vankúše. Môžu tam byť tiež umiestnené rastliny a prezimované. Prvky vrchlíka sa dajú veľmi ľahko premiestniť a mnohé modely je možné presunúť za bazén, aby sa dali ľahko uskladniť. Priehľadné plastové sklo je možné považovať za strechu. Nočné chladenie vody do kúpeľa je minimálne kvôli dokonalým izolačným vlastnostiam zastrešenia bazénu, čo umožňuje nočné kúpanie, čo je v lete príjemný zážitok. Pretože dvere je možné zamknúť, je tu ochrana proti úrazu pre vaše deti alebo domáce zvieratá.

Vďaka zastrešeniu je údržba bazénu oveľa jednoduchšia

prvky zastrešenia bazénu

S pomocou zastrešenia bazénu sa sami rozhodnete, kedy si chcete zaplávať. Početné výhody zaisťujú maximálny komfort a zábavu pri kúpaní. Bazén tak môžete používať oveľa dlhšie ako predtým

V noci nechajte stavbu zatvorenú

bazén s hliníkovou strechou

Umiestnite svoje sedacie súpravy bez starostí, miesta je dosť!

elegantný tvar zastrešenia bazénu

Farby si môžete vybrať podľa svojho osobného vkusu

  zelený kryt bazénu

Užite si poriadne letné dni

kryt bazéna v polovičnej výške

Veľmi kreatívny tvar a ochrana pred slnkom

vo vnútornom bazéne

Bazén môžete nechať otvorený aj počas dňa

stavebný kryt bazénu

Navrhnite si vlastnú relaxačnú miestnosť

luxusné zastrešenie bazéna

Užite si svoj bazén kedykoľvek

perfektné zakrytie bazénu

Poťah na plachtu je najlacnejšou alternatívou

plachta ako strecha

Dôležitý je aj dizajn okolo bazéna

nápady na zastrešenie bazéna

Zastrešenie bazéna je nevyhnutné pre každý bazén

nápady na zastrešenie bazéna

Prispôsobený dizajn a flexibilita v jednom

zastrešenie bazéna vyrobené na mieru  výhody zastrešenia bazéna obdĺžnikový kryt bazénu okrúhle rozpracovania okrúhly kryt bazénu bazén letných projektov