101 geriausių šukuosenų paaugliams

Paaugliai berniukai nori atrodyti gerai, o didelė vaikino stiliaus dalis yra jo plaukai. Nesvarbu, ar esate berniukas, 14 metų, pradedantis vidurinę mokyklą, ar jaunas vyras, pradedantis koledžą, galite rinktis iš daugybės paauglių šukuosenų. Trumpas kirpimas visada bus populiarus, tačiau vidutinio ilgio ir ilgi kirpimai ir toliau yra naujausios tendencijos. Naudojant įvairius naujus berniukų kirpimo būdus, gali būti sunku išsirinkti iš visų paauglių vaikinų šukuosenų. Norėdami įkvėpti jus prieš kitą kirpimą kirpykloje, peržiūrėkite geriausias šukuosenas paaugliams berniukams šiais metais.

Mūsų vadove rasite visas populiariausias šukuosenas berniukams, įskaitant šukas, šliaužtinuką, atlenktą nugarą, pompadūrą, kirpimo viršūnę, dirbtinį vanagą, šukę, netvarkingą stilių ir aštrius plaukus. Su siaurėjančiu išblukimu ar iškirpimu šonuose ir nugaroje atraskite ir suformuokite kirpimus, kuriuos vaikinai mėgsta dėvėti, kad merginos manytų, jog yra karštos. Galų gale, paauglių berniukų kirpimai gali būti nuostabus jaudinančių, stilingų ir mielų derinių, todėl panagrinėkime nuostabius kirpimus ir stilius, kuriuos galite išbandyti dabar.

Paauglių berniukų kirpimas

Paauglių berniukų kirpimas

Dauguma madingų berniukų kirpimų prasideda trumpais plaukais šonuose ir ilgais plaukais viršuje. Nors vyrų plaukų tendencijos visada keičiasi, ši formulė sukūrė daugybę puikių stilių, kurie šiandien yra stiprūs. Nors daugelį šių kirpimų lengva gauti ir juos lengva formuoti, tai visada padeda turėti tinkamus plaukų produktus, tokius kaip pomada, vaškas, molis, gelis ir plaukų lakas, kad būtų pasiektas puikus rezultatas.

Šaunios šukuosenos paaugliams

Nesvarbu, ar turite garbanotus, banguotus, plonus, tiesius ar storus plaukus, čia yra 101 šauni šukuosena berniukams, atitinkanti jūsų plaukų ilgį, tipą ir tekstūrą.

Išblukęs kirpimas

Išblukimas yra populiariausias paauglių berniukų kirpimas visame pasaulyje, nes jis tinka ir pakelia bet kokio vaikino šukuoseną. Galima rinktis iš daugybės išblukusių kirpimų, todėl pasikalbėkite su kirpėju apie jums tinkančius išblukusius kirpimus.

Paauglių išblukimo kirpimas

Jei norite atrodyti elegantiškai, švariai ir madingai, išblukinkite mažai. Norėdami paryškinti kirpimą, vidutinis arba aukštas odos išblukimas sukurs daug kontrasto ir sutelks dėmesį į jūsų stilių aukščiau.

„Cool Fade“ kirpimo stiliai paaugliams berniukams

Su trumpais plaukais šonuose ir nugaroje ir ilgesniais plaukais viršuje jūsų stilius bus modernus, universalus ir madingas. Nuo berniukų iki jaunų vyrų išblukę kirpimai visada atrodys gerai.

Kūgūs išblukę kirpimai paaugliams

Nupjautas

Sumažėjimas yra puikus pasirinkimas paaugliams, norintiems išsiskirti, nes kontrastas yra ryškus ir nervingas. Sumažėjimas prasideda aukštai šonuose ir nugaroje ir trumpai apipjauna plaukus.

Paauglių berniukas Undercut

Stilingi ir mieli kirpti kirpimai puikiai tinka trumpiems, vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams.

Nupjautas

Norėdami sutrumpinti kirpimą, vaikinai gali paprašyti iškirpti ir išryškinti savo šaunią šukuoseną. Nesvarbu, ar norite šukuoti šukuoseną, šlifuoti, šliaužti atgal, šukuoti ar pakelti kraštus, merginoms patiks ši išvaizda.

Nepakankama šukuosena paaugliams berniukams

Trumpi kirpimai

Švieži ir vyriški, trumpi kirpimai paaugliams berniukams visada bus madingi, nes jie nereikalauja priežiūros, yra aptakūs ir karšti. Geriausios trumpos šukuosenos prasideda nuo išblukimo ar iškirpimo šonuose ir nugaroje, kad papildytų trumpus plaukus viršuje. Kad pjūvis būtų lengvas, bet glostantis, gaukite nuo vidutinio iki aukšto odos išblukimo arba atjungtą pjūvį.

Trumpi kirpimai paaugliams

Eksperimentuoti galima įvairiais būdais-nuo įgulos, nukirptos pakraščiu iki trumpų ir dygliuotų plaukų, iki didelės apimties netvarkingos viršaus. Norėdami išlaikyti šukuoseną visą dieną, naudokite plaukų laikymo priemonę, pvz., Pomadą ar vašką.

Trumpos šukuosenos paaugliams

Vidutinio ilgio šukuosenos

Paaugliams vaikinams, norintiems žaisti šiek tiek ilgesnio žaidimo, vidutinės šukuosenos suteikia puikią pusiausvyrą. Berniukai su vidutinio ilgio plaukais gali formuoti daugelį populiariausių išvaizdų. Su susiaurėjusiomis, išblukusiomis ar iškirptomis šoninėmis pusėmis ir ilgesniais plaukais ant viršaus galite šukuoti šukuoseną, dirbtinį sakalą, nuskilusius nugaros plaukus, kampinį pakraštį, šliaužtinuką, brolio tėkmę ar palaidą šukuoseną.

Vidutinio ilgio kirpimai paaugliams

Turint begalę stiliaus variantų, vidutinio ilgio kirpimas idealiai pritaikytas mažo sulaikymo priemonėmis, tokiomis kaip grietinėlė, molis ar putos, kad tekstūra būtų natūrali. Padidinkite apimtį ir merginos apalps jūsų storais, vešliais plaukais.

Vidutinės šukuosenos paaugliams

Ilgi kirpimai

Seksualūs ir unikalūs paaugliai berniukai, mėgstantys ilgas šukuosenas, gali rinktis iš įvairių stilių. Nesvarbu, ar norite ilgų plaukų ant viršaus su trumpomis pusėmis, ar ilgo stiliaus aplinkui, kurį laiką turėsite auginti plaukus. Laimei, ilgi kirpimai suteikia stiliaus lankstumo, kad minimaliomis pastangomis būtų pašalinta atsitiktinė išvaizda.

Ilgos šukuosenos paaugliams

Geriausiai tinka vaikinams su banguotais, storais ar tiesiais plaukais, galite gauti ilgus sluoksniuotus plaukus, kurie yra pečių ilgio ir slenka. Arba galite susirišti plaukus į vyrišką bandelę, kad jaustumėtės hipsteriškai. Naudokite matinį produktą tekstūruotai apdailai, kuri suteiks jūsų plaukams natūralų blizgesį.

Kirpimai berniukams su ilgais plaukais

Quiff

Jei turite storus plaukus, kupinus apimties, „quiff“ yra ikoninė šukuosena, kuri yra atsitiktinė ir stilinga vaikinams. Nesenstantis ir lengvas šukuosenos kirpimas yra tendencija, su kuria turėtų eksperimentuoti visi vidurinės mokyklos berniukai. Norėdami išgauti modernų „quiff“ stilių, gaukite trumpas siaurėjančias šonus su trumpais vidutinio ilgio plaukais.

„Quiff“ kirpimas

Per plaukus tepkite pomadą, vašką ar molį ir pirštais nuvalykite. Palikite stilių laisvą ir tekstūruotą, kad gautumėte natūralų srautą. Išdžiovinkite plaukų džiovintuvu, kad padidėtų tūris ir judėjimas.

„Quiff Fade“ kirpimas paaugliams berniukams

Šukos per kirpimą

Šukos per kirpimą ir toliau yra vienas universaliausių ir gražiausių stilių mokyklai. Nesvarbu, ar esate 13, 14 ar 15 metų berniukas, ar jaunas koledžo studentas, šukos gali būti suprojektuotos nerūpestingai, kad atrodytų šauniai. Nuo apatinio kirpimo iki kūgio išblukimo šonuose ir nugaroje, norėsite, kad šis kirpimas būtų trumpas šonas, ilga viršutinė šukuosena.

Šukų kirpimas paaugliams berniukams

Pakelkite šukas į šoną arba įstrižai. Naudokite lengvą prisilietimą, kad padidintumėte garsą ir išvengtumėte plokščios, peršukuotos išvaizdos. Puikiai tinka tiesiems, storiems ir banguotiems plaukams, jūs negalite suklysti su šalta šukomis.

Šukos per išblukusį kirpimą

Tekstūruotos šukuosenos

Visos geriausios naujos šukuosenos paaugliams berniukams yra tekstūruotos, kad atrodytų natūraliai ir sveikai. Tekstūruoti plaukai pasiekiami naudojant mažai blizgantį arba matinį plaukų produktą. Ši stiliaus technika padeda natūraliai storinti plaukus, kad jie atrodytų labiau.

Tekstūruotos šukuosenos paaugliams

Be to, tekstūruotos šukuosenos atrodo švarios, o ne pernelyg blizgios, riebios ar riebios. Pridėkite tekstūrą, kad šukos, kvapas, pompadour, šepetys atgal, dirbtinis vanagas ar bet koks jūsų mėgstamiausias stilius būtų natūralus..

Tekstūruoti paauglių berniukų kirpimai

Nupjauti nugaros plaukai

Nors nukirpti nugaros plaukai tradiciškai buvo retro stiliaus, yra modernių būdų, kaip padaryti šukuosenas su kirpimu, atsižvelgiant į naujas tendencijas. Nupjautas nugaros pjūvis dažniausiai yra populiariausias variantas, tačiau šlifuotas nugaros kūgio išblukimas taip pat yra puikus pasirinkimas.

Sugręžta atgal Undercut

Su trumpais šonais ir vidutiniškai ilgesniais plaukais, šis paauglių vaikino kirpimas reikalauja šiek tiek stiliaus, tačiau jį lengva nusiimti. Naudokite nedidelį kiekį blizgančio arba labai blizgančio pomados ir išlyginkite plaukus tiesiai atgal, kad gautumėte lygią ir glotnią išvaizdą.

Sulankstyta atgal kūginė šukuosena

Banguoti plaukai

Banguoti plaukai puikiai tinka paaugliams berniukams, norintiems išskirtinio stiliaus dėl savo unikalios tekstūros. Nors ilgos ir vidutinio ilgio spynos gali būti sunkus darbas, triukas yra išauginti bangas, išlaikyti plaukus drėkinamus ir kondicionuotus ir naudoti tik reikiamą kiekį produkto.

Banguoti plaukai paaugliai berniukai

Nuo netvarkingo iki ištraukto atgal, atsipalaidavę, naudokite pirštus, o ne šepetį ar šukas. Jūsų pirštai daro bangas natūralesnes ir prideda tekstūros.

Banguotos šukuosenos vaikinams

Įgulos pjovimas

Įgulos kirpimas visada buvo vienas geriausių kirpimų berniukams, ypač jei norite lengvai prižiūrimų trumpų plaukų. Nors kai kurie įgulos pjūviai yra vienodo ilgio, šiuolaikinis įgulos kirpimas suteikia daugiau kontrasto, kad būtų stilingas stilius.

Įgulos kirpimas

Išblukę šonai ir šiek tiek ilgesni plaukai viršuje, įgulos kirpimo šukuosena siūlo vyrišką ir sportišką kirpimą aktyviems paaugliams. Pridėkite liniją, kad sukurtumėte aštrų kirpimą išilgai plaukų linijos. Gaivus ir stilingas, tai geras kirpimas mokyklai ir vasaros mėnesiams. Norėdami pakeisti dalykus, vaikinai gali nušluostyti priekį į šonus arba sušukuoti, kad sukurtų trumpą pakraštį.

„Crew Cut Taper Fade“

Klasikinis kūginis

Klasikinis kūginis kirpimas idealiai tinka, jei norite nesenstančios išvaizdos. Su žirklėmis iškirptomis pusėmis, o ne išblukimu, kūgis ilgiau išlaiko šonus, kad atrodytų minkštesnis. Papildomas ilgis puikiai tinka vidutinio ir ilgo šukuosenoms. Sukurkite plaukus purškiant jūros druska arba lengvu moliu, kad padidintumėte srovę ir tekstūrą.

Klasikinis kūginis kirpimas

Spygliuoti plaukai

Skirtingai nuo 90 -ųjų stilių, aštrios šukuosenos šiandien yra su tekstūruotais storomis spygliais, suformuotais vašku ar pomada. Želėti spygliuoti plaukai nebėra tokie, kokių norite. Jei šonuose ir nugaroje yra išblukimas ar iškirpimas, pasirinkite trumpą kirpimą viršuje. Didelis arba vidutinis plikas išblukimas yra neįtikėtinai glostantis, priešingai nei skirtingi smaigai.

Suaugusių plaukų paaugliai berniukai

Tada pasirinkite aukštos kokybės stiliaus produktą, kuris neišdžius ir nesisluoksniuos. Seksualūs ir žavūs jūsų dygliuoti plaukai gali būti suformuoti netvarkingai ir nukreipti į visas puses arba vienodos formos, kad būtų nuoseklūs. Bet kokiu atveju, paauglių dygliuota šukuosena tikrai padarys įspūdį, kai bus padaryta tinkamai.

Trumpos netvarkingos šukuosenos paaugliams

Išpūtimas

Išblukęs šonuose ir ilgesni plaukai ant viršaus, nušukuoti ir išvalyti, išpūstas kirpimas gali būti formuojamas skirtingo ilgio ir įvairių stilių.

Išpūstas kirpimas

Nuo siaurėjančios iki odos išblukimo ir trumpo iki vidutinio ilgio plaukų ši šukuosena puikiai tinka įvairaus amžiaus paaugliams. Jei norite apimties, tekstūros ir vėsios išvaizdos, šiais metais galite naudoti visus išblukimo stilius.

„Blowout Taper Fade“ šukuosena

Netvarkingas Fringe

Netvarkingas pakraštys yra protingas būdas pakeisti ilgą ar vidutinio ilgio stilių be didelių pastangų formuojant plaukus. Turėdami trumpus ir ilgesnius plaukus aplinkui, viskas, ką jums reikia padaryti, yra leisti kirpčiukams išaugti ir natūraliai juos formuoti, leisdami jiems nukristi per kaktą.

Netvarkinga „Fringe“ šukuosena

Užtepę molio ar vaško, galėsite žaisti su plaukais ir įtraukti tekstūrą su atpalaiduojančia atmosfera. Paprašykite kirpėjo sutrumpinti šonus ir nugarą, kad kontrastas būtų sutelktas į netvarkingą pakraščio šukuoseną viršuje.

Stori netvarkingi kirpčiukai su mažu kūgio išblukimu

Prancūziškas pasėlis

Panašus į Cezario pjūvį, prancūziškas derlius yra šiuolaikiška trumpa šukuosena vaikinams su apkarpytais kirpčiukais ir net trumpesnėmis pusėmis. Dažniausias kirpimo variantas yra kirpimas viršutiniame kirpime, nors visada galite pasirinkti kirpimą šonuose ir nugaroje.

Šukuosena prancūziškai

Trumpas apkarpytas viršus gali būti šukuojamas į priekį arba suformuotas netvarkingai, o stilius dažnai paliekamas tekstūruotas, kad būtų gauta natūrali apdaila. Turint tiek daug kirpimo idėjų paaugliams, tai, kad apipjaustymas yra populiarus visoje Europoje ir JAV, liudija unikalų estetinį stilių.

„Crop Top Fade“ berniukams

Afro

Taip pat žinomas kaip „fro“, afro yra populiari šukuosena juodaodžiams vyrams, kurie natūraliai išaugina savo išlenktus ar garbanotus plaukus. Didžiulė 60 -ųjų, 70 -ųjų ir 80 -ųjų metų afro šukuosena yra stilingas būdas, leidžiantis visą savo storų plaukų galvą užimti pagrindinę vietą. Žinoma, jūs taip pat turite užtikrinti, kad papildomas tūris būtų dovana, o ne prakeikimas.

Afro kirpimas paaugliams

Norėdami tai padaryti, juodi paaugliai berniukai gali sutrumpinti garbanas, kad jie nebūtų tokie laukiniai, ir derinti stilių su siaurėjančiu išblukimu šonuose. Net apatinis kirpimas gerai veikia su afro, nes jis suteikia tokį kontrastą, kokio paprastai nesusietumėte su kirpimu. Pridėkite stiliaus nuojautos balikliu ar paryškinimais, kad patrauktumėte dėmesį įeidami į kambarį.

„Afro Fade“ šukuosenos

Faux Hawk

Dirbtinis vanagas yra madinga ir universali „mohawk“ versija. Taip pat žinomas kaip fohawk, dirbtinio vanago išblukimas yra puiki alternatyva mohawk su nuskustomis pusėmis. Paauglių berniukų sinonimas, nes tai maištaujantis ir drąsus, kirpimas „fohawk“ atrodo aštrus ir drąsus, tačiau vis tiek leidžia formuoti kitas šukuosenas.

Faux Hawk

Jei norite, kad dirbtinis vanagas būtų paprastas, pasakykite kirpėjui, kad norite, kad šonai būtų nuo vidutinio iki aukšto. Jei norite trumpiau pjauti, paprašykite odos išblukimo ir turėsite arčiausiai mohawk. Tokiu būdu, kai suformuosite ilgesnius plaukus ant viršaus, jie turėtų puikiai kontrastuoti su nugara ir šonais. Į mišinį įpilkite stipraus fiksavimo pomados, kad jūsų plaukai liktų vietoje visą dieną.

„Faux Hawk Fade“ kirpimas

„Buzz Cut“

Drąsus ir vyriškas, „Buzz“ kirpimas yra vienas trumpiausių kirpimų, kurį galite gauti prieš nusiskuta galvą. Nors kai kuriems vaikinams patinka aplink supūsti plaukai, idealus kirpimas yra kirpimo išblukimas. Išblukę šonai ir labai trumpi plaukai viršuje, kirpimas sukuria tam tikrą maišymą ir kontrastą.

„Buzz Cut“

Skirtas vaikinams, turintiems aštrių bruožų, tokių kaip iškirpta žandikaulio linija ir aukšti skruostikauliai, kirpimas „buzz“ yra tikrai alfa vaikino kirpimas. Pridėkite formą prie plaukų linijos ir užauginkite barzdą, kad būtų labai vyriška apdaila. Panašūs stiliai apima kariuomenės įkvėptą aukštą ir siaurą bei trumpą įgulos dalį su šoniniu pakraščiu.

„Buzz Cut Fade“ kirpimas

Šoninė dalis

Šoninė dalis yra klasikinė berniuko šukuosena, kuri atlaikė laiko išbandymą, todėl tinka visiems paaugliams berniukams. Nors visada galite pasirinkti tradicinę versiją su siaurėjančiais šonais ir trumpais plaukais, išskirstytais į šoną, rekomenduojame modernią šoninę dalį išblukti. Lygi, minkšta ir puikiai tinka šiuolaikiniam džentelmenui, šoninė dalis su išblukusiu kirpimu pabrėš jūsų berniukišką žavesį.

Šoniniai kirpimai paaugliams berniukams

Nors žemas siaurėjantis išblukimas yra konservatyvesnis, paaugliai gali paprašyti vidutinio ar aukšto plikimo, kad atrodytų gražiau. Užtepkite pomadą ir šukomis nuvalykite plaukus į vieną pusę ir sukurkite švarų kirpimą. Pridėkite storą nusiskuto liniją, kad šukuosenos šoninė dalis būtų tikrai išsiskirianti.

Šoninės dalies išblukimo kirpimas

Mohawk

Sukilėliams ir vaikinams, kurie nori atrodyti kaip blogi berniukai, mohawk gali būti tinkama šukuosena. Tačiau, jei skustis šonus atrodo per daug intensyviai, mohawk fade tapo nauja tendencija. Suporuokite aukštą odos išblukimą ar išblukusį kirpimą šonuose ir nugaroje su trumpais ir ilgais plaukais viršuje ir galėsite mėgautis visais madingo panko privalumais.

Mohawk kirpimas

Paleiskite stiprią pomadą ar stiliaus gaminį ir suformuokite norimus skirtingus smaigalius. Kitas variantas – išlaikyti stilių ne tokį ekstremalų ir labiau šukuotą atgal su stora plaukų juostele viduryje.

Mohawk Fade

Tiesūs stori plaukai

Jei turite natūraliai tiesius storus plaukus, galbūt norėsite, kad plaukai būtų trumpi ir lengvai prižiūrimi. Storos šukuosenos geriau dera su kūginiu išblukimu šukuosenoje šonuose ir nugaroje. Arba atjungta apatinė dalis su ilgesniais plaukais gali atrodyti vienodos tekstūros ir elegantiška.

Kirpimai paaugliams su tiesiais plaukais

Geriausios šukuosenos paaugliams su tiesiais storais plaukais reikalauja tinkamos plaukų priežiūros. Aukštos kokybės šampūnas ir kondicionierius, kurie drėkina, minkština ir kondicionuoja plaukus, užtikrins apimtį be garbanų.

Kirpimai paaugliams su storais plaukais

Garbanotieji plaukai išnyksta

Garbanotų plaukų išblukimas yra viena geriausių trumpų šukuosenų paaugliams berniukams su garbanotais plaukais. Storas garbanas gali būti sunku valdyti ir formuoti, todėl garbanoti plaukai paaugliai dažnai nori trumpo kirpimo, kad sumažintų bėdą. Siaurai išblukęs kirpimas šonuose gali apipjaustyti ir sumaišyti plaukus, kad būtų nereikalaujama priežiūros. Laikykite šukuoseną viršuje nuo trumpo iki vidutinio ilgio, kad būtų šiek tiek lankstumo.

Garbanotieji plaukai išnyksta

Formuodami garbanotą šukuoseną, norėsite pradėti nuo šviežių, švarių plaukų. Drėkinimui, apimties ir garbanos kontrolei būtinas aukščiausios kokybės šampūnas ir kondicionierius. Po džiovinimo rankšluosčiu užtepkite jūros druskos purškiklį, pomadą ar garbanas stiprinantį kokteilį, kad būtų užtikrinta kontrolė ir drėgmė. Šukuokite arba šukuokite plaukus į vietą ir užbaikite plaukų džiovintuvu ant silpnos ugnies.

Garbanotų plaukų siaurėjantis kirpimas paaugliams berniukams

Cezario kirpimas

Nesvarbu, ar turite plonus plaukus, ar didelę kaktą, kurią norite pridengti, „Cezario“ kirpimas yra stilinga išvaizda. Sugrįžusi 90 -ųjų vyrų šukuosena, Cezario kirpimas dažnai formuojamas išblukimu ar pjūviu ir tekstūruotu viršumi.

Cezario kirpimas

Tai galite padaryti šukuodami plaukus į priekį, kad jie sudarytų pakraščius palei jūsų plaukų liniją, ir sulenkite vidurinę dalį, kad jie būtų netvarkingi ir nebūtų laukiniai.

Kampinis Cezario pjūvis išnyks

Šaunūs plaukų modeliai

Jei norite, kad jūsų kirpimas būtų unikalus ir įdomus, pasitarkite su kirpėju, kaip pridėti kirpimą. Šaunūs kirpimo modeliai yra kirpyklų tendencija, leidžianti paaugliams priimti įžūlius, formuojančius metus, nusiskutusi linijas, formas, logotipus ir kūrybinius stilius į plaukų šonus ir nugarą.

Plaukų dizainas paaugliams berniukams

Jūsų kirpėjas naudos kirpimo mašinėlę ar detalizatorių, kad jūsų nuskustas ar išblukęs kirpimas skustų norimą dizainą. Eksperimentuokite su įvairiais kirpimais ir leiskite savo asmenybei spindėti.

Šaunūs kirpimo modeliai berniukams

Šukuoti plaukai

Panašiai kaip „quiff“ ar „pompadour“, bet daugiau apimties ir aukščio, šukuoti nugaros plaukai yra vėsūs ir seksualūs. Taip pat žinomas kaip smūgis, šis didelės apimties tekstūruotas stilius yra vienas geriausių vidurinės mokyklos berniukų kirpimų, nes jis yra atsitiktinis, modernus ir madingas. Juk paauglės merginos mėgsta vaikinus su gražiais storais ilgesniais plaukais, kurie atrodo, kad jiems tai nerūpi. Nesvarbu, ar pasirinksite kūginį išblukimą, ar pjūvį, kirpimas atrodo glostantis trumpomis pusėmis ir ilgais plaukais viršuje.

Šukuoti plaukai su išblukusiomis pusėmis

Norėdami gauti išvaizdą, šukuokite plaukus atgal šukomis ir atlaisvinkite sruogelius, perbraukdami pirštais. Užtepkite matinį plaukų produktą su vidutiniu sulaikymu, kuris išliks vietoje ir nesijaus standus. Norėdami dar labiau sulaikyti, naudokite plaukų džiovintuvą ant silpnos ugnies, stumdami plaukus aukštyn ir atgal.

Ilgi šukuoti nugaros plaukai paaugliams berniukams

Ivy lygos kirpimas

„Ivy League“ yra ilgesnė įgulos dalis su šoniniu kraštu, sukurianti stilingą variantą, kuris pakelia išvaizdą. „Ivy League“ šukuosena, dar žinoma kaip Harvardo ar Prinstono kirpimas, puikiai tinka paaugliams berniukams, norintiems švaraus, vyriško įvaizdžio.

Ivy lygos kirpimas

Sukurtos Holivudo širdgėlos Zac Efron ir Ryan Gosling, jūs galite išlaikyti šiek tiek ilgio šonuose su siaurėjančiu kirpimu arba sutrumpinti, kai išblukimas ar sumažinimas. Kad galėtumėte šukuoti plaukus priekyje arba sušukuoti šukuoseną, palikite viršutinę dalį trumpais ir vidutinio ilgio plaukais. Aukšto blizgesio pomada pagerins galutinį vaizdą.

Prabangus įgulos kirpimas paaugliams berniukams

Shag šukuosena

Netvarkingos ir mielos šukuosenos išlaiko ilgį, kad atrodytų paprasta, šalta. Išaugantis į vieną madingiausių berniukų kirpimų, šukutė gali būti suporuota su siaurėjančiu išblukimu šonuose ir nugaroje arba apipavidalinta ilgais plaukais. Nesvarbu, ar vieną dieną norite papuošti gauruotą šluostę, ar kitą šukuoseną, dirbtinį vanagą ar šukas, paaugliams berniukams patiks šio kirpimo stiliaus universalumas.

„Shag Mop“ kirpimas viršuje

Kitas privalumas yra tas, kad susivėlusios gauruotos šukuosenos gerai atrodo tiesiais, storais, plonais ar banguotais plaukais. Žinoma, jei norite paslėpti nelygią plaukų liniją ar didelę kaktą, galite nieko nedaryti ir leisti pakraščiui natūraliai kristi. Nuo trumpų iki vidutinio ilgio plaukų naudokite šviesių plaukų priemonę, kad kirpimas išliktų natūralus ir tekstūruotas.

Šukuosenos kirpimas

Garbanotos šukuosenos

Nesigėdykite savo garbanų. Nors garbanotiems plaukams gali prireikti daugiau pastangų nei tiesiems, garbanotiems berniukams skirtos šukuosenos yra kupinos apimties ir tekstūros, kad niekas kitas negalėtų to padaryti. Jei baigsite leisti savo išlinkimams išaugti, šonuose gaukite žemą, vidutinį ar didelį išblukimą, kad atkreiptumėte dėmesį į aukščiau pateiktą stilių. Kad būtų lengvas stilius, laikykite plaukus ant viršaus nuo trumpo iki vidutinio ilgio.

Garbanoti kirpimai paaugliams berniukams

Šukuosenas paaugliams su garbanotais plaukais galima šukuoti pagal apimtį, šukuoti į priekį, kad būtų sukurtas pakraštys, palikti natūraliai netvarkingą arba nukirpti labai trumpai, kad suvaldytumėte garbanas. Nupjaudami plaukus, galite pasiekti unikalų garbanotą stilių, kuris yra madingas ir kietas. Garbanotų plaukų paaugliai berniukai turi prieigą prie įvairių kirpimų ir stilių, todėl niekada nesijausite nuobodūs savo išvaizda.

Garbanotos šukuosenos paaugliams

Pompadūras

„Pompadour“ jau daugelį metų yra šiuolaikinė paauglių šukuosena. Nesvarbu, ar formuojate juos trumpai, ar ilgiau, pompastinis išblukimas yra puikus būdas parodyti sveikus storus plaukus. Norėdami atlikti pompadūrą, turite pakelti savo laiptelį į kitą lygį, suformuodami priekines ir vidurines plaukų dalis aukštyn ir atgal.

Pompadour kirpimas

Siekdami papildomo kūrybiškumo, vaikinai gali net šukuoti jį į šoną, kad būtų suteikta unikali įstrižainė. Atjungtas apatinis kirpimas suteiks jūsų kirpimui daugiau apibrėžimo, ypač jei jūsų plaukai yra garbanoti ar banguoti, tačiau pompadour išblukimas vis dar karaliauja.

„Pompadour Undercut Fade“

Kampinis briauna

Kampinis pakraštys su šukuotais plaukais yra naujausia berniukų šukuosena. Nors pakraščių stilius buvo madingas nuo to laiko, kai 90 -aisiais užuolaidų šukuosena tapo hitu, paaugliai dabar labiau nei bet kada priima išvaizdą.

Kampinis brūkšnys su žemo kūgio išblukimo kirpimu paaugliams

Iš emo kultūros, kilusios iš prieš tai buvusios pankų kartos, šukuosenos yra prašmatnios ir maištingos. Tačiau naujasis stilius taip pat yra didelis su pasiruošusiais ir gražiais berniukais, todėl jis yra populiarus visame pasaulyje. Skirtumas priklauso nuo stiliaus. Norėdami sušvelninti ir išlyginti išvaizdą, naudokite matinį gaminį tekstūrai.

Tekstūruotas kampinis šukuosenos kirpimas

Dredai

Dredai puikiai tinka juodaodžiams paaugliams, norintiems, kad stilius atitiktų jų asmenybę. Nuo baimės išblukimo iki baisiojo kirpimo, kai plaukai surišti nugaroje, ši šukuosena yra universali ir gaivi.

Baisūs stiliai berniukams

Nors ilgi baimės ir toliau išlieka stilingos, dauguma berniukų renkasi trumpus, kad būtų lengviau prižiūrėti. Taip pat galite pakeisti savo išvaizdą į pintą šukuoseną, pvz., Kukurūzų ar kasos pintines, kad sukurtumėte naują stilių.

Trumpi Dreadlock stiliai

Vyras bandelė

Paaugliams, turintiems tikrai ilgus plaukus, vyriška bandelė yra puikus pasirinkimas. Berniukai su ilgais plaukais ne visada nori formuoti ir tvarkytis savo spynos, o bandelė gali būti puiki šukuosena, kurią lengva padaryti ir prižiūrėti.

„Man Bun Fade“ paaugliams

Norėdami padaryti vyrišką bandelę, tiesiog traukite visus plaukus atgal į bandelę ir suriškite juostele ar apvyniokite papildomas sruogas aplink pagrindą. Jūsų vyriška bandelė gali būti tvarkinga ar netvarkinga, tačiau stilius visada atrodys tvirtas ir žavus.

Vyras bandelė

Sluoksniuoti plaukai

Paaugliai berniukai su daugiasluoksniais plaukais yra palaiminti, nes gali suformuoti visas šauniausias šukuosenas. Sluoksniai puikiai tinka, jei turite storus plaukus, kuriuos reikia retinti, kad būtų lengviau juos formuoti. Norėsite pasikalbėti su savo stilistu apie sluoksniavimą ir norimą kirpimą. Trumpas, vidutinis ar ilgas, daug įkvėpimo sluoksniuotiems kirpimams.

Sluoksniuoti plaukai paaugliams berniukams

Bro Flow

Jei turite pečių ilgį arba ilgus plaukus, eksperimentuokite su sklandžia šukuosena, vadinama bro flow. Sukurta tik vidutiniams ir ilgesniems plaukams, ši tekanti šukuosena šukuojama atgal ir dažnai traukiama už ausų.

„Bro Flow“ šukuosena

Srauto kirpimas gali išlaikyti ilgį šonuose arba trumpai nukirpti plaukus, tačiau svarbiausia yra tai, kad viršuje esantys plaukai užauga tiek, kad galėtų šluoti atgal. Laikykite savo stiliaus gaminius lengvus ir minimalius, kad galėtumėte gerai judėti ir garsėti.

Srauto šukuosenos vaikinams

Geriausi plaukų produktai paaugliams

Nuo grožio iki plaukų priežiūros paaugliams reikia tinkamų produktų, kad padidintų jų stilių. Prie gerų priežiūros produktų galima priskirti žoliapjoves, skustuvus, skirtus patogiam skutimui, aukštos kokybės šampūnus ir kondicionierius, skirtus storiems sveikiems plaukams, ir aukščiausios kokybės stiliaus pomadas, vaškus, molius, putas ir purškiamus jūros druskas..

Nesvarbu, ar turite storus tiesius, plonus ar garbanotus plaukus, geriausi plaukų produktai paaugliams berniukams gali pakeisti jūsų išvaizdos stilių. Jei esate pasirengęs pakelti savo plaukus ir šukuoseną į kitą lygį, atraskite prekės ženklus ir produktus, kurie gali padėti jums tai pasiekti.